Dodaj do ulubionych

Co o tym myslec?

10.08.20, 20:28
Witam. Mam 38 lat. Poznalem dziewczyne w pazdzierniku zeszlego roku. Swietnie nam sie ukladalo. Bylismy na odleglosc okolo 300 km wiec widywalismy sie na weekendy. Praktycznie kazdy badz co drugi weekend. W kwietniu zaszla w ciaze. Zdecydowalismy sie zatrzymac dziecko z racji tego ze swietnie sie dogadujemy i widzimy wspolna przyszlosc. Aktualnie zaczalem sie do Niej przeprowadzac powoli. Zaczelo mi nie odpowiadac to ze caly czas nosi telefon przy sobie. W domu takze sporo czasu spedzala na telefonie. Oststnio jak wracalem do siebie zauwazylem jak sie przytulalismy, ze pisze cos na telefonie za moimi plecami. Odpuscilem przytulenie i szybko go zablokowala. Przytulilem Ja ponownie i kontynuowala pisanie. Zapytalem sie z kim pisze ? Odpowiedziala, ze z Mama bo jest w trudnej sytuacji i sie martwi. Po powrocie do domu zapytalem Jej czy uwaza to za normalne
? Przeprosila i odpowiedziala ze nie pomyslala zanim to zrobila. Nie wi3m co o tym myslec. Intuicja podpowiada mi, ze klamie, ale z drugiej strony chcialbym ufac.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka