Dodaj do ulubionych

osobliwosci, anomalia - resume ze starego forum

15.06.13, 20:56
Jako uzytkownicy tego forum, jestesmy wg prince polo :
- zestrachanymi kierownikami
- pracownikami konkurencji
- bylymi pracownikami, ktorych zwolniono za powazne rzeczy
- trollami

Wg prince polo zyczyc sobie pisze sie przez "rz". Temat princa moze i nudny ale za to ile osobliwosci.
Obserwuj wątek
    • zimny_rosol_z_kaczki Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 17.06.13, 10:54
      exworker napisał:

> Temat princa moze i nudny ale za to ile osobliwosci.

Czemu nudny? Ja z zainteresowaniem obserwuję jak wszystko co myślałem na temat Ich zarządzania zaczyna się potwierdzać smile Forum lekko odżyło i już Wafel zaciera łapy wypominając nam klaskanie uszami i pisanie o martwym forum. Warto zauważyć dlaczego odżyło. Nie dlatego, że zmieniono regulamin. Forum ożyło bo wrócili tam ludzie których Wafel wcześniej wywalił za trollowanie, pisanie o adminach i aluzje muzyczne. Przypominam że skończyło się to zamknięciem i zapaścią forum Wafla. Nad czym teraz trwają dyskusje w kilku wątkach? Ano nad demokracją na forum i wymianą Adminów big_grin Kiedyś nazwał to atakiem wściekłych trolli czy jakoś tak, dzisiaj Wafel się cieszy, że piszą i próbuje nawet żartować (!) bo wie, że powrót do wcześniejszego stylu zarządzania to ukatrupienie projektu pod nazwą "forum grzecznych bankowców", Jego jak na razie nieudanego projektu. Ludzie tego nie kupili ale W. wspaniałomyślnie daje Im szansę (!) a teraźniejsze wpisy uważa za chorobę wieku dziecięcego forum... Tak wieku dziecięcego bo wcześniej Skuter a teraz sam Wafel potwierdził, że Mobbi praktycznie się z działania na forum wycofał. Uznał, że walka z mobbingiem zakończona (!) i niech się teraz bawi w to Wafel. Ja o tym wiem od dawna, pisałem, że Wafel jest nietykalny bo Mobbi zrezygnował z zabawy a tylko Waflowi się chce. To dlatego mnie nie ma na forum, bo nigdy nie zgodzę się z kłamstwami i poniżaniem ludzi przez Wafla. Mobbi o tym wiedział i pomimo tego, że chciał mnie na forum wink musiał wybrać Wafla.

PS. W innym wątku kilkakrotnie "wypominałem" W. pracę w Centrali. Wyjaśniam, że nie mam nic do ludzi z Centrali tylko z powodu miejsca Ich pracy. Tamtymi wpisami pozycjonowałem tylko Waflowe cytaty w forumowej wyszukiwarce bo chciałem żeby jak najwięcej ludzi szukających info o PKO miało okazję się z nimi zapoznać. To po lekturze tych cytatów Wafel-desperat zabronił Rosołowi podawania linków do wyszukiwarki... big_grin
      • exworker Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 17.06.13, 11:29
        A na naszym forum nie ma potrzeby dyskutowac o demokracji, wycinanych wpisach, adminach itp. bo problem cenzurowania forum nie istnieje. I o dziwo mamy merytoryczne dyskusje bez walk itp.

Wafel to skonczony klamca i manipulant wyzuty z moralnosci i ludzkich zasad - tyle w temacie tego osobnika.
        • troublemaker_recovery Prawo Godwina 17.06.13, 12:02
          exworker napisał:

> Wafel to skonczony klamca i manipulant wyzuty z moralnosci i ludzkich zasad - t
          > yle w temacie tego osobnika.

To dla mnie taka oczywista oczywistość, że nawet przestałem Mu to wypominać. Nie kopię leżącego wink Dlaczego leżącego? Dlatego wink Zgodnie z opisanym tam prawem za przegrywającego dyskusję uznaje się osobę, która pierwsza porównała swojego przeciwnika do Hitlera. Wafel raczył mnie porównać do Hitlera jako pierwszy i uznałem, że przegrał smile
      • rozowy_chomik Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 17.06.13, 14:22
        zimny_rosol_z_kaczki napisał:

>Warto zauwa
        > żyć dlaczego odżyło. Nie dlatego, że zmieniono regulamin. Forum ożyło bo wrócil
        > i tam ludzie których Wafel wcześniej wywalił za trollowanie, pisanie o adminach
        > i aluzje muzyczne
        . Przypominam że skończyło się to zamknięciem i zapaścią foru
        > m Wafla.

Masz rację. Może czegoś się Wafel nauczył przy tej okazji smile. Jeśli nie to sam wykończy dzieło Mobbiego.
        Na jeszcze jedną rzecz warto zwrócić uwagę. W tych nowych dyskusjach o wolności, demokracji, itp. przewija się też wątek uwolnienia więźniów politycznych wink, czyli przywrócenia zbanowanych użytkowników. Wafel napisał, że jest ich trójka - Trouble, Kotwica i Exworker, ale ciekawe pytanie zadała Malma - ile faktycznie osób ma teraz bana na forum Wafla?
          • agrafek10 Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 17.06.13, 20:26
            Nie lubię o nim pisać.

Odnoszę wrażenie że jest dumny z tego że tyle osób o nim pisze.

Dzięki temu wydaje mu się że jest wyjątkowy.

Jeszcze kiedy sobie uzmysłowię jak chwali się wśród pracowników że takie kontrowersje wzbudza......u tych śmiesznych kiepsko zarabiających roboli...

• ukryty_wafel Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego fo 17.06.13, 22:29
                        Tak, oczywiscie. Widac od razu kto jest mądrzejszy. Trouble. Wrocisz pod swoim nickiem, jesli załatwisz sprawe jaka masz z Mobbim. Ja w sporej części Twoich pogladow sie zgadzam, z twoimi paranojami nie chce mi sie walczyć. Mozesz mnie miec głęboko i.... i mi to lotto.
                        Ale dopóki nie zaprzestaniesz swojej krucjaty, bedziesz miał bana.
                        Wiesz, ja kilka razy juz miałem dosyc bycia Adminem, mam taka mozliwosc odebrania sobie Admina. Ile razy mozna czytać, jak ktos robi ze mnie demona? No ile razy mozna czytać, jaki jestem niedobry, głupi i cymbal?

Ale chociaz nie Uwierzysz. Zalezy mi tylko ma jednym, bo na codzien patrze na wiele ludzkich ciężkich chwil i głupich decyzji, ktorych konsekwencje uderzają w ludzi.... By na Forum pracownikow PKO ludzie naprawde dyskutowali o ważnych dla pracy w Banku rzeczach z poszanowaniem innosci i innych pogladow niz nasze, ja nawet dzisiaj odblokowalbym wszystkich gdybym wiedział, ze ludzie zaczna rozmawiac a nie szczekać na siebie.
                        Szkoda, ze prowadzisz swoja wojnę i Wyciągasz w nia ludzi. Szkoda dla dyskusji jaka mozna byłoby prowadzić. Niechętnie, ale szczerze napisałem Ci na tym Forum co mysle. Jest mi przykro, ze tak mnie oceniasz. Nie zgadzam sie z Toba, nie akceptuje Twoich ocen ale ja juz z nimi nie polemizuje, bo to jest bezsensowne, szkoda, szkoda, ze nie wykorzystujesz bycia ma Forum Praconikow PKO w dobrym celu. Szkoda, ze musiałem Cie zbanowac. Szkoda tez ze tak nisko mnie oceniasz. Gdzies liczne, ze jednak sie opanujesz i zaczniesz normalnie rozmawiac zamiast prowadzić swoja wojenkę. Jest mi naprawde przykro, ze tak mnie nisko cenisz, ka, lepsze zdanie na Twoj temat niz Ty na moj. Ja szanuje naprawde odmienne poglady. Cenie jednak jasność intencji. I chociaz wiem, ze bedziesz wracał na Forum, prosze Cie. Miej mnie gdzies. Mozesz mnie i Mobbiego oceniac jak skonczonymi idiotów. Ale weź pod uwage, ze tu nie chodzi o mnie czy Adminow, ważniejsi sa ludzie, ktorzy czasami na Forum przychodza po pomoc, a widza tylko zupełnie bezsensowne bredzenie.

Mam nadzieje, ze sie jednak Ty i inni opamietacie. Pozdrawiam
                        • troublemaker_recovery Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego fo 17.06.13, 23:42
                          ukryty_wafel napisał:

> Trouble. Wrocisz pod swoim nickiem, jesli załatwisz sprawe jaka masz z Mobbim.

Nie mam żadnej sprawy z Mobbim. Jak On coś ma to niech raczy to wyartykułować. Nie odpowiedział na moje ostatnie maile. Jego kolej jak ma sprawę.

> Ale dopóki nie zaprzestaniesz swojej krucjaty, bedziesz miał bana.

Nie ma żadnej krucjaty. Skończysz z chamskimi wpisami to przestanę zwracać uwagę na to, że są chamskie. To chyba proste?
                          Bana? Nie rozśmieszaj mnie. Nie zależy mi na nicku. Nie muszę być rozpoznawany. Ja skromny facet jestem smile I tak będę pisał kiedy chcę. Chcesz pokoju to skończ z chamstwem.

> a nawet dzisiaj odblokowalbym wszystkich gdybym wiedział, ze ludzie zaczna rozm
                          > awiac a nie szczekać na siebie

Ale to przecież Ty nas opluwasz, Ty piszesz o rzyganiu, nazywasz nas idiotami. Nie prowadzę żadnej wojny manipulancie smile Nic Ci nie zrobiłem. To Ty nas ciągle atakujesz. Odmienne poglądy szanuję. Nie pozwalam na kłamstwo i obrażanie ludzi.

> ważniejsi sa ludzie, ktorzy czasami na Forum przychodza po pomoc,
                          > a widza tylko zupełnie bezsensowne bredzenie.

Bredzenie o rzygach, garstce idiotów na innym forum które tylko Ty reklamujesz, wystraszonych derektorkach itp. To Twoje bredzenie. Ty niszczysz to forum. To przez Ciebie ludzie odchodzą z forum. Pod zły adres kierujesz te uwagi. Do siebie je kieruj.
                          Chcesz pomocy? O nowym KP spróbowałem coś napisać. Może w czymś Ci pomoże. W czasie kiedy Ty zajmujesz się banowaniem ja próbuję zrobić coś z sensem. Tym się różnimy manipulancie smile

• zocha37 Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego fo 17.06.13, 23:47
                          ukryty_wafel napisał:

> Wiesz, ja kilka razy juz miałem dosyc bycia Adminem, mam taka mozliwosc odebran
                          > ia sobie Admina. Ile razy mozna czytać, jak ktos robi ze mnie demona? No ile ra
                          > zy mozna czytać, jaki jestem niedobry, głupi i cymbal?
                          >
                          > Ale chociaz nie Uwierzysz. Zalezy mi tylko ma jednym, bo na codzien patrze na w
                          > iele ludzkich ciężkich chwil i głupich decyzji, ktorych konsekwencje uderzają w
                          > ludzi.... By na Forum pracownikow PKO ludzie naprawde dyskutowali o ważnych dl
                          > a pracy w Banku rzeczach z poszanowaniem innosci i innych pogladow niz nasze,..

Jeżeli te słowa są rzeczywiście szczere, to złóż rezygnację z funkcji admina, a ułatwisz decyzję Mobbinga_pko.
                          Nie musisz pełnić funkcji na forum, żeby potrzebującym pomagać,jeśli masz taką możliwość.
                          Twój temperament i osobowość czyni z Ciebie wytrawnego polemistę, a nie administratora forum.Niemalże każda Twoja wypowiedź jest dobrym zarzewiem do ostrych dyskusji, a nie do tonowania, łagodzenia i szukania kompromisów.Sam męczysz się w tej roli i nawet mimowolnie niszczysz forum, choć piszesz, że Ci na nim zależy.
                          Pamiętam mój krótki okres moderowania i powiem Ci szczerze, że lękałam się wówczas nie wypowiedzi ówczesnych diabłów starego forum np. Exworkera czy Kotwicy ale Twoich.Nie będę do tego dziś wracać, bo to nie ma sensu, ale proszę zastanów się czy jednak to nie jest najlepsze wyjście z tej sytuacji.

Pozdrawiam
                          • ukryty_wafel Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego fo 18.06.13, 09:31
                            zocha37 napisała:

Cześć Zocha.
                            Pisze od serca wiedząc, jak to niektórzy sprofanują. I piszę tu ostagni raz, bo się nie rozdwoję smile

> Jeżeli te słowa są rzeczywiście szczere, to złóż rezygnację z funkcji admina, a
                            > ułatwisz decyzję Mobbinga_pko.

Chciałem. Powaga. Na mailu i publicznie dałem szansę Mobbiemu na odwołanie mnie. Byłem gotów odejść. Sam tego nie zrobię, bo to byłoby oznaką tchórzostwa i bardzo szanuję Mobbiego i jego decyzję. Ale napisałem Mobbiemu, ze jesli się ze mną nie zgadza, może w końcu mnie wykasować z listy Adminów i zbanować. On wiedział, że byłem gotowy na to. Jak widzisz, odmówił.

> Nie musisz pełnić funkcji na forum, żeby potrzebującym pomagać,jeśli masz taką
                            > możliwość.

Wiesz, jednak muszę. Ja kiedys napisałem, ze pojawił się na Forum mąż jednej z naszych pracownicy, który udając pracownika szkalował ją. Nikt tego nie zauwazył, nikt tego nie sprawdził, że dzieje się krzywda niewinnej osobie. Zrobiłem to ja. Jego zbanowałem. Ona odetchnęła z ulgą. A ja usłyszałem stek wyzwisk, z których cenzor było słowem najdelikatniejszym. Niestety może dla Trouble - który ma swoją wizję pomagania innym to nie ma znaczenia, ale napisałem szczerze, że jesli chce się ludziom coś dać, pozycja Admina to ułatwia. A przy okazji jest jako taki porządek.

> Twój temperament i osobowość czyni z Ciebie wytrawnego polemistę, a nie adminis
                            > tratora forum.

Nie wiem czy jestem wytrawnym polemistą - to miły komplement z twojej strony, za który dziękuję. Ale jest faktem, że bycie Adminem trochę mnie ogranicza i dusi. Z drugiej strony jak na razie narzekają tylko Ci, którym ja się nie podobałem nawet tylko jako uczestnik Forum. Od zawsze Zocha budziłem kontrowersje. I będzie tak czy będę Adminem czy nie. Jako Admin wbrew pomówieniom, trzymam się wyznaczonych zasad.

>Niemalże każda Twoja wypowiedź jest dobrym zarzewiem do ostrych d
                            > yskusji,

Bo widzisz, wielu ludzi nie czyta dokładnie. Tak, ja lubię ostre dyskusje, lubię pisac z biglem - a sa tacy, którzy tego nie łapią. Uwielbiam takie sparingi wprost. Jest w tym co pisze odrobina prowokacji, bo jak ludzie coś czują, to dają z siebie więcej niż taki bełkot, ble, ble ble, by cos napisać a się nie napracować. Tak, zmuszam czasami do myślenia, dostrzeżenia innych perspektyw. Pisze tu otwarcie, że można dyskutowac nawet ostro, ale z szacunkiem dla innych. Zarzucanie mi chamstwa to wskazówka, że ktoś to co pisze, w moim stylu, nie rozumie,

> a nie do tonowania, łagodzenia i szukania kompromisów.

Widzisz Zocha - ja spróbowałem kompromisów. Dla przykładu Ci podam. Troublemaker - wchodzi pod wieloma nickami - nawet nie śledzę kto jest kim, bo wielu ludzi pisze pod wieloma nickami i można kota dostać. Ale jak już widze, że Troublemaker się pojawia pod innym nickiem (w końcu jego charakter musi wziąść górę) to nie reaguję. Robię to całkiem celowo. Wiesz czemu? Bo ja wbrew temu co on pisze na mój temat, szanuje go - widze, że często potrafi znaleźć pewne dane, na których szukanie ja nie mam po prostu czasu. Nawet znoszę jego megalomanię - jest narcyzem, ale do strawienia. Ale nie pokazuje ani cienia chęci dojścia do consensusu. Nawet to, że tolerujemy jego kolejne wcielenia odbiera za naszą słabość i chwali się tutaj, jaki to on jest sprytny, a my dajemy sie nabijać w butelkę. Ja jak mam czas czytam te jego paszkwile na mój temat. Dzięki temu wiem, jak bładzi i jak manipuluje. Ale czy ja mam kochac kogoś na siłę i przez to on pokocha mnie? Nie jestem naiwny Zocha. odpuściliśmy wiele. Mobbi ma naszą (Adminów) aprobatę dla paru jego pomysłów (tak, debatujemy sobie nad wieloma dziąłaniami demokratycznie - role opozycji pełni Racjonalny), będą zmiany. Ale nie licz proszę, że tak można w nieskonczoność, jesli po stronie "rebelii" nie ma nawet cienia chęci zmiany. Są kroki po naszej stronie, po ich stronie nei ma żadnej zmiany. Żadnej! Rozpoczeły się jakies merytoryczne dyskusje bez zaśmiecania i wycieczek personalnych? Nie. Czy stonowano dyskusje nad naszymi działaniami? Nie. Nic się znie zmieniło. Robienie łaski, że mniej piszecie tutaj, za to nawalacie nadal w nas - nie jest żadną zmianą. Jest powrotem do starych praktyk.

>Sam męczysz się
                            > w tej roli

Tak, męczę się, ale zycie tez mnie męczy. Praca mnie męczy, użeranie sie z wieloma ludźmi i problemami też mnie męczy. Męczy mnie pisanie ciagle tego samego kiedy widze, że mój rozmówca nawet się nie zastanowi, czy ja nie pisze z sarkazmem - to też mnie męczy.
                            Ale widzisz Zocha, ja wiem, że to co dobre - męczy.
                            Coś co jest łatwe, przyjemne i jeszcze za darmo - jest do dupy.

> i nawet mimowolnie niszczysz forum,

Znam tę bajkę. Ja niszczę. To takie odwracanie kota ogonem. Obserwuję Wasze Forum. Nie ma mnie tutaj. Nie pisze pod kilkoma nickami, ale jestem duchem w Waszych głowach. I widze, że to co rozkładało nasze Forum, rozkłada i Wasze. to choroba nie moja - ale ta, która siedzi w wielu z Was. Dlatego napisałem - nie jestem bez winy, mam wady, ale czynienie mnie przyczyną "choroby" Forum, to zwracanie Waszej uwagi w złą stronę.
                            Gdybym chciał te forum zniszczyć - mógłbym to zrobić kilkoma kliknięciami myszy!

> choć piszesz, że Ci na nim zależ
                            > y.

Tak, zależy mi. I wiesz? I widze, jak personalne ambicje niszczą te Forum. Jak sprawy istotne są zupęłnie zlewane, a wątki w których naparza sie przeciwnika - mają po 1000 wpisów! takie są fakty. Wszedł człowiek nowo zatrudniony w banku - kto mu odpisał? Wchodza ludzie z Nordei - kto tam rozpoczał dysksuje? Nikt! Potem pojawili się niektórzy. Wiesz czemu nie zakładam nowych wątków? Bo kazdy watek, jaki założyłem, kończy sie nawalanką i opisywaniem, jaki jestem głąb i cham. Dlatego już tylko odpowiadam.

> Pamiętam mój krótki okres moderowania i powiem Ci szczerze, że lękałam się wówc
                            > zas nie wypowiedzi ówczesnych diabłów starego forum np. Exworkera czy Kotwicy a
                            > le Twoich.

I niepotrzebnie. Bo jak pamiętam, kasowałaś moje wypowiedzi i włos z głowy Ci nie spadł. Byłaś mi takim hamulcem bezpieczeństwa, gdybym się zapędził. I mój szacunek do Ciebie pozostał - pomimo tego, jak czesto bez mrugnięcia okiem przyklejałaś mi przerózne, nie pasujące do mnie łaty. Słów przykrych - nie wspomnę. Ja Ci się pięknym za nadobe nie odwdzięczyłem - ale tego pewnie nie zauwazyłaś.

>Nie będę do tego dziś wracać, bo to nie ma sensu, ale proszę zastanów
                            > się czy jednak to nie jest najlepsze wyjście z tej sytuacji.
                            >
                            Wiesz, są chwile, kiedy zastanawiam się, po cholerę się męczę. Ale wtedy przychodzi mail w którym ktoś pisze mi o swoim realnym problemie (bo nie napisze na mainie, by go nie zlinczowano - tego się ludzie boją, wyrazić zdanie przeciwne niż zdanie krzykaczy) i wtedy ja wciąż widze sens w moim Administrowaniu. Widze sens w tych kilku watkach, w których mogę od czasu do czasu popisać z normalnymi ludźmi, którzy mają dosyć nawalanek, a chca podyskutowac i porozmawiać. Wtedy widzę sens. Bez tego, dawno by mnie już na Forum nie było. I osoby, które tyle pracy wkładają w przegonienie Wafla, niech wiedzą - dla tych kilku wpisów, wciąż tam będe. Dlatego Wasze milczenie, będzie mi bardzo na rękę - bo jak zamilkniecie, to będzie można normalnie porozmawiać. A Wy sobie chorujcie tutaj na własną chorobę. Z lubością pastwiąc sie nad naszym Forum, mną, Myszą i Mobbim. Ta nienawiść Was w końcu zeżre.

> Pozdrawiam
                            >
                            Wzajemnie, ściskam ciepło
                            • zocha37 Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego fo 18.06.13, 10:20
                              Napisałam do Ciebie,choć wiedziałam z góry, że to bez sensu.Nadal niewiele chyba z tego wszystkiego, co się wydarzyło zrozumiałeś sad
                              Jeżeli pisałam, abyś sam złożył rezygnację, to nie myślałam o dawaniu "szansy na odwołanie". Wiedziałam, że sam nigdy tego nie zrobisz, niestety.Okażę Ci resztki mego miłosierdzia i nie będę pisać dlaczego moim zdaniem nie stać Cię na taki gest.
                              I nie odniosę się do Twoich pozostałych słów, aby uszanować Twoją deklarację, że piszesz od serca, ale też nie mogę obiecać, że nie będę z Tobą walczyć swoimi metodami.
                              https://tiny.pl/hsfxd

Pozdrawiam
                            • troublemaker_recovery Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego fo 18.06.13, 13:20
                              Raczyłeś nawiązać do mojej skromnej osoby więc się odnoszę...

ukryty_wafel napisał:

> Pisze od serca wiedząc, jak to niektórzy sprofanują.

Może czas odwiedzić lekarza? Naprawdę się martwię. Masz jakąś obsesję wink

> A ja usłyszałem stek wyzwisk, z kt
                              > órych cenzor było słowem najdelikatniejszym. Niestety może dla Trouble - który
                              > ma swoją wizję pomagania innym to nie ma znaczenia

Facet nie łącz mnie z tą sprawą big_grin Słabo Cię uczyli tych manipulacji. Dziecko się zorientuje smile

> Tak, ja lubię ostre dyskusje, lubi
                              > ę pisac z biglem - a sa tacy, którzy tego nie łapią. Uwielbiam takie sparingi wprost.

Ale tylko jak Ty to robisz. Jak zaczynasz z kimś przegrywać kasujesz posty i grozisz banem smile

> Pisze
                              > tu otwarcie, że można dyskutowac nawet ostro, ale z szacunkiem dla innych. Zarz
                              > ucanie mi chamstwa to wskazówka, że ktoś to co pisze, w moim stylu, nie rozumie

Jasne smile Nazwanie kogoś idiotą miotającym rzygi jest okazaniem szacunku i zarzucanie Ci chamstwa jest brakiem zrozumienia <rofl>

> Dla przykładu Ci podam. Troublemaker - wchodzi pod wieloma nickami

Pieprzysz... Zmieniam jak zbanujesz. Zawsze staram się trzymać jednego. Masz troublofobię big_grin

> Nawet to, że tolerujemy jego kolejne wcielenia odbiera za naszą słabość
                              > i chwali się tutaj, jaki to on jest sprytny, a my dajemy sie nabijać w butelkę.
                              > Ja jak mam czas czytam te jego paszkwile na mój temat.

Mam gdzieś czy mnie tam tolerujesz czy nie. Niczym się nie chwalę a tylko uświadomiłem Ci jak łatwo pokazać Twoje bełkoty o rzygających idiotach szerszej publice. Jak chamstwo z Twoich wypowiedzi nie zniknie to możesz spodziewać się udostępniania na FB, G+, Twitterze itp. smile Taki jest dzisiejszy internet. Jak się postarasz i wrzucisz więcej rzygów, idiotów i derektorków to zrobię z Ciebie gwiazdę big_grin

> Czy stonowano dyskusje nad naszymi działaniami? Nie. Nic się znie zmieniło.

Mnie prawie w tych dyskusjach nie ma. A nic się nie zmienia bo Ty się nie zmieniasz. Wciąż obrażasz ludzi i kłamiesz. Wywaliłeś mnie np. za manipulowanie w celu reklamowania tego forum. Pokaż mi jeden wpis gdzie ja piszę o tym forum?

> Wiesz, są chwile, kiedy zastanawiam się, po cholerę się męczę. Ale wtedy przych
                              > odzi mail w którym ktoś pisze mi o swoim realnym problemie
                              (bo nie napisze na m
                              > ainie, by go nie zlinczowano - tego się ludzie boją, wyrazić zdanie przeciwne n
                              > iż zdanie krzykaczy) i wtedy ja wciąż widze sens w moim Administrowaniu

Prawie się wzruszyłem. Tylko, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Nie trzeba być Adminem żeby pomagać.

> Ta nienawiść Was w końcu zeżre.

Jaka nienawiść? Facet, Ty nie zasługujesz na nienawiść. Zwykłe pospolite chamstwo w wypowiedziach to za mało na nienawiść. U mnie wzbudza tylko śmiech i litość big_grin
                              • ekspert2.0 Post na obydwu forach 18.06.13, 14:34
                                Ricki. Odpuść. Po Wafim to spłynie.
                                Wafi. Odpuść. Po Rickim to spłynie.
                                Wasze sympatyczne wink przepychanki obserwują postronni obserwatorzy, np. klienci Banku i na ich podstawie nie wyrobią sobie dobrej opinii o pracujących w PKO BP teraz i wcześniej wink pracownikach.
                                Taka walka kogutów nikomu nie służy big_grin. Nie musicie na siłę udowadniać kto ma dł... (dalej nie ośmieliłem się napisać by nie urazić czytających te nasze tu wypociny pań) wink
                                Pozdrawiam smile
                                • troublemaker_recovery Re: Post na obydwu forach 18.06.13, 15:33
                                  ekspert2.0 napisał:

> Ricki. Odpuść. Po Wafim to spłynie.

Ale ja od niego nic nie chcę smile Jak nie będzie nas nazywał idiotami z forum nienawiści obrzucającymi wszystkich rzygami to Go palcem nie tknę wink

> Wasze sympatyczne wink przepychanki obserwują postronni obserwatorzy, np. klienci
                                  > Banku
                                  i na ich podstawie nie wyrobią sobie dobrej opinii o pracujących w PKO B
                                  > P teraz i wcześniej wink pracownikach.

Ekspercie a niby za co Wafel mnie ostatnio wywalił? smile Za popełnienie 2-3 wpisów bogatych w waflowe cytaty z moim komentarzem i informacją, że ww jest pracownikiem Centrali (i tu padła nazwa banku) Przykłady te posłużyły jako pomoc naukowa w uświadomieniu Waflowi że nazwę jego pracodawcy można łatwo skojarzyć z wpisami o rzygach tak, że pierwsze będą wpadały w oczy klientów smile Moja edukacja chyba dała pozytywne efekty bo od kilku wpisów nie obserwuję tak drastycznego języka w wypowiedziach Wafiego. Teraz jeszcze muszę pomóc Mu w tym wytrwać smile

> Taka walka kogutów nikomu nie służy big_grin. Nie musicie na siłę udowadniać kto ma dł...

Wiem, że nie muszę nic udowadniać. Jestem poza Jego zasięgiem wink
              • groch_z.kapusta Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 18.06.13, 08:22
                zimny_rosol_z_kaczki napisał:

> Tutaj zastąpi mnie trouble a tam zobaczymy wink

Może propozycja brata ciotecznego ma sens. Chwila przerwy w pisaniu i zobaczymy czy i kiedy wafel z mobbim za nami zatęsknią i zaczną w końcu słuchać tego co my piszemy a nie interpretować to co im się wydaje że my piszemy ????????????
                • ukryty_wafel Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 18.06.13, 08:56
                  groch_z.kapusta napisał:

> zimny_rosol_z_kaczki napisał:
                  >
                  > > Tutaj zastąpi mnie trouble a tam zobaczymy wink
                  >
                  > Może propozycja brata ciotecznego ma sens.

Ma sens! A jakże smile

>Chwila przerwy w pisaniu i zobaczymy
                  > czy i kiedy wafel z mobbim za nami zatęsknią

Już tęsknimy smile naprawdę, tęsknimy za Wami, za Waszymi dyskusjami na różne tematy. Nie tęsknimy za ciagłym gadaniem o tym samym. Czyli o Administrowaniu, usuwaniu ludzi, mnie czy Mobbimy, etc.
                  Tego mamy już po dziurki w nosie - słowo. Dzięki niepisaniu na te tematy (bo w innych to Wasza aktywność już jest prawie zerowa), jest szansa, że w innych tematch da się pogadać.
                  Dlatego jestem za! Ci co chcą koniecznie obalenia Mobbiego, Wafla i wprowadzenia shariatu a'la Trouble i Exworker - mogą zamilczeć smile
                  To jest jedna z najlepszych propozycji z jaką się spotkałem z Waszej strony! Jestem za!

> i zaczną w końcu słuchać tego co
                  > my piszemy

Ależ my słuchamy tego co piszecie, to znaczy czytamy to. Ja nawet się wypowiadam tłumacząc bezskutecznie, bo niektórzy się już zafixowali myśląc, że uda się skutecznie pogonić Mobbiego i Wafla pod pozorem troski o demokarcję. smile Czytamy to, a ja nawet od czasu do czasu skomentuję smile tylko to już jest nudne.

> a nie interpretować to co im się wydaje że my piszemy ????????????

Ja nawet nie interpretuję smile Ja to co piszecie biorę dosłownie smile
                  Pozdrawiam Wszystkich bez wyjątku. Potężny cmokas dla Exworkera, bo już widzę iż się nadyma smile
                  • groch_z.kapusta Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 18.06.13, 09:14
                    ukryty_wafel napisał:

> Dlatego jestem za! Ci co chcą koniecznie obalenia Mobbiego, Wafla i wprowadzeni
                    > a shariatu a'la Trouble i Exworker - mogą zamilczeć smile

Kilkanaście osób wypowiedziało się na temat konieczności powrotu demokracji na forum. Jakbyś uczciwie do tego podszedł to byś napisał że większość z nich oprócz oczywistego oczekiwania by osoby na ktore powołał się mobbi nazywając forum miały na nie wpływ, wypowiadają się także w watkach merytorycznych na przykład o przejęciu Nordei o uelastycznieniu podejścia do pracy. Ty wolisz wciskać ludziom kit że to tylko rozrabiacy. Manipulujesz.
                    • ukryty_wafel Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 18.06.13, 09:46
                      groch_z.kapusta napisał:

Siema Bigos, już miałem się odmeldowac, ale Tobie odpowiem z przyjemnością.

> Kilkanaście osób wypowiedziało się na temat konieczności powrotu demokracji na
                      > forum.

Tak. Czytałem to. Z przyjemnością. A kilkadziesiąt nie napisało nic. A kilka napisało zdanie przeciwne. Tak, to wiemy.

> Jakbyś uczciwie do tego podszedł to byś napisał że większość z nich opró
                      > cz oczywistego oczekiwania by osoby na ktore powołał się mobbi nazywając forum
                      > miały na nie wpływ, wypowiadają się także w watkach merytorycznych na przykład
                      > o przejęciu Nordei o uelastycznieniu podejścia do pracy.

Wiekszości tam nie widzę. Wybacz, ale widzimy w takim razie dwie rózne rzeczy.
                      Może nie uwierzysz, ale ja uczciwie podchodze do kazdego na Forum. Nie mam setki nicków, odpowiadam jak moge najlepiej, staram się.... a mógłbym olać. Nic nie napisać. To dostrzegasz?
                      Każdy z Was ma tam ogrony wpływ na wiele rzeczy. Ogromny. Ale można cos budować tym wpływem, albo cos burzyć. Ty oczekujesz, że cokolwiek napiszesz, to będzie to mądre i my nie mamy innej racji jak tylko w podskokach zrealizować to co chcesz. A ja przepraszam i mówię: nie. Mamy prawo osądzić, czy jakas propozycja jest mądra czy głupia, przemyślana czy nie, jakie ona skutki przyniesie, dobrze czy złe! Mamy prawo to przemyśleć? mamy prawo powiedziec nie? mamy - nawet jak będziesz głośno krzyczał i się odgrażał.
                      I my słuchamy Waszych postulatów - ale musimy je czasami przemyśleć. Kumasz? Nie ma nic na chybcika! Jedna z Waszych "demokratycznych" propozycji została przez nas zaakceptowana. Jak pokażecie swoją "dojrzałość"? Zobaczymy smile

>Ty wolisz wciskać ludz
                      > iom kit że to tylko rozrabiacy. Manipulujesz.

Nie manipuluję - wiesz czemu? Bo manipulację można łatwo wykryć. Jest ich w sumie (metod manipulacji) około 26. Ja nawet szkoliłem kiedyś z rozpoznawania metod manipulacji. Taki szczery będę. I na manipulacje jest jedna metoda - całkowita odporność na manipulację i udowodnienie Manipulantowi, że manipuluje. Mówienie, że manipuluje - to walka z wiatrakiem.
                      A teraz jest drugi warunek skutecznej manipulacji. Manipulacja by była skuteczna, musi czemuś manipulantowi służyć. Innymi słowy - Manipulacja to działanie, które ma w swoich skutkach zmusić kogoś do innego działania niż zamierzone.

A teraz popatrz prosze na to co ja robię. Gdybym był manipulantem, to co miałbym robić? Manipulować by może Was wygonić? Albo może byście mnie pokochali? A może chciałbym, byście wszyscy mnie zaakceptowali? Bo niszczenie Forum nie wchodzi w rachubę - ja gdybym chciał go zniszczyć, wiem jak to zrobić. Żadna manipulacja nie jest mi do tego potrzebna.
                      Więc jaki jako manipulant miałbym interes? Kogoś pognebić? Bez jaj - mogę to robić bez manipulacji. Jaki miałbym powód, może zdobyć władzę na Forum? Albo by nie dopuścić Troublemakera? Ale ja go dopuszczam, ale on sobie nie odpuszcza, więc go kasuję!
                      Wiec powiedz mi Bigos, po cholerę miałbym manipulować? Po cholerę!
                      Jestem racjonalny, jestem czesto cyniczny, mam tak duzy dystans do świata i siebie, że mogę nawet uchodzic za aroganta. Ale wszystkie te cechy pozwalają mi być szczerym i pisać otwarcie.
                      Czasami gram - tak, by troche spuścić wentyla, czasami żartuję, czasami prowokuję - ale manipulowanie? Po cholerę? By przekonac kogoś? Do tego manipulacja nie słuzy. Retoryka jest niezbedna a nie manipulacja. Tak więc zmień płytę Bigos - tę zgrał Troublemaker. Znajdź inne powody by uzasadnić jak bardzo mnie nie lubisz smile

A teraz znikam z Waszego Forum - jak chcecie ze mną pogadać, zapraszm na maila albo na Forum pracowników PKO BP smile
                      Ukłony
          • exworker Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 20.06.13, 16:08
            Pseudo - forum pracownikow pko zostalo, mozna juz przyznac, kompletnie zniszczone przez wafla. Jakie jest Wasze zdanie w kwestii :
            - facet bierze kase za to co wyprawia na tamtym forum ? Moim zdaniem to najbardziej prawdopodobne, gdyz nie chce sie wierzyc, aby ktos mogl pisac i robic takie rzeczy jak on, z przekonania. Jedniczesnie sie smieje sam ze swoich wpisow, banow itp.
            - facet jest osobnikiem o miernej inteligencji, bez zasad moralnych, o naturze sadysty i mobbera, z chorym ego i brakim krytycyzmu, jednoczesnie nieszczesliwy w realu ?
            Wasze zdanie ?
            • mistrzciemnosci Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 20.06.13, 16:22
              exworker napisał:

> Wasze zdanie ?

Moje zdanie jest takie, że Ty i Szef (Wafel znaczy sięwink) to albo jedna i ta sama osoba albo dwie osoby, które wcześniej uzgodniły wspólne działania. Twoje wpisy i wpisy Wafla choć różnią się bardzo pod względem stylu, gramatyki, ekspresji wypowiedzi i bogactwa słownictwa smile prowadzą jednak do tego samego, tj. do tego by tak obrzydzić forum by nikt sam z siebie nie chciał już tam zaglądać. To od Waszych nawalanek wszystko się zaczęło. To nie może być przypadek smile
              I nie miej pretensji o ten wpis. Sam prosiłeś o zaprezentowanie swojego zdania.
              • exworker Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 20.06.13, 16:42
                Nie jestes obiektywny. Nikt nie chce zagladac na tamto forum, bo dopuszczane sa tylko wypowiedzi zbiezne z pogladami wafla. Osoby o pogladach odmiennych doswiadczaja pouczen, wykladow, sa mozna powiedziec osaczane przez wafla.gdy jednak nadal osmielaja sie miec swoje poglady, sa banowane.

Co do elokwencji to moze i nie grzesze, natomiast dziwie sie, jak ktos, kto pisze zyczyc przez rz skonczyl szkole srednia, o zatrudnieniu w banku juz nie mowiac.
                • mistrzciemnosci Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 20.06.13, 16:48
                  exworker napisał:

> Osoby o pogladach odmiennych doswi
                  > adczaja pouczen, wykladow, sa mozna powiedziec osaczane przez wafla.gdy jednak
                  > nadal osmielaja sie miec swoje poglady, sa banowane.

Robisz dokładnie tak samo smile. Jedyne co Was różnie to że nie możesz banować, albo możesz ale nie chcesz z tego korzystać by się nie wsypać wink
            • q.p.r Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 20.06.13, 18:02
              exworker napisał:

> - facet jest osobnikiem o miernej inteligencji, bez zasad moralnych, o naturze
              > sadysty i mobbera, z chorym ego i brakim krytycyzmu, jednoczesnie nieszczesliwy
              > w realu ?

wlasnie qrede przez takie pogrywanie forum zostalo roz...; na twoje pogrywki jak te wafel odpowiadal swoimi pogrywkami i w koncu nie dalo sie tego czytac; ja bym qrede obu was w kosmosmwypierdzielil to i moze dawny klimat by wrocil i z nim i ludzie co zawsze na forum byli; wypije dzis z kumplami po piwku za pomyslnosc takiego rozwiazania; czas zgredexa i wafla na forum dobiegl qrede konca; idzcie w p...u
                • ciuciubabka78 Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 21.06.13, 13:57
                  s.mok_wawelski napisał:

> q.p.r napisał:
                  >
                  > id
                  > > zcie w p...u
                  >
                  > Super Qpr. Exworkerowi i Waflowi już dziękujemy. Są siebie warci.

Dajcie już chłopaki spokój. Co było do powiedzenia zostało powiedziane. Przecież
                  "A po burzy wychodzi słońce
                  po złych, dobre nadchodzą dni
                  po mroźnej zimie, lato gorące,
                  a po rozpaczy, radości łzy.
                  Jeszcze tylko zapomnieć
                  wymazać z pamięci,
                  by nigdy więcej nie wspomnieć
                  tych chwil, w których zabrakło tęczy
                  zapomnieć o smaku łez
                  i bólu, co serce poranił,
                  a żal zostawić za sobą gdzieś,
                  by duszy goryczą nie karmił,
                  przecież słońce już świeci,
                  a uśmiech pojawił się na twarzy
                  nadzieja jak ptak znów przyleci
                  i nowy płomień rozżarzy.
                  Życie zaprasza do tańca
                  sunąc w radosnym pochodzie,
                  a smutek w roli wygnańca
                  znika, jak kamień rzucony do wody.
                  Jak dzień przychodzi po nocy,
                  tak słońce wychodzi po burzy
                  i wiatr przestaje wiać w oczy
                  w tej dziwnej życia podróży. .."
              • szar_amysz Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 21.06.13, 14:13
                Czesc Q.p.r.

> exworker napisał:
                >
                >
                > > - facet jest osobnikiem o miernej inteligencji, bez zasad moralnych, o na
                > turze
                > > sadysty i mobbera, z chorym ego i brakim krytycyzmu, jednoczesnie nieszcz
                > esliwy
                > > w realu ?
                >
                > wlasnie qrede przez takie pogrywanie forum zostalo roz...

Wiesz - Ukryty Wafel - jakbys nie zauwazyl - od samego apoczatku byl wyzywany od najgorszych i obrazany za swoje poglady.. Ty Kolego rowniez nie byles dobrze traktowany o ile pamietam - i tez za poglady i oraz za swoj styl zycia. Przez ludzi ..z ktorymi teraz sie solidaryzujesz...?? Prawda?

na twoje pogrywki ja
                > k te wafel odpowiadal swoimi pogrywkami i w koncu nie dalo sie tego czytac;

Nie. Jak mozesz porownywac pisanie Ukrytego Wafla i Exworkera???
                Ukryty bronil dobrego imienia Banku i ludzi w nim pracujacych i tlumaczyl wiele spraw...
                Exworker szczul, plul na ludzi (w tym na Ciebie), plul na Bank, posycal nienawisc i poczucie bezradnosci... Czujesz roznice??

ja
                > bym qrede obu was w kosmosmwypierdzielil to i moze dawny klimat by wrocil

Snisz Q.p.r!!!
                Klimat wroci dopiero wtedy Wy przestaniecie dawac wodzic sie za nos ludziom pokroju Exworkera i wtorujacego mu towarzystwa!

> im i ludzie co zawsze na forum byli; wypije dzis z kumplami po piwku za pomysln
                > osc takiego rozwiazania

Taaa... Duzo to da.. Na pewno.

czas zgredexa i wafla na forum dobiegl qrede konca; id
                > zcie w p...u

Mowisz to jednoczesnie siedzac sobie na jego Forum? Jego i Kotwicy? Jednoczesnie plujac na Ukrytego, ktory Ciebie bronil??
                Brawo!!
                Q.p.r co z Toba?? CO Z TOBA????
                • troublemaker_recovery Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 21.06.13, 15:50
                  szar_amysz napisała:

> Ukryty bronil dobrego imienia Banku i ludzi w nim pracujacych i tlumaczyl wiele
                  > spraw...

Dokładnie w tej kolejności Mysza big_grin
                  Po pierwsze bank a potem ludzie. Tłumaczył ale w najważniejszych kłamał i to w sposób korzystny dla banku i szkodliwy dla ludzi. Przypomnę, że wg Niego:
                  1. pracownik nie mógł wystąpić w sprawie mobbingu przeciwko pracodawcy,
                  2. bank mógł ukryć tożsamość świadka (whistleblowing) nawet jak prokurator zdecydowałby inaczej,
                  3. dane osobowe (nawet wrażliwe) pochodzące z donosów nie są danymi osobowymi wink
                  4. w mailu nie ma IP nadawcy i po IP nie da się znaleźć człowieka, to skąd wiem skąd pisał do mnie Mobbi? wink big_grin

> Exworker szczul, plul na ludzi (w tym na Ciebie), plul na Bank, posycal nienawi
                  > sc i poczucie bezradnosci...

Nie bronię Exa bo w okresie Jego największej aktywności nie było mnie na forum i nie znam tak dobrze sprawy ale to wszystko za wyjątkiem plucia na bank robił Wafel w stosunku do mnie i to wyłącznie za ujawnianie Jego kłamstw i merytoryczne wypowiedzi smile Nawet teraz miota się sam nie wiedząc za co mnie banuje.

> Snisz Q.p.r!!!
                  > Klimat wroci dopiero wtedy Wy przestaniecie dawac wodzic sie za nos ludziom pok
                  > roju Exworkera i wtorujacego mu towarzystwa!

Mysza z roli Myszy wychodzisz big_grin W tym momencie już powinnaś nicka na Wafel zmienić wink Tak poza tym to co tu robisz? Wafel Ci pozwolił? big_grin
                  Poza tym nie zauważyłaś, że już kończyliśmy temat? Dla mnie Wafel byłby interesujący tylko wtedy gdyby był 29 letnią blondynką, która po studiach w Toruniu wyjechała do Hiszpanii do faceta i aktualnie tam pracuje udając tylko pracownika PKO big_grin W innym przypadku postać mnie nie interesuje. Powyższe informacje przytoczyłem tylko dla równowagi bo całej prawdy nie mówisz.
                • exworker Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 21.06.13, 17:03
                  Szara mysz mija się z prawdą - akurat z poglądami wafla na samym początku tylko ja się generalnie nie zgadzałem, za co jako pierwszy dostałem bana. Później powoli dał się poznać reszcie jako manipulator, obłudnik i kłamca.

Co do dobrego imienia - a niech broni, święte prawo bronić dobrego imienia. Ale argumentami a nie atakami i banami. Skromne były jego argumenty broniące dobrego imienia.
                • q.p.r Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 21.06.13, 17:29
                  szar_amysz napisała:

> Nie. Jak mozesz porownywac pisanie Ukrytego Wafla i Exworkera???
                  > Ukryty bronil dobrego imienia Banku i ludzi w nim pracujacych i tlumaczyl wiele
                  > spraw...
                  > Exworker szczul, plul na ludzi (w tym na Ciebie), plul na Bank, posycal nienawi
                  > sc i poczucie bezradnosci... Czujesz roznice??
                  >

> Mowisz to jednoczesnie siedzac sobie na jego Forum? Jego i Kotwicy? Jednoczesni
                  > e plujac na Ukrytego, ktory Ciebie bronil??

wez qrede dziewczyno przybastuj; pewnie ze wafel mnie bronil i za to chetnie mu browar postawie; ale tez pewnie ze teraz pluje i szczuje na trabla który nam na forum wiele pomogl i duzo dobrego zrobil tlumaczac wiele skomplikowanych rzeczy prostym jezykiem; nie tak jak wafel zawijasami z ktorych nie wiadomo co wynika poza tym ze na glabow wychodzimy; tak jak zgredex plul na pracownikow banku tak qrede wafel szczuje na trabla na grocha na nowego scutera tez na zgredexa; i to nie jest wporzo; a ja qrede na wafla nie pluje tylko jak jest mowie; jak chce pomagac niech qrede pomaga ale do tego szarpanie innych potrzebne nie jest; po co bylo banowc zgredexa po co trabla po co kogokolwiek qrede banowc; po co ten zamordyzm;
                      • zocha37 Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 21.06.13, 22:42
                        troublemaker_recovery napisał:

> szar_amysz napisała:
                        >
                        > > Widze Quperku ze juz widzimy te sprawy zupelnie inaczej...
                        >
                        > https://emoty.blox.pl/resource/cat_mouse.gif

ten bezradny kiciuś tak bezlitośnie okładany przez bojową myszkę to nasz Qperek https://tiny.pl/hsf31
                        jeśli tak, to chyba będzie musiał przerzucić się z piweńka na jakieś bardziej energetyzujące napoje...https://tiny.pl/hsf34 , a póki co to przydałoby się cosik na głowę big_grin
                        https://tiny.pl/hs5v2
                          • zocha37 Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 21.06.13, 23:55
                            agrafek10 napisał(a):

> Zocha...martwię się o Ciebie...ta praca w PKO zmieniła Twoją osobowość...
                            >
                            > błagam....poproś o pomoc superkruchegowafla...wink))))))))

"nie pomoże już nic, nic się nie zmieni, nie pomoże już nic,tak musi być" wink
                            osobowość zmieniła się w osobliwość i anomalię big_grin
                                • troublemaker_recovery Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 23.06.13, 11:49
                                  Osobliwości cd.

skuter44 22.06.13, 22:12
                                  Chyba teraz - po tych poniższych wypowiedziach - (kolejny raz) głupio jest krytykującym Wafla za jakoby :
                                  brak własnego zdania ,
                                  za głoszenie opinii innych niż zarządzajacy bankiem,
                                  za blokowanie jakoby dyskusji na tematy krytykujące bankowe struktury.

ukryty_wafel 23.06.13, 01:40
                                  Skuter, to trafia w próżnie. To są ludzie, ktorzy wszystko wiedza lepiej....

Wkładam włosienicę i posypuję durny łeb popiołem... https://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif
                                        • groch_z.kapusta Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 24.06.13, 08:32
                                          s.mok_wawelski napisał:

> exworker napisał:
                                          >
                                          > > Skuter, wafel, szara mysz, to musi byc jakis zespol albo z centrali albo
                                          > oplaca
                                          > > ny przez centrale. Przeciez tak sie nie zachowuja normalni ludzie.
                                          >
                                          > Pamiętaj , że akurat niektórzy i Ciebie zaliczają do tej drużyny. I pasujesz te
                                          > ż do stwierdzenia z ostatniego zdania big_grin

Potwierdzam smile. Kolega exworker vel kotwica nie zachowuje się jak normalny człowiek. Pisze z góry ustaloną tezą, zawsze negatywnie o banku. Jest jak gdyby przeciwieństwe wafla. Problemy starego forum zaczęły się wtedy gdy exworker i wafel zaczeli tam pisać próbując nas przekonać że są wielkimi antagonistami... Podobno od wielu lat próbowano wyciszyć tamto forum... Tak pisał kiedyś mobbing. Wtedy się nie udało ale wystarczyło wymyśleć walkę wafla z exworkerem i raz że sami się stamtąd wynieśliśmy, dwa że kto się nie wyniósł został zbanowany. A cel został osiągnięty. Forum zamilkło.
                                          • mistrzciemnosci Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 24.06.13, 09:23
                                            groch_z.kapusta napisał:

>Problemy starego forum zaczęły się wtedy gdy exworker i wafe
                                            > l zaczeli tam pisać próbując nas przekonać że są wielkimi antagonistami... Podo
                                            > bno od wielu lat próbowano wyciszyć tamto forum... Tak pisał kiedyś mobbing. Wt
                                            > edy się nie udało ale wystarczyło wymyśleć walkę wafla z exworkerem i raz że sa
                                            > mi się stamtąd wynieśliśmy, dwa że kto się nie wyniósł został zbanowany. A cel
                                            > został osiągnięty. Forum zamilkło.

Z kronikarskiego obowiązku pragne przypomniec, że to że exworker i Szef (Wafel znaczy sięwink) to ta sama osoba albo dwie osoby realizujące ten sam plan, to jest moja teoria i nikomu nie udostepnialem do niej praw autorskich wink
                                            • troublemaker_recovery Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 24.06.13, 10:42
                                              mistrzciemnosci napisał:

> Z kronikarskiego obowiązku pragne przypomniec, że to że exworker i Szef (Wafel
                                              > znaczy sięwink) to ta sama osoba albo dwie osoby realizujące ten sam plan, to jes
                                              > t moja teoria i nikomu nie udostepnialem do niej praw autorskich wink

A może inaczej... Wafel = Mobbi (ale ten nowy) a Exworker to dawny Mobbi którego zmusili do oddania forum wink
                                              • chudy_ser Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 24.06.13, 12:36

> A może inaczej... Wafel = Mobbi (ale ten nowy) a Exworker to dawny Mobbi któreg
                                                > o zmusili do oddania forum wink

Skuter w tej układance nie pasuje wink...On zawsze wspierał "starego" mobbiego. To nawet często wyglądało tak, że to skuter jest mobbim. Ale jedna rzecz jest do pomyslenia. Teraz rzeczywiście się pozmienialo, bo zazwyczaj na pytania do mobbiego odpowieda wafel, a skuter później wychwala wafla pod niebiosa i nawet wprowadza wątek wiary tak jakby o bogu mówił wink
                                  • s.mok_wawelski Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 23.06.13, 14:43
                                    Nie uważasz , że tak jak kiedyś skuter donosił do adminów wyborczej na to foru , tak trzeba dać im znać , że forum wafla używa bezpodstawnie nazwy forum pracowników pko bp sa? Forum powinno zmienić nazwę na Rozmowy wafla ze skuterem. Przecież teraz udziela tam się głównie skuter , czasami odpowiada mu wafel , a radośnie między nimi pląsa szara mysz wink. A poza waflem , który twierdzi , że pracuje w banku skuter to emeryt pko a mysz to były pracownik pko. Używają nazwy forum , która nie odpowiada rzeczywistości big_grin
                                      • ukryty_wafel Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 25.06.13, 09:45
                                        No tak. A Wy tutaj sobie tak "kulturalnie" i na "najwyższym poziomie" obrabiacie "d..." innym i kisicie się we własnym smrodku smile I nie ma tu już o niczym innym rozmowy jak o mnie, Myszy i Skuterze, waszych paranojach pozbawionych sensu oraz o tym co kto ma w gaciach. Musicie przyznać, siedzę mocno w Waszej głowie i beze mnie żyć i rozmawiac już nie możecie smile I własnie taka jest prawda. wink

Nie macie o czym rozmawiać. Bo by rozmowa była, to trzeba coś umiec i mieć o czym rozmawiać.
                                        Przeczytałem to co napisaliście tutaj - Rzeczywiście, możecie być "dumni" z tego co sobą reprezentujecie. Cieszę się bardzo, że na Naszym Forum Was nie ma. Bardzo się cieszę. I bardzo Wam za to dziękuję. Bo o czym można byłoby z Wami rozmawiać? No o czym? Reprezetnując taki "exworkerowy" poziom? Doskonale do siebie pasujcie smile Powodzenia w dalszych, tak "budujących" rozmowach Wam zyczę smile
                                          • ukryty_wafel Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 25.06.13, 10:25
                                            exworker napisał:

> No właśnie waflu, bo widzisz, u nas można dyskutować na każdym poziomie

Wiesz Exworkerze? Na szczęście ja nie chcę rozmawiać na kazdym poziomie. Ja chcę rozmawiać na wyższym poziomie, bo rozmowa na poziomie chlewu jest upokarzajaca. Dlatego ja już od dawna z Tobą nie prowadzę rozmów. A jak ktoś chce ze mną porozmawiać, wystarczy, że wejdzie na mój profil, kliknie - wyślij wiadomość i możemy porozmawiać.
                                            Ja tu zajrzałem, bo dostałem maila w którym ktos mi przysłał próbki Waszych "dolnolotnych" rozmów.

> i nikt
                                            > nie decyduje za nas, o czym mamy rozmawiać.

Doprawdy? Akurat Ty Exworker, jestes tak łatwy do zmanipulowania jak dziecko. Reszta daje się robic w konia z większym trudem. Ale ten wątek pokazuje tak naprawdę co w Was siedzi, sami zrzucacie maski. I za to dziękuję. To co tutaj wypisujecie, mnie na miejscu niektórych z Was by zażenowało. To zostaje w sieci. Kiedyś, zechcecie napisać jak to ktoś Was obraża i wtedy wystarczy zlinkować i pokazać, jak się popisujecie tutaj na wyścigi, kto mocniej ochlapie g.... Wafla smile Ale rozumiem, że chełpienie się z braku klasy, to dla niektórych z Was powód do dumy smile

> Swoje forum wykończyłeś

Nic bardziej mylnego. Po pierwsze to nie moje Forum (Twoje też nie - całe szczęście). I nie wykończyłem. Wraz z Mobbim je uporzadkowałem. Jednostki niedostosowane, same się z niego wyniosły - a co ze sobą wyniosły? To widać na tym Forum. Po drugie - nie jest Twoje - to fakt. Po trzecie - widzę, co wnosicie tutaj. Cieszę się, że tego już nie ma na naszym Forum.

> i zostały Ci dyskusje ze skuterem i myszą.

Wiesz, po 100-kroć wole kulturalne rozmowy ze Skuterem i Myszą niż z Tobą. Tam z nimi rozmawiam, z Tobą na przykład - nie jest to możliwe (chociaż nie jesteś o tym przekonany, co mnie akurat nie dziwi). Z osób szczególnie wypowiadających się w tym wątku, jestem ciekaw czy znalazłyby się chociaż dwie lub trzy osoby, które chciałyby bez obrażania, upokarzania innych, kulturalnie porozmawiać na jakiś interesujący temat. Na Ciebie nie liczę, Troubla już poznałem i tez się nie zmieni. A reszta? Dorośli ludzie... a szkoda słów. Wiary we mnie nie ma za dużo. Ale jak to mawiał pewien gość - nie trzeba pokazywac palcem, na co kogo stac. Palec sam pokazuje smile

>Jak tam, prz
                                            > ełożeni zadowoleni ?

Z czego? Ze mnie? Zawsze byli. Ja wciąż przecież pracuję smile A z Ciebie są zadowoleni? Albo byli? wink Nie musisz odpisywać - znam odpowiedź smile Ok - to ja sobie już od Was spadam. smile Chociaz wciąż tu jestem w Twojej głowie, bo beze mnie żyć jak inni nie możesz chociaz się do tego nei cchesz przyznać smile:
                                            Buźka smile
                                            • exworker Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 25.06.13, 10:43
                                              Waflu, ośmieszasz się chłopie, piszesz, że Ciebie nie interesują określone rozmowy ale może innych interesują. Jednocześnie piszesz, że to nie Twoje forum. Sam sobie przeczysz.

Sam sobie zapracowałeś na to, co o Tobie piszą. Sobie podziękuj.

Dziękuję za takie uporządkowanie forum, gdzie już nikt nie pisze.

Do Ciebie nic nie dociera.

• exworker Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 25.06.13, 10:46
                                              Poza tym waflu obrażasz pracowników pko, którzy tu piszą, nazywając to miejsce chlewem.

Powtarzam, ludzie mają Ciebie dość, Twoich mów, tzw. moderacji, wywodów, manipulacji i kłamstw. Weź to sobie do serca, może wyjdziesz kiedyś na ludzi, w ca wątpię.
                                            • groch_z.kapusta Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 25.06.13, 11:00
                                              ukryty_wafel napisał:

>Z osób szczególnie wypowiadających
                                              > się w tym wątku, jestem ciekaw czy znalazłyby się chociaż dwie lub trzy osoby,
                                              > które chciałyby bez obrażania, upokarzania innych, kulturalnie porozmawiać na
                                              > jakiś interesujący temat. Na Ciebie nie liczę, Troubla już poznałem i tez się n
                                              > ie zmieni. A reszta? Dorośli ludzie... a szkoda słów. Wiary we mnie nie ma za d
                                              > użo. Ale jak to mawiał pewien gość - nie trzeba pokazywac palcem, na co kogo st
                                              > ac. Palec sam pokazuje smile

Tak Waflu, palec sam pokazuje. Uważaj bo oko Ci wykole smile. To w większości Twoich wypowiedzi jest agresja, obrażanie i próba upokarzania innych. Od tego że po stokroć powtórzysz że tak nie jest ta rzeczywistość się nie zmieni. Żeby dawać innym dobre rady najpierw trzeba samemu przestać robić to o co oskarża się rozmówców.
                                              To dlatego na forum Rozmowy Wafla ze Skuterem rozmawiacie tylko we troje/dwóch bo po prostu ludzie się na Tobie poznali. Pokazałeś, że to co w wydanie niektórych Ty uważasz za upokarzanie i obrażanie w Twoim wydaniu jest już tylko gorąca dyskusją. Nie widzisz u siebie tego co wmawiasz innym big_grin
                                              • exworker Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 25.06.13, 11:29
                                                Kulturalnie porozmawiać ? Ależ proszę bardzo.

Proszę Pani, mam kilka pytań, w sieci aż głośno, że pracownicy pko to największe chamy, prymitywy i głupcy wśród wszystkich pracowników. Wskazuje na to niezbicie fakt, iż na Pani forum zaledwie 3 osoby nie łamią netykiety i regulaminu oraz potrafią kulturalnie porozmawiać. Skąd tak zła ocena pracowników tego banku ?

Proszę Pani, jak to możliwe, że tylko pracownicy pko nie umieją rozmawiać merytorycznie ze wszystkich for pracowniczych w Polsce ?

Proszę Pani, jak to możliwe, że moderacja forum polega na ocenie merytorycznej treści ? Tak nie ma n a żadnych forach ?

Proszę Pani, jak to możliwe, że pomimo wielomiesięcznych protestów i niechęci wśród ludzi, nadal Pani nie zrezygnowała z tzw. moderacji ?

• troublemaker_recovery Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 25.06.13, 11:24
                                              ukryty_wafel napisał:

> Wiesz Exworkerze? Na szczęście ja nie chcę rozmawiać na kazdym poziomie. Ja chc
                                              > ę rozmawiać na wyższym poziomie, bo rozmowa na poziomie chlewu jest upokarzajaca.

To co tu do cholery robisz?? wink

> Doprawdy? Akurat Ty Exworker, jestes tak łatwy do zmanipulowania jak dziecko. R
                                              > eszta daje się robic w konia z większym trudem

Wypada Ci uwierzyć. W końcu to Ty jesteś specjalistką od 26 sposobów manipulacji wink

> To co tutaj wypis
                                              > ujecie, mnie na miejscu niektórych z Was by zażenowało. To zostaje w sieci. Kie
                                              > dyś, zechcecie napisać jak to ktoś Was obraża i wtedy wystarczy zlinkować i pok
                                              > azać, jak się popisujecie tutaj na wyścigi
                                              , kto mocniej ochlapie g.... Wafla smile

O, tego to ja Cię nauczyłem big_grin Za to wyleciał rosół, za linkowanie i pozycjonowanie smile Pamiętaj Myszko, że wciąż patrzę Ci na ręce. Każdy durny wpis pójdzie w świat smile

> Z osób szczególnie wypowiadających
                                              > się w tym wątku, jestem ciekaw czy znalazłyby się chociaż dwie lub trzy osoby,
                                              > które chciałyby bez obrażania, upokarzania innych, kulturalnie porozmawiać na
                                              > jakiś interesujący temat. Na Ciebie nie liczę, Troubla już poznałem i tez się n
                                              > ie zmieni.

Ja rozmawiałem z Tobą o mobbingu, whistleblowingu, identyfikacji po IP. Wykazałaś się brakiem wiedzy, kłamstwem, chamstwem i manipulacjami. Jak nie dawałaś rady groziłaś cenzurą i banem. Ty śmiesz mnie oceniać? Odpuść sobie i wracaj pouczyć się permutacji... wink

> beze mnie żyć jak inni nie możesz

Śnisz Słodka, śnisz big_grin
                                                • chudy_ser Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 26.06.13, 08:40
                                                  exworker napisał:

> Małe sprostowanie - to nie jest Pani forum ale klub adminów.
                                                  >
                                                  > Czekamy wszyscy na odpowiedź szanownej Pani sukcesu.

Odkurzyli tujejekscelencję żeby wyglądało że w dyskusjach bierze udział nie tylko wafel i skuter. No chyba że ekscelencja to tak jak mysz kolejne wcielenie wafla wink. Trouble, mistrzu, exokotwico - czy macie swoje teorie na ten temat ??
                                                  • exworker Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 26.06.13, 09:48
                                                    Tak, to albo jeden człowiek ( Pani W ) albo zespół z centrali specjalnie powołany aby zniszczyć wolną wypowiedź pracowników w mediach. Postraszyli mobbiego i oddał im forum. Tezę potwierdza fakt, że nagle po powstaniu tego forum podjęli próbę zamknięcia a gdy to nie odniosło rezultatu, zaczęli prosić o powrót - lepiej pozwolić pisać i kontrolować niż nie mierz żadnej kontroli.
                                                  • smaczny_wafelek Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 03.07.13, 13:20
                                                    exworker napisał:

> Tak, to albo jeden człowiek ( Pani W )

Śiema exworker smile

> albo zespół z centrali

Już ci się wszystko we łbie pomieszało z tego upału

>specjalnie powoła
                                                    > ny aby zniszczyć wolną wypowiedź pracowników w mediach

A gdzie tu masz wolne wypowiedzi naiwniaku. Już paluszek drży żeby nacisnąć kasuj ? Już raz to zrobiłeś i było tak przyjemnie że nie oprzesz się pokusie ?

>. Postraszyli mobbiego

Taaaa.. zrobiliśmy huuu huuu i mobbi śmigał ino się za nim kurzyło

i
                                                    > oddał im forum

Oddać to można brudne skarpetki do prania. Sam byś chłopie to swoje forum oddal mądrzejszym od ciebie.

>. Tezę potwierdza fakt, że nagle po powstaniu tego forum podjęli
                                                    > próbę zamknięcia

Sami się zamkniecie. Tylko temat wafla się skończy i o czym będziesz pitolił. Toś ty pojęcia o banku nie masz Panie Dyrektorze

> a gdy to nie odniosło rezultatu, zaczęli prosić o powrót - lep
                                                    > iej pozwolić pisać i kontrolować niż nie mierz żadnej kontroli.

Kto chce zawsze może wrocic..I wróci smile Na naszym Forum rozmawia się o banku i problemach ludzi a nie jak u ciebie o dupie Maryni. Ty tylko waflem żyjesz, waflem oddychasz, to sens twojego istnienia, nic pozytywnego tu nie zrobiłeś.

Myśl o mnie smile. Jeśli potrafisz myśleć. Buźka smile

Ps. a pamiętasz swoją wczesniejszą twórczość ? Dalej ludzi w dupie masz?
                                                  • troublemaker_recovery Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 26.06.13, 10:59
                                                    chudy_ser napisał:

> Odkurzyli tujejekscelencję żeby wyglądało że w dyskusjach bierze udział nie tyl
                                                    > ko wafel i skuter.

Też to zauważyłem. W tym samym dniu w którym Wredna miała znowu chwilę słabości i nawet tu przyszła się wypłakać pojawia się tujejekscelencja i to dwa razy! Szok! wink

> Trouble, mistrzu, exokotwico - czy macie swoje teorie na ten temat ??

O których teoriach myślisz? O tych na wyższym poziomie czy o tych na poziomie chlewa? wink Mam na różnych poziomach dlatego pytam big_grin
                                                  • chudy_ser Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 26.06.13, 11:31

> O których teoriach myślisz? O tych na wyższym poziomie czy o tych na poziomie c
                                                    > hlewa? wink Mam na różnych poziomach dlatego pytam big_grin

Chodzi mi o te kulturalne teorie obnażające niektóre manipulacje niektórych osób wink
                                                  • mistrzciemnosci Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 26.06.13, 14:03
                                                    chudy_ser napisał:

>Trouble, mistrzu, exokotwico - czy macie swoje teorie na ten temat ??

Moim skromnym zdaniem Jej Ekscelencja to prawdziwy byt Szefa (Wafla znaczy sięwink). To że Szef (Wafel znaczy się wink) dla nikogo nie jest już wątpliwością. Również przełożenie Szefa (Wafla znaczy się wink) i Jej Ekscelencji na członków zarządu było już przez nich kilka krotnie podkreślane (ciekawe dlaczego wink?). Różnica polega na tym że Jej Ekscelencja pisze publicznie o rzeczach, o których nie powinna pisać, a Szef (Wafel znaczy sięwink) pilnuje właśnie tego by ludzie na otwartym forum nie kłapali jęzorami o tematach wewnętrznych (ciekawe dlaczego takie zróżnicowanie) co ciągle robi Jej Ekscelencja wink

PS. Agrafko strój jest suuuper smile
                                        • troublemaker_recovery Re: Nie ma to jak "kulturalna" rozmowa 25.06.13, 10:45
                                          ukryty_wafel napisał:

> I nie ma tu już o niczym inn
                                          > ym rozmowy jak o mnie, Myszy i Skuterze, waszych paranojach pozbawionych sensu
                                          > oraz o tym co kto ma w gaciach.

Kochanie, Twoje gacie mnie nie interesują bo wiem, że nic tam nie ma wink

> Nie macie o czym rozmawiać. Bo by rozmowa była, to trzeba coś umiec i mieć o cz
                                          > ym rozmawiać.

Polecam Ci np. moje skromne produkcje do przeczytania:
                                          goo.gl/agZ6r i goo.gl/BHShj
                                          U Was tego nie będzie bo trzeba coś umieć wink Oczywiście tych merytorycznych dyskusji jest może mniej niż wątków rozrywkowych ale wiesz tu ludzie mogą podyskutować, posłuchać muzyki i poplotkować jak ktoś chce. Nawet Ty Złociutka smile

> Cieszę się bardzo, że na Naszym Forum Was nie ma. Ba
                                          > rdzo się cieszę. I bardzo Wam za to dziękuję.

No i wylazło to z Ciebie smile Widzisz troubcio zawsze wiedział że taka jesteś. Nie mogłaś wysiedzieć u siebie i musiałaś tu się pojawić chociaż obiecałaś, że nigdy więcej. Jak tu Ci wierzyć? goo.gl/JHxh1
                                          Miłego cenzurowania i wielu sukcesów w banowaniu życzę Słodka big_grin

• troublemaker_recovery Kto się boi Skutera 25.06.13, 10:13
                                        wilk.z.lasu napisał:

> Forum powinno zmienić nazwę na Rozmowy wafla ze skuterem.

Ciekawie to wygląda. Jeden user Skuter i pilnujących go czterech adminów
                                        https://emoty.blox.pl/resource/jump.gifhttps://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gifhttps://emoty.blox.pl/resource/takaemotka.gif
                                        Wafel aż włazi tutaj tak mu się tam nudzi. Tak szczerze to powiem, że Skuter jeszcze całkiem rozsądnie pisze np. w wątku o ataku na iPKO. Jak czytam Waflo-Myszatą propagandę jak to świetnie PKO zabezpiecza serwis to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Skuter wyszukał np. świetny komentarz, jedno zdanie ale ważne, o reklamach o czym ja też pisałem a reszta towarzystwa tylko hymny pochwalne dla banku wymyśla...
                    • q.p.r Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 23.06.13, 19:42
                      szar_amysz napisała:

> Widze Quperku ze juz widzimy te sprawy zupelnie inaczej...

nie wiem qrede czy inaczej; wiem jedno; trabel który ludziom otworzył oczy na wiele spraw ktory pokazal rozne strony donoszenia ktory wytlumaczyl ze trzeba byc ostroznym z wysylaniem maili ktory pokazal jak to jest z mobbingiem i kto za to swinstwo moze odpowiadac zostal wykopany z forum; co tu qrede widziec inaczej
    • zocha37 Re: osobliwosci, anomalia - resume ze starego for 25.06.13, 17:44
      ukryty_wafel napisał:

> Musicie przyznać, siedzę mocno w Waszej głowie i beze mnie żyć i rozmawiac już nie możecie smile I własnie taka jest prawda. wink

"Najwyższy stopień kultury, jaki człowiek może osiągnąć, to przekonanie, że inni mogą się obejść bez niego." - Johann Wolfgang von Goethe

> Nie macie o czym rozmawiać. Bo by rozmowa była, to trzeba coś umiec i mieć o cz
      > ym rozmawiać.
      > Przeczytałem to co napisaliście tutaj - Rzeczywiście, możecie być "dumni" z teg
      > o co sobą reprezentujecie. Cieszę się bardzo, że na Naszym Forum Was nie ma. Ba
      > rdzo się cieszę. I bardzo Wam za to dziękuję. Bo o czym można byłoby z Wami roz
      > mawiać? No o czym? Reprezetnując taki "exworkerowy" poziom? Doskonale do siebie
      > pasujcie smile Powodzenia w dalszych, tak "budujących" rozmowach Wam zyczę smile

"Dobre wychowanie polega na ukrywaniu tego, jak wysoko człowiek ceni sam siebie, a jak nisko - innych." ~ Jean Cocteau

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka