Dodaj do ulubionych

Wspólny prezent dla rodziców na święta?

15.12.16, 09:39
Kupujecie jeden wspólny prezent czy każdemu z osobna?
W tym roku chciałabym, żeby mogli zrobić coś razem, wspólny upominek. Rozważam albo bilety do teatru albo zwiedzanie winnicy i degustację wina. Co kupujecie swoim rodzicom?

prezentokracja.pl/prezent/degustacja-wina-i-zwiedzanie-winnicy-dla-2-osob
Obserwuj wątek
    • mareczek08 Re: Wspólny prezent dla rodziców na święta? 15.12.16, 17:02
      Jak dla rodziców i coś wspólnego, to może stację pogody, albo radiobudzik? Znalazłem fajny sklep e-zegarek.pl, gdzie wszystko jest markowe: zegarki, biżuteria i różne inne gadżety. Ceny są rewelacyjne, a moja propozycja to konkretnie to: e-zegarek.pl/budziki/15721-budzik-z-radiem-sterowany-radiowo.html
    • oleksy22 Re: Wspólny prezent dla rodziców na święta? 25.02.20, 19:04
      My zawsze kupujemy wspólne prezenty. Ostatnio kupiliśmy na rodziców ciśnieniomierz z firmy Diagnosis. Warto kupować praktyczne prezenty, z których osoby obdarowane będą zadowolone. Myślę, że ciśnieniomierz dla nich był idealnym prezentem. Z tego co wiem to są bardzo zadowoleni ;)
    • esme0001 Re: Wspólny prezent dla rodziców na święta? 30.03.20, 18:38
      Dla rodziców zestaw z: rekodzielo-naturalne.pl/ . Mają świetne zestawy prezentowe więc każdy może znaleźć coś dla siebie, no i dodatkowo dosłownie każdy przedział cenowy to też się przecież liczy :D Dla mamy kosmetyki i świece z zestawu, a dla taty kawka i herbatka oraz akcesoria! Ja kupowałam właśnie na zeszłe święta ich zestaw prezentowy z kawą wielu bliskim i wszyscy zachwyceni. A parę ich świec zawsze trzymam w domu na prezenty (nieoczekiwane parapetówki, imprezy imieninowa/urodzinowe, czy inne przeoczone okazje). Są świetne bo pachną niesamowicie intensywnie, są ekologiczne, ręcznie robione i oczywiście piękne!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka