Dodaj do ulubionych

A może złożyć wniosek o zamknięcie tamtego forum ?

09.04.13, 15:03
Przecież jest nieaktywne - nie liczymy przecież klubu muzyki, piłki nożnej czy też pogawędek moderatorów.

Po co ta imitacja naszego forum ma istnieć ? Albo niech zmienią nazwę ?
Obserwuj wątek
    • zocha37 Re: A może złożyć wniosek o zamknięcie tamtego fo 09.04.13, 15:14
      exworker napisał:

> Przecież jest nieaktywne - nie liczymy przecież klubu muzyki, piłki nożnej czy
      > też pogawędek moderatorów.
      >
      > Po co ta imitacja naszego forum ma istnieć ? Albo niech zmienią nazwę ?

Bój się Boga, Exworkerze!!!
      Że też przychodzą Ci do głowy takie pomysły.
      Szanuj siebie Kolego, nawet jak ktoś stosuje chwyty poniżej pasa.To co robią świadczy tylko o ich bezsilności i słabości.Nie poniżaj się do takich metod wink
      • exworker Re: A może złożyć wniosek o zamknięcie tamtego fo 09.04.13, 15:30
        Miałem na celu zwrócenie uwagi, że nie jesteśmy gorsi, że nie robimy nic złego, że również my możemy myśleć o zamknięciu ich forum.

Ex - mnie wafel w dużej mierze zdemonizował. Wiesz jak to wiele razy wyglądało ? Usuwał każdy mój wpis, nieważne o czym, doprowadzał mnie do pasji, w końcu pisałem coś naprawdę obelżywego i wtedy ten wpis zostawiał. I już miał prawdziwy powód. To była czysta manipulacja.
        • zocha37 Re: A może złożyć wniosek o zamknięcie tamtego fo 09.04.13, 15:47
          exworker napisał:

> Ex - mnie wafel w dużej mierze zdemonizował. Wiesz jak to wiele razy wyglądało
          > ? Usuwał każdy mój wpis, nieważne o czym, doprowadzał mnie do pasji, w końcu pi
          > sałem coś naprawdę obelżywego i wtedy ten wpis zostawiał. I już miał prawdziwy
          > powód. To była czysta manipulacja.

Masz rację.To Ty byłeś jak zaszczute zwierze, które z bezsilności kąsało i wierzgało na oślep.
          Miałam w tym również swój niechlubny udział, niestety za późno to zrozumiałam.
          Zresztą i Wafel tu na tym forum, sam również przyznał, że tak jak dał popalić Tobie, tak nikomu innemu, a więc i on ma tego świadomość.W ogóle ten okres wzajemnych ataków (nie chcę dziś tego równoważyć) powinniśmy pamiętać jako nauczkę, a nie powód do odwetu.
          Mimo wszystko odniosłeś zwycięstwo i proszę Cię Exworkerze nie zniszcz tego.
          • szalonooka_sroka Re: A może złożyć wniosek o zamknięcie tamtego fo 09.04.13, 17:34

>
            > Masz rację.To Ty byłeś jak zaszczute zwierze, które z bezsilności kąsało i wier
            > zgało na oślep.
            > Miałam w tym również swój niechlubny udział, niestety za późno to zrozumiałam.
            > Zresztą i Wafel tu na tym forum, sam również przyznał, że tak jak dał popalić T
            > obie, tak nikomu innemu, a więc i on ma tego świadomość.W ogóle ten okres wzaje
            > mnych ataków (nie chcę dziś tego równoważyć) powinniśmy pamiętać jako nauczkę,
            > a nie powód do odwetu.
            > Mimo wszystko odniosłeś zwycięstwo i proszę Cię Exworkerze nie zniszcz tego.
            >
            >
            Jesteś bardzo mądra Almo.
            Nie warto już rozmazywać starego dżemu na kanapce. Może należałoby dopatrzyć się pozytywów, które ukluły się na kanwie tamtego forum? Każdy z Nas musiał przejść ten etap, aby wynieść z niego coś mądrego dla siebie. Skąd wiedzielibyśmy co siedzi w Waflu? w jaki inny sposób poznalibyśmy "niegodziwe posunięcia" tych co jawili się niby kryształowo? Mieliśmy tam też niejednokrotnie przedsmaki mobbingu, tylko, że internetowego. Manipulacjom i kreowaniu scenek nie było końca. Jestem przekonana, że każdy z nas choć w wyobraźni jest teraz sobie w stanie wyobrazić jak wygląda mobbing. To powolny, ukryty, mistrzowsko racjonalizowany przez mobbera proces, którego nikt na pierwszy rzut oka nie dostrzega. Musi powstać szersza perspektywa. No i powstała.
            Raz jeszcze dzięki Ci Zocha za tę mądrość. Twoje stanowisko sprawiło, że ludzie zaczęli powątpiewać w słuszność i racje "nieomylnych".
            • szalonooka_sroka Re: A może złożyć wniosek o zamknięcie tamtego fo 09.04.13, 17:53
              Oczywiście odniosłam się do wypowiedzi Almy vel Zochy (nie zapisało się). Chciałam jeszcze dodać, że nikt tak naprawdę nie zrozumie mobbingowanego, dopóki się nie postara wejść w jego sytuację. Exworkera nikt nie rozumiał i każdy traktował go jak mściwego wariata, który robi cyrk na forum. Wieloletnie mobbingowanie oprócz rozmiaru zjawiska przynosi również skutki uboczne. I myslę, że ciągnie się to za człowiekiem wiele lat. W jakims stopniu forum działa uzdrawiająco, ponieważ pozwala na persewerację tego balastu. Kto tego zabrania, nakłada cenzurę na wypowiedzi i ogranicza wolność zduszonego słowa, ten nie jest godny być moderatorem forum traktującego o mobbingu, ponieważ najzwyczajniej w swiecie nie kuma istoty mobbingu.
              no..to se popisałam....tego... wink
              • troublemaker_recovery Re: A może złożyć wniosek o zamknięcie tamtego fo 10.04.13, 13:27
                szalonooka_sroka napisał(a):

> Chciałam jeszcze dodać, że nikt tak naprawdę nie zrozumie mobbingowanego, dopóki się
                > nie postara wejść w jego sytuację.

Też tak uważam. Ja rozumiem. Lata pracy w banku zrobiły swoje. Pomimo tego, że u mnie trudno chyba mówić o typowym mobbingu to z racji tego że pracowałem po prostu przestrzegając prawa bywałem czarną owcą... Nigdy nie zgadzałem się na pracę za darmo, bo trzeba (!?) a bank nie może (?) zapłacić... Zdrowie niszczyły mi bliskie spotkania z tzw. audytem, debilne zarzuty i próba zrzucenia na mnie winy przez przełożonych. Zdrowie ucierpiało ale to mnie utwardziło. Przestałem się bać i zostałem troublem... wink
                W dobrej wierze trafiłem na tamto forum. Z czasem zacząłem się dziwić. Dlaczego np. jeden z adminów, podający się za pracownika centrali i kogoś komu znane są sprawy mobbingu, popełnia elementarny błąd który daje wyraźne korzyści firmie. Twierdzenie, że pracodawca nie odpowiada za mobbing to tak jakby twierdzić, że ziemia jest płaska i leży na trzech wielorybach. Wyjaśniając to spotkałem się z wyraźną agresją. Nie włączyłem jeszcze mechanizmu obronnego i chciałem zrezygnować ale ostatecznie przełączyłem się na właściwy tryb i wziąłem udział w kolejnych dyskusjach. Było coraz gorzej. Kolejne kłamstwa admina, agresja, ośmieszanie (fatalny ABI, wylany z pracy itp), brednie o regulaminie i netykiecie (nic tam nie ma o straszeniu...), manipulacja wypowiedziami, wycinanie niewinnych docinek i komentarze o moim chamstwie, groźby wywalenia z forum. W końcu zrozumiałem co to jest i nawet nazwałem. Ośmieszanie, obrażanie, nieuzasadniona krytyka, zastraszanie, próba wyeliminowania z grupy to charakterystyczne cechy mobbingu. Mobbing występuje w różnych grupach społecznych. To tutaj (tam!!!) spotkałem bezwzględnego mobbera który nawet nie próbował się z tym kryć. 2-3 razy pisałem skargi do Założyciela-Mobbiego. Ostatnie bez żadnej reakcji.
                Wyobrażam sobie co musiał przejść Ex. Sam W. wykrzyczał gdzies tu, że Jego traktował szczególnie źle.

> Kto tego zabrania, nakłada cenzurę
                > na wypowiedzi i ogranicza wolność zduszonego słowa, ten nie jest godny być mod
                > eratorem forum traktującego o mobbingu, ponieważ najzwyczajniej w swiecie nie k
                > uma istoty mobbingu.

Obawiam się po tym co zademonstrował, że dobrze zna istotę mobbingu. Bezbłędnie go tu stosował. Oczywiście nie powinien być adminem .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka