Dodaj do ulubionych

Nowa lokalizacja Poczty z ul. Liliowej

03.10.12, 21:20
Planowana jest zmiana lokalizacji poczty z ul. Liliowej i ul. Wrocławskiej do wybudowanej przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Galerii Centrum" na pierwsze piętro tego budynku.
Podobno trwają już przygotowania adaptacyjne.
Pomimo , że budynek ten posiada windę, to na pewno nie ułatwi starszym osobom np. pobieranie rent czy emerytur.
Obserwuj wątek
    • motorrek Re: Nowa lokalizacja Poczty z ul. Liliowej 06.10.12, 10:44
      Dobry pomysł,ale..... , przede wszystkim Centrum Zgadzam się I piętro to poroniony pomysł pomimo windy - poczta powinna znajdować się na parterze dla wszystkich starych , młodych i niepełnosprawnych . Lepszym niewątpliwie miejscem byłoby w nowobudowanym bloku k/Brico , gdzies na parterze , równiez Centrum .
    • wygadana Re: Nowa lokalizacja Poczty z ul. Liliowej 06.10.12, 21:06
      Mi odpowiada aktualna lokalizacja.
    • mieszkajacywpl Re: Nowa lokalizacja Poczty z ul. Liliowej 07.10.12, 06:36
      czy w tym kraju nastąpi kiedyś prywatyzacja poczty, dla dobra wszystkich, którzy z niej korzystają?
    • okioko Re: Nowa lokalizacja Poczty z ul. Liliowej 07.10.12, 10:04
      CytatPomimo , że budynek ten posiada windę, to na pewno nie ułatwi starszym osobom np. pobieranie rent czy emerytur.
      o to chodzi, żeby ludzie pobierali mniej świadczeń socjalnych...
      • basiekkasiek76 Re: Nowa lokalizacja Poczty z ul. Liliowej 09.10.12, 09:34
        Nie wyobrażam sobie tych osob, które będą chciały wysłać 20-kilową paczkę. To już może być problem. A potem kierowca odbierający całą korespondencję będzie musiał ją zwieść na dół. No nie wiem...jakoś tego nie widzę. Chyba poczta pozbędzie się niektórych klientów. Tych obładowanychbig_grin
        • eryka.michalak Re: Nowa lokalizacja Poczty z ul. Liliowej 09.10.12, 11:25
          Na poczcie przy Liliowej panie urzędniczki nic nie wiedzą o przeprowadzce do nowej Galerii. Pytałam. Powiedziały, że klienci im to mówią.
          • j.laskowice Re: Nowa lokalizacja Poczty z ul. Liliowej 09.11.12, 08:24
            Czyżby to tylko plotka?
            • rudkenbil Re: Nowa lokalizacja Poczty z ul. Liliowej 09.11.12, 10:02
              Nie zdziwiłoby mnie gdyby to była plotka, lecz również nie zdziwiłoby mnie gdyby panie na poczcie nic o faktycznej przeprowadzce nie wiedziały... Te panie generalnie nie wiele wiedzą...
              • okioko Re: Nowa lokalizacja Poczty z ul. Liliowej 15.11.12, 15:51
                Plotka chodzi, że poczta ma zamiar wymienić personel na bardziej uprzejmy...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka