Dodaj do ulubionych

Cenzura na Forum bez Cenzury!

26.03.13, 08:55
Na forum które ma byc forum bez cenzury zniknęły dwa wpisy ktore widoczne były wczoraj. Jak to więc jest z ta cenzurą? Czy będa tu usuwane niewygodne wpisy czy można pisac tak jak sie uważa?
Obserwuj wątek
    • ta_bulaa_rasa Re: Cenzura na Forum bez Cenzury! 26.03.13, 12:04
      tu-j-23 napisała:

> Na forum które ma byc forum bez cenzury zniknęły dwa wpisy ktore widoczne były
      > wczoraj. Jak to więc jest z ta cenzurą? Czy będa tu usuwane niewygodne wpisy cz
      > y można pisac tak jak sie uważa?

Prosze bardzo - zniknął wpis o tym, że PKO BP ma najlepszy kredyt hipoteczny. Zaraz wkleję link do tego artykułu ponownie.
        • ta_bulaa_rasa Re: Cenzura na Forum bez Cenzury! 27.03.13, 15:21
          kotwica110 napisał:

> waflu,pierogu etc. nie baw sie ze mną w kotka i myszke bo zostaniesz skarcona h
          > a ha ....

Exworkerze, ja tylko walczę o zasady ktore sam ustanowiłeś dla swojego forum. To ma być forum bez cenzury, więc nie cenzuruj wypowiedzi i nie usuwaj wpisów.
            • wiki260 Re: Cenzura na Forum bez Cenzury! 28.03.13, 12:35
              kotwica110 napisał:

> jaka cenzura ha ha ... ?

sorry Kolego, ale jeśli napisałeś, że to jest :
              " Forum swobodnej wypowiedzi pracowników pko bp ,tu cenzura nie będzie szaleć,nie będzie blokowania kont,usuwania niewygodnych tematów" to musisz być konsekwentny, jeśli masz być i Ty i to Forum wiarygodne dla jego obecnych i być może przyszłych użytkowników.
              Wiesz to z własnego doświadczenia na tym starym Forum, które w tej chwili być może już dogorywa.Tam również administratorom wydawało się, że można utrzymać dyskusję wśród ludzi jednakowo myślących i blokować krytykę ich własnych posunięć dyskredytując oponentów i wprowadzając ich na własne ścieżki, które sami wytyczają.Wpisy niepokorne wycinają a dyskutantów banują.
              Nie wiem, czy nie masz racji, że pojawiły się być może klony z tamtego Forum z takim właśnie zamiarem ukierunkowania Twojego Forum na miejsce prezentowania wyciąganych z netu rankingów, w których PKO BP zajmuje dobre pozycje ? Może o to chodzi, aby i tu pracownicy zobaczyli, że nie ma dla nich tutaj miejsca, może boją się konkurencji ? Nie wiem, ale wiem jedno, że cenzura taka jak to ma miejsce tam, Tobie może tylko zaszkodzić.
              Chyba, ze zmienisz wpis wstępny określający charakter, cel i warunki wypowiadania się użytkowników.

Pozdrawiam

• elka302 Re: Cenzura na Forum bez Cenzury! 27.03.13, 22:57
            ta_bulaa_rasa napisała:

> ja tylko walczę o zasady ktore sam ustanowiłeś dla swojego forum. T
            > o ma być forum bez cenzury, więc nie cenzuruj wypowiedzi i nie usuwaj wpisów.

A Ty czego tu zaczynasz mącić? Dosyć wymądrzeń na starym forum...tu dla Ciebie nie ma miejsca.
            PKO jakim jest to większość z Nas wie i dzika propaganda jak za komuny jest tu niepotrzebna.
              • wiki260 Re: Cenzura na Forum bez Cenzury! 28.03.13, 22:15
                kotwica110 napisał:

> zaprawdę powiadam ci waflu,pierogu.. pierwsza oszutko pko bp obojga płci i wiel
                > u ników nie bedziesz zaśmiecać tego forum,twoje wpisy byly i będą usuwane.
                > twoje wysokie standardy i obiektywizm są powszechnie znane ha ha...

Powiem Ci Kotwico, że żal mi Ciebie, bo chyba się jednak niczym nie różnisz od wafla.On miał i ma obsesję na punkcie exworkera (teraz znalazł sobie kolejną ofiarę i próbuje ją zniszczyć w taki sam sposób), a Ty masz obsesję na punkcie wafla.I obaj nic nie stworzycie, za to wszystko potraficie zniszczyć i to wam obu wychodzi najlepiej.
                Mimo wszystko dziękuję i życzę Ci powodzenia.
                • groch_z.kapusta Re: Cenzura na Forum bez Cenzury! 31.03.13, 17:06
                  wiki260 napisała:

> kotwica110 napisał:
                  >
                  > > zaprawdę powiadam ci waflu,pierogu.. pierwsza oszutko pko bp obojga płci
                  > i wiel
                  > > u ników nie bedziesz zaśmiecać tego forum,twoje wpisy byly i będą usuwane
                  > .
                  > > twoje wysokie standardy i obiektywizm są powszechnie znane ha ha...
                  >
                  > Powiem Ci Kotwico, że żal mi Ciebie, bo chyba się jednak niczym nie różnisz od
                  > wafla.On miał i ma obsesję na punkcie exworkera (teraz znalazł sobie kolejną of
                  > iarę i próbuje ją zniszczyć w taki sam sposób), a Ty masz obsesję na punkcie wa
                  > fla.I obaj nic nie stworzycie, za to wszystko potraficie zniszczyć i to wam obu
                  > wychodzi najlepiej.
                  > Mimo wszystko dziękuję i życzę Ci powodzenia.

Święte słowa. Wygląda to tak jakby oni robili to specjalnie by nas wszystkich skłócić.
      • exworker Re: Cenzura na Forum bez Cenzury! 03.07.13, 07:52
        Sluchaj lamago, po pierwsze nie jestem kotwica i nie mam uprawnien administratora a po drugie gdybym mogl, to bym usuwal jego wpisy. Sa wyjatkowo chamskie i lamia wszelkie zasady w tym tpe niepisane a wynikajace z norm spolecznych.

A Ty uwazaj, bo ciagle atakujesz innych.
        • groch_z.kapusta Re: Cenzura na Forum bez Cenzury! 03.07.13, 08:44
          exworker napisał:

> Sluchaj lamago, po pierwsze nie jestem kotwica i nie mam uprawnien administrato
          > ra a po drugie gdybym mogl, to bym usuwal jego wpisy. Sa wyjatkowo chamskie i l
          > amia wszelkie zasady w tym tpe niepisane a wynikajace z norm spolecznych.
          >
          > A Ty uwazaj, bo ciagle atakujesz innych.

Po pierwsze to twoje wpisy są tak samo chamskie , więc gdybyś nie był kotwicą to on jako admin musiał by je już dawno usunąć. Skoro tego nie zrobił to jest to dla mnie jeszcze jeden argument za tym , że ty mądralo jesteś kotwicą. Tak jak wcześniej kryłeś się pod Nickiem academus.
          Nie zauważyłem , bym innych atakował. Poza tym , że staram się patrzeć co wyprawiają takie cwaniaki jak ty i jak usiłują ludziom wodę z mózgu robić smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka