Dodaj do ulubionych

Powrucila po straceniu dziewictwa z chindusem.

24.04.18, 21:09
Bardzo przepraszam z góry za moje pismo ponieważ wyjechałem z Polski w młodym wieku.
Wyjechałem z Polski w w młodym wieku z rodzicami do niemiec w roku 87 .W latach 90 nastąpiła fala emigracji do Niemiec zapoznałem tam całe grono mlodych Polaków.Mialem w tedy 16 lat j.Bardzo dużo Polek nawiązywałao w tedy dla mnie nie zrozumiałe z Turkami i innymi kulturami. stosunki a w wiekszosci mroźna bylo powiedziec rze sie ku...y Amy sluchalsmy tylko texty rze polki som latwe.Powiedziałem sobie rze nigdy nie dotknie takiej musi być dziewica.
W kręgu znajomych zapoznałem teraz mojom rzone a wtedy tylko przyjaciółkę Ale,nie była atrakcyjna ale wydawała mi się (Święta) ,byliśmy tylko dobrymi przyjaciółmi. W tym gronie zapoznałem tesz jednom dziewczynę z kturom nawiozalem muj pierwszy stosunek partnerski (i pierwszy sex ).Po dziesienciu miesiącach razem zadzwonił do mnie przed telefon mówiąc rze to koniec.Na drugi dzień dowiedziałem się rze zostawiła mnie dla dobrego mojego kolegi SZOK-co ja źle zrobiłem co brakowało 2 tygodnie bez apetytu....
Po miesioncu . na wycieczce wekendowej bardzo nerwowy zapytałem sie Ale czy będziemy razem powiedziała tak . Na początku prosiłem jom rze jakby kiedykolwiek byśmy się mieli rozestac to prosze nie przez telefon.Bylismy ze sobą 3miesionce jak musiała wyjechać z rodzicami do Polski na tydzień iwiedzonc to ze będzie w nkedziele w polskim kościele postanowiłem jom po mszy spotkać. Po mszy tłok podchodzę a ona muwi rze teraz nie morze i po południu zadzwoni.Mialem w tedy 17 a ona 16 .Zaraz do domu ,telefon do pokoju i niecierpliwie czekam.Dzwoni a ona text:mam ci to powiedzieć przez telefon albo ...wiedziałem wszystko.Okazalo się rze zostawiła mnie dla gościa którego zapoznała w Polsce.Bylem w niej naprawdę zakochany i chciałem po przyjeździe z niom pierwszy raz dla niej spać.Pszerzywałem bardzo i tygodniami ,nabrałem takiej złości rze znowu dla innego rze postanowiłem nigdy więcej się zakochiwac.To teraz ja wam pokażę !l ,bajera, jedna noc i dalej.Bylem naprawdę atraktywnym chlopakiem,niekture kobiety zaciongaly mie same rzebyłm je rozdziedziczyl.Widywalem jom czesto przez przypadek Ale oczekując od niej jakiś sygnał bo zawsze miałem jom w sercu a zawsze nic.Pewnego razu spotkałem jom na przystanku autobusowym był to październik ona 18 ja 19..Postanowiłem jechać z niom Autobusem i odprowadzić jom pod 200 metrów od przystanku klatkę i przełamać się rzeźby zapytać się jej czy spróbujemy jeszcze raz .Bardzo nerwowy wychodząc z autobusu chciałem odbić w prawo a ona w lewo gdzie znajdował się przystanek powrotny .Muwi mi tam rze musi jeszcze do pizzerii znajdującej się na przeciwko pszystanku bo musi rodzicom kupić pizze ja rze ide z niom a ona kreci i krenci a nadjerzdzal wtedy autobus powrotny i nie chcieć się narzucać w końcu do niego weszłam.Pewnego razu3-4tygodni puzniej namówiła mie jedna znajoma żebym pojechał z Alom i jeszcze z dwoma innymi na nowom dyskotekę więc pojechałem ale grali tam tak głośnon rze ie szło nawet pogadac a one wszystkie szły potem do Ali bo było nie daleko spać a ja z buta 8 Km do domuAla była wtedy do mnie jakaś dziwna.Widywalis my się jeszcze parę razy przez przypadek a ona Chi Chi cha cha mini coś mi niepasowało ale zawsze miałem wysokie mniemanie.
Nagle jesiennym dzwoni do mnie kumpel jedziemy na dyskotekę mówię super .Dzwoni za 30 minut mówi ze Ala terz jedzie a ja czułem rze coś nie tak chciałem się wykręcić ale jakoś pojechałem.Bylismy w czwórkę ta znajoma co namówiła mnie wtedy na dyskotekę Ala muji kumpel i ja .Na dyskotece nagle pyta się Ala czy kogoś mam a ja mówię mamnieemam a dlaczego -przerwa -nic tak bez odpowiedzi.Wylondowalismy po dyskotece u naszej znajomej.Bylo to mieszkanie jedno osoboweJa usiadłem na fotelu na przeciwko kanapy Ala na kanapie a reszta wyszla nagle więc postanowiłem zasnonc na fotelu a tu nagle tekst rze mam się nie wyglupiac mam się położyć na kanapie a ja wykrencalem się bo balem się moich uczuć a powiedziałem sobie kiedyś rze wybaczyć jej za to rze mnie zostawiła jak powruci cnotliwa.W końcu położyłem się twarzom do ściany i zasypialem.Nagle pszekreca mi ktos głowę i zaczyna całować-Poczułem się tak jakby wczoraj dopiero odeszła zapomniałem o wszystkim.Skonczylo się na pocalunkach i poszliśmy spać. Rano miała nas Ala autem jej ojca porozwodzic nas do domu nagle jak z Nikont wchodzi dalsza znajoma i pyta się a:a wy razem ?Ja: jesteśmy razem?Ala: jesteśmy.Ja20 lat ona19
W poniedziałek miałem wolne ,musiałem cos mówić,z rana dzwonek do drzwi Ala.Calujemy się przed stosunkiem(Nie mam pojęcia co sobie w tedy myślałem )pytam się czy spała jurz z kimś zwracając myśli do Boga i mówiąc prosze rzeźby powiedziała nie.Ana cichym głosem tak ja reflekcyjnie z tym z Polski? one nie,a z kim ?ona nieważne: i w ciągu 5sekund musiałem rozczygnoc co robić. W głowie: trudno to nie był ten co mię zostawiła a zawsze jej chciałem.
Po jakfimś czasie wyspowiadala mi się rze był on Chindusem pracującym w pizzerii. a ja jurz tak zakochany rze nie załapałem.
Byliśmy znowu razem 3 miesionce a ona nagle musi z rodzicami do Polski. O Chindusie zapomniałem wogule, przypomniało mi się co było na ostatni wyjazd.Postanowilem zakończyć bezpowrotnie bo chcialem cnotliwom ale w muj sposób(MSTA ).
W tym samym wieczorem jurz była jedna a parę dni później przyjechała Ala z Polski i jej to zaraz powiedziałem i zdrealem.A Ala zaakceptowała to i prosiła nie ostatni raz z niom spać. Czemu nie ,potem zaproponowałem jej rze możemy to powtarzać ale z niom nie będę a ona pszytakla ok.Mialem w tym czasie parę kobiet a Ala caly czas za mnie była więc pewnego razu sam do niej powiedziałem pierwszy raz rze jom kocham i do dzisiaj nie miałem radnej innej w łóżku.
Zabraliśmy razem mieszkanie a ona nalegala rzebym się oświadczył. Więc w końcu odpuściłem a na oswiadczynach Ojciec jej wyskakuje z terminem inawesele.JWesdle a 23 ona 22.Dziecko dwa lata puzniej.Ja28lat Pewnego wieczoru oglądaliśmy film Amerikan Pie nagle taki mały dialog w filmie -stracić kobietę cnotliwom co było się z niom razem to tak jakby wrzucać całe rzycie do jednorecznego bandyty monetę, a ktos przychodzi wrzuca jednom i wygrywa Jackpptt. Zaczynam myśleć robi mi sie goronco zimno niedobrze wypytuje się pierwszy raz jak to się stało muwi mi rze przez przypadek bo chodziła po pizze z koleżankom i on jom caly czas namawiał rzeźby się spotkali i potem spacery i po czech miesiacach raz byli u niego ona nie chciała a on nalegal i tak się stało idziemy spać.W nocy jurz po spaniu mysle :Telefon,Autobus Pizzeria,Chindus,słowa Masz kogoś,, Pszekrecenie głowy,pocałunek.......Wyszło wszystko.SZOK .Na drugi dzień po pracy boruje okazało się bo odpuściłem tylko taki text o rzonie ze kiedys powiedział jej po straceniu dziewictwa -(bylo to miesionc po tym odprowadzenku jej po pizze do rodzicow)-rze ma żonę i dziecko ,rodzice jom opierdylali, oklamywala ich potem rze idzie spac do koleżanek a byla u niego lecialy k...y indyjskie zaczęła się wudka nie umiałem przyjsc do spokoju(Nie uderzylem w rzyciu żadnej kobiety ).chciałem odejść ale gdzie? Dziecko 2letnie wola tato nie odchodz zona mi przykro nie chcialam Zostałem ale od tej pory zaciskam tylko żeby i nie ma jurz czytania za rękę ,tyle nie....Ja tego wartym nie byłem ale taki tak.Mam44 lat dwóch 19 i 15 i od dwuch tygodni depresie widzę takiego to mi jest niedobrze szyję mi s Irka obrazy stare które napisałem w głowie...Co robić Dwa razy rzucony pod rzond dla kogoś a potem ta osoba co przez niom narobilem innym tyle krzywdy i mam za to wyrzuty sumienia jest twojom żoną a powrucila w moich oczach tylko bo 10lat starszy Chindus powiedzial jej rze ma zone i dxiecko.i szukała u mnie wyjścia awaryjnego.
Proszę bez komentarzow to była przeszłość bo czyje z tym 16lat .
Dziękuję.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka