Dodaj do ulubionych

Exworker czemu szczujesz na Balcerka?

11.05.13, 22:54
Jaki masz w tym interes by go zaatakować? Nie masz argumentów do dyskusji to przynajmniej innym w niej nie przeszkadzaj.
Obserwuj wątek
        • groch_z.kapusta Nie zwracajmy uwagi na exworkera 12.05.13, 14:21
          agrafek10 napisał(a):

> Tymczasem rozmawia się tu coraz fajniej smile))

Może dzięki takim deklaracjom wink z milknącego forum:
          "Ja zamierzam pisać tylko tutaj. Jak pojawią się fajne dyskusje, na pewno będe w nich uczestniczył. Jak ktoś będzie chciał znać zdanie Wafla - zawsze je wyrażę. Nie zmienie się, będę sobą. I dlatego jak napisałem innym Adminom, nie zamierzam Wam Koledzy z banku przeszkadzać na forum Exworkera Kotwicy i troublemakera. "

Albo może dzięki temu, że to tu zaglądają pracownicy a nie tylko byli pracownicy wink jak pisze się na milknącym forum:
          "Wątpię w to. Mobbi pracuje w Banku. Ja też. Każdy pracując w Banku, zna Bank i wie co się dzieje. Jak nie wie, przyjdzie albo tutaj albo na inne Forum (jest ich w sieci kilka, gdybyście nie wiedzieli). Natomiast to co nurtuje pracowników na innym Forum niestety nie bedzie do końca klarowne, bo tam w przewdze są ludzie, którzy w Banku... nie pracują. Dlatego z całym szacunkiem, ale pozwolę się z Tobą nie zgodzić. "
          • exworker Re: Nie zwracajmy uwagi na exworkera 12.05.13, 14:40
            Chyba macie koledzy problem z rozumieniem pisma. Ja pisze o sztucznym podbijaniu watkow a Wy o pogladach. Piszemy o roznych sprawach. Powtarzam - sztuczne podbijanie watkow jest lamaniem netykiety. Wiec prosze mnie nie atakowac za to, ze na to lamanie zwracam uwage. Klaruje sie grupa - qpr, groch, balcerek, zainteresowanych wywolaniem zadymy na tym forum.
            • poprostuex Uwaga chuligan! 12.05.13, 15:32
              Jak na razie jedynym dążącym do wywołania kolejnej zadymy jesteś ty.
              Które wpisy był dla ciebie sztucznym podbijaniem wątków. Ja takich nie widzę. Poza oczywiście twoim napastliwym wpisem najpierw do balcerka później do tablicy.
              Już na jednym forum wywoływałeś burdy. Mało ci jeszcze. Kolejne chcesz rozwalać.
              • zocha37 Re: do Eksia 12.05.13, 16:37
                Posłuchaj Kolego rady Agrafki i odpuść.
                Masz oczywiście rację,ale wdawanie się w dyskusje na ten temat jest bezsensowne.
                Nie daj się prowokować i zostaw chłopców niech sobie poszarżują.... między sobą big_grin
                • ciuciubabka78 Re: do Eksia 12.05.13, 22:14
                  zocha37 napisała:

> Masz oczywiście rację,ale wdawanie się w dyskusje na ten temat jest bezsensowne
                  > .
                  > Nie daj się prowokować i zostaw chłopców niech sobie poszarżują.... między sobą
                  > big_grin

Racji to on akurat nie ma. Próbuje działać tak samo jak na forum wafla. Wszystko co nie jest po jego myśli zaczyna atakować. A potem odgrywa ofiarę. Niektórzy dają się na to nabrać.

Ale z tym by chłopcy sami sobie podokazywali masz absolutną rację. Gdzieś ten testosteron musi znaleźć ujście wink
          • scooter004 Re: Nie zwracajmy uwagi na exworkera 12.05.13, 22:31
            Już najwyższy czas, chyba, żeby przestać się ciągle odnosić i porównywać do tamtego forum. Czas też zadbać żeby into forum nie podążyło drogą tamtego. Dlatego drogi Exworkerze wyhamuj nieco swoje zapędy. Jak ktoś się wypowiada w wątku, który Tobie się nie podoba to nie musisz od razu pisać, że ten ktoś sztucznie podbija wątki.
            Na starym forum działałeś podobnie. Też zarzucałeś podbijanie wąków, aż któregoś razu sam zacząłeś umieszczać posty, w których były tylko kropki smile.
            Pamięć masz widać słabą, ale nie licz że wszyscy nagle zapomną co tam wyrabiałeś i jaki to aniołek z Ciebie. Jak chcesz by o tamtych grzechach nie pamiętani to tu ich też nie popełniaj.
      • exworker Re: Exworker czemu szczujesz na Balcerka? 16.05.13, 20:42
        Masz psychoze urojeniowa. Nikogo nie atakuje. Nie umiem przejsc obojetnie obok glupoty, gdy ktos sie chwali np. spadkiem zysku o 22 procent.

A ze na nieszczescie pijarowcow to forum jest wolne i pozbawione cenzury, bede ingerowal, zeby ńie robic z ludzi idiotow newsami z PRnews i nie obrazac naszej inteligencji.

Mowiac jeszcze inaczej, mozecie byc wyznawcami pko, ale nie zmusicie nas jak krzyzowcy do przejscia na wasza religie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka