Dodaj do ulubionych

filmy szkoleniowe na CD

03.08.06, 22:50
Szukam materiałów pomocniczych tzn. filmu jak powinna wyglądac rozmowa
handlowa,np. jak sprzedac długopis, jak taką rozmowę przeprowadzic,jak
umiejętnie zadawac pytania aby klient sam sobie sprzedał towar.
Obserwuj wątek
    • trainings Re: filmy szkoleniowe na CD 04.08.06, 09:21
      Są uniwersalne filmy szkolebniowe - ale to pilnie strzeżona tajemnica firm,
      które je sprzedają szkoląc. Nikt Ci ich ot tak po prostu nie da. Jeśli
      dopadniesz kopię, kopii, kopii - to tylko od Twojej uczciwości zależy, czy
      zaczniesz się dorabiać na czymiś wysiłku i pomyśle.
      Lepszym rozwiązaniem jest negocjowanie z kleintem - po rozumiem, że chcesz
      zarabiać tym filmem, a nie trenować własne umiejętności handlowe :), jest
      namówienie klienta do nagrania własnego filmu, który zostanie w firmie i będzie
      przez najbliższe lata służył jemu - a jak się sprawdzisz - i Tobie.
      Tu masz już swobodny (ograniczony tylko budżetem - od kilku do kikudziesięciu
      tysięcy PLN) wybór - zatrudniasz najlepszych sprzedawców/lub wynajmujesz
      aktorów, konsultujesz z klientem - co ma być sprzedawane? jakie procedury
      obowiązują?, itd. Szyjesz na miarę. Czy warto? moim zdaniem - tak. Jesli dzień
      szkoleniowy kosztuje od 6 do 15 tys. firmę - to czemu nie zainwestowac w film.
      Jeśli chcesz szkutecznie szkolić ze sprzdaży - zacznij od rozwijania własnych
      umiejętności.
      Praca na własnym daje też więcej satysfakcji niż na "załatwionym" na drodze -
      może macie, dajcie, dogadamy się...
      • senhora Re: filmy szkoleniowe na CD 05.08.06, 08:03
        Zle mnie zrozumiałeś/łaś.Nie mam zamiaru zarabiać na tym filmie, moja praca
        polega na negocjowaniu z klientam i zależy mi aby opanować tę umiejętność do
        perfekcji, owszem można ćwiczyć na kliencie ale można też dodatkowo w domu. Wiem
        że w necie można kupić takie filmy ale ceny ich są zabójcze. Na pewnym szkoleniu
        trenerka póściła film jak sprzedać długopis, wg mnie to była sprzedaż idealna,
        klient sam sobie sprzedał towar i tego właśnie chcę się nauczyć.
    • xavier27 Re: filmy szkoleniowe na CD 08.08.06, 12:40
      Taniej jest kupić pare książek o podobnej tematyce. Najpierw naucz się rozpoznawać klienta po jego gestach, tonie, wzroku. Poznaj język ruchu. Kolejno naucz sie zadawać pytania otwarte! Pytania OTWARE i jeszcze raz PYTANIA OTWARTE.
      Najważniejeze jest poznanie potrzeb klienta i ich parafrazowanie. Uśiadomienie klientowi że nie sprzdajemy ale oboje czerpiemy korzyści. Pamiętaj PYTANIA OTWARTE.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka