Dodaj do ulubionych

Kłótnia w związku, czy mam prawo być zły?

02.02.20, 13:49
Witam, wczoraj w moim związki zaistniała pewna sytuacja. Chciałbym wiedzieć czy mam prawo być zły i czy moja dziewczyna mówiąc że nie zrobiła nic złego ma rację.
A więc, byliśmy umówieni na niedzielę kilka dni temu. W sobotę rano napisała mi że nie da rady się spotkać bo ma bardzo dużo nauki i wysyłała mi jak dużo sprawdzianów będzie w przyszłym tygodniu oraz że mama jej nie pozwala i zrobiła by awanturę że się spotkamy. Odpowiadam na to że no okej, żeby się uczyła i trudno się mówi. Po czym wieczorem pisze mi że o 21 przychodzi do niej koleżanka bo mama i tata wychodzą do pracy to nie będą wiedzieć. Stwierdziłem że nie fajnie tyle nauki a jednak się spotyka. Twierdzi że to spotkanie z nią wyszło spontanicznie i w to wierzę. Rano dowiaduję się że siedziały sobię do 4-5 rano i że mama dowiedziała się że ta koleżanka była i zrobiła awanturę i była zła. Wychodzi na to że niby tyle nauki a jednak się spotkała oraz że nie chciała się spotkać żeby nie było kłótni z mamą a z koleżanką się spotkała i kłótnia była i tak. Twierdzi że nie ma sobie nic do zarzucenia. Więc jak uważacie, mam prawo być zły? Bo ja uważam że zrobiła mnie w balona trochę.
Obserwuj wątek
    • anonimowy0001 Re: Kłótnia w związku, czy mam prawo być zły? 02.02.20, 13:51
      Dodam że w momencie gdy napisała że o 21 przychodzi koleżanka, zapytałem czy uczyła się cały dzień, odpowiedziała że trochę, że tylko przejrzała chwilę materiał, czyli prawie wcale.
    • anonimowy0001 Re: Kłótnia w związku, czy mam prawo być zły? 03.02.20, 15:37
      Up
      • normalny800 Re: Kłótnia w związku, czy mam prawo być zły? 27.09.20, 11:25
        Zły to nie masz prawa być. Najgorzej to się denerwować przez dziewczynę. Poprostu zrób tak samo jak ona, a najlepiej zrób tak, że nie odzywaj się do niej, nie odpowiadaj na wiadomości przez np. tydzień. Niech wielka pani zrozumie swój błąd. A jak nie zrozumie, to znaczy że to nie była ta, która cię kocha. A dla takich nie warto marnować czasu i energii.
    • forgetmenot89 Re: Kłótnia w związku, czy mam prawo być zły? 01.04.20, 10:52
      Pewnie, ze masz prawo, ale klotnia z nia nic nie rozwiazesz.
      Twoja dziewczyna wydaje, sie byc bardzo niedojrzala i nie wydaje mi sie, ze zrozumie to co chcesz powiedziec. A nawet jesli to bedzie na upartego twierdziła, ze Nic zlego nie zrobila bo ona nie bedzie sie do winy przyznawala.

Znam takie przypadki.

Kobiety Lepiej manipuluja emocjami, Wiec jesli ty takie cos odwalisz to bedziesz musial ja za to przepraszac.

Mysle, ze powiedz na spokojnie jak sie czujesz i od tego momentu przejdz na podzadek dzienny. Jesli zauwazysz, ze bedzie tak Cie traktowala czesciej, skoncz ta znajomosc.
    • 101lulilaj90 Re: Kłótnia w związku, czy mam prawo być zły? 12.10.20, 09:05
      Owszem, w balona cię zrobiła, ale ile wy macie lat? Bo ja obstawiam, że jakieś 15, bo takie problemy, to nie są żadne problemy, wierz mi. Dlatego nie ma sensu aż tak się obruszać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka