Dodaj do ulubionych

Wojna religijna w Holandii

08.11.04, 21:51
Czesc, wlasnie skonczylam czytac wypowiedzi osob ktore czytaly artykul w
dzisiejszej gazecie wyborczej o Wojnie religijnej w Holandii .I wiecie co az
mi wstyd ze takie bzdury wypisuja Polacy, moze to juz taki moj wiek ze nie
jestem w stanie zrozumiec pewnych rzeczy.

pozdrawiam
Monika
Obserwuj wątek
    • monika_nl Re: Wojna religijna w Holandii 08.11.04, 22:51
      Nastka, niemam pojecia jak zrobic ci ten link , ale w lewym gornym rogu stronki
      jest czerwony prostokat z napisem Gazeta .Pl jak tam kilniesz to wejdziesz na
      stonke z wiadomosciami i tam po prawej stronie jest ten tytul . a na dole
      mozesz kliknac i przczytac wszystkie opinie.

pozdrawiam
      Monika
      • nastka72 Re: Wojna religijna w Holandii 08.11.04, 23:43
        tiam no przeczytalam ,moze nie wszystkie wypowiedzi ale znaczna czesc ;
        i jednak prosilabym cie Moniko abys troszke rozszerzyla swoja wypowiedz
        czy oburzaja cie wypowiedzi na temat sytucaji w Nl.czy poziom tych wypowiedzi
        czy w koncu stanowisko Polakow w kwestii Islamu ??

napisalas dosc lakonicznie ,a ja chetnie porozmawiam na ten temat aczkolwiek
        trudny

pozdro,
        nastka
          • beba3 Re: Wojna religijna w Holandii 09.11.04, 00:32
            No wlasnie, a warto je czytac? Jest tego ponad 200 a mi szkoda czasu. Prosze
            osoby ktore czytaly o opinie czy jest tam choc jedna interesujaca wypowiedz?
            Jakies namiary czy nr wypowiedzi, nick...? Oczy mnie bola i pozno juz
            strasznie. Wczesniej nawet czytalam wypowiedzi i komentarze ale tylko burzyly
            mi krew w zylach albo budzily niesmak... Juz mi przeszlo.
            Co do artykulu. Nie spodziewalam sie, ze bedzie az tak zle. Oczywiscie nastroje
            antymuzelmanskie znacznie sie pogorszyly po morderstwie Theo ale nie liczylam
            ze osiagnie to az taki wymiar. Zastanwia mnie co bedzie dalej. Nie rysuje sie
            to rozowo....
            • nastka72 Re: Wojna religijna w Holandii 09.11.04, 12:38
              info.onet.pl/1006489,12,item.html
              to w dzisiejszych wiadomosciach :(

oczywiscie ze niektore wypowiedzi sa zenujace i ponizej jakiegokolweik poziomu
              ale takowe w necie to norma ,pod kazdym niemalze artykulem ukazuja sie takie
              kwiatki ,bo oszolomow nie brakuje ;w tym balaganie jednak mozna znalezc
              wypowiedzi zaupelnie sensowne

Beba generalnie nie warto ;)

Nastka

• monika_nl Re: Wojna religijna w Holandii 09.11.04, 19:08
      Dzisiaj slyszalam w dzienniku holenderskim ze w nocy probowano w Rotterdamie
      podpalic dwa koscioly , jednym z nich byl kosciol Polski.Zrobiono to z zemsty
      za to jak ktos wczoraj wrzucil do moskee , przez okno worek z odchodami.

Monika
      • payuta Re: Wojna religijna w Holandii 09.11.04, 23:57
        Ja wam mowie ze ja juz ten"motylek"awowy zaczynam sie robic na to wszystko.Znow
        gdzies jakis ogien zucili.Magluja ten temat na wszystkich kanalach,tak i
        radiowych jak i telewizyjnych.Kazdy ma cos do powiedzenia na ten temat i kazdy
        broni swoich racji.Ja tez mam swoje zdanie o tym.Podziele sie tu z wami nim,a
        wy jak chcecie wypowiedzcie tu swoje.
        Dla mnie caly ten islam i koran jest jednym wielkim nieporozumieniem i
        bzdura,wedlog mnie napisal ten koran pijany egoistyczny analfabeta,na dodatek
        byl on jeszcze nietolerancyjnym perwersem morderca nienawidzacym
        kobiet,homoseksualistow i wlasnych odchodow.Razi mnie ich podejscie do
        wszystkiego,do kobiet do dzieci,do innych religi i wielu wielu innych zeczy.
        My na przyklad tlumaczymy dzieciom ze nie meczy sie zwierzat-
        a oni na oczach dzieci podrzynaja zwierzetom gardla.Nie nie chce mi sie juz ani
        o tym myslec ,ani pisac.Powiem krotko:--nie dosc ze sa od nas do tylu o
        kilkaset lat(nie wiem dokladnie ktory teraz jest rok w islamie)-to jeszce
        ksiazki od tylu czytaja.I jak ma tam byc dobrze????
        No teraz mozecie na mnie psy wieszac."motylek"Payuta
    • nastka72 Re: Wojna religijna w Holandii 10.11.04, 00:03
      wlasnie przed chwila skonczylam na ten temat dyspute z myszowatym i wyszlo mi
      na to ze jestem w ogole nietolerancyjna ,nic a nic !

no ale nie moge wykrzesac w sobie ani ciut tej tolerancji do ludzi z takimi
      pokladami nienawisci do wszystkiego co 'inne' 'niezgodne' itd itp

inna kwestia obok to se ta Holandia narobila klopotu ajaj ,tolerancji sie
      zachcialo i ooops

nastka

nastka
        • 3eti Re: Wojna religijna w Holandii 10.11.04, 01:35
          W Belgii jest dokladnie to samo,Muzulmanie chca wciaz wiecej i wiecej.Zaczynaja sie narzekania na
          dzwony koscielne,ze im przeszkadzaja i jezeli katolicy maja prawo do dzwonow,to oni maja prawo do
          meczetow i ichniowych porannych nawolywan do modlow.Tak to jest jak sie wszystko tlumaczy
          demokracja!
          A teraz mnostwo wyznawcow islamu zaczyna naplywac do Belgii z Holandii i Francji.Tam czuja sie
          'przesladowani' ,a Belgia jak narazie ma zupelnie slepych i gluchych politykow ,ktorzy obudza sie za
          jakis czas i stwierdza,ze jest za pozno na jakiekolwiek nowe reguly.
          Tez uwazam,ze tradycja tradycja,ale emigrujesz do innego kraju - dostosuj sie do panujacych zasad i
          szanuj tamtejszy sposob na zycie,bo to w pewnym sensie jak przebywanie ' w gosciach'.
    • zuzka71 Re: Wojna religijna w Holandii 10.11.04, 11:46
      nie lubie zadnych nacji ktore sie tu nie lubia asymilowac, i wnerwia mnie obnoszenie sie ze swoja innoscia w nowym kraju. zyje tu i daje zyc innym..cszanuje kraj ktory mnie gosci, szkoda ze to nie jest norma wsrod imigrantow..ale podjelam decyzje dziecie pojdzie do chrzescijanskiej szkoly...pozdrawia lekko nietolerancyjnazuzka
    • widmowolnosci Re: Wojna religijna w Holandii 14.11.04, 17:57
      Nesla, Nastka , to musicie przeczytac koniecznie, inni tez oczywiscie.De
      Telegraaf 14 november , dzisiejszy, str T3, artykul Mol in AIWD gaf
      tekens op website. signalen verstopt in foto's.AIWD jest bardziej
      zinfiltrowana niz ktokolwiek przypuszczal.Pozdrawiam. Widmo

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka