Dodaj do ulubionych

Toksyczny Chłopak. Nie wiem co robić!

04.01.14, 00:05
Witam, jestem z moim chłopakiem od 3,5 roku. Od samego początku, temu związku przeciwni byli moi rodzice, którzy nie tolerowali mojego chłopaka. Grozili, że wyrzucą mnie z domu jak z nim nie zerwe i byłam pod przymusem wybrania albo oni albo on. Oczywiście starałam się to pogodzić i obiecałam im, że z nim skończę tą znajomość ale nie potrafiłam mimo, że ten związek jest i był toksyczny. Mój partner zawsze był cholernie zazdrosny, czy to o kolegę czy zwykłego chłopaka na ulicy. Jego przekoniem jest to, że zdradzam go na każdym kroku i kłamie choć nigdy nic takiego nie miało miejsce. Próbowałam z nim o tym rozmawiać ale on ma swoje racje i przekonania. Rozmowa wygląda jak tłumaczenie się do ściany (chociaż nie miałam z czego się tłumaczyć) i kończyła awanturą. W kłótni mówił wiele rzeczy, które sprawiły mi przykrość, padały wyzwiska, zerwania ale potem wracało wszystko do "normy". Mój partner jet również bardzo pamiętliwy, ale tylko do złych rzeczy i przy każdej okazji wypomina mi to. Nie wiem dlaczego ale nigdy nie potrafi mi uwierzyć gdy mówię, np. że nie przytulałam się z danym chłopakiem ale on wie swoje bo tak mu ktoś powiedział, a to kompletna bzdura. Kilka razy dostałam od niego sms z groźbami. Nigdy nic z tym nie zrobiłam. Kiedyś gdy zaczynaliśmy nasz związek zrobiłam coś bardzo głupiego i wysłałam mu prawie nagie zdjęcie. Oczywiście wykorzystał to przy pierwszym zerwaniu pokazał kolegom, a potem mi nim groził. Czasu cofnąć nie mogłę żałuję tego ale co było to było. Czułam się jakbym była jego zabawką. Wszystko zależało od niego. Jaki mam humor czy uczę się. Potrafię nie przespać kilka nocy i płakać. Nie wiem już co robić bo bardzo jestem do niego przywiązana. Nie wiem czy mogę mówić tu o miłości ale czuje się bez niego bardzo źle. Chciałabym coś bardzo tym zrobić. Próbowałam urwać kontakt, nie wyszło. Byłam u lekarza i nic. Potrafię powiedzieć to co chce usłyszeć, a sama w środku się kłamie. Nie wiem sama już co robić. Proszę o pomoc.
Obserwuj wątek
  • lanou Re: Toksyczny Chłopak. Nie wiem co robić! 04.01.14, 17:23
   Znajdź sobie lepszego. On robi Ci krzywdę.
  • makinetka82 Re: Toksyczny Chłopak. Nie wiem co robić! 04.01.14, 20:24
   Ludzie...litości...
   . Kilka razy
   > dostałam od niego sms z groźbami. Nigdy nic z tym nie zrobiłam. Kiedyś gdy zacz
   > ynaliśmy nasz związek zrobiłam coś bardzo głupiego i wysłałam mu prawie nagie z
   > djęcie. Oczywiście wykorzystał to przy pierwszym zerwaniu pokazał kolegom, a po
   > tem mi nim groził.

   Wnioskuję, że masz mało lat. Czy ten fragment nie mówi ci dokładnie, co masz zrobic?
   Zerwij, i to natychmiast. Nie wracaj do niego, utnij jakikolwiek kontakt . Zagroź policją, jeśli będzie cię szantażował... więcej , idź na policję i poproś o " ostrzeżenie " delikwenta , żeby mu czasem nie przyszło zdjęć do netu wstawić.Możesz to zrobić na posterunku obsługującym twój rejon. Na takiego gnojka powinien podziałać sam widok munduru, a jednocześnie zrozumie, że nie żartujesz. Koleś ci grozi, pokazuje Twoje nagie zdjęcia kolegom, a ty się zastanawiasz??Nad czym niby??? Ty go nie kochasz, ty jesteś od niego uzależniona.
   Nie twierdzę , że będzie łatwo. przed tobą jeszcze długa droga, ale to jest droga w jedną stronę tylko... bo jeśli przy nim zostaniesz, nic nie będzie lepiej. On już cię nie szanuje. Gdyby cię szanował, żadna z sytuacji które opisujesz nie miałaby miejsca. Myślisz, że kiedyś się poprawi ? Nie licz na to. Bez szacunku nie można mówić o miłości.
   I jeszcze jedno... rodzice w tej trudnej sytuacji mogą naprawdę pomóc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka