Dodaj do ulubionych

CO SADZICIE O OCHRONIE SUPERVISION

28.12.09, 14:28
Co sadzicie o ochronie super vision?Czy slyszeliscie cos na temat
tej firmy? oni jezdza takimi bialymi oklejonymi passatami, robia za
ochrone, taksowke i waza tez reklamy. Prosze o opinie bowiem
zastanawiam sie zeby podpisac z nimi umowe ochrony mojej firmy.
Obserwuj wątek
    • gaguga Re: CO SADZICIE O OCHRONIE SUPERVISION 31.12.09, 15:03
      Ja tam widziałem tylko jednego passata z jednym pracownikiem!!!! Na Naszym terenie działa kilka firm którym poświęciłbym więcej uwagi. Ale to tylko moje skromne zdanie. I jeszcze jedno o jaką ochronę chodzi? Monitoring elektroniczny czy ochrona fizyczna? Należy pamiętać że większość firm funkcjonuje na podobnych zasadach ale nie wszystkie mają własne centra monitorowania alarmów co wpływa na jakość wykonywanej usługi.
      Pzdr.
    • 2uboot2 Re: CO SADZICIE O OCHRONIE SUPERVISION 31.12.09, 16:15
      Nie lepiej rozpisać przetarg? Na pewno zgłosi się kilka podmiotów z branży
      security. Myślę, że trzeba się bliżej określić, czego się od takiej firmy
      oczekuje i ile się jest w stanie zapałacić za taką usługę. No i kwestia tego czy
      chodzi ochronę fizyczną, osobistą, systemy alarmowe, audyty bezpieczeństwa i
      inne takie.
      • vip5656 Re: CO SADZICIE O OCHRONIE SUPERVISION 31.12.09, 16:24
        chodzi mi o system alarmowy w biurze i napadowka. Dziekuje z góry za porady.
        • gaguga Re: CO SADZICIE O OCHRONIE SUPERVISION 31.12.09, 17:07
          Jeżeli chodzi o monitoring elektroniczny musisz rozważyć kwestie za jaką cenę jaka usługa. Możesz mieć tani system z tanim abonamentem z lichą obsługą. Proponuję Solid lub Nord-Wacht. Namiary na firmy znajdziesz na naklejkach na chronionych przez te firmy obiektach.
    • harpal Re: CO SADZICIE O OCHRONIE SUPERVISION 21.01.10, 22:10
      Bardzo solidna firma. Maja bardzo dużo obiektów do ochrony i ciągle przybywa. Znam osobiście osoby tam pracujące i naprawdę warto smile

POLECAM
      • mychajelcz-laskowice Re: CO SADZICIE O OCHRONIE SUPERVISION 25.01.10, 22:58
        Jak przeczytałam ostatnia opinie na temat ochrony super vision odrazu postanowialam sie zarejestrowac na forum zeby uswiadomic tej osobie ze nie ma racji!!! Pozwolę przytoczyc historie ktorej sama osobiscie doswiadczylam. Mianowicie od kilku miesiecy korzystalam z ich uslug: monitoring, reklama, przewozy- miesiecznie placilam im kupe pieniedzy. Na poczatku bylam zadowolona, znajomi odradzali mi ta firme miedzy innymi dlatego ze nieufaja tym ochroniarza, maja nieciekawa przeszlosc (byli policjanci itd... otym nie bede pisala na forum). Przekonalam sie jak potrafia wymyslac, plotkowac na swoich klientow tzn jada do jednej firmy i gadaja na druga i wkolko. Przypadkowo zgadalam sie z firma ktora ma z nimi umowe i dowiedzialam sie ciekawych rzeczy na swoj temet a oni odemnie na swoj. Co do przewozow to reklamuje sie ze dla nowych osob daja przewozy po laskowicach za darmo karzac dzwonic na ich telefon prywatny a w rzeczywistosci karza placic i kase biora dla siebie sprytnesmile)Ale to jest szczegol. Nasluchalam sie na ich temat ciekawych rzeczy wiec chcialam sprawdzic czy rzeczywiscie tak "szybko interweniuja" jak jest alarm iprzekonalam sie. Najpierw wlaczylam napadowke i co?? po 15 minutach zadzwonil do mnie ochroniarz z auta z pytaniem czy wlaczyla mi sie napadowka a potem powiedzial ze nieprzyjedzie bo wracaja z konwoju z intermarche...Dalam im jeszcze szanse. Kilkanascie dni pozniej wlaczylam alarmy i napadowke i co?? wtedy tez nikt nie przyjechal ani nie zadzwonil. Po 30minutach zadzwonilam do dyspozytora z pytaniem po jakim czasie od momentu wlaczenia alarmu powinni przyjechac? stwierdzil ze okolo 5 minut w zaleznosci czy daleko jest moj obiekt polozony od ich bazy (jest okolo 200m), powiedzialm mu ze czekam juz 30 minut i czy wogole maja zamiar przyjechac? a on: A Pani ma napewno umowe z firma super vision?? Myslalam ze szlak mnie trafi, wspolpracuje z nimi kilka miesiecy, dobrze mnie znaja...masakra totalna masakra!!! Rozmawialam pozniej z kolezanka u ktorej byli na plotach ochroniarze i opowiadali jej ze robie dym w firmie ze nie przyjechali a oni wiezli klienta taksowka, a drugi powiedzial ze mi alarm zamarzl!! totalna bzdura alarm mam zamontowany w srodku pomieszczenia. Zerwalam z nimi umowe wtrybie natychmiastowym bowiem prowadze bardzo powazna firme finansowa i bezpieczenstwo jest dla mnie podstawa. Nie moge pozwolic sobie na takie olewatorstwo. Zamierzam opisac ich w gazecie, zeby ostrzec ludzi ktorzi z nimi wspolpracuja. I takich ludzi jest bardzo malo, kilka firm na poczatku sama im znalazlam bo prosili jak sepy...ze niemaja klientow. Uwazam ze firma ochroniarska powinna zajmowac sie ochrona ludzi, obiektow anie reklama, taksowka istny cyrk!!!Szczerze odradzam!!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka