Dodaj do ulubionych

Czy ze mną jest coś nie tak ?

12.09.14, 08:43
Witam,
Otóż mam 21 lat i jakoś moje życie miłosne nie było i nie jest za specjalne. Miałem tylko jedną dziewczynę w moim życiu i to było kilka miechów temu no ale się rozstaliśmy po 2 tygodniach bo nie było mięty pomiędzy nami i patrząc na to z góry to ona przyszła do mnie a nie ja do niej jak to ujmę a to zazwyczaj powinno być na odwrót jak się nie mylę.

Na ogół mam problemy z płcią przeciwną ponieważ zazwyczaj jestem cichy i wstydliwy w kontaktach z dziewczynami a także zazwyczaj siedzę w domu i zawsze mam coś do roboty a czasami sobie wyjdę pograć z kumplami w kosza, piłkę albo zwyczajnie do sklepu i z powrotem do domu.

Zawsze jestem sobą i nie bajeruje kobiet bo to nie jest w moim stylu tak samo jest z imprezami albo dyskotekami po prostu w tych klimatach czuję się wyobcowany i ich nie lubię to nie uczęszczam w takie miejsca.

Co do wymagań to nie mam dużych ponieważ chodzi głównie o to żeby się dobrze razem bawić, mieć wsparcie i odwzajemniać uczucia a co do wyglądu to nie mam za dużo do powiedzenia ponieważ jak by to ując mało mnie interesuje. Jeśli chodzi o związki jak wiadomo odgrywa to tam jakąś małą rolę jak to zwykle u mnie bywa ale nie aż tak dużą w porównaniu do innych a także zazwyczaj znajduję coś sexownego w każdej kobiecie.
Najbardziej to lubię się przytulać do kobiety bowiem mogę się
tulić długie godziny z drugą połówką ponieważ już taki jestem, to lubię i tyle.

Czekam na tą jedyną dla której mógł bym zrobić wszystko i wzajemnością (także stracić dziewictwo) ale nie sądzę żeby takie coś się stało w moim życiu i czasami tracę już nadzieję i czuję się bardzo samotny, czuję pustkę w sercu albo złapie małego doła ale na następny dzień mi jakoś lepiej jak słońce zawita. Czasami jak złapię doła to czuję że nic mnie nie trzyma na ziemi jako że mogę zostać sam do końca życia co jest bardzo przerażające dla mnie.

P.S Wiem że jestem jeszcze młody no ale ile można kurde czekać no i jeszcze sytuacja utrudniona jest bo mieszkam za granicą (chwilowo na wakacje tylko przyjechałem) uncertain
Obserwuj wątek
    • theonewhoseek Re: Czy ze mną jest coś nie tak ? 31.10.14, 03:45
      dude....to co piszesz jest typowe...właściwe dla każdego wieku..z autopsji polecam zająć się tym, żebyś był w stanie żyć samemu i być ze swojego życia zadowolony i samodzielny...jak już będziesz....pozostaje tylko czerpać z tego co osiągnąłeś. Ja bardzo wcześnie zacząłem i w brew wszelkim przesłankom docierającym do Ciebie zapewne z pośród rówieśników....to nie ma znaczenia...prawdę mówiąc zazdroszczę tym, którzy zaczęli nieco później....narobisz mniej głupot, bardziej uszanujesz pewne rzeczy...mniej rzeczy spi**dolisz dopowiem tylko, że nawet Ci w najwspanialszych na pozór w związkach są czasami niewyobrażalnie samotni. Nie świruj i się nie stresuj, a prędzej czy później pojawi się ktoś kto na Ciebie zasługuje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka