Dodaj do ulubionych

Jak żyć z takim typem faceta... pomóżcie!

01.10.15, 14:30
Mieszkam z facetem od niespełna dwóch miesięcy. Przed zamieszkaniem spotykaliśmy się raptem przez 1,5 miesiąca. Bardzo nalegał na wspólne mieszkanie bo przecież tak nam ze sobą dobrze. Ja po 30stce, czysta karta. On po 40stce kilka lat po rozwodzie, 2 dzieci. Zaakceptowałam to bo to fajny facet. 2 tyg po tym jak zaczęliśmy mieszkać, zrobił mi wyrzut, że nie umyłam wszystkich naczyń, że zostawiłam jeden garnek na piecu... że powinnam się bardziej angażować bo tu brakuje kobiecej ręki. Pracuję co dzień do 18, po pracy chodzę na zakupy ( nie codziennie bo on też to może robić) , robiłam mu sałatki jakieś wymyślne dania, on też się starał nie mogę mu tego zarzucić. Bardzo mnie zabolały te oskarżenia i po prostu...wyprowadziłam się. Na drugi dzień po wyprowadzce pogadaliśmy wyjaśniliśmy no i wróciłam...sielanka trwała tydzień. Ostatnio gdy wróciłam do domu ( około19)zastałam go odkurzającego. Zauważyłam że pralkę też nastawił. Obejrzeliśmy film, po czym jako że byłam chora połozyłam się do łóżka zapuściłam krople do uchasmile Usłyszałam "jeszcze pranie trzeba powiesić". Powiedzialam ze zapuścilam krople do ucha ale że zaraz mu pomogę... nie wstałam jednak z łóżka tylko słyszałam sapanie nad tym praniemsmile minęło 10 min po czym bez słowa położył się. Nie powiedział dobranoc nie przytulił... Na drugi dzień zapytałam czy tak go to zdenerwowało że musiał sam to pranie wieszać, a on że troche.. bo wszystko na jego głowie, pranie, sprzątanie.... Kurde! żeby to była prawda! mieszkam z nim chwile a ciaglę myje kibel, garnki na zmianę, ciągle jakieś kurze ścieram..nie ma tam wielkiego sprzątania, no brak słów. Nie wiem już jak mam z nim rozmawiać bo to jakiś odjechany dziwak! Wiem że ideałów nie ma... ale znosić takie coś? i robić w ten sposób ze mnie jakiegoś nieroba???? dużo z siebie daje pomimo że całymi dniami nie ma mnie w domu, nie siedzę z założonymi rękami. CO zrobić z takim typem?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka