Dodaj do ulubionych

Trouble załóż własne forum

02.04.13, 20:07
W jednym z wątków padł taki pomysł. Co Ty na to???
Obserwuj wątek
  • troublemaker_recovery Re: Trouble załóż własne forum 03.04.13, 18:52
   rozowy_chomik napisał:

   > W jednym z wątków padł taki pomysł. Co Ty na to???

   A po co? To jest całkiem fajne smile Poza tym nawet gdybym założył to:

   "Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkowników na stronach Forum.gazeta.pl oraz w komentarzach pod artykułami treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc. Niedopuszczalne jest również umieszczanie na łamach Forum.gazeta.pl oraz w komentarzach pod artykułami treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe oraz naruszających zasady Netykiety, dostępnej pod adresem forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617503.html."
   "Założyciel Forum Prywatnego jest zobowiązany do usuwania umieszczonych na stronach założonego przez niego Forum Prywatnego treści sprzecznych z prawem oraz innych treści naruszających Regulamin Forum.gazeta.pl."

   To z regulaminu portalu, który obowiązuje tu każdego z nas.

   Teraz Netykieta:

   "Zanim założysz wątek sprawdź, czy temat już nie był omawiany. Użyj wyszukiwarki."

   Zakładanie jednocześnie 10 wątków np. pod tytułem "PKO jest fajne" łamie zasady Netykiety. Założyciel ma nie tylko prawo ale i obowiązek wynikający z regulaminu dbać o porządek bo mu forum zamkną. Stosowania regulaminu Gazety.pl nie można mylić z cenzurą. Tutaj takich "pomyłek" na razie nie zauważyłem. Tutaj nikt jeszcze nie dopisał punktu, że nie wolno pisać o założycielu ani straszyć użytkowników whistle-czymś-tam bo jakiś bank nie poradzi sobie bez donosicieli. Co innego na forum Pani W. Pani W. całkowicie się w tym pogubiła. Dlaczego się pogubiła wiem ale napiszę o tym trochę później jak już mnie wywali ze starego forum jak obiecała big_grin
   • groch_z.kapusta Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 05:32
    troublemaker_recovery napisał:


    > A po co? To jest całkiem fajne smile

    Może i jest ale jego podstawowa wada to problem z wiarygodnością założyciela. Niektórzy pamiętają jeszcze pewnie wpisy Kotwicy na starym forum. Pewnie wiele osób tam się udzielających nie zaakceptuje takiego stanu rzeczy. Forum w którym Ty byłbyś założycielem miało by większą wiarygodność smile. Poza tym jako założyciel byłbyś w stanie więcej dla ludzi zrobić.
    • academus Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 05:41
     Kwesta wyboru, jesli dla kogos osoba wiarygodna jest Pani W, to moze pisac tam. Poza tym co ma osoba zalozyciela do funkcjonowania forum dopoki nie wprowadza cenzury ? Nic. A u Was widze cholerny strach przed tym forum.

     Pomoc ludziom ? Najbardziej mozna im pomoc, pozwalajac sie swobodnie wypowiedziec, podzielic problemami, zobaczyc, ze inni maja podobne zdanie. W pracy sie nie da, panuje wrogosc podsycana nowymi patologiami w stylu rankingi itp. Taki czlowiek latwo moze popasc w zaburzenia psychiczne - nerwica a nawet depresja. Po to jest to forum. Zeby czlowiek zobaczyl, ze niekoniecznie jest nieudacznikiem, ze innych tez bola podobne rzeczy. I to jest nieoceniona pomoc. Odsyla, do literatury fachowej.
     • academus Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 05:44
      Tu niepotrzeba fanatycznych, mentorskich przemow Pani W, zywcem wyciagnietych z literatury typu "zmien zycie w weekend", "moc pozytywnego myslenia", "od biedaka do milionera czyli sila umyslu". Tu jest potrzebne zwykle ludzkie wsparcie aby nas wszystkich nie rozjechal do reszty ten korporacyjny, ciezki, bezduszny walec.
      • grabieiwidly Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 06:30
       academus napisał:

       > Tu niepotrzeba fanatycznych, mentorskich przemow Pani W, zywcem wyciagnietych z
       > literatury typu "zmien zycie w weekend", "moc pozytywnego myslenia", "od bieda
       > ka do milionera czyli sila umyslu". Tu jest potrzebne zwykle ludzkie wsparcie a
       > by nas wszystkich nie rozjechal do reszty ten korporacyjny, ciezki, bezduszny w
       > alec.

       Zwykle ludzkie wsparcie nie wystarczy. Oprócz tego że się można wyżalić i ktoś to zrozumie potrzeba jeszcze podpowiedzi jak zmienić taką sytuację. Troublemaker wiele dobrego w tym temacie robił i ma duże doświadczenie.
      • troublemaker_recovery Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 11:10
       academus napisał:

       > Tu niepotrzeba fanatycznych, mentorskich przemow Pani W,

       Zgadzam się. Dla mnie największym nieszczęściem tamtego forum stała się właśnie Wredna ze swoją (być może szczerą) chęcią pomagania. W mailach do mnie pisała, że wiele Ją kosztuje żeby ludzi otworzyć, że trudno Jej zdobyć ich zaufanie a ja JEJ tu zniszczyłem bardzo wiele i zrobiłem fatalną robotę. Poza tym gówno wiem wink
       Co w tym złego? W połączeniu z bezczelnymi atakami na mnie za "straszenie ludzi" sprawa się trochę wyjaśnia. Wg mnie Wredna traktuje forum jak własny gabinet. Siebie jak lekarza dusz. Forumowiczów jak pacjentów oddziału psychiatrycznego (teraz już nawet zamkniętego) Pacjentów, których należy odgrodzić od wszelkich złych bodźców świata zewnętrznego. Dostarczycielem tych złych emocji jestem m.in. ja. W tej sytuacji oczywistym staje się dokonanie na forum egzorcyzmu w celu usunięcia złych duchów, trolli i troubli wink Sytuacja staje się prosta. Albo się otwieramy przed Panią W. albo stajemy się wrogiem nr 1 i zostajemy poddani cybermobbingowi tak jak ja.
       Z tego powodu uważam, że lepiej jeśli Admin nie jest aż takim terapeutą-specjalistą bo mógłby się za bardzo zaangażować...

       PS. Nie wiem na pewno czy Wafel jest kobietą ale jakoś nie potrafię w Jej męskość uwierzyć wink Kiedyś twierdziła, że jest kobietą i nagle Jej się odmieniło. Kiedy mówiła prawdę? Poza tym jeszcze żadem facet nie powiedział do mnie "ja wiem, że Ty mnie nienawidzisz" i nie znam takiego, który na forum udawałby kobietę żeby go nie atakowali... smile Oczywiście tu mogę się mylić. Człowiek całe życie się uczy big_grin
       • academus Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 11:23
        Niestety, tak jest z luźmi, którzy uważają, że ich punkt widzenia jest prawdą obiektywną.

        Kiedyś już o tym pisałem, ale dla mnie to nieszcześliwy człowiek, z kompletnie nieudanym życiem osobistym, który rodzinę i wartości subtytuuje sobie sukcesami w pracy i samym faktem zatrudnienia, w jego mniemaniu, u siper pracodawcy. Uznaje to za sukces swojego życia.

        My pisząc często negatywnie o warunkach pracy, nieświadomie uderzamy w jej źródło sukcesu i sens życia, podważamy fundament jej osoby. I tego nie może wybaczyć.

        Czasami mi się wydaje, że bardziej należy jej żałować niż czuć wrogość. Ot kolejny trybik korporacji, któy nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Jak zabraknie korporacji, straci sens życia.
       • rozowy_chomik Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 14:36
        troublemaker_recovery napisał:


        > Zgadzam się. Dla mnie największym nieszczęściem tamtego forum stała się właśnie
        > Wredna ze swoją (być może szczerą) chęcią pomagania. W mailach do mnie pisała,
        > że wiele Ją kosztuje żeby ludzi otworzyć, że trudno Jej zdobyć ich zaufanie a
        > ja JEJ tu zniszczyłem bardzo wiele i zrobiłem fatalną robotę. Poza tym gówno wi
        > em wink

        Problem polega na tym, że nawet jeśli te chęci były szczere to postawa i traktowanie innych spowodowało, że na forum w zasadzie nikt już nie pisze, a po drugie zaufanie nawet jesli przez chwile się pojawiło zaczęło podupadać. Jeśli można było potraktować wielu forumowiczów taka jak traktowano Ciebie, to i każdego w dowolnym momencie może spotkac to samo.

        A czy na powaznie myślisz, że U_W i S_M to jedna i ta sama osoba, czy raczej dwie osoby z tego samego zespołu zajmującego sie m.in. tamtym forum? No i ciekawe jest jak im sie do tego udało wkręcić M_P i S?
        • academus Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 14:47
         Co prawda nie pytasz mnie, ale jeśli można to się wtrącę.

         Wg mnie szara_mysz i skuter to waflowa we własnej osobie. Ich wpisy są zupełnie niewiarygodne:
         - skuter - emerytowany pracownik ale wie lepiej od nas, jak się w banku pracuje
         - szara_mysz - udaje idiotkę i potakuje waflowi, choć też w banku nie pracuje
        • troublemaker_recovery Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 15:24
         rozowy_chomik napisał:

         > A czy na powaznie myślisz, że U_W i S_M to jedna i ta sama osoba, czy raczej dw
         > ie osoby z tego samego zespołu zajmującego sie m.in. tamtym forum?

         Cechy wspólne obu postaci:

         poglądy na moje poglądy i nie tylko moje,
         styl pisania tylko Mysz niewiniątko udaje obrzydliwie sztucznie,
         częste pisanie bez polskich znaków,
         pisanie o nietypowych porach np. po 5 rano,
         często pisanie prawie równocześnie,
         uzupełniają się w atakach, jak U_W słabnie i się wycofuje atak przejmuje S_M, Wafel jest złym a Mysz dobrym policjantem chociaż w miarę rozmowy robi się bezczelniejsza
         używają podobnego słownictwa i tych samych argumentów, po Waflu Mysza zwykle powtarza i podsumowuje jego teksty
         Mysza może łamać regulamin i jej wpisy są chronione
         Wafel zagroziła mi w mailu (30.03), że za atak na Myszę wywali mnie z forum, wczoraj Mysza próbowała mnie sprowokować odgrzewając sprawę IP (oczywiście kalka z wypowiedzi Wafla), miałem lepsze argumenty wink to pojawiła się Wafel, wylała na mnie wiadro pomyj (spłynęły) i kazał skończyć.

         Mysz to łagodniejsza wersja Wafla. Dla innego odbiorcy. Nie wiem czy da się kogoś tak dobrze naśladować żeby byli tak podobni. Ja bym stawiał na to że to jedna osoba ale może faktycznie mają zespół smile Może to jakieś bliźniaczki? Boże chroń nas... wink
         • ta_bulla_rasa Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 15:29
          troublemaker_recovery napisał:

          > Mysz to łagodniejsza wersja Wafla. Dla innego odbiorcy. Nie wiem czy da się kog
          > oś tak dobrze naśladować żeby byli tak podobni. Ja bym stawiał na to że to jedn
          > a osoba ale może faktycznie mają zespół smile Może to jakieś bliźniaczki? Boże chr
          > oń nas... wink

          Nie lekajcie się. Stare forum praktycznie skończyło swoja aktywność. A tutaj, czy na Forum ktore za czas jakiś w końcu otworzy Trouble wink niech sobie piszą do woli.
          • troublemaker_recovery Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 15:59
           chudy_ser napisał:

           > Tylko aktualne pozostaje pytanie co w tym robi Skuter i Mobbing?

           Ja zaczynam się zastanawiać czy Mobbi istnieje... Kolejny raz wysłałem maila z prośbą o usunięcie wpisu Wafla i czekam smile Poprzednio dowiedziałem się, żeby pogadać z Waflem na priv a wpisy zostały. Wafel po krótkiej wymianie ciosów dodał(a) mnie do spamu zabronił(a) pisać na priv bo mnie wywali a moje maile podobno przesłał(a) Mobbiemu. Ciekawe czy każdą korespondencją dzieli się z Mobbim czy może dzielić się nie musi wink
           • scooter004 Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 16:06
            troublemaker_recovery napisał:

            > Ja zaczynam się zastanawiać czy Mobbi istnieje...

            A nie myślałeś że waffi to inne wcielenie mobbiego który tak bardzo nabroił zakładając forum że w końcu musiał zmazać swe winy i odkręcac to o co do tej pory walczył?
             • scooter004 Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 16:19
              troublemaker_recovery napisał:

              > scooter004 napisał:
              >
              > > A nie myślałeś że waffi to inne wcielenie mobbiego który tak bardzo nabro
              > ił zak
              > > ładając forum że w końcu musiał zmazać swe winy i odkręcac to o co do tej
              > pory
              > > walczył?
              >
              > Myślę tak od 30.03 smile

              Pierwszy byłem smile
              Na starym forum też wcześniej o tym pisano.
              Dlaczego akurat ta data jest ważna?
               • ukryty_wafel Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 22:38
                Bo jak ktos plecie bzdury to w koncu to wkurza smile Znowu sobie dopisujesz.
                Ale wiesz, ja ci dziekuje zes potwierdził to co ja wiedziałem od dawna.
                No to tyle Trouble, baw sie tu dobrze smile
                Na naszym Forum po tym co tu pokazales straciłes całkowicie wiarygodność.
                Popełniłeś największy grzech sieci - ujawniając publicznie treść prywatnej korespondencji.
                Bez klasy jestes....
                Pa
                • troublemaker_recovery Re: Trouble załóż własne forum 05.04.13, 09:09
                 ukryty_wafel napisał:

                 > Na naszym Forum po tym co tu pokazales straciłes całkowicie wiarygodność.

                 Nie ma naszego forum. Jest Twoje forum. Nie bój się o moją wiarygodność. Nie jest mi potrzebna. Jestem tylko "beznadziejnym trollem". Ja nie mam ambicji zostać terapeutą ani otwierać ludzi. Ja piszę wyłącznie o faktach, które każdy może sprawdzić. Jak coś jest hipotezą mówię, że to hipoteza. Tobie wiarygodność jest potrzebna do pisania bzdur o permutacjach (to może być hit internetu) mi nie. Tobie jest potrzebna żeby niszczyć ludzi, którzy się na Twoje "terapie" nie zgadzają, którzy widzą Twoje kłamstwa tak jak próbowałeś to ze mną. Twoje zachowanie to zachowanie zwykłego mobbera. Jako specjalista od mobbingu zapewne wiesz, że tego pojęcia używa się również do określenia tego typu zachowań w innych grupach społecznych poza pracą. Ja tego na Twoim pseudoforum doświadczyłem. Naprawdę w dziwny sposób budujesz swoją "wiarygodność"

                 > Popełniłeś największy grzech sieci - ujawniając publicznie treść prywatnej kore
                 > spondencji.

                 1. To Ty przesłałeś całą naszą korespondencję innej osobie do wiadomości. Dlatego uznałem, że również ja będę się na nią powoływał.
                 2. To nie było prywatne, pisałem do admina i Ty odpowiadałeś jako admin. Mam zacytować te groźby?
                 3. Nigdzie nie zastrzegłeś, że to tylko do mojej wiadomości. Pisałem kiedyś z kimś innym i o tym co tam było nikt się nie dowie bo tak się umówiliśmy. My się na nic nie umawialiśmy.
                 4. Niczego nie cytowałem. Powołałem się na to co było do mnie i o mnie. Już wcześniej o tym w różnej formie na forum pisałeś. To było tylko najbliższe źródło.
                 5. Gdybym naprawdę ujawnił treść tych maili to byłoby tu o wiele weselej...

                 > Bez klasy jestes....

                 To jest nas dwóch...
                 • ukryty_wafel Re: Trouble załóż własne forum 05.04.13, 14:20
                  troublemaker_recovery napisał:

                  > ukryty_wafel napisał:
                  >
                  > > Na naszym Forum po tym co tu pokazales straciłes całkowicie wiarygodność.
                  >
                  > Nie ma naszego forum.

                  Jest i ma się doskonale. Nie ma Waszego Forum. Nie ma tam już takich bezesnsownych dyskusji jak tutaj: kogo zbanować, czemu wycinają wątki, co to za cenzura, czemu nie można normalnie podyskutować.
                  Żryjcie się tutaj - tam Was nie ma. Jak się ktoś przemknie, to go osobiście wywalę, jeśli złamie regulamin. Tam jest miejsce do dyskusji. To te pseudoforum przestanie istnieć.

                  >Jest Twoje forum.

                  Nie mam swojego Forum.

                  > Nie bój się o moją wiarygodność. Nie je
                  > st mi potrzebna.

                  Ja się nie martwię smile Na prawdę smile Nie jesteś moim zmartwieniem.

                  >Jestem tylko "beznadziejnym trollem".

                  To fakt. Widzę, że już tutaj się co niektórzy na tobie poznali smile

                  >Ja nie mam ambicji zosta
                  > ć terapeutą ani otwierać ludzi.

                  Ja też nie. Ale jak ktoś chce by mu pomóc, z przyjemnością to robię.

                  > Ja piszę wyłącznie o faktach, które każdy może
                  > sprawdzić.

                  Ha ha ha

                  > Jak coś jest hipotezą mówię, że to hipoteza. Tobie wiarygodność jest
                  > potrzebna do pisania bzdur o permutacjach (to może być hit internetu) mi nie.

                  No to idź i zrób z tego hit. Nie wiesz nawet o czym pisałem. Masz swojego Guru, co też nie wie co to jest permutacja.


                  > Tobie jest potrzebna żeby niszczyć ludzi, którzy się na Twoje "terapie" nie zga
                  > dzają, którzy widzą Twoje kłamstwa tak jak próbowałeś to ze mną.

                  Daj spokój. Nie rozśmnieszaj mnie proszę smile To Twoja teza. I kogo ja zniszczyłem? Ciebie?
                  A moze Troublemakera? A może j-23? A może tabule-rase?
                  Wyluzuj - jak widać, nikt z nich nie został zniszczony.

                  >Twoje zachowan
                  > ie to zachowanie zwykłego mobbera.

                  Exworker, znam Twoje tezy o mobbowaniu. Nihil novi sub sole smile

                  >Jako specjalista od mobbingu zapewne wiesz,

                  Nigdy nie mobbowałem.

                  > że tego pojęcia używa się również do określenia tego typu zachowań w innych gru
                  > pach społecznych poza pracą.

                  Ty tak używasz.

                  > Ja tego na Twoim pseudoforum doświadczyłem.

                  Nie mam forum.

                  > Napraw
                  > dę w dziwny sposób budujesz swoją "wiarygodność"

                  Nie rozumiesz, wiec jest to dla Ciebie dziwne.

                  >
                  > 1. To Ty przesłałeś całą naszą korespondencję innej osobie do wiadomości.

                  Tak? Twoją? Jedyną osobą, której przesyłam czasami korespondencję, jest Założyciel - Mobbing - jeśli sprawa dotyczy Administrowania. Koniec kropka. Ujawnianie treści maili publicznie, jest najcięższą, całkowicie dyskredytującą takiego człowieka cechą. Jest ciężkim przewinieniem. Za to wyleciał troublemaker. Jak znajdziesz gdzieś publiczną relację z rozmowy mojej na priv, daj znać.

                  >Dlate
                  > go uznałem, że również ja będę się na nią powoływał.

                  Mam to gdzieś. Właśnie sobie z Troublemakerem zrobiliście PR - ujawniacie prywatną korespondencję. Uwaga - Uważajcie co do nich piszecie na priv.'
                  smile

                  > 2. To nie było prywatne, pisałem do admina i Ty odpowiadałeś jako admin. Mam za
                  > cytować te groźby?

                  > 3. Nigdzie nie zastrzegłeś, że to tylko do mojej wiadomości.

                  Bo tego się nie zastrzega. Upublicznianie prywatnej korespondencji po prostu dla normalnego człowieka jest jak 10 przykazań. To najwyższej klasy chamstwo. I nie piszę dlatego, że ja się wstydzę tego co napisałem. Ale ja pisałem Ci to w cztery oczy. I bez zgody publikując to, łamiesz netykietę. Na szczęście ja wiem jakie sa Twoje możłiwości. Tak samo jak Troublemakera, który jak ostatgnia świnia się zachowuje. Ale jak Wam ktoś chce uwierzyć, to niech wierzy.

                  >Pisałem kiedyś z k
                  > imś inym i o tym co tam było nikt się nie dowie bo tak się umówiliśmy. My się
                  > na nic nie umawialiśmy.

                  No właśnie tyle rozumiesz z pojęcia "tajemnica korespondencji prywatnej" - nie wiem czy wiesz, ale upublicznienie prywatnej korespondencji bez wiedzy nadawcy, jest karalne.

                  > 4. Niczego nie cytowałem. Powołałem się na to co było do mnie i o mnie. Już wcz
                  > eśniej o tym w różnej formie na forum pisałeś. To było tylko najbliższe źródło.

                  Jak się zapytasz, to ja to co Ci powiedziałem prywatnie napiszę publicznie. Na tym pseudoforum - bez problemu. Na naszym Forum nigdy. Bo jak pilnuję zasad.
                  Poczytaj "geniuszu" netykietę - zrób to raz i ze zrozumieniem.

                  > 5. Gdybym naprawdę ujawnił treść tych maili to byłoby tu o wiele weselej...
                  >
                  Bynajmniej smile

                  > > Bez klasy jestes....
                  >
                  > To jest nas dwóch...

                  Nie - jest Was dwóch.
                  smile
                  • troublemaker_recovery Re: Trouble załóż własne forum 05.04.13, 15:04
                   @Wafel

                   Waflu mój słodki. Sprawdź do kogo piszesz...

                   Nie ma na tym forum treści naszej korespondencji. Nic nie zostało ujawnione. Jest tylko wzmianka co o mnie pisałeś. Nie napisałem, że to Twoje słowa ani nie cytowałem. To Ty bez pytania przesłałeś całość Mobbiemu. To Ty ujawniłeś naszą korespondencję.
                   Ale masz rację. Ludzie powinni być ostrożni z wysyłaniem maili. Proszę nie piszcie do mnie bo wszystko upublicznię i sprawdzę Wasze IP wink Uważajcie też na innych...
          • elka302 Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 20:06
           chudy_ser napisał:

           > Tylko aktualne pozostaje pytanie co w tym robi Skuter i Mobbing?

           Witajcie. Skuter to podobno kiedyś był jako "czuk", "mobbing" (założyciel) natomiast miał groźby ponoć ze strony banku, straszono prokuraturą itd. że ludzie udostępniają zbyt wiele spraw, z których można rozpoznać osoby z imienia i nazwiska. Godziło to w dobre imię wielu osób a zwłaszcza tych postawionych wyżej. Napisał to na forum...aby przestano ujawniać szczegóły. Potem powołał moderatorów: Almę, Skutera i Wafla. Po jakimś czasie Alma zrezygnowała zobaczywszy co Wafel wyprawia. Skuter pozostał na straży i mnie szokuje momentami.
           Mnie również tam zbanowano za wklejenie linku z gazety gdzie pracownice opisywały sytuacje jakie sie dzieją w naszym PKO. Było to w gazecie "Fakty i mity" a tytuł: "Tylko kasa się liczy". Jak znajdę w necie to tu wkleję...tu może mnie nie zbanują wink
           • rozowy_chomik Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 21:45
            elka302 napisał(a):


            > Witajcie. Skuter to podobno kiedyś był jako "czuk", "mobbing" (założyciel) nato
            > miast miał groźby ponoć ze strony banku, straszono prokuraturą itd. że ludzie u
            > dostępniają zbyt wiele spraw, z których można rozpoznać osoby z imienia i nazwi
            > ska. Godziło to w dobre imię wielu osób a zwłaszcza tych postawionych wyżej. Na
            > pisał to na forum...aby przestano ujawniać szczegóły. Potem powołał moderatorów
            > : Almę, Skutera i Wafla. Po jakimś czasie Alma zrezygnowała zobaczywszy co Wafe
            > l wyprawia. Skuter pozostał na straży i mnie szokuje momentami.

            Taka to była sobie historia pewnego forum smile. Dziś już mało kto tam pisze. Ciekawe czy podejmujący decyzję właśnie do tego chcieli doprowadzić.
     • groch_z.kapusta Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 05:44
      academus napisał:

      > Kwesta wyboru, jesli dla kogos osoba wiarygodna jest Pani W, to moze pisac tam.
      > Poza tym co ma osoba zalozyciela do funkcjonowania forum dopoki nie wprowadza
      > cenzury ? Nic. A u Was widze cholerny strach przed tym forum.
      >
      > Pomoc ludziom ? Najbardziej mozna im pomoc, pozwalajac sie swobodnie wypowiedzi
      > ec, podzielic problemami, zobaczyc, ze inni maja podobne zdanie. W pracy sie ni
      > e da, panuje wrogosc podsycana nowymi patologiami w stylu rankingi itp. Taki cz
      > lowiek latwo moze popasc w zaburzenia psychiczne - nerwica a nawet depresja. Po
      > to jest to forum. Zeby czlowiek zobaczyl, ze niekoniecznie jest nieudacznikiem
      > , ze innych tez bola podobne rzeczy. I to jest nieoceniona pomoc. Odsyla, do li
      > teratury fachowej.

      Pewnie masz rację tylko że forum na którym z założenia chce się dzielić tylko negatywnymi doświadczeniami a pozytywne są traktowane podejrzliwie i wyszydzane nie jest wiarygodnym miejscem.
   • kociolek_matolek Re: Trouble załóż własne forum 04.04.13, 08:35
    troublemaker_recovery napisał:

    >Dlaczego się pogub
    > iła wiem ale napiszę o tym trochę później jak już mnie wywali ze starego forum
    > jak obiecała big_grin

    Możesz zacząc pisać. Za chwile odpowiesz na atak na Twoją osobę, ktory sie pojawił na starym forum i masz bankowo bana wink.
   • widzi_misie3 Re: Trouble załóż własne forum 07.04.13, 07:13
    troublemaker_recovery napisał:

    > rozowy_chomik napisał:
    >
    > > W jednym z wątków padł taki pomysł. Co Ty na to???
    >
    > A po co? To jest całkiem fajne smile Poza tym nawet gdybym założył to:
    >
    Tu nie każdy z dawnego forum przyjdzie bo go będą odstraszać niki kotwica110 i exworker, a jak widać potrzebne jest miejsce by prowadzić dyskusje na tematy zakazane tam. A jak tego miejsca zabraknie to też się przyda nowe.
   • troublemaker_recovery Re: Trouble załóż własne forum 02.07.13, 19:07
    groch_z.kapusta napisał:

    > Słuchaj Trouble , może to jeszcze przemyślisz. Widzisz co robi ta łamaga ? Tak
    > się w wafla zapatrzył. Może się zakochał odkąd wyszło na jaw , że wafel , mobbi
    > , mysz to kobitki wink

    Nie muszę przemyślać wink , wszystko jest tutaj

    Co do Kotwicy. Gdybym na którymś forum zrobił to co Wredna tutaj to sam kazałbym się zbanować. Pewne granice jednak istnieją. Nazywanie ludzi idiotami i otwarte głoszenie, że się atakuje forum jest wystarczającym powodem. Wredna celowo podpuszczała Kotwicę żeby Ją zbanował wiedząc, że będzie za to atakowany. Myślę, że ja po pierwsze odrzuciłbym emocje i myślenie o własnej popularności (bo zupełnie mi na niej nie zależy) a potem ponieważ istnieje regulamin Agory i pewne granice zostały mocno przekroczone zrobiłbym to samo co Kotwica. Dla mnie najważniejsza jest wolność wypowiedzi ale jej granicą są wyjątkowo oczywiste i chamskie ataki Wrednej na forumowiczów. Wredna urządziła tu sobie ćwiczenia z erystyki traktując tych co chcieli uczciwie dyskutować jak worki treningowe nie cofając się przed niczym. Należało Jej się to.

    Na wolność nie narzekaj bo jak na razie Twój wpis gdzie raczyłeś określić kogoś "łamagą" nie został usunięty. To i tak dużo więcej niż mógłbyś sobie pozwolić u Wrednej wink
    • groch_z.kapusta Re: Trouble załóż własne forum 02.07.13, 19:49
     troublemaker_recovery napisał:

     > Na wolność nie narzekaj bo jak na razie Twój wpis gdzie raczyłeś określić kogoś
     > "łamagą" nie został usunięty. To i tak dużo więcej niż mógłbyś sobie pozwolić
     > u Wrednej wink
     >
     A niby za co ? Słowo "łamaga" , które dobrze opisuje exworkero - kotwicę nie zalicza się do powszechnie uważanych za obelżywe smile.
     Exworker - kotwica dał się waflowi spowokować i teraz wafel jest w swoich działaniach rozgrzeszony.
     Trzeba było pozwolić mu tu wszystkich atakować. Sam dawał by o sobie świadectwo i sam wpływał na to co inni o nim myślą i czy mu ufają.
     Exworker - kotwica bardzo mu pomógł.
     A ja jak bym chciał pisać u wafla to bym pisał smile. Tak jak Ty wink
     • troublemaker_recovery Re: Trouble załóż własne forum 02.07.13, 20:21
      groch_z.kapusta napisał:

      > A niby za co ? Słowo "łamaga" , które dobrze opisuje exworkero - kotwicę nie za
      > licza się do powszechnie uważanych za obelżywe smile


      No właśnie, niby za co smile Też bym to dzielnie zniósł ale spróbuj tak nazwać Mysz na forum Wafla. Zostaniesz czwartym zbanowanym idiotą wink

      > Exworker - kotwica dał się waflowi spowokować i teraz wafel jest w swoich dział
      > aniach rozgrzeszony.


      Nie jest rozgrzeszony, on banuje bez powodu a tu były dość mocne podstawy. Oczywiście ludzie mogą tak myśleć. Wafel to aktor, oszukuje, gra na emocjach. Wafel sugerował, że robi to co ja tam a to kolejne łgarstwo. Ja Jego nigdy nie obrażałem. Porównanie tych sytuacji jest chore. Gdyby Kotwica odpuścił to też Wafel by "wygrał" bo dalej by tu szalał. Nie było pod tym względem dobrego rozwiązania. Należało moim zdaniem porzucić myślenie w kategoriach co będzie lepsze dla własnego wizerunku i po prostu zastosować regulamin a regulamin daje mocne podstawy do bana. Przed banem było jeszcze, jak pamiętam, ostrzeżenie.

      > A ja jak bym chciał pisać u wafla to bym pisał smile. Tak jak Ty wink

      Jak bym chciał... Teraz tam siedzą jakieś trolle i mieszają. Lepiej się nie zbliżać. Pewien baran twierdzi nawet, że te dwie zadymy to ja zorganizowałem smile Psychiatrę czas wołać https://emoty.blox.pl/resource/laughing2.gif
       • groch_z.kapusta Re: Trouble załóż własne forum 03.07.13, 08:37
        exworker napisał:

        > Nie jestem kotwica. Kazdym wpisem stawiajacym znak rownosci miedzy mna a kotwic
        > a robisz z siebie lamage.....

        Ale ja uważam , że jesteś. Tak samo jak wcześniej używałeś nicka academus. To forum podobno jest wolne od cenzury , więc mogę takie poglądy tu głosić. Zdanie mam o tobie wyrobione. A jak już ostatnio dałeś się podpuścić waflowi to uważam , że zasługujesz w pełni na opinię jaka masz u innych. Tu na tym forum , gdzie mało się kasuje , i całe szczęście , jest mnóstwo wpisów o tym co inni sądzą o tobie i o tym co robiłeś na Forum Rozmowy Wafla ze Skuterem , jak jeszcze było Forum Pracowników PKO BP. Więc teraz nie pojękuj za bardzo i nie dziw się , jak cię widzą , bo sam do tego doprowadziłeś.
      • groch_z.kapusta Re: Trouble załóż własne forum 03.07.13, 08:40
       troublemaker_recovery napisał:

       > Nie jest rozgrzeszony, on banuje bez powodu a tu były dość mocne podstawy. Oczy
       > wiście ludzie mogą tak myśleć. Wafel to aktor, oszukuje, gra na emocjach.

       Ja jednak myslę , że w pewnym sensie jest. To zawsze będzie spór czy powody były wystarczające. Dla mnie lepiej pozostawić nawet takie chamskie wpisy jak tamte , bo potem każdy to czyta i widzi jaki poziom prezentuje ten kto w taki sposób odzywa się do innych. Zobacz ile wpisow exworkero - kotwicy kierowanych do wafla trzeba by usunąć stąd , gdyby kierowac się Twoją logiką. Nasz pan pożal się boże założyciel tez nie przebiera w słowach. Teraz wafel ma argumenty , że nie ma równego traktowania.
       • exworker Re: Trouble załóż własne forum 03.07.13, 08:47
        Masz prawo uwazac cokolwiek chcesz ale prosze, wypowiadaj sie za siebie a nie za blizej nieokreslone "wszyscy" itp. Czyli pisz - Ja nie lubie exworkera, Ja mam zdanie wyrobione itp. Ok ?

        A nich ma argumenty. Jak ktos nie odroznia prymitywnej maniupulacji - jeden ban w sumie na wlasna prosbe a codzienne, zmudne banowanie uzytkownikow i wykreslanie niepotrzebnych wpisow ( jak to ma miejsce na Forum Rozmow Adminow i Rankingow ), to juz jego problem.
        • groch_z.kapusta Re: Trouble załóż własne forum 03.07.13, 09:46
         exworker napisał:

         > Masz prawo uwazac cokolwiek chcesz ale prosze, wypowiadaj sie za siebie a nie z
         > a blizej nieokreslone "wszyscy" itp. Czyli pisz - Ja nie lubie exworkera, Ja ma
         > m zdanie wyrobione itp. Ok ?

         To może naucz się w końcu czytać. "Ja jednak myslę , że w pewnym sensie jest. To zawsze będzie spór czy powody były wystarczające. Dla mnie lepiej pozostawić nawet takie chamskie wpisy jak tamte , bo potem każdy to czyta i widzi jaki poziom prezentuje ten kto w taki sposób odzywa się do innych. Zobacz ile wpisow exworkero - kotwicy kierowanych do wafla trzeba by usunąć stąd , gdyby kierowac się Twoją logiką. Nasz pan pożal się boże założyciel tez nie przebiera w słowach. Teraz wafel ma argumenty , że nie ma równego traktowania."
         Nie wystarczy ci , że do spółki z waflem rozwaliłeś jedno forum. Teraz zaczynasz brykać na drugim. Jeśli nie jesteś kotwicą to dlaczego on cię nie zbanował za chamskie odzywki do wafla ? big_grin
         • exworker Re: Trouble załóż własne forum 03.07.13, 10:48
          Napisze jeszcze raz, bo z Twojego wpisu wynika, ze nic nie zrozumiales z poprzedniej mojej wypowiedzi. Wiecej tlumaczyc nie bede.

          Zadza sie - moje wpisy lamia regulamin. Ale nie mozna tu uprawiac manipulacji ala wafel tj. wyrywania tego z kontekstu. A kontekst jest taki, ze wafel to osobnik ktory zniszczyl Forum Pracownikow PKO poprzez banowanie, usuwanie wpisow niezgodnych z pogladami jego mocodawcow. I napisal wprost, ze zamierza zniszczyc to forum. Poza tym ludzie dostsowali forme wypowiedzi do jego pozomu chamstwa i agresji.

          Porownywanie moderacji tego forum to tamtego "forum" jest naduzyciem i manipulacja.

          Wesz, mozesz mnie nie lubic, ja generalnie mam w nosie czy ludzie mnie lubia czy nie.
            • groch_z.kapusta Re: Trouble załóż własne forum 03.07.13, 12:42
             exworker napisał:

             > I z tego co widze, jedyna osoba, ktora udalo sie waflowi zmanipulowac ta prymit
             > ywna gierka jestes Ty. A moze jestes waflem ?

             Oj ty mój bidulku. Wafel ciąga cię za nos , w którą tylko stronę chce , a tobie się wydaje , że to ty tym sterujesz big_grin. Wafel wypowiada się w sposób apodyktyczny i arogancki , czasami po prostu chamski , ale ciebie na głowe bije inteligencją. Ty mój biedaczku nie masz zielonego pojęcia o czym tu się dyskutuje. Nie rozumiesz ani tego co pisze Wafel , ani Zocha , ani Trouble , ani ja. Taki to z ciebie założycie , co mu byle prowokacja wafla rozwala forum.
             A Forum Rozmowy Wafla ze Skuterem rozłożyliście wspólnie. Ty zacząłeś , wafel z ciebie skorzystał. Tylko ty nawet tego nie widzisz , że zostaleś wykorzystany big_grin
               • troublemaker_recovery Re: Trouble załóż własne forum 03.07.13, 14:56
                mistrzciemnosci napisał:

                > I tu pierwszy raz masz rację. Nie może ciągać bo Szef (Wafel znaczy się wink) i T
                > y to jedna osoba albo dwie osoby realizujące wspólnie to samo zadanie big_grin


                Na szczęście mnie nie da się z Waflem pomylić. Sama zaświadczyła:

                "O ile Kotwica-Exworker udowodnili, ze ideały, o jakie walczą sa tylko przykrywka, o tyle Ty popisujac sie cała gama roznych dzialan skierowanych przeciwko Forum, pokazujesz, ze jestes najzwyklejsza mendą. Czy robisz te zadymy czy nie, cieszą Cie one i zalezy ci na tym, by one tu były. Obudziłeś demona szaleństwa. "

                Czyli jestem mendą dlatego, że podobno mnie coś cieszy? Ciekawe... Z jednym tylko nie mogę się zgodzić. Na pewno nie "najzwyklejsza". Tu Waflu_obudzony_demonie_szaleństwa przeginasz https://emoty.blox.pl/resource/takaemotka.gif

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka