Dodaj do ulubionych

oś. Kazimierza Wielkiego

06.12.06, 23:35
Podobno to najbiedniejsza dzielnica Włocławka?
Obserwuj wątek
    • carwszechrusi Ty chyba na łeb upadłeś! 07.12.06, 14:05
      No co ty. Najbiedniejsza to jest kokoszka (ul.Pusta i okolice) zaraz potem
      śródmieście (tzn. Tumska, Matebudy, Zamcza). Ja sam jestem z Kazika i biedy
      odstającej od "średniej polskiej" tam nie ma. Wiadomo że sie nie przelewa ale
      tak jest w całym Włocku.
    • carwszechrusi A ty grig nie z Włocławka? 07.12.06, 14:07

• grig11 Re: A ty grig nie z Włocławka? 07.12.06, 14:20
        Taką opinię słyszałem z ust sprzedawcy sprzedającego mi warzywa na stoisku z
        warzywami umiejscowionym na środku osiedla.
        • kowalczyk11 Re: A ty grig nie z Włocławka? 07.12.06, 21:02
          Biedą szermowali szefowie Biedronki, gdy chcieli za frajer zbijać mamonę :)
          I pewnie stąd się wzięło. To samo słyszałem w Hipermarkecie w Łodzi, gdy
          tłumaczono mi dlaczego brak pewnych towarów. Bo wie Pan, Łódź jest biedna :)
        • goodwater Re: A ty grig nie z Włocławka? 04.05.07, 14:18
          każdy ci powie że bieda, niezależnie od lokalizacji
    • joannaa10 Re: oś. Kazimierza Wielkiego 19.12.06, 21:59
      Czy najbiedniejsza dzielnica Włoclawka nie wiem, ale mieszkam tu od lat i nie
      zamienilabym na inną.Pozdrawiam
      • leos282 Re: oś. Kazimierza Wielkiego 13.01.07, 10:34
        Łodź biedna? Nie żartujcie. Robi się druga Warszawa. A co do Włocławka, to
        myślę, że każda dzielnica ma swoich biedaków i bogaczy. Ja tam na "Kazika"
        strasznej biedy nie widzę. Gorzej chyba w centrum.
        • rozmowy_kontrolowane Re: oś. Kazimierza Wielkiego 14.01.07, 10:46
          Mieszkam w Łodzi od 2 lat i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że Łódź nie
          jest biedna. Ludzie w Łodzi są biedni. Powstanie Manufaktury i Della na razie
          nie polepsza sytuacji mieszkańców tego miasta, pracę dostali nieliczni, głównie
          młodzi, chociaż Indesit wziął się za zatrudnianie osób po 40 roku życia, bo
          ludzie masowo wyjeżdżają na zachód. Ale biedę tego miasta widać na każdym
          kroku. Do Warszawy to nam daleko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka