Dodaj do ulubionych

Co zrobić, by odbudować zaufanie

04.12.17, 08:43
Proszę o pomoc.
Rozstałam się ze swoim partnerem (A) w maju tego roku. Właściwie to on postanowił ode mnie odejść. W sierpniu, po 4 miesiącach odezwał się, zaczął się starać by do mnie wrócić. Przez cały czas, od sierpnia do października ja nie ucięłam kontaktu z osobami, które poznałam w czasie, kiedy nie byliśmy razem. A nawet nawiązywałam nowe internetowe znajomości. Nie byłam pewna wtedy, czy naprawdę chce z nim być. W tym czasie, z facetem, którego poznałam jeszcze przed sierpniem, spotkałam się dwa razy. On dowiedział się o tym, bo przeglądał mój telefon. Ja tego zupełnie nieświadoma, szlam w zaparte i okłamywałam go, że nic nie zrobiłam, nie miałam odwagi się do tego przyznać. Za każdym razem, było tych rozmów wiele, mówiłam, że powiedziałam mu już wszystko, a ciagle coś nowego wychodziło. Czasem coś o czym zupełnie zapomniałam, nie pamiętałam, a było w moim telefonie, drobnostka. On teraz twierdzi, że nie wierzy mi w nic, co mowie.
Dużo czasu zajęło mi też, żeby uświadomić sobie, że zrobiłam źle, przyznać się i przeprosić. Kiedy już to zrobiłam było jego zdaniem za późno. Mimo to on nadal chce ze mną być. Ale nie ufa.
Zależy mi na nim. Jestem wobec niego szczera, nic nie ukrywam, ale muszę coś zrobić i dać mu naoczny dowód na to, że go nie okłamuje. Doradźcie mi prosze co to może być, co mogłabym zrobic, żeby mu pokazać, że nie kłamię.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka