Dodaj do ulubionych

PKO BP największym bankiem internetowym

31.03.13, 15:42
prnews.pl/hydepark/najwiekszym-bankiem-internetowym-jest-pko-bp-2787131.html
Obserwuj wątek
    • kociolek_matolek Re: PKO BP największym bankiem internetowym 31.03.13, 18:46
      ta-bulla-rasa napisał:

> prnews.pl/hydepark/najwiekszym-bankiem-internetowym-jest-pko-bp-2787131.html

Dzięki za tę informację. Przoczyłem tę wiadomość smile
      • academus Re: PKO BP największym bankiem internetowym 31.03.13, 18:55
        Wszystko przeoczyles ? Moze masz jakis problem ze soba, chcesz o tym pogadac ? Pomoc ci jakos ?
        • kociolek_matolek Re: PKO BP największym bankiem internetowym 04.04.13, 08:40
          academus napisał:

> Wszystko przeoczyles ? Moze masz jakis problem ze soba, chcesz o tym pogadac ?
          > Pomoc ci jakos ?

Proszę odpuść. Na co dzien ciężko pracuję. Staram sie wyrobic plany i zarobic na premię. Nie potrzeba mi jeszcze takich mądrali co będą mnie pouczać. Napisałem co przeoczyłem. I cieszę się że efekty także mojej pracy ktos docenil i pokazał.
          • academus Re: PKO BP największym bankiem internetowym 04.04.13, 08:45
            Sorry.
    • balcerek04 Re: PKO BP największym bankiem internetowym 10.05.13, 10:42
      Dyskutuje sie ostatnio o końcu ery bankowości za o zł. Pojawiają się głosy o tym że banki beda pobierały opłaty za większość operacji. Pewnie to wpłynie na zachowania klientów. Ciekawe czy bedzie dotyczyło także banków internetowych, ktore z założenia były tańsze.
      • ta-bulla-rasa Re: PKO BP największym bankiem internetowym 11.05.13, 14:18
        Moim zdaniem wszystkie banki wrócą do pobierania opłat za prowadzenie rachunków, realizację operacji. Spadają stopy procentowe i na marży trudno będzie zarobić a przecież presja na wzrost wyników będzie coraz większa.
    • brat_cioteczny Re: PKO BP największym bankiem internetowym 13.05.13, 09:57
      no i teraz na to
      trzeba spojrzeć z wiedzą o wykorzystywaniu przez banki tego co umieszczamy w sieci. Nie zdziwię się jak klienci zaczną wracac do obsługi w oddziałach i nie wszystko
      będą robili w bankowości internetowej
      • ta-bulla-rasa Re: PKO BP największym bankiem internetowym 11.06.13, 12:29
        brat_cioteczny napisał:

> no i teraz na to
        > trzeba spojrzeć z wiedzą o wykorzystywaniu przez banki tego co umieszczamy w si
        > eci. Nie zdziwię się jak klienci zaczną wracac do obsługi w oddziałach i nie ws
        > zystko
        > będą robili w bankowości internetowej

I wtedy będzie tak jak pisał mądry skuter. W oddziałach będzie potrzeba więcej osob do pracy.
        • exworker Re: PKO BP największym bankiem internetowym 11.06.13, 12:36
          Wow ! Super ! Brawo ! Hiperowo !
        • troublemaker_recovery Re: PKO BP największym bankiem internetowym 11.06.13, 14:13
          @ta-bulla-rasa

Jak chciałeś podbić pozycje tych wpisów w wyszukiwarce, to uprzejmie informuję, że nasze prześmiewcze wink komentarze jako nowsze pojawią się wyżej smile
    • ta-bulla-rasa Re: PKO BP największym bankiem internetowym 27.05.13, 10:39
      Też w innej informacji to sie potwierdza i oznacza, że nie jesteśmy już bankowym dinozaurem jak kiedys pisał exworker tylko nowoczesnym bankiem bijącym konkurentów na głowę.
    • grabieiwidly Re: PKO BP największym bankiem internetowym 24.06.13, 16:21
      Gratulacje dla pracowników. To ich zasługa smile
      • ta-bulla-rasa Re: PKO BP największym bankiem internetowym 26.06.13, 09:53
        grabieiwidly napisała:

> Gratulacje dla pracowników. To ich zasługa smile

Przyłączam się do gratulacji !
        Szacunek smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka