Dodaj do ulubionych

Babcia. Lat 80.

30.11.05, 18:59
A co dla Babci ktora obchodzi okrągła rocznice ? Dokladnie - 80 lat.
Trzyma sie swietnie, ma poczucie humoru. Mieszka w Niemczech, wiec nie moze to
byc nic wielkiego, tak aby mogla ze soba zabrac bez problemow i wynajmowania
ciezarowki.
Obserwuj wątek
    • saan1 Re: Babcia. Lat 80. 02.12.05, 15:08
      Ja mam Mamę, która skończyła w tym roku 80 lat i, jak sama twierdzi, "nic nie
      potrzebuje". Zatem jest problem. Na razie wymyśliłam (na Gwiazdkę): kalendarz
      ścienny (jak co roku), książkę "Kwiatki Jana Pawła II" (szczególnie dla osób z
      poczuciem humoru!! Cena w www.merlin.pl 23,- złote polskie)i chyba jakiś
      kosmetyk, albo bluzkę/sweterek, jeszcze się nie zdecydowałam. Czekam na dalsze
      pomysły Forumowiczów
    • griszqa Re: Babcia. Lat 80. 05.12.05, 14:50
      A moja 85 letnia babcia mimo, że całe życie była bardzo szykowną kobietą to
      teraz już nic kobiecego nie chce. Kupowane kosmetyki gromadzą się na półce, nie
      chce ich używać, bo mówi, że to już nic nie zmieni. Podobnie z bluzeczkami,
      biżuterią i perfumami. Ale ku naszej radości babcia odkryła smaki dobrych
      alkoholi i teraz w swoim baryku trzyma zapasy likierków i wiśnióweczek. Lubię
      te wieczorki z babcią przy małym kieliszeczku sherry :)
    • ahoy2 Re: Babcia. Lat 80. 05.12.05, 22:40
      Babcia w Niemczech nie będzie cenić polarowego kocyka.Zrób własnoręcznie czapke
      i szalik, banalne ale nie do kupienia, jezeli będzie dobrze dobrana wełna, wzór
      oryginalny. Stojaczek na okulary. Staromodną mufkę bo ręce babciom marzną.
      Aniołki z jakiejś galerii prowadzącej sprzedaż rzeźby ludowej. W ogóle rzeźba
      ludowa dobrze jest widziana za zachodnią granicą. Przysmaki kuchni polskiej -
      koszyczek z wędlinami, krówkami, śliwkami w czekoladzie. Góralskie kapcie
      ciepłe. Etc...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka