Dodaj do ulubionych

Kłótnia w związku, czy mam prawo być zły?

02.02.20, 13:49
Witam, wczoraj w moim związki zaistniała pewna sytuacja. Chciałbym wiedzieć czy mam prawo być zły i czy moja dziewczyna mówiąc że nie zrobiła nic złego ma rację.
A więc, byliśmy umówieni na niedzielę kilka dni temu. W sobotę rano napisała mi że nie da rady się spotkać bo ma bardzo dużo nauki i wysyłała mi jak dużo sprawdzianów będzie w przyszłym tygodniu oraz że mama jej nie pozwala i zrobiła by awanturę że się spotkamy. Odpowiadam na to że no okej, żeby się uczyła i trudno się mówi. Po czym wieczorem pisze mi że o 21 przychodzi do niej koleżanka bo mama i tata wychodzą do pracy to nie będą wiedzieć. Stwierdziłem że nie fajnie tyle nauki a jednak się spotyka. Twierdzi że to spotkanie z nią wyszło spontanicznie i w to wierzę. Rano dowiaduję się że siedziały sobię do 4-5 rano i że mama dowiedziała się że ta koleżanka była i zrobiła awanturę i była zła. Wychodzi na to że niby tyle nauki a jednak się spotkała oraz że nie chciała się spotkać żeby nie było kłótni z mamą a z koleżanką się spotkała i kłótnia była i tak. Twierdzi że nie ma sobie nic do zarzucenia. Więc jak uważacie, mam prawo być zły? Bo ja uważam że zrobiła mnie w balona trochę.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka