Dodaj do ulubionych

Mąż mojej (przyszłej) szwagierki

12.10.15, 15:17
Witajcie.
Mam problem z mężem szwagierki. Nawet nie wiem jak mam to ubrać w słowa... może tak po prostu : jakiś czas temu poszłam na zakupy właśnie z mężem szwagierki i w czasie drogi do sklepu dowiedziałam się, że ma on od dawna na mnie ochotę i pragnie znaleźć się ze mną w łóżku i jeżeli kiedyś coś bym chciała to on baaardzo chętnie. Oczywiście powiedziałam, że nie ma opcji. Może i czasami myślę jak by to było z kimś innym taki mały skok w bok, ale nigdy nie pomyślałam w ten sposób o mężu szwagierki. Może jak by mnie pociągał to pojawiły by się jakieś fantazje, a i tak zostało by to w strefie marzeń, ale on jest dla mnie kompletnie aseksualny. Zastanawiam się skąd się wzięła jego propozycja, nie dawałam mu nigdy powodów do myślenia, że coś takiego może się wydarzyć. Ze szwagierką bardzo się różnimy ona bardzo chuda, kompletny brak kobiecych kształtów, o mnie raczej nie można tego powiedzieć, podejrzewam, że właśnie stąd wzięła się fascynacja moją osobą bo to coś innego i taki zakazany owoc. Najgorsze jest to, że są młodym małżeństwem i obawiam się, że jak nie ja to inna. Nie mam pojęcia co zrobić powiedzieć szwagierce czy przemilczeć, szczególnie, że ostatnio mają trochę problemów i nie chcę jej obarczać dodatkowym problemem . Do tej pory wszystkie zaczepki z jego strony traktowałam na stopie koleżeńskiej i jako wygłupy, ale teraz zaczynam o tym trochę inaczej myśleć...
Proszę o poradę bo strasznie mi to leży na sercu. Chciałam porozmawiać ze swoją przyjaciółką, ale tak się składa, że wynajmuje właśnie z moją szwagierką i jej mężem mieszkanie i boję się, że mogła by coś niechcący palnąć i był by z tego większy problem niż w rzeczywistości jest.

Obserwuj wątek
    • renata1152 Re: Mąż mojej (przyszłej) szwagierki 12.10.15, 20:17
      Męża szwagierki trzymaj od siebie z daleka.To typowy kogucik,który
      dojrzał drugą kurkę i chciałby skorzystać z okazji.
      Uważam ,że szwagierce nie powinnaś nic mówić.Co by to dało?.
      Wielką awanturę,konfrontację,a może posądzenie o zazdrość?
      Sprawa nie wygląda różowo i kiedyś się wysypie
      jak nie z tobą to z inną panią.Taki typ faceta nie zmieni swojego postępowania.
      Szwagierce należy współczuć takiego męża.
      Fakt autentyczny ;;opowiadał mi kolega mojego męża jak łaził za siostrą swojej
      żony ,aż mu dała i powiedziała ,żeby się wreszcie od;;;;;;ył'''''''.
      Moja mama pracowała z dziewczyną gdzie chłopak zrobił w tym samym
      czasie dziecko tej dziewczynie i jej siostrze.To taki już typ faceta i się nie zmieni.

Może inne osoby mają odmienne podejście do tak drażliwej kwestii.
      Pracuję z kobitką gdzie miała taką samą sytuację z mężem swojej koleżanki.
      Poinformowała ją o tym. Ta tylko skwitowała krótko;;;;;tak ,wiem że on taki jest'''''
      A nad jego propozycją nie ubolewaj ,w męskim tłumaczeniu potraktował
      ciebie jako ;;;;;świeżą d;;;;;ę'''''' nie obraź się.
      Tak niektórzy faceci funkcjonują.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka