Dodaj do ulubionych

Biskup Wiesław Mering bierze łapówki

27.05.20, 11:30
Po krótkim śledztwie udało mi się dotrzeć przez internet do kilku księży którzy nienawidzą biskupa Meringa za to że ściąga on łapówki od księży za mianowanie ich na wyższy stopień kapłański.
Jeden z księży z którymi rozmawiałem jest już prawie 30 lat kapłanem i cały czas ma stopień wikarego bo jak mi powiedział jak chciał by otrzymać wyższy stopień kapłański to musiał by zapłacić Meringowi kwotę od 15 tysięcy wzwyż.
Dwaj pozostali księża z którymi rozmawiałem mówili że Mering nie zwraca uwagi na księży pedofilii , homoseksualistów i gejów którzy grasują w Diecezji Włocławskiej bo bierze od nich za to pieniądze a najwięcej pozwala proboszczowi Piotrowi Siołkowskiemu z parafii św. Bartłomieja w Czernikowie koło Torunia bo jest jego stryjem , proboszcz ten ma kochankę i dwójkę dzieci a trzecie w drodze okrada on parafię a jeśli parafianie nie chcą mu dawać pieniędzy to nie chce im udzielać żadnych sakramentów biskupowi tak się podlizuje że ciągle zawozi dziczyznę bo należy do myśliwych i pełno pieniędzy wygranych podczas nielegalnej gry w pokera.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka