Dodaj do ulubionych

Wystawmy czerwoną kartkę poczcie na ul. Liliowej!!

21.10.10, 12:58
Na Jowisza!!! To jakiś koszmar!!! Czynna od 12 i w dodatku ta pani siedząca po prawej stronie nie może służyć jako wzór jak obsługiwać klienta... Kolejki, złorzeczenia... Czułem się dzisiaj jak u Bareisad
Obserwuj wątek
    • rob.tus Re: Wystawmy czerwoną kartkę poczcie na ul. Lilio 24.10.10, 19:38
      Jak juz udało mi się trafić na godziny urzędowania to nie miałem zastrzeżeń co do obsługi.
      Jednak:
      - godziny otwarcia są beznadziejne bo np paczkę mogę odebrać dopiero w czwartek piątek a to i tak na styk jadąc z Wrocławia z pracy.
      - listonosz nawet nie zajrzy czy ktoś w domu jest. Zostawia avizo i już go nie ma. Byłem kiedyś w domu jak zrobił taki numer. Paczkę dopiero odebrałem następnego dnia bo nie dotarł z powrotem przed zamknięciem poczty z objazdu.
      - ale, żeby ni narzekać udało mi się kiedyś załatwić aby paczkę avizowaną przenieśli do odebrania do poczty na wrocławską. Jest to do załatwienia na stałe, ale nie skorzystałem.

Ostatecznie jak coś kupuję w necie to podaję adres do pracy. A inne sprawy załatwiam na wrocławskiej.

• szklokontaktowe Re: Wystawmy czerwoną kartkę poczcie na ul. Lilio 27.10.10, 22:53
      z tego co słyszałem, ta młoda miała jakiś wypadek samochodowy i byc może dlatego poczta tak czynna... Ale faktycznie, powinni załatwic sobie jakieś zastępstwo skoro nie radzą sobie z godzinami urzędowania.
      Osobiście nie narzekam, byłem parę razy na poczcie i może akurat trafiałem, że kolejek nie było bo byłem zadowolony z obsługi. A może to dlatego, że trafiałem na tego sympatycznego młodzieńca.

Cieszmy się, że w ogóle mamy pocztę, nie musimy zasuwac np na Wrocławską... tam to dopiero tragedia. Byłem raz, więcej nie pójdę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka