Dodaj do ulubionych

badanie zaangażowania i satysfakcji pracowników

14.12.14, 13:49
na co i po co to badanie ? to zmarnowane pieniądze , lepiej je było przeznaczyć na szlachetną paczkę. takie badanie nic nie wnosi do organizacji , nie jest miarodajne , wypełnia je 50% pracowników i to w większości z centrali i regionów , a to inny świat w porównaniu z oddziałami.inna sprawa to to ,że was nie interesuje zdanie załogi o czym dobitnie codziennie się przekonujemy.
jak znam ,życie to poziom satysfakcji wyniesie ponad 100 % ha ha ..... nawet komuna nie była tak bezczelna i zakłamana. pytam się ile to kosztuje i dlaczego naciągacie akcjonariuszy i klientów banku, na wza może pojawić się takie pytanie ,a teraz myślcie o ile potraficie....
Obserwuj wątek
  • ad63 Re: badanie zaangażowania i satysfakcji pracownik 17.12.14, 20:53
   Nasz zespół świadomie zrezygnował z udziału w tym badaniu manifestując w ten sposób co myśli o pracodawcy.
   A poprzednie badania, eh... Sposób prezentacji wyników z poprzednich badań powodują, że nasuwa się na myśl cytat Premiera Wielkiej Brytanii Beniamina Disraeliego, który mawiał: są trzy rodzaje kłamstwa - zwykłe kłamstwo, bezczelne kłamstwo i statystyka.
   • kotwica110 Re: badanie zaangażowania i satysfakcji pracownik 17.12.14, 21:48
    przypominam ,że badanie nie jest anonimowe pomimo zapewnień , bujać to my a nie nas , kto się jeszcze da nabrać na te teksty?
    • p.p.i Re: badanie zaangażowania i satysfakcji pracownik 19.04.15, 08:10
     Były wyniki? Czy cos mnie ominęło?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka