Dodaj do ulubionych

Dziwny związek

02.01.14, 19:09
Od pół roku tkwię w dziwnym związku, facet jest czuły, snuje plany na przyszłość ze wspólnym mieszkaniem, mówi o tym jak będzie nam dobrze, przedstawił mnie rodzicom i swoim przyjaciołom. Mamy super seks, lubimy spędzać czas ze sobą, nie kłócimy się. Generalnie zachowuje się jak zakochany, ale nie jest mi w stanie powiedzieć mi, że mnie kocha. To nie jest młodzieniaszek tylko facet po 40, z bagażem, po rozwodzie i przejściach (jak i ja). Zastanawiam się dlaczego tak długo to trwa, on wie, że ja czekam na taką deklarację, ja z kolei wychodzę z założenia, że poznaliśmy się na tyle dobrze i skoro jest ze mną szczęśliwy to uczucie powinno być naturalne. Niepokoi mnie, że to nigdy nie nastąpi, że jest ze mną bo mu wygodnie, jest mu dobrze, ale uczucie w końcu nigdy nie przyjdzie. Ja mu nie mam odwagi w tej sytuacji sama powiedzieć co czuję do niego.
Obserwuj wątek
    • makinetka82 Re: Dziwny związek 04.01.14, 20:26
      Może dla niego to po prostu za szybko... mój eks powiedział mi to po dwóch miesiacach... ale przez kilka miesięcy od tego momentu ja odpowiadałam tylko "to dobrze, że mnie kochasz" .. zrozumiał : )

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka