Dodaj do ulubionych

Jakich prezentów nie lubicie dostawać?

21.11.04, 01:21
Ja mam nieustanną alergię na tak zwane prezenty praktyczne, nic na to nie
poradzę, nie cieszą mnie i już.
Acha, i wszelakie "zapachy", chyba, że ktoś wie, jakich perfum używam.
inaczej, to jak kulą w płot.
Obserwuj wątek
      • anula36 Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 21.11.04, 13:47
        a ja z kolei uwielbiam znienawidzone prezenty praktyczne:)
        Fartuch kuchenny, rekawica,podkladka pod garnek - super. Moze dlatego ze mimo
        kilku juz lat na swoim wciaz mam braki w wyposazeniu domowym.
        Tez nie znosze zestawow zel + balsam -jakos nikt nie moze trafic w moje
        ulubione i od osob ktore znaja moje poglady dietetyczno- zdrowotne -slodyczy
        wiadomo,ze i tak ich nie zjem.
        Nie lubie tez nieprzydatnych bibelotow- figurek, swiecznikow,kominkow
        aromaterapeutycznych- mam bardzo male mieszkanie i nie mam gdzie upchnac tego
        badziewia.
        • nuuuda Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 21.11.04, 21:43
          Ja też wolę prezenty praktyczne, niż jakieś bibeloty, które tylko pokrywają się
          kurzem i tak naprawdę do niczego nie są potrzebne. Świeczki jeszcze ujdą,
          zawsze się przydadzą, gdy prąd wyłączą ;) ale jakieś szklane, tandetne figurki,
          w dodatku często zupełnie brzydkie? Brr...
          Nie lubię też dostawać ubrań, szczególnie gdy okazują się za duże, za małe,
          całkiem nie w moim stylu itd.
          A poza tym to wszystko mi jedno, co dostaję. Tak naprawdę wolę dawać, chociaż
          samej czynności łażenia po sklepach i kupowania nie cierpię.
    • dominika_2003 Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 21.11.04, 21:59
      aha, czekoladek i innych słodyczy też nie lubię dostawać - bo przecież "zdrowo
      się odżywiam" (tzn. wiecznie się odchudzam). Już wolę dostać jakiś fajny
      alkohol, np. likier - bo lubię czasem zrobić sobie jakiś fajny koktail, ale
      jakoś jeszcze nikt na to nie wpadł.
      I nie cierpię dostawać niepraktycznych, nietrafionych książek.
    • burza4 Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 24.11.04, 12:12
      Nie znoszę takich "na odwal się" - bez krzty inwencji, które sprawiają
      wrażenie, jakby były kupione w kiosku ruchu w ostatniej chwili.
      Nie znoszę prezentów tandetnych - typu koszula nocna od Wietnamczyków ze
      sztucznego włókna - nie jest to kwestia ceny - tyle samo kosztuje książka -
      zawsze mile widziana.
      Nie znoszę prezentów praktycznych - według mnie są to prezenty dla domu (bo
      wszyscy z nich poniekąd korzystają), a nie dla kobiety. Poza tym zazwyczaj i
      tak te rzeczy kiedyś trzeba byłoby kupić, więc wciskanie ich żonie na prezent
      jest przejawem skąpstwa, a ja nie lubię jak się na mnie oszczędza:))).

Szczytem szczytów jest prezent dla żony w stylu - nowy akumulator, albo
      aluminiowe felgi - podobno są tacy, którzy tak swoje kobiety potrafią
      obdarować:)))
      • klaryssa Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 25.11.04, 14:54
        no ja dziś to chyba z akumulatora bym się ucieszyła bo właśnie mi nawalił :-(
        Mnie również prezenty cieszą ale bywają i takie z którymi nie wiem co robić:
        majtaski w stylu: ciepłe z nogaweczką (sexi majteczki jak najbardziej ok!!),
        szklana kula ze sztuczną różą w środku (grrr koszmar), biustonosz (koleżanka
        kupowała według miseczki wiedziała że musi być duża więc wzięła, nie zwracając
        zupełnie uwagi na obwód, finalnie mogłabym się nim opasać ze 2razy, no ale
        miseczka ok!!). No i nie lubie na gwiazdowy prezent takiego zestawu dla
        kobiety: balsam+ rajstopy... to dla mnie taki prezent na odczepnego.
        Wiadomo liczy się intencja !! Może w tym roku Mikołaje wykarzą się dużą
        pomysłowością:-)
        • anka.g1 Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 14.12.04, 18:01
          ja nie znosze dostawać wszelkich pierdostojków bo na ogół jak już ktoś kupuje
          to kompletnie nie zwraca uwagi czy to cos pasuje do wystroju mojego
          pokoiku.poza tym mam juz dosyć świeczek i różnych lampioników.
          a i jeszcze nie życzyłabym sobie więcej ramek na zdjęcia.tez na ogół dostaje
          takie totalnie bezgustowne w rodzaju gipsowe z jakimiś rysuneczkami;-/
    • ame_lii Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 27.11.04, 14:20
      Ja nie znoszę figurek które i tak niczemu nie służą oprócz łapaniu kurzu :/ I
      nie lubie tez tandetnych pluszaków w jakichś odblaskowych kolorach albo
      wyglądających na kupowane "na odwal sie". Lubię za to dostawać kwiaty:) Tylko
      szkoda ze faceci dają jest tylko czasami i to z jakiejś wielkiej okazji...
    • lika13 Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 11.12.04, 23:49
      Prezentów praktycznych(żelazko,mikser,garnki itp)na imieniny ,urodziny
      gwiazdkę,bo na rocznice ślubu,juz moze być:)))
      Prezentów na odwal się-wole coś za 5zł co jest jakoś powiazane z moimi gustami
      czy zainteresowaniami niż pieknie zapakowane "gotowce"nawet za stówkę.
      Kurzołapków-chyba ze patrz wyżej
      Ale najgorsze są prezenty od mężów pod postacią tego o czym oni marzą typu
      DVD,alufelgi,czy bilety na boks!!
      • kragmel Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 12.12.04, 10:38
        durnostojów (czyli figurek z porcelany, wazoników itp.), w tym świec i
        notatników, z którymi nie wiadomo co zrobić. kosmetyki, perfumy, biżuteria są z
        reguły nietrafione. tak jak wiele przedmówczyń nie lubię prezentów
        kupowanych "bo trzeba jej coś kupić", bez zastanowienia, czy będzie mi się to w
        ogóle podobało. to już wolę kwiatki :) no i nie znoszę kiedy ktoś mnie najpierw
        wypytuje i męczy co bym chciała, a potem i tak kupuje wg własnego widzimisię,
        coś zupełnie innego i mnie niepotrzebnego.
        bardzo chętnie za to przyjmę prezenty praktyczne typu patelnia i ekspres do
        kawy ;) ale też wolałabym, żeby je skonsultować ze mną, albo moją mamą, bo
        naprawdę wolę jeden porządny garnek niż cały komplet kiepskich w tej samej
        cenie.
      • kiwigirl Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 16.12.04, 11:22
        fajne "mięsiste" piżamy kocham, również kapcie -takie fajne - miękkie, wesołe :-
        ) ze skarpet narciarskich (takich porządnych) bardzo sie ucieszyłam na
        mikołajki, rajstop nie noszę.
        Nie lubię za to wspominanych "zestawów kosmetyków w opakowaniach świątecznych"
        ani pierdół kurzołapów.
        praktyczny prezent ucieszy mnie jeśli jest to dokładnie to co bym sobie kupiła
        gdybym miała na to kasę. takie troszkę "rozpuszczanie" małego sknery :-)
        zła byłam jak mi facet dał na gwiazdkę książeczkę majsterkowicza dla bab. nie
        robię takich rzeczy i nie będe robić. prezent - pudło. ON powinien był to
        wiedzieć!!
        ogólnie nie lubię dostawać i kupować kosmetyków - to indywidualny wybór
        kazdego, nawet te super extra i do tego drogie mogą byc nieodpowiednie...
        I nie znoszę dawania w prezencie tzw. gratisów. tzn. gadgetow firmowych. Nawet
        takich super. Dobry książkowy notes czy bluza polarowa, czy dobre pióro itp -
        jesli są "wyniesione z firmy" to mogą byc dla mne co najmnie prezentem na
        imieniny których z zasady nie obchodzę. Natiomias cierpnie mi skóra jak ktoś
        takie rzeczy daje na urodziny czy gwiazdkę... I nie chodzi nawet o to czy
        dający miał to coś gratis, czy zapłacił za to (niektóre firmy sprzedają
        swoje "lepsze" gadgety) - chodzi o zasadę. Na Samą myśl ze ktoś w ostatniej
        chwili przejrzał firmowy katalog i wybrał coś na prezent mnie rzuca!
    • malwina7 Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 14.12.04, 11:29
      Prezentów zbyt kosztownych.
      W zeszłym roku dostałam na gwizdkę prezent za ok. 2.500 zł - byłam w totalnym
      szoku. To nic, że osobę obdarowywującą na to stać i ta rzecz bardzo mi się
      przydała. Poczułam się bardzo głupio, bo wolałabym na to sama zarobić. Teraz
      odczuwam jakiąś dziwną potrzebę "odwdzięczenia się", choć nie bardzo wiem jak,
      bo prezenty tego kalibru są poza moimi możliwościami finansowymi. Poróbowałam
      odmówić przyjącia, ale siostra (bo to ona była ofiarodawcą) się obraziła.
    • basia.z Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 14.12.04, 12:38
      Ostatnio udało mi się w mojej rodzienie przewalczyć prezenty "trunkowe"
      typu "ja tobie winko, ty mi wódeczkę" i wszyscy są zadowleni. Ale niestety jest
      jeden koszmarny wyjątek w postaci teściowej (oj jakie to banalne), która
      niezmiennie obdarowywuje nas rzeczami od Chińczyków, a ostatnio także
      używanymi. I nic nie pomaga tłumaczenie, że jesteśmy duzi i ubranka kupujemy
      sobie sami. I co robić, utłuc nie mogę, bo to mamusia.
      • tabakaaa Re: Jakich prezentów nie lubicie dostawać? 07.12.05, 19:40
        ogólnie ciesze sie ze wszystkiego :) ale najbardziej podobaja mi sie i
        najbliższe sercu - wiadomo - sa prezenty zrobione wlasnorecznie, lub
        przynajmniej dobrane z jakims pomysłem, kiedy widze ze ktoś naprawde chcial
        sprawdic mi radosc, dac mi cos smiesznego lib wzruszajacego, co nawiazywalo by
        np, do jakichś wspólnych sytuacji ... natomiast nie przepadam za kosmetykami,
        porcelanowymi figurkami (natomiast na punkcie swieczek mam fiola ;)) itp :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka