Dodaj do ulubionych

Warsztat: Marketing i Strategie Marketingowe

11.09.15, 15:34
Akademia Biznesu i Finansów Vistula zaprasza na bezpłatny warsztat: Strategiczna rola marketingu w zarządzaniu nowoczesnym przedsiębiorstwem. Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/1495246237462362/

Czy marka jest ważna? Jak znaleźć miejsce dla marki/ produktu/ usługi i rozwinąć skrzydła w gospodarce wysoko konkurencyjnej, w której produkty prawie nie odróżniają się od siebie pod względem funkcjonalnym, gdzie konsument ma łatwość porównania ofert, a cena wcale nie jest najważniejsza?

Czy chcesz wiedzieć jak, gdzie i z kim komunikować się żeby Twoja marka była tą preferowaną wśród całej masy innych marek? Jak zbudować biznes, który nie tylko będzie zwiększał obroty, ale przede wszystkim zyski?

Jeżeli interesuje Cię odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań zapisz się już dziś na Studia Podyplomowe z Marketingu i Strategii Marketingowych na Akademii Biznesu i Finansów Vistula:

www.vistula.edu.pl/pol/page/marketing-i-strategie-marketingowe

Niezdecydowanych zapraszamy na warsztat 12 lub 26 września br. Uwaga, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenie chęci udziału w warsztatach pod linkiem:

bit.ly/1NQUJVY
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka