Dodaj do ulubionych

Ulubione miejsce we Włocławku

IP: *.wloclawek.dialup.inetia.pl 30.09.01, 01:28
Czy każdy ma jakieś ulubione miejsce w tym mieście?
Chodzi mi o lokal lub np. miejsce w które mozna isć na ciekawy spacer,
cos wyjątkowego...
Takim miejscem moze być np. Park Sienkiewicza, ale to oklepany temat...
Bardzo fajnie jest np. nad Zgłowiaczką za działkami tuż przy granicy Wlocławka,
są tam po drodze w stronę Łuby malownicze zakola rzeczne, barzdzo miła okmolica.
A z lokali: np. którys z tych nowych Planeta, Sprężarkownia?
Tak na prawdę to za mało tu knajp, Toruń to jest już cos, a tutaj?
Dresy w paski i lampasy, ot takie miasto!

Obserwuj wątek
    • Gość: Andy Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl 04.10.01, 20:33
      Ja tam lubie Piwnice na Placu Wolnosci. Z zalozenia jest to klub studencki, wiec zwykle przychodza tu normalni ludzie.
    • Gość: henio Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl 07.10.01, 17:13
      Moim ulubionym miejscem we Włocławku jest hala sportowa podczas meczu Anwilu.
      Wspaniała atmosfera, głośny doping, to jest to co mnie kręci. Polecam!!!
      • Gość: maciek Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: *.poznan.uw.gov.pl 10.10.01, 08:49
        Pochodzę z Włocławka, ale obecnie nie mieszkam, moi Rodzice jednak ciągle tu
        mieszkają, zatem gdy jestem we Włocławku lubie się wybrać nad Lubieńkę - można
        porobić tam niezłe przyrodnizo zdjęcia - za każdym razem spotykałem albo żmije
        zygzakowatą, zaskrońca, lub padalca. Lubię też odwiedzić bulwary. A jak
        przyjeżdżam ze znajomymi to zawsze ich zabieram za Wisłę na wzgórze za pomnik,
        by popatrzyli sobie na miasto. Pozdrawiam. Piszcie częśćiej na tych stronach.
    • magn Re: Ulubione miejsce we Włocławku 10.10.01, 16:39
      W samym Wloclawku moim zdaniem ze swieca takich miejsc szukac, ale wlasnie
      chcialam wspomniec Zawisle i panorame Wloclawka stamtad, ale Maciek mnie
      ubiegl... Poza tym lasy i jeziora naokolo, wlasciwie ze wszystkich stron. Hm,
      chyba udalo mi sie zalapac na dwusetny post! :-) Pozdrawiam czytajacych a
      szczegolnie wpisujacych sie!
    • Gość: cheech Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: *.wloclawek.dialup.inetia.pl 11.10.01, 13:25
      Na pewno Zawiśle należy do bardzo malowniczych zakątków tego miasta. Dodam
      może, że bardzo fajnie jest za tamą w stronę Zarzeczewa (skarpy) i w samym
      Zarzeczewie. Pozdrawiam!
    • Gość: Chong Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: 213.76.182.* 15.10.01, 15:48
      Bardzo fajnie jest pod mostem stalowym na Wiśle. Znajdują sie tam konstrukcje
      służące do malowania mostu, dzięki czemu można po nich zejść pod most, fajny
      widok!
    • Gość: maxi Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: *.wloclawek.dialup.inetia.pl 22.10.01, 21:58
      hmmm... jestem tu zwykle przejazdem, ale przyznam, że naprawde polubiłem pewien
      domek zlokalizowany przy ul. Sadowej, mozna tam porozmawiac z ciekawymi ludźmi
      i miło spędzić czas, takich miejsc powinno być w tym mieście więcej, myślę że
      Urząd Miasta powinien nad tym pomyśleć, może Włocławek zasłynałby wtedy w
      Polsce...
    • Gość: mustafa Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: 213.76.182.* 31.10.01, 15:31
      Co do tego mojego ulubionego mjejsca to mam takie. Jest to Zespół Szkół
      Elekrtycznych nr1. we Włocławku. Na czele którego stoi JAN STRYJEK.
      A tak poza tym to
      LEON THE BEST
      FUCK TEH REST
      SRTYJEK IS CHUJ!!!!
    • Gość: gej Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: 213.76.182.* 06.11.01, 13:44
      Moim ulubionym miejscem we włocławku jest most nad Zgłowiączką na Toruńskiej.
      Miejsce schadzek Włocławskich gayów.
    • kemor Re: Ulubione miejsce we Włocławku 24.03.02, 21:22
      Parking po drugiej stronie Wisły - kierunek Lipno. Zawsze obowiązkowy postój. Z
      jednej strony zalew, a z drugiej Wisła i panorama miasta. Włocławka nie znam -
      jestem tam tylko przejazdem jadąc do rodziców mojej szanownej małżonki.
      Pozdrówka dla wszystkich Włocławian. Romuald z Wrocławia.
      • Gość: Sokrates Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: *.208.71.207.Dial1.Chicago1.Level3.net 10.06.02, 04:05
        A ja najbardziej lubie chodzic do Reala
    • Gość: Pawel Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: *.tpi.pl 23.09.02, 20:35
      witam,

niezłe jaja z tego wątku. najbardziej podoba mi się pomysł związany z realem.
      kiedy tylko jestem we wloclawku mam wrazenie że to uwielbiane przez całe
      rodziny ;)))
      nie wiem co to ta Lubienka, jakby ktoś rozjaśnił to byłoby super.
      Moje najleprze miejsce to taka skarpa nad zgłowiączką w lecie przy Łubie.
      Zdjęcia tego miejsca: www.photolooz.tpi.pl/poludnie3.html
      www.photolooz.tpi.pl/poludnie2.html
      Pozdrawiam
      Paweł
      • Gość: Pawel Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: *.tpi.pl 23.09.02, 20:38
        sory to jeszcze raz ja

> Moje najleprze = moje najlepsze
        • antoni.goczal Re: Ulubione miejsce we Włocławku 04.12.02, 11:40
          Piwnice na Placu Wolności ! Ech te rozmowy po świt ... .
          • Gość: arek Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: *.psi-net.pl 08.09.03, 10:45
            gdzie jest to zawisle?jak tam trafic?a to miejsce nad zgłowiączką?
            nie jestem z Włocławka takze prosze o czytelny opis...thanks...
    • Gość: ewa Re: Ulubione miejsce we Włocławku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.03, 18:41
      gdzie jest ta PLANETA? I SPREZARKOWNIA?-nie slyszalam o tych knajpach,jesli
      ktos zna adres prosze o podanie/dzieki
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka