Dodaj do ulubionych

nowy zwiazek

05.12.12, 14:07
witam, mam poważny problem z córka mojego partnera, oboje jesteśmy po rozwodzie od roku spotykamy się, dziewczynka ma 12 lat i nie pozwala ojcu na związanie sie z ŻADNĄ kobieta, spotykamy sie pod ukradkiem , mój partnet boi sie że jesli córka się dowie o nas to zerwie z nim kontakt .prosze poradzcie mi co mam zrobić ???
Obserwuj wątek
      • agatka19710 Re: nowy zwiazek 10.12.12, 15:28
        ambro113 napisał(a):

> kiepska sprawa bo ojciec może wkońcu wybrać dobro córki i cie zostawić
        jego małżeństwo to ciagle uciekająca żona do innych kochanków czyli powroty i rozstania ,córka to widziała wiec nie była to idealna rodzina , poza tym nikt z jej byłych nie chce sie z nia zwiazac znając jej przeszłość, ona buntuje małą, a tatao jest bankomatem z którego nie zrezygnują , to przykre , ja ze swojej strony chciałam dac jej bezpieczeństwo jakiego nie miała....
        • basiulek5 Re: nowy związek 14.12.12, 00:11
          Żle robisz,użalając się nad nim.Jak to czytam,rozumiem,że lepiej,gdybyś też pokazała mu,że masz wybór.
          Tak,czy owak,nie zostawaj na pozycji,że bez niego nie możesz żyć,bo nawet,gdybyś była jego żoną,nie byłoby to szczęscie dla Ciebie.
    • bylemrogaczem Re: nowy zwiazek 16.12.12, 19:03
      Ty akurat niewiele możesz zrobić ale twój partner tak . Może i powinien . Dziecko ma zachwiane poczucie bezpieczeństwa i boi się , że straci ojca a jej świat i tak się już zawalił . Może warto zasięgnąć rady psychologa ?????
      • agatka19710 Re: nowy zwiazek 18.12.12, 14:58
        Witam i dziękuję za poradę, wyobraż sobie że 13 grudnia wszystko odmieniło się niespodziewanie o 180 stopni smile porozmawialismy z małą wtuliła sie we mnie , przeprosiła i od tej pory jest supersmile powiedziała mi ze jestem cudowna osobą i chce aby tak było juz zawsze, wyjaśniłam jej watpliwości, długo rozmawiałysmy... jej po prostu brakowało poczucia bezpieczenstwa które otrzymie ode mnie. uwielbiam dzieci ,sama mam wspaniałego 20-letniego synasmile smile pozdrawiam i .... WESOŁYCH ŚWIĄTsmile
    • nowa_nudziara Re: nowy zwiazek 15.02.13, 08:57
      Tak to zwykle bywa w nowych związkach, a jeszcze jeśli są dorastające dzieci. Dziewczynka po prostu jest zazdrosna o swojego ojca, sądzi, że Jej Go zabierasz i już nic nie będzie tak jak dawniej. Jesteś dorosła powinnaś to zrozumieć. A jeśli dziewczynka dowie się, że Wasze spotkania i to w tajemnicy przed Nią nadal istnieją, wtedy nie będzie lepiej, dziewczynka się zbuntuje i to On Będzie miał z Nią problem. Dziewczynka musi się jakoś do Ciebie przekonać, nie wiem jak, ale musisz nawiązać z Nią kontakt i nie przekupstwem, bo tylko pogorszysz sytuację. Ona musi zobaczyć, że jesteś fajną osobą. Któregoś dnia po prostu powiedź swojemu znajomemu,żeby uprzedził córkę,że przyjdziesz tylko porozmawiać. Posiedzisz z nimi, zainteresujesz się, ale tylko Nią, co robi, jakie ma problemy, jak w szkole,a może ma jakaś sympatię?, czy nauczyciele są mili, czy wszystko okey i t d. po nitce do kłębka, może nawiążecie nić porozumienia, że nie chcesz Jej odebrać ojca, a tylko chcesz,aby był szczęśliwy,a jak On będzie ,to i wszyscy w około będą szczęśliwi . Pomału, pomału i może jakoś sięta sytuacja poprawi. Bo przecież nie od razu Kraków zbudowano. Powodzenia, będzie dobrze, jeśli zaczniesz działać powoli,ale systematycznie. Nic na siłę.
      • agatka19710 Re: nowy zwiazek 15.02.13, 15:02
        Witaj smile bardzo dziękuje za cenne porady, na szczęście wszystko już się wyjaśniło i dziś ''mała'' za mną szaleje . ma porównanie , kiedy jesteśmy razem nie ma kłótni jest spokój , widzi że się szanujemy , teraz po roku złapałam oddech.problem tkwi w jej ''wybuchowości'' którą czasami stosuje do taty, za to przy mnie się wycisza , ciągle przytula, rozmawia,tańczy, razem wygłupiamy się smile takiego zakończenia problemu dla wszystkich życzę z całego serca ,bo wiem ile to kosztuje nerwów......ale warto poczekaćsmile))
      • agatka19710 Re: nowy zwiazek 25.03.13, 11:01
        proszę o poradę .mój partner pod koniec lutego uzyskał rozwód, jednak o tym mi nie powiedzał, wiedzac że jest to dla mnie ważne( z żoną nie mieszkali juz długo i ja nie byłam powodem ich rozstania) .jest mi bardzo przykro.... nie wiem co o tym sądzić......poradzcie mi proszę Aga
        • wowo_32 Re: nowy zwiazek 24.09.13, 19:50
          Gratuluje ze z corka wszystko sie dobrze skonczylo.
          A co do rozwodu - szczerze porozmawiaj, powiedz jak bardzo cie to zranilo i zapytaj dlaczego tego nie zrobil? moze sie boi po tamych przejciach?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka