Dodaj do ulubionych

Jaki prezent dla dziewczyny na walentynki ?

08.02.15, 22:27
Święto zakochanych już naprawdę nie długo, tylko kilka dni zostało, a ja nadal nie mam pomysłu na prezent dla mojej dziewczyny. Są to nasze pierwsze walentynki razem i dlatego chciałbym jej kupić coś naprawdę wyjątkowego o rozsądnej cenie. Na pewno wszystkie praktyczne rzeczy odpadają, ze względu na nasze ustalenie, że nasze prezenty będą pamiątkowe. Proszę pomóżcie, bo czasu coraz mniej a ja nie mam żadnego konkretnego pomysłu.
Obserwuj wątek
    • lukixdxd Re: Jaki prezent dla dziewczyny na walentynki ? 09.02.15, 18:12
      Rzeczywiście, już niewiele czasu ci zostało i zgadzam się z tobą w kwestii bukietu kwiatów. Dziewczyna od razu będzie wiedziała, że się nie wysiliłeś za bardzo i kupowałeś na ostatnią chwilę. Co do pomysłu na prezent to mogę ci poradzić coś takiego jak kryształowe statuetki. U mnie wśród znajomych cieszy się to dość dużą popularnością :) Taki kryształ nie jest na pewno nie jest tradycyjnym prezentem.
    • dtomekd Re: Jaki prezent dla dziewczyny na walentynki ? 09.02.15, 19:56
      hej, ja dokładnie co roku mam ten sam problem nigdy nie wiem co mam kupić mojej dziewczynie. dlatego w tym roku zacząłem się interesować tematem już znacznie wcześniej i na bieżąco przeglądałem wszystkie wątki na forach dotyczące prezentów walentynkowych. Gdzieś natknąłem się na pomysł zamówienia przez neta kryształu3d.

Jak sama nazwa wskazuje jest to kryształowa statuetka z wybranym motywem 3d w środku i dodatkowo grawerujesz na niej jaki chcesz napis. myślę, że jak szukasz czegoś, co zostanie na pamiątkę to taka statuetka jest na pewno odpowiednim pomysłem (dlatego też sam się na nią zdecydowałem :D).
        • dtomekd Re: Jaki prezent dla dziewczyny na walentynki ? 09.02.15, 22:40
          na stronie masz konfigurator, który ułatwia ci cały proces projektowania kryształu3d:D sam wybierasz jaki motyw ma być umieszczony w środku. może to być róża, mogą być serca, a nawet może być dowolne, wybrane przez ciebie zdjęcie. potem przechodzisz do etapu gdzie wybierasz napis jaki ma być wygrawerowany – wybierasz miejsce na statuetce oraz czcionkę jaką ma być on napisany. również masz też opcję zaznaczenia czy zgadzasz się na drobne modyfikacje, jeśli nie to statuetka zostanie wykonana dokładnie tak jak sobie zażyczyłeś 😃
          • dtomekd Re: Jaki prezent dla dziewczyny na walentynki ? 10.02.15, 11:39
            A nie wiem czy zauważyłeś, że masz też możliwość zamówienia kryształu3d z wybranym przez siebie zdjęciem. Mnie osobiście taka opcja bardziej się podoba i myślę, czy sam nie zmówić takiej statuetki mojemu facetowi. Wydaje mi się, że jest to całkiem romantyczny pomysł adekwatny do okazji :D
    • bro-kat Re: Jaki prezent dla dziewczyny na walentynki ? 04.11.15, 12:29
      Polecam świecącego psikusa :) Idealny pomysł na prezent, dużo śmiechu :)
      Wyobraź to sobie... Twój cel dostaje kopertę, nie wie co to i od kogo, więc z ciekawości otwiera ją i nagle... brokat zostaje rozsypany po całym pokoju.
      Najważniejsze! Nikt nie będzie wiedział kogo to sprawka, 100% anonimowość. 

To nie jest nic trudnego, wystarczy kilka kliknięć na Naszej stronie bro-kat.pl

www.facebook.com/BROKATnaprezent 

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka