Dodaj do ulubionych

Ujecia z przeszlosci Kobiety

28.06.22, 00:00
Czesc . Mam pytanko moze ktos przechodzil to co ja teraz .. jestem z kobieta ktora miala 2 zwiazki przede mna .. poznajac ja dostalem kilka przeslanek ze mimo ze mowi mi ze jestem jedyny w tych sprawach tzn. Jakies pozycje itd. To czulem ze to nie jest prawdziwe . Tylko po co klamac . Opowiadala ze 1 ja bil robil glupie zdjecia zmuszajac ja a z 2 ze niby nic nie ma ... nowiac wiecznie ze zdjecia bez rozneglizowania . Spoko uwierzylem gdzie jesli juz to normalne w zwiazkach .. w sumie ja tego nie toleruje ... widzialem w niej kobiete pokrzywdzona ale z brakiem doswiadczenia i blokada do takich ujec . Bo tak mnie uswiadamiala .. ja poprostu obawialem sie ze ktos ze zlosci moze tym operowac .. no ale obiecywala ze ok .. pozniej trafilem na jej historie Google .. do momentu poznania mnie byly same Redtube .. jej 2 facet byl zazdrosny tak o nia ze zle sie wypowiadal na jej temat w trakcie zwiazku . Teraz trafilem na zdjecia i filmy z przeszlosci z 1 foty bez sexu ale mega grube erotycznie ..a 2 po miesiacu juz slala filmiki jak sie wypina i palcuje tu i tam . Gdzie przede mna grala skromna i ze sie wstydzi i blokada ... rozwalilo mi to glowe . Bo mialem obraz innej kobiety . Tak jak sie przedstawiala . Nie wierze jej w to co mowi .. czuje ze bogate zycie miala a bez sensu mnie uszczesliwia glupota . Fakt ze Kocha mnie nardzo . Widze ze jest dobra osoba i w sexsie troche sie mota . Mowila ze byla bita i sklaniama do tego a ze ja zdradzali to robila wszystko zeby zatrzymac zeby nie musieli isc gdzie indzuej . Ale ten obraz zostaje w h.... w glowie . Ufam jej bo jest oobieta dobra ale po co grac wstydliwa kiedy takie cos sie robilo 
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka