Dodaj do ulubionych

Internetowa znajomość

18.11.15, 17:05
Hej dziewczyny
Od jakiegoś czasu koresponduje z facetem z którym fajnie mi się pisze i rozmawia jednak do tej pory z racji tego,że obydwoje (a zwłaszcza ja na co dzień dużo pracuje) i jestem pochłonęła pracą nie po drodze było się nam spotkać. Wczoraj poleciał na 3 tygodniowy urlop, ja oczywiście pożyczyłam mu udanych wakacji na co on odpisał mi "Dziekuje za życzenia trzymaj się ciepłosmile"-jak mam interpretować jego słowa? Z góry dziękuję za pomoc smile
Obserwuj wątek
    • silje7 Re: Internetowa znajomość 18.11.15, 22:24
      Jola, ile masz mniej więcej lat? Wcześniej nigdy nie czatowałaś z chłopakami? Nie wymieniałaś się żadnymi wiadomościami, smsami czy e-mailami? W tym zdaniu w zasadzie nie ma czego interpretować. Trzymaj się ciepło ? to taki miły, koleżeński zwrot. Tak się po prostu mówi lub w Twoim przypadku piszę. Od jakiego czasu wymieniacie wiadomości? To kilka tygodni czy kilka miesięcy? Jeśli opcja numer dwa to ja nie jestem przekonana czy on jest Tobą zainteresowany. Facetowi jeśli zależy na poznaniu dziewczyny to przeniesie góry, żeby to zrobić. Nie warto zbytnio odkładać spotkania, bo można wyidealizować osobę, z którą piszesz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka