Dodaj do ulubionych

Forum bez cenzury zostało ocenzurowane

27.03.13, 22:44
Ludzie ale czad. Gościu tak się podniecił, że powycinał z forum wszystkie obiektywne wpisy pokazujące ostatnie sukcesy banku.
Obserwuj wątek
    • elka302 Re: Forum bez cenzury zostało ocenzurowane 27.03.13, 22:50
      kociolek_matolek napisał:

> Ludzie ale czad. Gościu tak się podniecił, że powycinał z forum wszystkie obiek
      > tywne wpisy pokazujące ostatnie sukcesy banku.

Czadem to jesteś Ty "matołku".
      Ze swoimi linkami pójdź na inne forum. My wiemy jakim jest PKO BP.
      Tam możesz być nawet pochwalony przez wafla, skutera i im podobnym. Więc droga wolna. Dla takich jak Ty tu nie ma miejsca.
      • tu-j-23 Re: Forum bez cenzury zostało ocenzurowane 27.03.13, 23:09
        elka302 napisał(a):

> kociolek_matolek napisał:
        >
        > > Ludzie ale czad. Gościu tak się podniecił, że powycinał z forum wszystkie
        > obiek
        > > tywne wpisy pokazujące ostatnie sukcesy banku.
        >
        > Czadem to jesteś Ty "matołku".
        > Ze swoimi linkami pójdź na inne forum. My wiemy jakim jest PKO BP.
        > Tam możesz być nawet pochwalony przez wafla, skutera i im podobnym. Więc droga
        > wolna. Dla takich jak Ty tu nie ma miejsca.

Na foum bez cenzury dla każdego jest miejsce. Bo jak nie ma cenzury to o wszystkim wolno pisać. A tu proszę parę niewygonych bo mówiących obiektywną prawdę o pko ktoś wpisał i już admin wyciął. Źle zaczynacie. Zmieńcie nazwę na forum z cenzurą.
            • academus Re: Forum bez cenzury zostało ocenzurowane 05.04.13, 10:24
              Jak czemu ? Bo wszyscy mają bana.

Założenie logiczne ( co by wafel nie szalał ):
              Słowo wszyscy zostało użyte w potocznym znaczeniu. Oznacza ono zdecydowaną większość z nielicznymi wyjątkami. Nie jest tożsame z matematyczną sumą bądź logiczną koniunkcją.
                • ukryty_wafel Re: Forum bez cenzury zostało ocenzurowane 05.04.13, 14:39
                  ta-bulla-rasa napisał:

> Ja za spamowanie ?!

Tak - tak na szybko, naliczyłem przeszło 6 watków w których dopominałeś się od Adminów publicznych wyjasnień nie wiedzac nawet, że wszystko jest wyjasnione - ot kilka z nich:

- do Agrafki i do TroublemakeraAutor: ta.bulla_rasa 12.03.13, 08:41
                  - dlaczego brak nam poczucia humoru? (3) ta.bula.rasa 11.03.13, 15:44
                  - do Agrafki i do Troublemakera - ta.bulla_rasa 12.03.13, 09:17
                  - Uwaga teraz czuwająAutor: ta.bulla.rasa 11.03.13, 14:39
                  - do wypowiadających sie na usuniętym wątkuAutor: to-bulla-rasa 11.03.13, 14:32
                  - do Agrafi i do TruoblemakeraAutor: to_bulla_rasa 11.03.13, 10:12

>Nie pamiętam by tak było.

No więc przypomniałem. Zaspamowałeś Forum, chciałeś wymusić - więc Cię zbanowano.

> Słowo. Powtarzałem pewne pytania
                  > ale to nie był spam tylko próba uzyskania odpowiedzi. Słowo.

No więc widzisz. To jest spam - wystarczało zadać pytanie na priv, zgodnie z regulaminem, i ja lub mobbi czy skuter napisalibyśmy Ci, że Trouble zmienił nick, a Agrafka dodała sobie 10 tkę do nicka. Tak to działa. Na innych Forach też tak jest - bo mało kto rozumie, jak wygląda Forum po takich jazdach. Wielka kaszana.
                  Czy ja teraz wiesz, jak jest - chcesz wócić na Forum? Już Ci odblokowałem nicka - i prosże, byś po prostu szanował to, że chcemy by to Forum wygladąło jako cywilizowane. Nasze Forum czytają ludzie z Banku. I nie tylko. Jaki poziom prezentujemy, tak nas widzą.
                  Jeśli będziesz zachowywał reguły, nie widze problemu, byś do nas wrócił. Wpisałem Cie już - możesz pisać. Wierzę, że nie wiedziałeś co się dzieje. Gdybyś napisał na maila, wyjaśniłbym Ci na spokojnie.

My naprawdę, chociaż niektórzy twierdzą inaczej - chcemy dyskusji, a nie pyskówek, chcemy polemiki, a nie naskakiwania, mamy dosyc paranoi i oczekujemy prostego szacunku do innych. W duchu możecie nas nie lubić. macie do tego prawo, ale szanujcie wolę Założyciela Forum.
                  Pozdrawiam
                  • ta-bulla-rasa Re: Forum bez cenzury zostało ocenzurowane 05.04.13, 15:01
                    ukryty_wafel napisał:

> ta-bulla-rasa napisał:
                    >
                    > > Ja za spamowanie ?!
                    >
                    > Tak - tak na szybko, naliczyłem przeszło 6 watków w których dopominałeś się od
                    > Adminów publicznych wyjasnień nie wiedzac nawet, że wszystko jest wyjasnione -
                    > ot kilka z nich:

Acha, czyli ponawianie pytania na ktore nie dostalo się odpowiedzi, a pytanie od razu zostalo skasowane to SPAM? Bardzo ciekawe podejście. Ja nie znam forum gdzie tak to sie interpretuje. Co do priva i maila dość już w tym temacie powiedziano. To nie sa budzące zaufanie niektorych foprmy komunikacji.
                  • ta-bulla-rasa Re: Forum bez cenzury zostało ocenzurowane 05.04.13, 15:13
                    ukryty_wafel napisał:

> Czy ja teraz wiesz, jak jest - chcesz wócić na Forum? Już Ci odblokowałem nicka
                    > - i prosże, byś po prostu szanował to, że chcemy by to Forum wygladąło jako cy
                    > wilizowane. Nasze Forum czytają ludzie z Banku. I nie tylko. Jaki poziom prezen
                    > tujemy, tak nas widzą.
                    > Jeśli będziesz zachowywał reguły, nie widze problemu, byś do nas wrócił. Wpisał
                    > em Cie już - możesz pisać. Wierzę, że nie wiedziałeś co się dzieje. Gdybyś napi
                    > sał na maila, wyjaśniłbym Ci na spokojnie.

Potwierdzam słowa Wafla. Mój nick został odblokowany.
                    Na maila pisał nie będę. Trudno najwyżej ban zostanie powtórzony, albo wymyślicie inny sposób. Na forach w których biorę udział nigdy się z czymś takim nie spotkałem.
                    • ukryty_wafel Re: Forum bez cenzury zostało ocenzurowane 05.04.13, 16:00
                      Ale to jest nawet w netykiecie. Wiesz, ja czesto spotykam sie z takim argumentem: ja się z czymś takim nie spotkałem, ja tego gdzie indziej nie widziałem, nie słyszałem, by to gdzie indziej praktykowano. To nie jest uzasadnienie. Tak, odblokowano Ci dostęp. Jak z tego skorzystasz, zależy od Ciebie. Złamiesz regulamin, stracisz dostęp.
                      Zasady są po to by je zachowując, utrzymac jako taki porządek i by ludzie respektując zasady okazywali sobie szacunek pomimo różnic i róznych opinii, osobowości, charakterów dobrze się tam czuli. Twoje wtargnięcie i brak szacunku do innych, bo przecież jeśli o coś prosisz, a nie otrzymujesz, to też jakaś informacja dla Ciebie - nie daje Ci podstaw do łamania regulaminu.

Nie chciałes napisać na priv - chciałes postawic na swoim i poniosłeś tego konsekwencje.
                      I proszę Cię - nie wyciągaj z tego jakiś dziwnych wniosków.
                      Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka