Dodaj do ulubionych

Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyciela

30.03.13, 13:58
J/w
Obserwuj wątek
    • groch_z.kapusta Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 31.03.13, 17:04
      kociolek_matolek napisał:

> J/w
      Proszę o ustosunkowanie się do kwestii czy kotwica110 to exworker znany z pierwszego forum.
      • academus Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 31.03.13, 18:01
        Jak sie komus nie podoba to forum to prosze isc na stare. Tam mozna swobodnie bic poklony bankowi zupelnie jak kim dzong ilowi, pogadac o muzyce i filmach
        • kociolek_matolek Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 31.03.13, 18:32
          academus napisał:

> Jak sie komus nie podoba to forum to prosze isc na stare. Tam mozna swobodnie b
          > ic poklony bankowi zupelnie jak kim dzong ilowi, pogadac o muzyce i filmach

Forum się może podobać jak rzeczywiście będzie bez cenzury. Tylko założyciel się nie sprawdza. Co innego obiecał i teraz nie dotrzymuje obietnic. Zgadza się że trzeba go wymienić.
          • academus Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 31.03.13, 18:33
            Nikt sie nie zgadza ze trzeba go wymienic.
            • tu-j-23 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 31.03.13, 19:21
              academus napisał:

> Nikt sie nie zgadza ze trzeba go wymienic.

Ja jestem za wymianą. Coraz więcej takich głosów.
              • academus Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 31.03.13, 19:24
                A ktos ci broni wrocic na stare forum ?
                • elka302 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 31.03.13, 19:38
                  A ja jestem za zbanowaniem "kociolka matolka", "grochu z kapusta", "j-23"...tak jak to robi Wafel na starym forum. Zdaje się, że to albo klony Wafla albo jego poplecznicy...
                  • academus Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 31.03.13, 19:40
                    Nie, owszem to sa klony, ale nie badzmy jak on. Miejmy honor i przyzwoitosc. Nie badzmy hienami. Kotwico, nie banuj ich i nie cenzuruj - to nasza wielkosc.
                  • rozowy_chomik Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 31.03.13, 19:41
                    elka302 napisał(a):

> A ja jestem za zbanowaniem "kociolka matolka", "grochu z kapusta", "j-23"...tak
                    > jak to robi Wafel na starym forum. Zdaje się, że to albo klony Wafla albo jego
                    > poplecznicy...

Ja głosuję za zastąpieniem kotwicy innym założycielem. Oddaję głos na tu-j-23. On jeden zaczyna widzieć o co tu chodzi.
                  • groch_z.kapusta Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 01.04.13, 14:02
                    elka302 napisał(a):

> A ja jestem za zbanowaniem "kociolka matolka", "grochu z kapusta", "j-23"...tak
                    > jak to robi Wafel na starym forum. Zdaje się, że to albo klony Wafla albo jego
                    > poplecznicy...

Supcio pomysł. Czym więc różnisz się od Wafla? Znajdź argumenty a nie próbuj zamknąć usta ludziom mającym rację.
                    • academus Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 01.04.13, 15:19
                      Bredzisz grochu z kapusta. Malo jest ludzi takich jak wafel. Nikt tu niczego nie cenzuruje. Nawet trollowania o cenzurowaniu.
                      • chudy_ser Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 01.04.13, 21:26
                        academus napisał:

> Bredzisz grochu z kapusta. Malo jest ludzi takich jak wafel. Nikt tu niczego ni
                        > e cenzuruje. Nawet trollowania o cenzurowaniu.

Pokaż jaki wpis został tu umieszczony przez wafla. Masz na jego punkcievtaką samą obsesję co kotwica. Jesteście tą samą osobą czy co.
                      • chudy_ser Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 01.04.13, 21:28
                        academus napisał:

> Bredzisz grochu z kapusta. Malo jest ludzi takich jak wafel. Nikt tu niczego ni
                        > e cenzuruje. Nawet trollowania o cenzurowaniu.
                    • szalonooka_sroka Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 08.04.13, 15:50
                      nicki wafla mają dziwne powiązanie z jedzeniem....wafel, pieróg, groch z kapustą, ser....kociołek...heh..Głodny sensacji, wrażeń? faza oralna nie zakończona?dieta?
                      A propos nowego założyciela...hmm...każde forum posiada tylko jednego załozyciela i nic tego nie zmieni.Kolejny "ktoś" to wyłącznie zastępca, kontynuator lub agresor.Nie banujmy nikogo, nie twórzmy sztuczności. Z czasem samo wyjdzie, kogo warto czytać.
                      • exworker Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 08.04.13, 15:55
                        Wiesz, jakbyś 24 h 7 d siedziała na forum, też byś nie miała czasu na jedzenie.
                      • kociolek_matolek Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 08.04.13, 16:04
                        szalonooka_sroka napisał(a):

> A propos nowego założyciela...hmm...każde forum posiada tylko jednego załozycie
                        > la i nic tego nie zmieni.Kolejny "ktoś" to wyłącznie zastępca, kontynuator lub
                        > agresor.

Obecny założyciel może się zrzec swoich praw i przekazać je na rzecz innego. Wtedy ten inny będzie jedynym założycielem.
                        • szalonooka_sroka Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 08.04.13, 16:07
                          Owszem. Może zrzec się swoich praw, ale to i tak nie będzie założyciel wink Telefon wynalazł Graham Bell a ci , którzy teraz dzwonią to tylko użytkownicy. wink
                          • kociolek_matolek Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 08.04.13, 16:13

> Owszem. Może zrzec się swoich praw, ale to i tak nie będzie założyciel wink Telef
                            > on wynalazł Graham Bell a ci , którzy teraz dzwonią to tylko użytkownicy. wink

Owszem. Dlatego bardziej podoba mi się apel by Trouble założył własne forum. Kotwica czy kto się tam pod tym nickiem kryje wink dla wielu nie kojarzy się zbyt dobrze i nie przyciągnie tu ludzi.
                            • szalonooka_sroka Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 08.04.13, 16:20
                              mało tu wchodzi ludzi? ależ to właśnie kotwic ich przyciągnął. Osobiście, ucieszyłam się, że mu się udało. Dużo pracy włożyli w to również pozostali "partyzanci" i szczerze żałuje, ze nie przyczyniłam się do odrodzenia. smile Nie wszystko musi się podobać, i nie każde wypowiedzi musza być zgodne z naszym swiatopoglądem, ale nie ma cenzury i dyżurowania przy pojawianiu się postów. Twórzmy fora na miarę demokracji (heh....ależ to sztampowo wybrzmiało- ale do diaska tak ma być) wink
                            • troublemaker_recovery Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 08.04.13, 16:53

> nie przyciągnie tu ludzi

Widzisz, problem w tym, że jeden taki co chciał ludzi przyciągać właśnie siedzi w krzaczorach... (goo.gl/mhd32) Ludzie sami wybierają. Jak zobaczą, jak tu sobie miło gawędzimy to wpadną smile
                        • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 08.04.13, 16:21

> Obecny założyciel może się zrzec swoich praw i przekazać je na rzecz innego. Wt
                          > edy ten inny będzie jedynym założycielem.

A niby dlaczego ma się zrzekać czegoś, co sam założył i sam właściwie przez parę miesięcy podtrzymywał je przy życiu?
                          I oto pojawiło się grono "wypędzonych" i od razu z postulatami zmiany założyciela.Żaden z Was nie raczył podjąć się takiego ryzyka,aby samodzielnie zaistnieć z własnym forum tylko przyszliście na gotowe.
                          Owszem Kotwica popełnił błędy, myślę jednak, że już sam to zrozumiał.

---
                          alma590=parias86=babulina6=zocha37
                          • groch_z.kapusta Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 08.04.13, 16:53
                            zocha37 napisała:

Żaden z Was nie raczył podjąć się takiego ryzyka,aby samodzielnie zaistnieć
                            > z własnym forum tylko przyszliście na gotowe.

"Pewność istnieje dla mnie wtedy, gdy mogę coś zobaczyć i czegoś dotknąć." Marlen Haushofer – Ściana
                            big_grin
                            • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 08.04.13, 17:02
                              groch_z.kapusta napisał:

> zocha37 napisała:

> "Pewność istnieje dla mnie wtedy, gdy mogę coś zobaczyć i czegoś dotknąć." Marl
                              > en Haushofer – Ściana
                              > big_grin

no dobra, to w końcu na którym Forum nie kasujesz tego biadolenia ? big_grin
                              • groch_z.kapusta Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 08.04.13, 17:58
                                zocha37 napisała:

>
                                >
                                > no dobra, to w końcu na którym Forum nie kasujesz tego biadolenia ? big_grin

Co za uparta Baba wink. Pozdrawiam
                      • groch_z.kapusta Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 15:44

> nicki wafla mają dziwne powiązanie z jedzeniem....wafel, pieróg, groch z kapust
                        > ą, ser....kociołek...heh..

A ja widzę dziwne powiązania ze zwierzętami ...sroka, mysz, chomik, smok...heh
                        • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 15:46
                          groch_z.kapusta napisał:

> A ja widzę dziwne powiązania ze zwierzętami ...sroka, mysz, chomik, smok...heh

widocznie miłośnikiem naszych mniejszych braci jest big_grin
                          a to całkiem na czasie wink
                          • groch_z.kapusta Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 15:51
                            zocha37 napisała:

> widocznie miłośnikiem naszych mniejszych braci jest big_grin
                            > a to całkiem na czasie wink

A ten jegomość exworker, exwoker, exexex, extroublemaker? Jest miłośnikiem excytacji wink
                            • troublemaker_recovery Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 16:05
                              groch_z.kapusta napisał:

> A ten jegomość exworker, exwoker, exexex, extroublemaker? Jest miłośnikiem excy
                              > tacji wink

A tu to coś pomieszałeś wink Groch z kapustą Ci wyszedł wink
                              • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 16:08
                                troublemaker_recovery napisał:

> A tu to coś pomieszałeś wink Groch z kapustą Ci wyszedł wink

Trouble nie zadzieraj z nim, jak nam zamkną forum to się do niego przeniesiemy, bo on "biadolenia nie kasuje" big_grin
                                • groch_z.kapusta Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 16:15
                                  @troublemaker_recovery

Nic się nie pomieszało. Ex to Exwink. A groch z kapustą wyjść musial. I tak lepiej niż kiedyś jak Zocha powiedziała że to bigos

@Zocha37

Jak zamkną to ani groch ani kapusta nie pomoże wink

@reszta

heh...jest jeszcze kotwica, agrafka, grabieiwidly...ostre to wszystko jakieś ...heh
                                  • exworker Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 16:30
                                    Grochu, do czego zmierzają Twoje niewątpliwie merytoryczne wpisy na tym forum ?
                                    • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 16:36
                                      exworker napisał:

> Grochu, do czego zmierzają Twoje niewątpliwie merytoryczne wpisy na tym forum ?

Exworkerze, lepiej poddaj się tej atmosferze i się z nami zabaw www.youtube.com/watch?v=xKAJcRzHyps
                                    • groch_z.kapusta Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 16:40
                                      exworker napisał:

> Grochu, do czego zmierzają Twoje niewątpliwie merytoryczne wpisy na tym forum ?

Takie tam sobie, jak każdy na forum, wnioski wyciągam wink. Zocha, Troublemaker_recovery, Szalonooka_sroka wydają mi się atrakcyjnym towarzystwem wink. To i wkupić się chcę big_grin
                                      • exworker Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 16:42
                                        Jest to niewątpliwie doborowe towarzystwo.
                                        • groch_z.kapusta Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 16:45
                                          exworker napisał:

> Jest to niewątpliwie doborowe towarzystwo.

Załóż sobie nick fajny i chodź do nas zamiast się we własnym sosie kisić i na około podejrzliwie okiem łypać wink
                                          • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 16:57
                                            groch_z.kapusta napisał:

> Załóż sobie nick fajny i chodź do nas zamiast się we własnym sosie kisić i na o
                                            > koło podejrzliwie okiem łypać wink

tylko nie komplikuj go tak jak groszek, bo Cię zredukuję do czegoś prostszego, nawet jakby to miała być bezsensowne (tu foch i walnięcie pięścią w biurko)
                                          • exworker Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 18:05
                                            groch_z.kapusta napisał:

> exworker napisał:
                                            >
                                            > > Jest to niewątpliwie doborowe towarzystwo.
                                            >
                                            > Załóż sobie nick fajny i chodź do nas zamiast się we własnym sosie kisić i na o
                                            > koło podejrzliwie okiem łypać wink
                                            Nie, dziękuję, nie chcę, aby Wasze forum utraciło wiarygodność.
                                            • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 18:09
                                              exworker napisał:

> Nie, dziękuję, nie chcę, aby Wasze forum utraciło wiarygodność.

o czym Ty mówisz? jakie Wasze? przecież jesteś z nami, ono jest również Twoje
                                              • szalonooka_sroka Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 18:21
                                                Ex..... ja Ci dam izolowanie się. smile Nie Jesteś samotnym okrętem. Nawet gdybyś chciał.
                                                • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 18:29

> Ex..... ja Ci dam izolowanie się. smile Nie Jesteś samotnym okrętem. Nawet gdybyś
                                                  > chciał.

tak się rozegrałam na tamtym forum, że nie mogę się powstrzymać big_grin
                                                  dla Ciebie Exworkerze www.youtube.com/watch?v=SGVJBEN7p8g
                                                  • exworker Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 18:45
                                                    Sorry, chyba ja coś źle zrozumiałem, myślałem, że jestem zapraszany na stare forum.
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 18:50
                                                    exworker napisał:

> Sorry, chyba ja coś źle zrozumiałem, myślałem, że jestem zapraszany na stare fo
                                                    > rum.

wszystko się może zdarzyć wink
                                                    póki co, to tam jest drętwo, sama pojawię się tam sporadycznie,
                                                    a tu się cieszmy swoim towarzystwem big_grin
                                                • grabieiwidly Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 18:51

> Ex..... ja Ci dam izolowanie się. smile Nie Jesteś samotnym okrętem. Nawet gdybyś
                                                  > chciał.

Płynie, płynie i ciekawe gdzie dopłynie...Oby nie na mieliznę...pracujcie nad nim
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 18:54
                                                    grabieiwidly napisała:

> Płynie, płynie i ciekawe gdzie dopłynie...Oby nie na mieliznę...pracujcie nad n
                                                    > im

a mnie się widzi, że i Tobie będzie niedługo potrzebna pomoc wink
                                                  • grabieiwidly Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 19:00
                                                    zocha37 napisała:

> a mnie się widzi, że i Tobie będzie niedługo potrzebna pomoc wink
                                                    >
                                                    Pani jaka tam pomoc...ja beznadziejny przypadek jestem...ale pamięć dobrą mam smile
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 19:05
                                                    grabieiwidly napisała:

> Pani jaka tam pomoc...ja beznadziejny przypadek jestem...ale pamięć dobrą mam :

To chyba niezbyt jesteś szczęśliwa, bo ponoć jak mawiał Hemingway "szczęście to po prostu dobre zdrowie i zła pamięć" (kurna znowu zaczynambig_grin)
                                                    Nie martw się my tu nawet mamy swojego psychoterapeutę to i Tobie pomoże wink
                                                  • exworker Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 19:10
                                                    I to dobrego psychoteraupete
                                                  • grabieiwidly Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 19:17
                                                    zocha37 napisała:

> Nie martw się my tu nawet mamy swojego psychoterapeutę to i Tobie pomoże wink
                                                    >
                                                    Oj Paniusiu koniecznie niech pomoże bo to co ten woker wyprawiał to jeszcze mi sie po nocach śni. W środku nocy się budzę. Ślubny się denerwuje ze mi inne chłopy głowę zawracaja. Pomóżcie
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 19:22
                                                    grabieiwidly napisała:

> Oj Paniusiu koniecznie niech pomoże bo to co ten woker wyprawiał to jeszcze mi
                                                    > sie po nocach śni. W środku nocy się budzę. Ślubny się denerwuje ze mi inne chł
                                                    > opy głowę zawracaja. Pomóżcie

oj to chyba jednak będziesz musiała się ujawnić, bo jak sprawdzimy te razy zadane Ci przez Exika? może to jakieś Twoje konfabulacje?może to od ciasteczek jakowyś masz niestrawności i inny specjalista będzie potrzebny?
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 19:25
                                                    zocha37 napisała:

>może to od ciasteczek jako
                                                    > wyś masz niestrawności i inny specjalista będzie potrzebny?

kurde nawet jestem pewna i mówię Ci jak baba babie, to winne CIACHO big_grin
                                                  • grabieiwidly Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 19:43
                                                    zocha37 napisała:

>
                                                    > oj to chyba jednak będziesz musiała się ujawnić, bo jak sprawdzimy te razy zada
                                                    > ne Ci przez Exika? może to jakieś Twoje konfabulacje?może to od ciasteczek jako
                                                    > wyś masz niestrawności i inny specjalista będzie potrzebny?

Oj Paniusiu kochana strasznie zeście sie tam i tu podejrzliwi zrobili. Tam meijle jakoweś ode mnie chcą. Tu ujawniać coś mam. A ja prosta kobiecina jestem. Swój rozum mam. Ten Wasz woker święty nie jest. Ale ślubny winko czerwone wink pędził. Kieliszeczek dwa na każdą niestrawność pomoże. I ciastko się strawi i wokera zapomni.
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 19:51
                                                    grabieiwidly napisała:

>Ten Wasz woker święty nie jest.

Nasz Exio święty nie jest, czyli do nas jak najbardziej pasuje:
                                                    Łon ci z tych, co to o nim J.Kaczmarski śpiewał :
                                                    "Jestem egzemplarz człowieka,
                                                    A to znaczy - diabli, czyśćcowy i boski”

> Ale ślubny winko czerwone wink pędz
                                                    > ił. Kieliszeczek dwa na każdą niestrawność pomoże. I ciastko się strawi i woker
                                                    > a zapomni.
                                                  • exworker Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 19:53
                                                    Kaczmarski spiewał też, nie umarł ten, kto zginął, lecz, kto żyjąc, w martwej kroczy chwale
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 20:03
                                                    exworker napisał:

> Kaczmarski spiewał też, nie umarł ten, kto zginął, lecz, kto żyjąc, w martwej k
                                                    > roczy chwale

a czy "Samosiera" to nie był Twój jeden z nicków wink
                                                  • exworker Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 20:07
                                                    Był
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 20:22
                                                    exworker napisał:

> Był

no to sobie posłuchajmy oczywiście Samosierry (napisałam z błędem, a nie mamy tu polonistki big_grin)
                                                    www.youtube.com/watch?v=G2QiddS2TMs---
                                                    alma590=parias86=babulina6=zocha37
                                                    wiki260
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 19:54
                                                    grabieiwidly napisała:

> Ale ślubny winko czerwone wink pędz
                                                    > ił. Kieliszeczek dwa na każdą niestrawność pomoże. I ciastko się strawi i woker
                                                    > a zapomni.

no masz, rozbiłam na dwie części Twój post i to mi się schowało, a to ważne, bo jak widać znalazłaś sobie sama sposób na dolegliwości i zmierzasz prostą drogą do szczęśliwości big_grin
                                                  • grabieiwidly Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 20:03
                                                    zocha37 napisała:

> no masz, rozbiłam na dwie części Twój post i to mi się schowało, a to ważne, bo
                                                    > jak widać znalazłaś sobie sama sposób na dolegliwości i zmierzasz prostą drogą
                                                    > do szczęśliwości big_grin
                                                    >
                                                    Toć Paniusiu samaś mnie tego nauczyła...kiedyś...Inaczej na mnie wtedy wołali wink...to i ja Ci teraz powiem...temu wokerowi nie ufaj...Swój rozum miej...On ciasteczkowej natury jest
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 20:09
                                                    grabieiwidly napisała:

> Toć Paniusiu samaś mnie tego nauczyła...

pić winko ?

kiedyś...Inaczej na mnie wtedy wołali ;

owszem były widlyigrabie, ale to sojusznik exworkera przecież był i co zawiedziona miłość Cię dopadła?

> )...to i ja Ci teraz powiem...temu wokerowi nie ufaj...Swój rozum miej...On cia
                                                    > steczkowej natury jest

no owszem taki jakiś kruchy, ale go wzmocnimy big_grin
                                                  • grabieiwidly Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 20:23
                                                    Ojć Paniusiu...Źle Ci to miastowe powietrze służy...toć jak najpierw idą widly a drugie grabie a potem miejsca się zamienią to i robota w innej kolejności idzie...Wątk swój najsłynniejszy przypomnij sobie...Pamięć odśwież...Kto wróg a kto przyjaciel tam widać...Wzmacniać wokera to jakby ciastko do wyschnięcia pozostawić...Twardsze się zobi i mniej jeszcze zjadliwe
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 20:46
                                                    grabieiwidly napisała:

> Ojć Paniusiu...Źle Ci to miastowe powietrze służy...toć jak najpierw idą widly
                                                    > a drugie grabie a potem miejsca się zamienią to i robota w innej kolejności idz
                                                    > ie...

no fakt miastowa ci ja jezdem, ale takową kolejność tych narzędzi nie ja przecież ustalałam, chyba jednak nie do końca dobrze jest z Twoją pamięcią, jakaś łona taka wybiórcza, ale mężuś zadba o Twoje zdrówko, jestem pewna wink

>Wątk swój najsłynniejszy przypomnij sobie...Pamięć odśwież...Kto wróg a kt
                                                    > o przyjaciel tam widać...

oj tam, oj tam jakie moje wątki, chyba jakieś pojedyncze zakładałam, reszta to tak na wkręta tu i ówdzie swoje trzy grosze wtrącałam,
                                                    a co do przyjaciół to zapewne znasz to powiedzenie Richelieu "Boże, strzeż mnie od przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam"

>Wzmacniać wokera to jakby ciastko do wyschnięcia pozos
                                                    > tawić...Twardsze się zobi i mniej jeszcze zjadliwe

no to uważaj i trzymaj się lepiej od niego z daleka, bo jak Ci tak zaszkodził kruchy Exio, to ten twardy dopiero da Ci popalić big_grin
                                                  • exworker Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 20:50
                                                    A skoro o poezji to polecam
                                                    m.youtube.com/watch?v=eB8sgi8I-t4
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 21:07
                                                    exworker napisał:

> A skoro o poezji to polecam
                                                    > m.youtube.com/watch?v=eB8sgi8I-t4

Exiu, a o który utwór Ci chodzi z tego co zapodałeś ?
                                                  • grabieiwidly Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 20:52
                                                    zocha37 napisała:

> no to uważaj i trzymaj się lepiej od niego z daleka, bo jak Ci tak zaszkodził k
                                                    > ruchy Exio, to ten twardy dopiero da Ci popalić big_grin
                                                    >
                                                    >
                                                    Mąka ta sama to i ciastka tak samo smakować będą...A i jeden człowiek w innej kapocie kim innym się zdaje...Wczoraj wilk dziś owieczka...Do czasu aż ząbki wystawi...
                                                  • szalonooka_sroka Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 20:58
                                                    Laski Jesteście niemozliwe. Widzę, że terapia społeczna czyni cuda. smile Daleko jej do "obławy" Kaczmarskiego......i o to chodzi. EXworker - masz opiekę wink
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 21:10

> Laski Jesteście niemozliwe. Widzę, że terapia społeczna czyni cuda. smile Daleko j
                                                    > ej do "obławy" Kaczmarskiego......i o to chodzi. EXworker - masz opiekę wink

a ty co z pod ogona sroce wypadłaś ?
                                                    też jesteś z lekka szalona, my tu wszyscy sie sobą nawzajem opiekujemy i wspieramy wink
                                                  • zocha37 Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 21:06
                                                    grabieiwidly napisała:

>...Wczoraj wilk dziś owieczka...Do czasu aż ząbki wystawi

no cóż każdy na swój próg cierpliwości...
                                                    a i ja bezzębna jeszcze nie jestem i kąsać potrafię i to jeszcze jak,
                                                  • pienkowa.dama Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 22:05
                                                    Pieniek mi mówi alma i maker nie dadzą mu poszaleć.
                          • groch_z.kapusta Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 15:52
                            zocha37 napisała:

> widocznie miłośnikiem naszych mniejszych braci jest big_grin
                            > a to całkiem na czasie wink

I na drugie danie zocha, wiki, elka, annamaria...heh wink
                            • szalonooka_sroka Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 10.04.13, 16:01
                              groch_z.kapusta napisał:

> zocha37 napisała:
                              >
                              > > widocznie miłośnikiem naszych mniejszych braci jest big_grin
                              > > a to całkiem na czasie wink
                              >
                              > I na drugie danie zocha, wiki, elka, annamaria...heh wink

wink heh smile generalnie miłosnikiem wędkarstwa raczej..łowię grube rybywink

• groch_z.kapusta Re: Po ocenzurowaniu forum wymaga nowego założyci 02.07.13, 08:36
      Tłumacz się teraz exworker czemu zbanowałeś wafla. Rozum ci odebrało?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka