Dodaj do ulubionych

Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań

02.12.16, 10:21
Szukam prezentu dla żony pod choinkę. Wymyśliłem, że jeśli lubi malowac sobie paznokcie (robi rozne wzorki, nawet koleżanki do niej przychodza po to) to kupie jej nowe lakiery. Myślicie, że to dobry pomysł? Czy takie kolory byłyby "bezpieczne" www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/565-zestawy-hybrydowe/5346-zestaw-lakierow-hybrydowych-natural-beauty.html czy polecacie cos innego?
Obserwuj wątek
    • monika_reiss Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 02.12.16, 14:29
      prezent fajny! ja tam bym się ucieszyła, ale może dokup do tego jakieś lakiery, bo tam niewiele ich jest, żeby żonka od razu mogła się tym bawić. :)
    • alicja_go Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 05.12.16, 11:17
      4 lakiery to myślę spokojnie na dłużej jej wystarczą! :) Te kolorki są neutralne, więc będą każdemu pasować, śmiało możesz kupować!
    • madejkamadejowa Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 09.12.16, 08:30
      Ten zestaw jest piękny: www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/zestawy-manicure-hybrydowy/x5355-4-21-zestaw-nr-4-z-autorska-kolekcja.html i tańszy, bo jeden jest gratis.
    • mareczek08 Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 09.12.16, 09:32
      Ja nie ryzykowałbym z lakierami. Nie wiadomo jaki wybrać. Wiem jedynie, że każdą kobietę ucieszy biżuteria. W tym roku wybrałem dla swojej Pani piękną bransoletkę. Mam nadzieję, że przypadnie jej do gustu, tak jak mi. e-zegarek.pl/dyrbergkern/13766-bransoletka-dyrberg-kern.html To tak do kompletu i z myślą o sylwestrze :)
      • alicja_go Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 15.12.16, 12:28
        z biżuterią tym bardziej możesz nie trafić :p kolory lakierów łatwiej dobrać, bo możesz podpatrzeć jakie używa aktualnie. Poza tym kolory nude podobają się właściwie wszystkim...
        • mareczek08 Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 15.12.16, 15:34
          Nie koniecznie. Nie każda kobieta maluje paznokcie. Nie lubi, albo z powodu pracy nie może malować. Rzadko używany szybko wyschnie, a biżuteria czy zegarek zawsze się przydaje. Radzę poznać aktualną ofertę sklepu e-zegarek.pl/ bo ruszyły promocje przedświąteczne. Ceny są naprawdę rewelacyjne :)
          • agawierzba Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 16.12.16, 09:59
            reklamujesz te zegarki czy co? przecież to logiczne, że ktoś bliski wie czy jego kobieta maluje paznokcie czy nie.. @urek3 przeciez wspomnial ze jego żona lubi.
    • urek3 Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 19.12.16, 12:54
      dzięki za pomoc! Zamówiłem, zobaczymy czy dobrze mi doradziłyście!
    • allisong Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 12.12.18, 18:00
      w euro jest super promocja na lokówkę curl secret, można do niej wziąć prostownicę za 1 zł, sama tę lokówkę mam i jestem nią zachwycona, kręci włosy błyskawicznie i bez nerwów, bo sama wciąga pasma, na pewno dzięki niej zrobię wystarzałowy fryz na sylwestra
    • pauka_zapalka922 Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 13.12.18, 12:14
      a może coś takiego? mamibot.tech/pl/roboty-myjace-i-odkurzacze-cyklonowe/307-6442-sofie-odkurzacz-cyklonowy-dla-alergikow-usuwa-roztocza-z-kanap-poscieli-zaslon-6970626160423.html#/28-gwarancjavip-nie

Ładne, fajne i z pożytkiem dla wszystkich :P paukowMamKod5 - z tym kodem 5% zniżki
    • wodorek_sodu Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 16.09.20, 22:21
      lowyiozdoby.pl/ Może coś stąd? To sklep z rękodziełem, warto poszukać.
    • onkodietetyka Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 03.12.20, 13:34
      Zapraszam na stronę onkodietetyka.pl/dla-bliskich/.
    • adelasmakoszka Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 08.01.22, 01:49
      Te zestawy upominkowe compliment.pl/pl/c/Kwiaty-z-mydla/241 wykonane są z najwyższej jakości materiałów i posiadają naturalny zapach, który zapewnia relaks i odprężenie.
    • fairy1983 Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 29.11.22, 08:20
      Mikolajki tuz tuz, a w glowie brak pomyslow na prezent? Zapewne jest to stresujaca sytuacja, ale spokojnie, mamy idealny prezent dla zony czy dziewczyny ...Kobieca czerwona sukienka hiszpanka z zakolanowki nie mart sie ze nie trafisz w rozmiar ... sukienka jest uniwersalna wejdzie w nia kazda kobieta do rozmiaru L .... Szukaj jej na crazychic.pl/
    • fairy1983 Re: Prezent dla zony pod choinkę - pytanie do Pań 03.12.22, 00:37
      fb.watch/hahjlnEA85/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka