Dodaj do ulubionych

Ukarać proboszcza z Kikoła kolo Lipna

18.02.16, 17:56
Sąd Diecezjalny wraz z biskupem Meringiem powinni ukarać księdza Marka Mrówczyńskiego z parafii Kikół koło Lipna za hazard oraz za doprowadzenie do samobójstwa księdza wikarego Dariusza Przybyłowskiego który przed śmiercią kilkakrotnie pisał do biskupa aby go przeniósł do innej parafii ponieważ nie mógł wytrzymać z proboszczem i jego matką.
Obserwuj wątek
  • mwirek Re: Ukarać proboszcza z Kikoła kolo Lipna 21.02.16, 14:48
   I ukarać biskupów którzy przez lata pozwalali aby proboszcz w Kikole zrobił z parafii swój prywatny folwark. Dziwne tylko, że ludzie tak dają się strzyc oszustom.
  • malaka136 Re: Ukarać proboszcza z Kikoła kolo Lipna 21.02.16, 22:34
   Znam osobiście ks. Marka Mrówczyńskiego. To bardzo gorliwy i oddany Bogu i Kościołowi kapłan. Chciałbym być tak zdolny duszpastersko jak on. Przez wiele lat pracował po sąsiedzku w parafii Smólnik, był tam bardzo ceniony, uczynił wiele duchowo i materialnie. Oskarżenia o hazard uważam za czysty wymysł. Znam też Mamę ks. Marka - wspaniała, miła i serdeczna osoba, szanująca i świeckich , i kapłanów. Nawet jeśli byłaby nieprzyjemna dla + ks. Darka, to nie powód do samobójstwa. Myślę, że przyczyny tkwią gdzieś głębiej.
   • bilet11 Re: Ukarać proboszcza z Kikoła kolo Lipna 01.03.16, 11:51
    malaka136 to chyba M. Mrówczyński.... każdy o zdrowych zmysłach wie, że to on doprowadził ks. Darka do tego czynu... idźcie zobaczyć w jakich warunkach kazał mu mieszkać a w jakich sam mieszka ze swoją rodziną.... żeby wikary nie miał na jedzenie???? SKANDAL!!!! TEN CZŁOWIEK POWINIEN BYĆ WYDALONY ZE STANU DUCHOWNEGO RAZ NA ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   • alurka Re: Ukarać proboszcza z Kikoła kolo Lipna 01.03.16, 14:14
    Tak pewnie. ..Bo to dobry chłop był tylko zabił się przez ch. ..człowiek
  • alurka Re: Ukarać proboszcza z Kikoła kolo Lipna 01.03.16, 14:17
   Dziwię się bardzo ludziom że na takiego gnoja cokolwiek dają! Frajerzy! Trzeba z chamem zrobić porządek i na taczkach wywieźć! !!!
  • malaka136 Re: Ukarać proboszcza z Kikoła kolo Lipna 05.03.16, 22:09
   odp...lcie się od ks. Marka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka