Dodaj do ulubionych

"podwyżki"?

23.07.13, 09:55
kiedyś były w marcu.
potem przesunięto je na lipiec.
teraz kończy się lipiec i cisza....

czy ktoś coś wie?
Obserwuj wątek
        • fig-a75 Re: "podwyżki"? 23.07.13, 20:43
          nnnnoooooo... taka już naiwna ze mnie niewiasta jest....

jak pójdę dziecku do szkoły książki kupować - to machnę w sklepie "pracowym" identyfikatorem... i sprzedawczyni z wrażenia, że klientka w tak prestiżowej instytucji pracuje - od razu mi książki da! smile
          po co mi pieniądze!?
            • fig-a75 Re: "podwyżki"? 28.07.13, 19:46
              ... no gdzie może pracować osoba, dla której kupno kompletu książek do szkoły dla dziecka jest bardzo dużym wydatkiem finansowym.... pomyślmy.... no gdzie..... cóż... to wymaga dogłębniejszego przemyślenia sprawy....
          • totoro1 Re: "podwyżki"? 20.09.13, 23:32
            Żarty żartami a w księgarni niedaleko Puławskiej 15 ten patent działa - tzn. machania identyfikatorem. Co prawda nie 100% rabatu ale jakiś tam był. Zastrzegam, że ta miła niespodzianka (id wisiało mi wink zdarzyła mi się już jakiś czas temu.
            • kotwica110 Re: "podwyżki"? 02.11.13, 22:01
              i jak się czujecie po podwyżkach ? rozumiem ,że wszyscy są usatysfakcjonowani bo brak komentarzy na ten temat, tylko u mnie nie było ? jak ładnie wszyscy przełknęli ,pracownicy, wszystkie 3 związki , sielanka panie, kraina mlekiem i miodem płynąca. ja wyjdę przed szereg i zaproponuję obniżkę wynagrodzeń bo przecież jest tak super,wszyscy sa zadowoleni, niech pko ma jeszcze większe zyski bo przecież pracujemy ku chwale pko i jaśnie nam panującego.
              • fig-a75 Re: "podwyżki"? 03.11.13, 22:04
                znalazłam się w gronie szczęśliwców, którzy otrzymali "podwyżkę".
                i co mi po tym, że od szefa usłyszałam, że mam perspektywy, jestem rozwojowa....
                ta "podwyżka" mnie dobiła.
                jestem załamana.
              • exworker Re: "podwyżki"? 03.11.13, 22:05
                Podwyżek się zachciało, bezczelne typy !
                Czy w umowie o pracę było napisane, że będą podwyżki ? Nie było. To morda w kubeł jak podpisałeś i ciesz się, że pracujesz. Że masz kasę na czas. Ciesz się, że na piwko Ci starcza z kolegami. Zobacz jak Pani Basia na targowisku zapieprza, NO !
                Co Wy myślicie, że uda nam się wynik zrobić sprzedażą wciskanych na siłę produktów ? No jasne, że nie. Ale wynik musi być, motłochu, od tego jest bank.
                • nowyrym Re: "podwyżki"? 11.11.13, 19:19
                  mamy slabe zwiazki nie potrafimy sie organizować , wg mnie należy sie podwyżka każdemu uwzgedniajaca chocby infacje oraz dodatkowo motywacyjna za jakosc swiadczonej pracy
                  • kotwica110 Re: "podwyżki"? 01.01.14, 20:51
                    jestem ciekaw ile osób załapie się na podwyżkę z tytułu wzrostu wynagrodzenia minimalnego, od 01.01.2014 to 1680 zł brutto , jak to jest możliwe ,że u tzw. najlepszego pracodawcy płaca jest na poziomie wynagrodzenia minimalnego, tfu ... ,wstyd i żenada.
                    • obb.serwator Re: "podwyżki"? 02.01.14, 09:40
                      kotwica110 napisał:

> jestem ciekaw ile osób załapie się na podwyżkę z tytułu wzrostu wynagrodzenia m
                      > inimalnego, od 01.01.2014 to 1680 zł brutto , jak to jest możliwe ,że u tzw. na
                      > jlepszego pracodawcy płaca jest na poziomie wynagrodzenia minimalnego, tfu ...
                      > ,wstyd i żenada.

Płaca mój drogi jest na poziomie płacy rynkowej. Tylko taka może być. Nikt rozsądny nie płaci więcej niż płacą na rynku inni. Ruszą wynagrodzenia w innych bankach, to ruszą i u nas.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka