Dodaj do ulubionych

Pomysł na prezent dla 30 latka

26.10.04, 12:55
witam

Pewnie bedę monotematyczna ale nie mam zupełnie pomysłu na prezent dla mojego
męża.
Problkem w tym że wszystko co mu własciwie potrzebne i stć nas na to - to
sobie kupuje sam
Jak nas nie stać to i ja mu takiego prezentu nie zaserwuję.

Interesuje sie sportem - głownie rowerem(ale ten juz ma i to neiżle wypasiony)
Ma również innehobby - fotografia - wiem ze mysli o obiektywie ale nie ma
tyle kasy zeby mu go kupić - a tańsze rzeczy juz ma skompletowane.

Z odzieży nie odważę mu sie nic kupić bo jest bardzo wymagający i nigdy nie
podoba mu sie to co mnie sie podoba a kosmetyki wydaja mi sie zbyt banalne na
taką okrągłą rocznicę

Myslałam o tym aby to był jakiś prezent zwariowany, niezobowiązujący ale
zupełnie nie ma pomysłu

Prosze podrzuccie mi jakiś pomysł
Dzieki z góry

Iza
Obserwuj wątek
    • deser_t Re: Pomysł na prezent dla 30 latka 26.10.04, 15:45
      Może trzydziestoletnie DOBRE wino? Niby, że wiesz "z mężczyznami jak z
      winem..." ;)
      Może kurs spadochronowy?
      Może wykupić mu (Wam?) wycieczkę rowerową w jakimś fajnym miejscu?

A może, jesli wiesz o który dokładnie obiektyw mu chodzi, to go kup, choćby na
      raty, albo z pożyczki... Dla szczęścia ukochanego mężczyzny warto się trochę
      poświęcić ;)
      • izowita Re: Pomysł na prezent dla 30 latka 29.10.04, 14:55
        deser_t napisała:

> Może trzydziestoletnie DOBRE wino? Niby, że wiesz "z mężczyznami jak z
        > winem..." ;)
        > Może kurs spadochronowy?
        > Może wykupić mu (Wam?) wycieczkę rowerową w jakimś fajnym miejscu?
        >
        > A może, jesli wiesz o który dokładnie obiektyw mu chodzi, to go kup, choćby
        na
        > raty, albo z pożyczki... Dla szczęścia ukochanego mężczyzny warto się trochę
        > poświęcić ;)
        Wino to najprędzej bo na inne rzeczy mnie nie stać.
        Ja nie pracuje tylko mąż.
        Obiektyw chetnie bym mu kupiła bo wiem ze z tego by sie cieszył ale on sam go
        sobie nie kupuje ze względu na cenę ( ten o którym marzy kosztuje 4200 i to
        jeszcze w dobrej ofercie ) :):):):)
        Tak ze chyba mu nie kupię
    • zokak Re: Pomysł na prezent dla 30 latka 19.12.04, 21:36
      Jeśli mogę coś polecić na prezent,
      to cudne ramki na zdjęcia, które sama wykonuję.
      Dopełnieniem będzie tylko wasze wspólne zdjęcie:)
      Nieskromne to było,ale jeśli kogoś to interesuje to zapraszam
      do wysłania do mnie maila na zokak@o2.pl,wyślę zdjęcia,
      Pomyślcie o tym, niepowtarzalny prezent od serca

Kufka

• szalonydz Re: Pomysł na prezent dla 30 latka 08.08.13, 15:02
      Powiem Ci, że ja też miałam poważny problem z prezentami dla moich mężczyzn jednak znalazłam fajną stronkę iprezenty.pl/prezenty/Mezczyzna,Urodziny i teraz już wiem gdzie szukać. Nie jest to sklep, ale baza świetnych pomysłów. Pomagają dobrać prezenty itp.
      Mam nadzieję, że pomoże :)
    • kapik02 Re: Pomysł na prezent dla 30 latka 05.04.14, 17:40
      polecam strone www.ereczniki.pl . Możecie znaleźć tu super prezent na różne okazje. Polecam zwierzaki z ręczników - na pewno spodoba się każdemu. Znajdziecie tu również inne upominki, np haftowane ręczniki, koszulki ze śmiesznymi napisami i inne.
    • szybki233 Re: Pomysł na prezent dla 30 latka 17.12.14, 09:47
      Z racji tego ,że też interesuje się sportem, moja żona co roku kupuje mi coś w tej tematyce. W tamtym roku dostałem gogle i rękawice narciarskie. A w tym roku trafilśmy z żoną na sklep adventure sports i chyba skuszę się na nowe narty, a żona dołoży mi się do butów...narciarskich :D

Dla osób, które nie są związene ze sportami zimowymi - polecam bieliznę termiczną. Przyda sie nawet na zimowe spacery po parku.
    • manra Re: Pomysł na prezent dla 30 latka 17.12.14, 20:03
      to może do tego roweru podejść w jakich niekonwencjonalny sposób? Na przykład taki:
      www.bikebelle.pl/towar/10359/szalik_z_rowerem_my_bike_is_my_cabrio.html - sport, kibicowanie i rower w jednym :)

Tu jest jeszcze więcej: www.bikebelle.pl/kategoria/70/dla_niego.html
    • ostatni_m_ohikanin Re: Pomysł na prezent dla 30 latka 30.12.14, 12:54
      A może warto pomyśleć o czymś oryginalnym i nietypowym, skierowanym pod daną osobę :)
      Fajnie jest zrobić fotokalendarz, fotoksiążkę albo fotoobraz - umieścić tam ulubione zdjęcia z wakacji, czy z wizyty u rodziców :) Albo przygotować na każdy miesiąc inne, odjechane foto :)
      tutaj można znaleźć ciekawą ofertę i prezent tego typu nada się praktycznie na każdą okazję :) www.fotobook.pl/
    • bro-kat Re: Pomysł na prezent dla 30 latka 04.11.15, 12:27
      Polecam świecącego psikusa :) Idealny pomysł na prezent, dużo śmiechu :)
      Wyobraź to sobie... Twój cel dostaje kopertę, nie wie co to i od kogo, więc z ciekawości otwiera ją i nagle... brokat zostaje rozsypany po całym pokoju.
      Najważniejsze! Nikt nie będzie wiedział kogo to sprawka, 100% anonimowość. 

To nie jest nic trudnego, wystarczy kilka kliknięć na Naszej stronie bro-kat.pl

www.facebook.com/BROKATnaprezent 
    • mareczek08 Re: Pomysł na prezent dla 30 latka 10.12.16, 16:57
      Może kup mu zegarek sportowy? Skoro jeździ rowerem, to taki model byłby odpowiedni: e-zegarek.pl/timex-meskie/10187-timex-ironman-sleek-150-lap-with-tapscreen-technology.html albo jakiś inny? Na tej stronie masz ogromny wybór, a ceny firmowych zegarków są o wiele niższe niż na innych stronach sprzedażowych ;) szczerze polecam, bo ten sklep sprawdziłem od podszewki ;)
    • lilomilo Re: Pomysł na prezent dla 30 latka 18.01.18, 10:31
      Tytuł powinien brzmieć: "prezent dla 30 latka który już wszystko ma", albo "co kupić na urodziny facetowi, który wszystko ma"?:))) W takich sytuacjach warto pomyśleć o prezentach w formie przeżyć. Wyjątkowy prezent na 30ste urodziny to np. jazda lamborghinii na torze, lot widokowy nad Tatrami lub Zatoką Gdańską. Inspiracji szukam zawsze na prezentokracja.pl/prezent/na-urodziny/30-urodziny
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka