Dodaj do ulubionych

Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS.

01.04.06, 08:08
Pasmo wpadek, buta, nieprzemyślane decyzje polityków Prawa i Sprawiedliwości
powoduje, że ich poparcie gwałtownie spada.
Czy jest na tym forum ktoś, komu polityka i PiSu się podoba.
Obserwuj wątek
    • wygadana Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 01.04.06, 09:27
      To co wyprawiają bracia Kaczyńscy, Gosiewski, Wassermann, Dorn, Ziobro to
      skandal. Pokłony dla Rydzyka, ataki na media wymiany kadr wszędzie gdzie tylko
      możliwe, niepanowanie nad urzędami które piastują (prezydent daje medal komuś
      komu nie chce dać), ataki na NBP,Trybunał Konstytucyjny itd.

To wszystko wskazuje, że ich wybór był wielkim błędem.
      WIELKIM!
    • cygnus007 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 03.04.06, 19:51
      PiS pisem ale kto ich wybrał ??
      Za przeproszeniem dla inteligencji ale naród nasz jest głupii.
      Dał się nabrac na kaczuszkę modlącą sie w kościele a teraz pojeżdża Dziwisza???
      Gdzie tu religia pytam A rYDZYK i jego radyjko to odłam kościoła odłam który
      powinien zostać przez kler jasno i wyraźnie potępiony bo już jeden biskup
      powiedział w radiu Zet że "...radio Ma-Ryja to partyjne a nie katolickie radio"
      dlaczego jednak kośćół milczy - czy majż coś do ukrycia??
      --
      "sumienie jest wyznacznikiem naszego człowieczeństwa i tworzy naszą wiarę"
    • jasfinks Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 12.04.06, 22:14
      Ja oczywiście popieram PiS!
      Ponieważ nie lubię chodzić w stadzie...
      Ponieważ cenię odwagę i prawdę...
      Ponieważ jest teraz szansa, że oni rozliczą komunę,która rozkradła i popaprała
      całą Polskę...

Natomiast, przykro mi, ale za małych ludzi z małym rozumkiem uważam tych
      raczej,którzy szkalują nieustannie i w chamski prymitywny sposób braci
      Kaczyńskich,którzy mają odwagę aby zacząć odnowę w naszym pięknym kraju...
      Jak widzę tą napastliwość,jątrzenie,złośliwość,brak kultury,namolność i jawną
      stronniczość - to przypomina mi scena z filmu "Walka o ogień", kiedy to jedna
      małpa drugą małpę walnęła w głowę kamieniem i cieszy się z tego a inne małpy jej
      wtórują...
      • poodzian Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 12.04.06, 22:55
        Tego można było się spodziewać.
        Wytarczy poczytać parę wpisów jasfinksa aby się przekonać jak wielkim dysponuje
        rozumkiem i w jaki prymitywny sposób potrafi szkalować innych ze
        stronniczością, złośliwością i brakiem kultury.
        --
        "ŚMIEJMY SIĘ Z GŁUPICH, CHOĆ I PRZEWIELEBNYCH" - Ignacy Krasicki
        • jasfinks Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 13.04.06, 00:07
          Nie będę się tu oceniał Twojego rozumku poodzian bo trudno tu coś w ogóle
          zauważyć...ale Twoją upierdliwość i stronniczość i prymitywizm zauważyło tu
          wiele osób poza mną...
          Przy okazji,jeśli nikt inny tego nie zrobił, to zwracam Ci uwagę, że w każdym
          poście łamiesz regulamin forum.Jeżeli Twój rozumek uniemożliwia Ci dotarcie do
          tekstu regulaminu i netykiety to Ci w następnym poście łopatologicznie to
          napiszę...;D
          • poodzian Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 13.04.06, 11:06
            Mój post to były żywcem wzięte słowa z postu jasfinkasa (takich obraźliwych
            słów staram się nie używać). Faktem, jest że jestem często dosadny w słowach i
            bezwzględny w krytyce (i nie ma w tym taryfy ulgowej dla kleru, samorządu
            posłów itd.) Moje argumenty nie trafiają do ludzi pokroju jasfinksa, którzy
            potrafią tylko wyzywać wszystkich od czerwonych i używać epitetów. Nie dziwię
            się im, że nie potrafią się pohamować skoro ich idol Kaczyński też używa słów
            typu "spieprzaj dziadu".
            Myślę, że większość z forum poznała się na Pisie i koledze jasfinksie i sama
            ich odpowiednio oceni.

--
            • jasfinks Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 13.04.06, 18:34
              poodzian napisał:

> Mój post to były żywcem wzięte słowa z postu...

Widocznie nie stać Cię na coś własnego oryginalnego...;D Potwierdza to jeszcze
              fakt pisania dowcipu już wcześniej użytego przez kogoś innego a także
              pretensjonalne używanie pseudonimu innej osoby...

> potrafią tylko wyzywać wszystkich od czerwonych i używać epitetów...

Czy nazwanie czerwonego czerwonym jest wyzywaniem? Nie, to jest tylko
              stwierdzenie faktu! Poza tym to nie nazywam tak wszystkich tylko rzeczywistych
              czerwonych, takich jak Ty i paru innych na tym forum...A tą waszą czerwoność
              bardzo łatwo udowodnić przez prostą analizę waszych wypowiedzi...

Te powyższe cztery linijki napisanego przeze mnie tekstu to jest(jakbyś nie
              wiedział) tzw argument logiczny dowodzący Twojej kłamliwości!

> Dlaczego Jarosław Kaczyński jest kawalerem?
              Bo mu najładniejszą dziewczynę brat zabrał!

Kaczyńskim mówię to co jeden znich powiedział:
              Spieprzaj dziadu! <

A ten powyżej Twój tekst,to też jakbyś nie wiedział,to typowy przykład używania
              epitetów zamiast argumentów!Poza tym takie wypowiedzi na temat najważniejszych
              osób w naszym państwie to nie tylko dowód prymitywizmu osobnika je
              wypowiadającego ale jest to również przestępstwo!W czasach monarchii obcięto by
              Ci za to język co najmniej, a teraz możesz dostać wyrok w zawieszeniu ew. grzywnę...

> Myślę, że większość z forum poznała się na Pisie i koledze jasfinksie ...<

Być może na tym forum większość to tzw lewactwo,które powinno siedzieć gdzieś
              daleko i cicho wstydząc się za swoje przeszłe i swoich towarzyszy "dokonania"
              ale to mnie nie przeraża bo wiemy przecież, że to absolutnie nie jest
              odzwierciedlenie realnego społeczeństwa.W realnym społeczeństwie przeważają na
              razie na szczęście ludzie normalnibig_grin

I jeszcze na koniec obiecane łopatologiczne ponowne zwrócenie Ci uwagi,że
              notorycznie łamiesz tu zasady właściwego zachowania; mianowicie nie pisze się w
              internecie WIELKIMI literami! Oznacza to w sieci,że krzyczysz.A ponieważ Twoja
              sygnaturka jest w każdym poście wielkimi literami to znaczy,że wrzeszczysz
              nieustannie! Bądź więc łaskaw i zmień te litery w sygnaturce na małe,bo
              powodujesz być może u niektórych takie odczucia jak ci dresiarze u mOjo co to
              wyją jej pod oknami za głośną nielubianą muzyką...

forum.gazeta.pl/forum/1904849,62605,1617503.html

• paskudekk Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 12.04.06, 22:57
        > Ponieważ nie lubię chodzić w stadzie...

A to dziwne, bo jakos wydaje mi sie, ze to wlsnie w PiS-ie wszyscy maja myslec
        w jednakowy sposob, tak jak chce Kaczynski. A jak ktos mysli inaczej to zle
        mysli. Np. do dzis nie slyszalem z ust naszego premiera, ze nie ma nic
        przeciwko Lepperowi w rzadzie. Jedynie Kaczynski mowil, ze Marcinkiewicz sie
        zgodzil. Jesli cos sie w tej sytuacji zmienilo to mnie poprawcie, ale wyglada
        mi to na tekst w stylu "To jak towarzyszu myslicie, kto moze byc vice
        premierem? I dlaczego wlasnie Lepper? A teraz pokazcie jak sie bardzo cieszycie
        z tej decyzji."

> Ponieważ cenię odwagę i prawdę...
        A co tu jest prawda? To ze nie bedzie u wladzy ludzi z wyrokami? (patrz A.
        Lepper)? To, ze od tego roku bedzie zniesiony podatek od inwestycji? (jedna z
        pierwszych obietnic wyborczych, ktora odwolali)? To, ze w ramch taniego panstwa
        mieli ograniczyc ilosc urzednikow, a poki co wzrosla ich ilosc i ciagle maja
        pomysly na nowe urzedy? To, ze nie bedzie obsadzania stolkow wedlug partyjnego
        klucza (zeby nie szukac daleko wroclawski Dialog)? Mozna by tak jeszcze dlugo...

> Ponieważ jest teraz szansa, że oni rozliczą komunę,która rozkradła i popaprała
        > całą Polskę...
        Od rozliczania sa sady, prokuratorzy, IPN i jeszcze kilka urzedow. Rzad i
        parlament sa od rzadzenia.

> Jak widzę tą napastliwość,jątrzenie,złośliwość,brak kultury,namolność i jawną
        > stronniczość - to przypomina mi scena z filmu "Walka o ogień", kiedy to jedna
        > małpa drugą małpę walnęła w głowę kamieniem i cieszy się z tego a inne małpy
        > jej wtórują...

I wlasnie dlatego nie popieram PIS-u smile
        • petit7 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 13.04.06, 19:14
          Bracia Kaczyńscy i ich ekipa drastycznie traci poparcie. Jest to całkiem
          zrozumiałe, sami sobie to wypracowali atakami na NBP, dziennikarzy i Trybunał
          Konstytucyjny. Dla nich jest jedna świętość Rydzyk, są pod pantoflem kleru i
          prowadzą dalej bezsensowną wojnę z Irakiem.
          Dlatego nie popieram PiSu i tego rządu, który po świętach się trochę zmieni
          (Leper zostanie wicepremierem).

P.S. Na jasfinksa proszę nie zwracać uwagi to niepoważny krzykacz.
          --
          Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
        • jasfinks Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 13.04.06, 19:46
          Źle mnie nieco zrozumiałeś paskudekk.Pisząc o chodzeniu w stadzie miałem na
          myśli nie PiS a zachowanie się na forum.Trzeba mieć własny a nie
          stadny(modny?)pogląd na wszystkie problemy...Poza tym mam takie hobby,że szukam
          prawdy a mierzi mnie bardzo kłamstwo,intryganctwo i obłuda!Co do jednakowego
          myślenia(a raczej postepowania) w PiSie to wymaganie normalne w każdej partii,
          bo partia w której każdy idzie w inną stronę to nie partia tylko grupa
          dyskusyjna co najwyżej..;D
          A Lepper u władzy?Już wcześniej był np marszałkiem w Sejmie.A teraz jest po
          prostu złem koniecznym.A przyczyną takiej sytuacji jest dziwne zachowanie
          zszokowanych i sfustrowanych przegraną panów "Prezydenta z zasadami" i "Premiera
          z Krakowa"t.j. Tuska i Rokity...Poza tym Lepper obecny to już inny
          Lepper..Ludzie się zmieniają...Podobną metamorfozę przeszedł szef niemieckiej
          dyplomacji a kiedyś też uliczny zadymiarz polityczny - Joschka Fischer.

Wymiana kadr jest zawsze przy zmianie władzy, a teraz jest szczególnie wskazana
          aby się pozbyć czerwonych złodziei,których wszędzie pełno...

Od rozliczania są sądy,prokuratorzy i inne urzędy, ale te sądy ci prokuratorzy
          i te inne urzędy też są niestety obsadzone mocno przez czerwoną mafię i PiS chce
          z tym zrobić porządek.Jeśli Platforma nie chce w tym pomóc to trzeba to zrobić z
          Lepperem i innymi chcącymi.
          Po prostu: "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma"!
          Moja babcia "sprzedała" mi kiedyś takie przysłowie:"To nie sztuka zabić kruka,
          ale gołą d..ą jeża..."
          Wierzę,że PiS to potrafi i dlatego ich popieram!
          • petit7 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 06.06.06, 17:36
            PIS buduje państwo partyjne. Na zjezdzie Kaczyński powiedział, że "odzyskał"
            MSZ, tak jak wcześniej media publiczne, resorty siłowe teraz zawłada spółki
            państwowe. A w najbliższym czasie instytucję niezależną - Trybunał
            Konstytucyjny. Kto tę PISowską rewolucję krytykuję ten wróg. Kaczyński nazywa
            III RP postkomunistycznym monstrum. Za nic nie ma sukcesy Polaków w ostatnich
            17 latach. Zawładając wszystkim a krytyków wmieszać w "układ", fałszując
            historię - to metoda polityków PIS. Musimy to ostro krtykować bo nie zpowiadają
            się dobre czasy!
            --
            • jasfinks Ja popieram PiS! 06.06.06, 19:58
              petit7 napisał:

> PIS buduje państwo partyjne<

Bzdura!PiS LIKWIDUJE państwo partyjno-mafijne stworzone przez czerwoną mafię i
              innych oszustów współpracujących z nimi!Aby tego dokonać w pełni i dokładnie to
              jest oczywiste że trzeba było zacząć od "odzyskania" resortów siłowych.No i
              widzimy już chyba coraz więcej wyprowadzanych w kajdankach czerwonych
              kolesi...do aresztu gdzie jest najlepsze dla nich miejsce!(Na razie, a potem do
              kamieniołomów wink

Po ostatnich postanowieniach Trybunału Konstytucyjnego mam wątpliwości co do
              jego bezstronności i niezależności!Czas pokaże...

>Za nic nie ma sukcesy Polaków w ostatnich
              > 17 latach. Zawładając wszystkim a krytyków wmieszać w "układ", fałszując
              > historię - to metoda polityków PIS.<

Tu także petit7 pisze bzdury i kłamie jak zawsze: sam słyszałem w TV jak
              Kaczyńscy chwalili PO i SLD za niepsucie naszego wejścia do NATO i Unii.A inne
              sukcesy? To chyba zbudowanie czerwonych struktur mafijnych w celu rozkradania
              kraju?Zatuszowanie wielu wielkich afer? Wielkie bezrobocie?Rozwydrzona
              młodzież?Narkomania?Pochody gejowskie?
              Krytyków(czyt.przestraszonych różnych skomuszonych kombinatorów i ich
              kolaborantów!)nikt nie miesza - oni sami wmieszali się kilkanaście lat temu w
              ten układ i to oni fałszowali i fałszują historię m in przy nieudolnej pomocy
              takich jak Ty petit7!

>Musimy to ostro krtykować bo nie zpowiadają
              się dobre czasy!<

A tu kto Cię upoważnił do pisania w liczbie mnogiej?!Pisz w swoim imieniu! No
              chyba że piszesz w imieniu jakiejś grupy przestraszonych czerwonych wink))
              • j.laskowice Ja też nie popieram PIS. 06.06.06, 20:17
                Mamy jednego popierającego PIS. W mediach i to nie tylko prywatnych słychać, że
                PiS nie tylko traci poparcie PiS tonie!
                Wara kaczorom od Trybunału Konstytucyjnego.
                Polska młodzież zrobiła w ostatnim czasie wielki awans edukacyjny, chce żyć w
                nowoczesnym i otwartym świecie. Co oferuje PiS młodym? Ministra wszechpolaka,
                który chce zaprowadzić w szkołach porządek. Chcą uczyć dzieci, że żołnierze
                polscy w Iraku to bohaterzy!. Jestem przeciw ich indokrynacji! Tych
                wyprowadzanych w kajdankach wyprowadzały jeszcze stare służby, nowe PiSowskie
                (CBA) jeszcze nie działa. Z tego układu odszedł p. Meller mądry polityk, który
                swoim nazwiskiem nie chciał firmować tych dziwnych małych ludzi z PiSu jak np.
                powszechnie nielubianego Gosiewskiego.
                Czy ktoś jeszcze oprócz jasfinksa ich popiera?
                • mono80 Re: Ja też nie popieram PIS. 06.06.06, 22:42
                  a może w szkołach ma być propagowane gejostwo jako norma i dzieci będa miały
                  dwóch tatusiów lub dwie mamusie i to ma być ten Twój nowoczesny świat.Meller
                  odszedł bo nie był politykiem tylko urzędnikiem i do tego mądrym człowiekiem,
                  a nie każdy mądry człowiek nadaje się na polityka.Nikogo nie lubisz,bo lubisz
                  ludzi pokroju Kwaśniewskiego - człowiek bez wyrazu umiejącegy się znaleźć w
                  każdej sytuacji dla własnej korzyści.
                  • petit7 Re: Ja też nie popieram PIS. 07.06.06, 16:51
                    Nie lubię ludzi chorych na władze, nie umiejących sie swobodnie wypowiedzieć.
                    Podczas ostatniej wizyty papież lepiej mówił po polsku niż polski prezydent.
                    Nie kochałem Kwaśniewskich ale lepiej reprezentowali Polskę niż ich następcy a
                    podobno lepiej wykształceni....
                    --
                    • jasfinks Liczę na PiS! 07.06.06, 18:02
                      A ja ciągle stokroć bardziej wolę ludzi nie umiejących się swobodnie
                      wypowiedzieć ale uczciwych od swobodnie się wypowiadających złodziei i oszustów!
                      • matejkoo PIS-porażka 07.06.06, 18:14
                        Mam pytanie... gdzie jest Prawo, Sprawiedliwość? czy w sprzymierzu z SO w której połowa posłów posiada wyroki sądowe, długi i nie płaci ponieważ ma immunitet? (największy dług do 4mln zł, jeden z posłów SO), to jest prawo? prawem też są coraz częstsze wystąpienia neo-nazistów LPR, bijących ludzi którzy chcą pokazać swoje poglądy na ulicy mając, do tego konstytucyjne? czy są też tacy dobrzy, sprawiedliwi? obiecywali oszczędne państwo a póki co trwonią nasze pieniądze tworząc nowe ministerstwa, i biurokratów, zjadających nasze pieniądze, to jest uczciwość?
                        • makler4 Re: PIS-porażka 07.06.06, 19:07
                          Tak matejkoo ma 100% racji. Ludzie z PiSu to porażka. Podaje linka do newsa z
                          kongresu tej partii gdzie możemy usłyszeć jak śpiewa hymn Jarosław Kaczyński.
                          Żenada:
                          fakty.interia.pl/news?inf=756947
                          • mono80 Re: PIS-porażka 07.06.06, 20:51
                            wolę słuchać żle śpiewającego Kaczyńskiego niż oglądać pijanego w sztok Kwacha
                            na cmentarzu i to jakoś nie uraziło uczuć polaków a żle zaśpiewany hymn to
                            zniewaga - mierzmy ludzi tą sama miarą
                            • jasfinks Re: PIS-porażka 07.06.06, 21:37
                              Z jedną poprawką,mono80!Zataczający się i bełkoczący komuch Kwach na cmentarzu
                              pomordowanych Polaków (przez jego zresztą sowieckich towarzyszy)URAZIŁ uczucia
                              Polaków!Prawdziwych Polaków! Nie uraziło to(i inne podobne postępki)natomiast
                              komuchów - bandy od zawsze lekceważącej Polaków a wysługującej się "kacapom"...
                              Ci tu forumowi krytykanci PiSu i jednocześnie popieracze komuny też zawsze
                              popierali "Kwacha","Cimoszkę"i całą resztę tej paskudnej antypolskiej
                              formacji.Przejrzyj sobie ich wcześniejsze posty...
                              • librys Re: PIS-porażka 07.06.06, 22:02
                                Jestem zdecydowanym przeciwnikiem PiSu. I myślenia jakie mają ich zwolennicy,
                                że jeśli ktoś ich krytykuje to jest albo dewiantem albo popiera komunę.
                                Prawda jest inna gros ludzi niemile wspominających czasy tzw. komuny nie
                                popiera Kaczyńskich i jego świty. PiS to nie jest jedyna opcja polityczna (na
                                szczęście), która ma inne plany i program jak postkomuniści.
                        • jasfinks Z PiSem mamy szansę na normalność 07.06.06, 21:15
                          matejkoo napisał:

> Mam pytanie...<

Odpowiedź jest prosta.Przymierze z Samoobroną i LPR było jedyną realną
                          możliwością (z winy PO)utworzenia parlamentarnej większości w celu
                          przeprowadzenia planowanej naprawy Polski!Jak już kiedyś pisałem, podobnie
                          zachował się kiedyś król Władysław Jagiełło sprzymierzając się wtedy z dzikimi
                          Żmudzinami i Tatarami aby wygrać bitwę z Zakonem Krzyżackim.Myślę,że podobnie
                          zachował by się też każdy z Was i nawet razem z nielubianymi sąsiadami
                          walczylibyście przeciw jakiemuś zagrażającemu Wam wszystkim niebezpieczeństwu!
                          Czy to takie trudne do zrozumienia? Oczywiście można też było, we wszystkich
                          tych przykładach, unieść się honorem, zrezygnować z pomocy tych takich "nie
                          bardzo" i przegrać wszystko być może na zawsze!Czy tak byście zrobili Wy
                          wszyscy,krytykanci PiSu?
                      • laskowiczanka Re: Liczę na PiS! 07.06.06, 23:19
                        "Uczciwych"??????????????? Jasfinks -o czym Ty mówisz?
                        Nasza I Dama "uczciwie" przyznaje się dobycia młodszą od swojego męża o 2
                        lata!!! Jedyna sfałszowana teczka w całym IPN-ie, to teczka pana Jarosława K.
                        Wszystko, czego ten nasz obecny rząd się domaga - to krew (winnych czy nie -
                        wszystko jedno, każdego kto nie jest po ich stronie). Gospodarka, rozwiązanie
                        problemów społecznych - kogo to dziś w rządzie obchodzi? Najważniejsza
                        lustracja!!! Wychowanie patriotyczne w szkołach - może zamiast
                        tego "genialnego" pomysłu należałoby zrobić coś, żebyśmy mogli być dumni z
                        naszej Ojczyzny, żebyśmy nie chcieli z niej uciekać (i to nie tylko "za
                        chlebem"), żebyśmy marzyli o powrocie do Kraju. Pewnie masz wielu znajomych,
                        którzy wyjechali za granicę do pracy - czy wielu z nich ma zamiar tu wrócić? A
                        jeżeli nie, to czy zapytałeś dlaczego?
                        • jasfinks Re: Liczę na PiS! 08.06.06, 00:31
                          laskowiczanka napisała:

>Jasfinks -o czym Ty mówisz?<

Ja zwracam uwagę na rzeczy ważne,istotne i o takich mówię!Ty natomiast czepiasz
                          się drobnostek i jeszcze je wyolbrzymiasz! Czy to ma jakieś znaczenie że kobieta
                          chciała się odmłodzić? Chyba wszystkie powyżej trzydziestki to robiąwink
                          Że teczka była sfałszowana to już dawno temu orzekł sąd, który się tym zajmował!
                          Rozliczenie moim zdaniem jest konieczne(w innych krajach już dawno to mają za
                          sobą!), bo jak tego nie załatwimy to ten smród będzie się wlókł za nami w
                          nieskończoność!To jest jak konieczność wzięcia prysznica po przejściu przez bagno!
                          Wychowanie patriotyczne?A dlaczego nie?Niektórzy może woleli by zamiast tego
                          wychowanie seksualne ze szczególnym uwzględnieniem pozycji może nawet z udziałem
                          gejów aby ich nie dyskryminować jak domaga się tzw lewica wink
                          Mam oczywiście znajomych którzy pracują za granicą ale mają zamiar wrócić a
                          niektórzy już wrócili i założyli firmy i tak jest właśnie dobrze! Myślę, że ci
                          co wyjeżdżają (uciekają?) to właśnie z powodu komuny czy też stanu przez nią
                          spowodowanego a nie z powodu PiSu który dopiero zaczyna naprawiać to co komuna
                          popsuła! Pisałem tu już wcześniej o mojej ulubionej nauczycielce która uciekła
                          od komuny do Kanady a kiedy jej zarzucano zdradę kraju odpisała że uciekła nie
                          od Polski tylko od Czerwonej Macochy smile
                          • laskowiczanka Re: Liczę na PiS! 08.06.06, 09:46
                            1. Kłamstwo zawsze będzie kłamstwem - nie ważne, czy dotyczy rzeczy ważnych,
                            czy drobnostek.
                            2. Nie wszystkie kobiety po trzydziestce oszukują na temat swojego wieku.
                            3. "Prysznic" dostaną tylko te osoby, na których widać trochę brudu. Ci, którzy
                            (jak Ty to nazywasza) naprawdę "śmierdzą" już dawno spryskali się drogimi
                            perfumami i dobrze zatuszowali swój brud - więc lustracja im nie zaszkodzi.
                            Skrzywdzi natomiast wielu porządnych ludzi, za którymi nie stanie się żaden
                            minister sprawiedliwości - i nie będzie krzyczał, że teczka jest sfałszowana.
                            4. Wychowanie patriotyczne? - Widziałeś, jakich przedmiotów uczą się dzieci w
                            szkołach? Czy nie ma tam przpadkiem języka polskiego, historii, wiedzy o
                            społeczeństwie, godziny wychowawczej, religii (nie religioznastwa!)? Czy to nie
                            wystarczy, żeby mówić o patriotyzmie? Kosztem jakiego przedmiotu tym razem
                            planuje się wprowadzenie wychowania obywatelskiego? Matematyki, chemii (i tak
                            jest tylko jedna), czy innych merytorycznych przedmiotów, które są okrojone do
                            minimum. Chcesz, żeby leczył Cię lekarz, który miał wychowanie patrityczne
                            zamiast biologii? Albo kłamał w drobnych sprawach na kolokwiach, bo tylko
                            trochę ściągał?
                            Żal mi ludzi, którzy chcą tylko zemsty. Nie zastanawiają się co zrobić, żeby
                            było lepiej. Niszczą wszystko, co było dobre w przeszłości i za jedynie słuszne
                            uważają to, co sami robią.
                            Pozdrawiam Cię jasfinks. Szanuje Twoje przekonania (oprócz tych dotyczących
                            kłamstw) ale absolutnie się z nimi nie zgadzam.
    • mono80 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 07.06.06, 22:06
      jasfinks masz duzo racji w tym co piszesz ci wszyscy niby polacy martwiący się
      o dobro Polski są po prostu zmanipulowani przez media,a media jakie są to widać
      wszyscy tylko podają newsy i kto poda pierwszy to jest lepszy,mało który
      dziennikarz podając jakieś fakty stara się dotrzeć do sedna sprawy lub
      przedstawić racje drugiej strony przykład; podają wszyscy,że wzrasta akcyza na
      olej opałowy,ale to że będzie zwrot części ceny oleju licząc 17 litrów na m2
      powierzchni grzania tego juz się nie podaje no bo niby po co jest podwyżka
      ogrzewania i każdy straci tyle a tyle przeciez to jest normalna manipulacja jak
      za Gebelsa a mistrzem manipulacji w PO jest JM Rokita,ale to do ludzi nie
      dociera,bo nie chcą aby dotarło tak jest wygodniej i nie trzeba myśleć
      • matejkoo Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 07.06.06, 22:12
        To że nie popieram PIS to znaczy że jestem komuchem? każdego widzę oceniasz według systemu ja i komuchy..
        Po pierwsze jeżeli mówię że chce przestrzegać prawa to egzekwuje je, póki co PIS nie egzekwuje, co gorsza zadaje się z ludźmi którzy go nie przestrzegają. Co gorsza mówisz "komuchy komuchy.".. jak wiesz komuniści mieli na celu kontrolowanie wszystkiego, a także każdego urzędów.. a co dziś robi PIS, jak komuniści przejmuje kontrole nie tworząc konkurencji... nie dotrzymuje obietnic wyborczych.

Dla mnie człowiek który łyknął wszystkie populistyczne hasła PIS'u jest człowiekiem z klapkami na oczach, mało inteligentnym i dającym się sterować przez populistów. Mówisz "Przymierze z Samoobroną i LPR było jedyną realną
        możliwością (z winy PO)" winy PIS? PIS nawet nie szedł na kompromisy, tylko stawiał warunki.. gdy PO nie przyjęło to od razu wina PO.. człowieku pomyśl logicznie jak ktoś jest dyktatorem, to jaki jest pożytek z wchodzenia z nim do koalicji? wszystko wina PO a może patrzcie na siebie.. bo co PIS zrobił dziś dla Polski? Na pewno jej nie oczyszcza obsadzając stanowiska tylko i wyłącznie swoimi ludźmi.. nie fachowcami tylko swoimi.. kompromitują nas na arenie między narodowej, poprzez swoje roszady i marne zagrywki.. niszczą ten kraj taka jest prawda...

Jasfink prywatnie powiem CI że żal mi Ciebie że jesteś tak "głupim" oceniając szablonowo ludzi, bo jakoś nie popieram Kwaśniewskiego i jestem typowym kapitalistą a jak wiesz to raczej nie popiera komunizmu więc zanim zaczniesz nas oceniać, układać na biurko komunizmu zastanów się .. bo pokazujesz tylko swoją głupotę.
        • mono80 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 07.06.06, 22:43
          jestem ciekaw czy ty matejko wierzysz w to wszystko co piszesz
          no to odpowiedz
          -jaka była możliwość stworzenia większości w obecnym sejmie?
          -jakie warunki postawiło PO mimo,że w wyborach zajęła jednak II miejsce?
          -dlaczego nie wyczyścić wszystkich spółek skarbu państwa z byłych SB-ków?
          -skąd wiesz o kompromitacji na arenie międzynarodowej,chyba z GW ?
          -na jakiej podstawie określasz siebie jako typowego kapitalistę i dlaczego
          uważasz,że ty masz rację?
          -dlaczego nazywasz kogoś głupkiem skoro ty nim możesz też być w/g innych?
          PiS-owi można wiele zarzucić, ale nie to,że nie podejmują próby zmian w Polsce
          okrągłostołowej,z której i ty pewnie nie jesteś zadowolony.Należy wytykać błędy,
          ale nie powtarzać sloganów z Gazety Wybiórczej i nawet ich główny Michnik nie
          jest najmądrzejszy i też się myli.
        • jasfinks Ja popieram PiS! 07.06.06, 23:08
          Ciebie matejkoo nie uważam za komucha ale za wprowadzonego(tak jak wielu)przez
          nich w błąd!Uległeś owczemu pędowi i powtarzasz chyba bez zastanowienia
          antypisowskie bzdury klepane nieustannie przez zfrustrowanych przegranych...
          Chciałbym tu wyraźnie zaznaczyć, że i owszem widzę też wady i błędy PiSu!Nikt
          nie jest idealny...Ale oni są,moim zdaniem,w tym momencie naszej historii
          najlepsi do zrobienia przełomu na lepsze w Polsce we wszystkich dziedzinach!
          Zauważ, że nawet paskudni skądinąd Lepper i Giertych przy nich jakby złagodnieli
          i nabrali ogłady!
          Kiedyś też liczyłem na Platformę,jak wielu innych, ale chyba nieco się
          przeliczyliśmy jak widać po tym co robią i mówią!Przecież PO mimo,że przegrała
          wybory pod każdym względem to w rozmowach przedkoalicyjnych wysuwała żądania
          jakby to ona wygrała wszystko!Chcieli mieć np przewagę w obsadzaniu
          resortów(łącznie z siłowymi!)na co PiS nie mógł się jako zwycięzca,co chyba
          oczywiste,zgodzić!
          Jeśli do tego dodamy podejrzenia(wielu twierdzi,że to pewnik)o zmowie PO i
          czerwonych w sprawie zawłaszczania Polski,wspólne (film "Nocna zmiana")obalenie
          rządu Olszewskiego to chyba nie ma się co dziwić PiSowi,że postanowił pokazać
          kto tu właściwie wygrał i na kogo postawił naród!
      • j.laskowice Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 07.06.06, 22:19
        Ja uważam akurat odwrotnie. Mistrzami manipulacji są przedstawiciele PiSu niech
        wspomnę posła Kurskiego (którego nie lubię nie zgadzam się z nim ale cenię za
        inteligencję).
        Większośc ludzi interesuje to co rząd robi dla ludzi teraz i najbliższej
        przyszłości. Czy jest praca, czy wzrasta moc nabywcza tego co zarobią, czy
        można liczyć na opiekę lekarską, co będzie gdy pójdą na emeryturę. PiS ma to
        gdzieś, wybiórczo zagłębaia się w stare zabliźniałe rany. Nie mówię, żeby tego
        nie robić ale dla większości jest wiele ważniejszych składników życia jak
        rozpamiętywanie historii.
          • jasfinks PiS to jest to! 07.06.06, 23:34
            Rozliczenie i usunięcie okradających i psujących Polskę jest podstawą i
            warunkiem jej dalszego prawidłowego i szybszego rozwoju!Przecież każdy z Was
            jeśli był chory to przede wszystkim chyba starał się wyleczyć,co polega zawsze
            na postawieniu właściwej diagnozy i usunięciu przyczyny choroby(różnych
            zjadliwych wirusów czy też mikrobów!)!Również stawianie nowego domu jest
            wskazane na zdrowych fundamentach a nie na zgniłych! A że polska gospodarka i
            polityka są przeżarte zgnilizną i korupcją to przecież o tym wszyscy wiemy!Mówią
            o tym wszystkie światowe statystyki! Wiemy też doskonale wszyscy jakiego koloru
            są te wirusy wink
          • laskowiczanka Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 08.06.06, 09:55
            Oczywiście, że pamiętam pijanego Kwaśniewskiego na cmentarzu w Miednoje. I
            bardzo się wtedy za niego wstydziłam. Ale w ciągu jego 10-letniej kadenchji
            wstydziłam się za niego tylko kilka razy. O wiele częściej byłam dumna z tego,
            że nasz kraj reprezentuje taka para jak Jola i Olek. Natomiasta teraz, chociaż
            minięło niewiele ponad pół roku od czasu wyboru obecnie nam panujących - nie
            jestem w stanie wyliczyć, jak często się za nich wstydziłam. I nigdy nie byłam
            z nich dumna. Proszę, przypomnijcie mi, (naprawdę poczuję się lepiej), kiedy
            była taka sytuacja, w której można byłoby być dumnym z naszego prezydenta.
            • mono80 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 08.06.06, 17:43
              laskowiczanka napisała:

> Oczywiście, że pamiętam pijanego Kwaśniewskiego na cmentarzu w Miednoje. I
              > bardzo się wtedy za niego wstydziłam. Ale w ciągu jego 10-letniej kadenchji
              > wstydziłam się za niego tylko kilka razy. O wiele częściej byłam dumna z
              tego,
              > że nasz kraj reprezentuje taka para jak Jola i Olek. Natomiasta teraz,
              chociaż
              > minięło niewiele ponad pół roku od czasu wyboru obecnie nam panujących - nie
              > jestem w stanie wyliczyć, jak często się za nich wstydziłam. I nigdy nie
              byłam
              > z nich dumna. Proszę, przypomnijcie mi, (naprawdę poczuję się lepiej), kiedy
              > była taka sytuacja, w której można byłoby być dumnym z naszego prezydenta.
              A teraz też jesteś dumna z tego,że p.Kwaśniewski robiąc wykłady w USA nie
              przyznaje się,że jest niewierzącym i życiorys jego zaczyna się od roku 1995 po
              objeciu prezydentury.Ciekawe zjawisko ten Kwaśniewski z żoną jak oni mogli
              zawrócić w głowach tylu polakom,pieniądze jakie otrzymuje za te wykłady
              pochodza od ludzi wierzących i wstyd sie przyznać biorąc ich pieniądze,że jest
              się ateistą, a swoją drogą to nie mamy narazie z kim porównywać prezydentów za
              mało ich mieliśmy po odzyskaniu niepodległości i chyba żaden nie zasługuje na
              miano męża stanu.Nie było z czego wybierać.Żadnego prezydenta nie wybrało 50%
              polaków i to jest bardzo smutne.Stawianie Kwaśniewskiego jako wzoru jest
              delikatnie mówiąc grubą przesadą.
              • laskowiczanka Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 08.06.06, 21:24
                Nie napisałam, że zawsze byłam dumna z Kwaśniewskiego. Napisałam nawet, że się
                za niego wstydziłam. Nie wiem, co on teraz robi, ale wiem, że ślub kościelny
                wziął dopiero jak skończyła się jego kadencja - więc na pewno nie zrobił tego
                pod publikę. Spotykał się z Janem Pawłem II - a mając taki przykład
                chrześcijaństwa można się nawrócić. Nie wiem, czy Kwaśnieski jest, czy nie jest
                wierzący. Ale Ty tego też nie wiesz. Takie rzeczy są tylko w naszych
                sumieniach. I nawet fakt chodzenia co niedzielę do kościoła nie świadczy o tym,
                że ktoś jest wierzący.
                PS. Czy trzeba wprowadzić do szkół wychowanie patriotyczne, żeby nauczyć się,
                że "Polak" pisze się dużą literą?
                • mono80 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 08.06.06, 22:33
                  mi nie potrzeba wychowania patriotycznego,bo zrobienie błędu nie jest
                  uzależnione od tego czy ktoś jest patroitą czy nie,ale Tobie to może
                  przydałobby się abyś potrafiła odróżnić plewy od zboża,jeżeli chodzi o
                  Kwaśniewskiego,to aby wziąść ślub kościelny to wcale nie trzeba być wierzącym,a
                  co on miał robić pod publikę przecież nie miał szans na następną
                  kadencję,spotkania z Papieżem też o niczym nie świadczą,spotykał sie z J.P.II
                  niejaki Castro i co z tego i jeszcze jedno Kwaśniewski upił się trzy razy na
                  oficjalnych spotkaniach
                  -pierwszy raz z Łukaszenką w Brześciu,
                  -drugi raz na cmentarzu i to już upił sie z kolegami w samolocie,
                  -trzeci raz podczas wizyty w ONZ,
                  a nie pamiętasz już jak zachowywała się Jola na pierwszym spotkaniu w Davos
                  pokazać komuś Kena i Barbi i już się zachwycają
    • heymdall Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 08.06.06, 13:40
      ja nie..tylko w kwestii prawa karnego .. ale mam pytanie: czy za piopieranie PiSu grozi jakaś kara?? wykluczenie z towarzystwa?? zabranie dyplomu i wykształcenia, bo to wstyd dla ludzi w ogóle czytac umiejących? noszenie nalepki z napisem "faszysta"? to już oboiązkowa moda, czy jeszcze nie??

--
      Korea Północna po mediacjach z ONZ ogłasza chwilowe zawieszenie działań przeciwko Korei Południowej do czasu, aż jej znowu odbije ..
    • jasfinks Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 08.06.06, 22:58
      Miałem zamiar napisać tu dłuższe porównanie między Kwaśniewskim a Kaczyńskim i z
      kogo należałoby być dumnym a kogo się wstydzić, ale po zastanowieniu się myślę,
      że najlepszym komentarzem będzie tu zwrotka z piosenki P.Kukiza p.t."Virus sLD"
      gdzie artysta wyjawia nam kogo się wstydzi:

"Jak ja was, k...y, nienawidzę
      Jak ja wami, k...y, gardzę
      Jak ja się za was, k...y, wstydzę
      Gdy za granicę czasem zajrzę
      Jak ja się wami, k...y, brzydzę
      Jak ja was dobrze, k...y, znam
      Jak ja się bardzo ludziom dziwię
      Którzy wybrali taki chłam!"
    • faranhaid Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 09.06.06, 07:43
      Podoba mi się pomysł budowy autostrad przez państwo , ale zaczynają działać
      układy- układziki , jak w każdej partii , która dojdzie do władzy. Ciekawi mnie
      sprawa świadectw udziałowych przejętych przez O.Rydzyka ,przejmowanie spółek
      skarbu państwa, jak i układ Urbański -Nawrot , bo nagle wszystko ucichło.A zjazd
      PiS bardzo przypominał zjazd PZPR . Przemawiający mniał dykcje podobną do
      Władysława Gomółki ps.Wiesław , a zaśpiewany hymn ...
      • buddyn Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 09.06.06, 08:35
        faranhaid napisał:

> Podoba mi się pomysł budowy autostrad przez państwo , ale zaczynają działać
        > układy- układziki , jak w każdej partii , która dojdzie do władzy. Ciekawi
        mni
        > e
        > sprawa świadectw udziałowych przejętych przez O.Rydzyka ,przejmowanie spółek
        > skarbu państwa, jak i układ Urbański -Nawrot , bo nagle wszystko ucichło.A
        zjaz
        > d
        > PiS bardzo przypominał zjazd PZPR . Przemawiający mniał dykcje podobną do
        > Władysława Gomółki ps.Wiesław , a zaśpiewany hymn ...
        ---- faranhaid napisałbyś coś od siebie a cytujesz tylko Gazetę Wybiórczą
      • jasfinks Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 10.06.06, 17:33
        Chciałeś chyba napisać:"Wszyscy myślący ludzie Z CZERWONEJ BANDY mają ich
        dość",bo ja np uważam się za myślącego a więc już nie wszyscy!Przeciwnie -
        chciałbym aby działali jak najdłużej -aż do całkowitego wyleczenia kraju z
        czerwonej zarazy!Natomiast Giertycha i Leppera możecie sobie zabrać, nie będę za
        nimi płakał!
        Pisząc "myślący ludzie z czerwonej bandy" nie miałem na myśli ich
        inteligencji,bo tam o nią raczej trudno,ale to,że czerwoni(i różowi) MYŚLĄ ŻE
        PIS DOBIERZE IM SIĘ DO D..Y za ich dotychczas bezkarne przekręty!
      • heymdall Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 12.06.06, 09:55
        a tak poważnie: masz jakiś seriozny kompleks nizszości i jesteś zapewne niedowartościowany w domu i w szkole, skoro czasem bez zastanowienia starasz się
        na siłe popierać "zatroskanych intelektualistów" - jest taka grupa ludzi, którzy przez samo poparcie czują się dowartościowani umysłowo, choćby nie wiadomo jakie siano mieli we łbie. Należysz do niej bez wątpienia. Podpisywanie się na listach "zatroskanych intelektualistów" nie zwalnia od krytycznego, logicznego myślenia lub czytania książek czy znajomości podstaw leksyki i ortografii. Sam bym połowę Sejmu w d.. kopnął, ale nie aspiruję do podpisywania się czy też afiszowania swoich antypatii - po prostu mam ich gdzieś i robię swoje .. a niektóre posunięcia w kwestiach prawnych uważam za majstersztyk ..
        --
        Korea Północna po mediacjach z ONZ ogłasza chwilowe zawieszenie działań przeciwko Korei Południowej do czasu, aż jej znowu odbije ..
              • jasfinks Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 24.06.06, 18:16
                Mam odmienne zdanie:
                Czerwona banda ,do której pewnie należysz, jest tragedią dla całej normalnej
                Polski!A skończy się to jak będzie dekomunizacja i lustracja, którą zrobi
                PiS!Nasz kraj jest jak ogród,a Wy komuchy jesteście chwastami w tym
                ogrodzie,które trzeba jak najszybciej wyrzucić na śmietnik historii wink
                  • jasfinks Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 25.06.06, 00:50
                    djmixer1 napisał:

> Jesteś jeden z niewielu, który popiera tych...<

Dla mnie liczą się fakty a nie klepane prytmitywne kłamstwa i żałosne
                    dowcipy...A fakty są takie:

"Sondaż PGB: PiS 30 proc., PO 28 proc., SLD-SdPl 14 proc.Gdyby wybory
                    parlamentarne odbyły się w połowie czerwca, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość
                    - wynika z najnowszego sondażu Polskiej Grupy Badawczej. Na PiS chce głosować 30
                    proc. ankietowanych - o 2 pkt. proc. mniej niż w sondażu z maja. Drugie miejsce
                    w sejmowym rankingu, z poparciem 28 proc. (+1), zajmuje Platforma Obywatelska,
                    trzecia jest koalicja Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Socjaldemokracji Polskiej
                    - 14 proc. (-4). Według sondażu PGB, do Sejmu weszłyby jeszcze Samoobrona - 12
                    proc. (+1) i Liga Polskich Rodzin - 6 proc. (+2). (karp, pap)"

A liczę na to, że im bliżej wyborów tym poparcie dla PiSu będzie większe a dla
                    komuchów prawie żadne!

> Kiedy ty jasfinks zrozumiesz, że jesteś w błędzie i postawiłeś na złą kartę.<

A co mi tam! Powiem Ci! Jest taka jedna rzecz, która by mnie przekonała, że
                    jestem "w błędzie i postawiłem na złą kartę"!Przeczytaj uważnie...:

UWIERZĘ ,ŻE LEWICA JEST COŚKOLWIEK WARTA WTEDY, GDY AMERYKANIE ZACZNĄ Z
                    NARAŻENIEM ŻYCIA UCIEKAĆ NA KUBĘ! wink))

• przebudzonyx Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 23.07.11, 15:45
                      Jeśli ktoś jest tak ograniczony, że widzi tylko wybór pomiędzy PIS i PO, i bardzo chce iść głosować to już lepiej niech wybierze PIS.

Oceniając "po owocach" podatki [składka rentowa] obniżył PIS, a PO tylko podwyższa [VAT].

Więcej "osiągnięć" lub cudów jak kto woli PO ciekawie wypunktował jeden z komentatorów pod linkiem:
                      www.polskatimes.pl/opinie/komentarze/427163,prezydenci-miast-chca-byc-jak-walesa-w-1989-r,id,t.html
                      Pozwolę sobie zacytować jego wpis:

1) likwidacja stoczni Gdynia i Szczecin
                      2) afera hazardowa
                      3) mimo kasy z Unii nie będzie gotowej w całości żadnej drogi na Euro
                      4) podwyżka VAT
                      5) zamach na OFE
                      6) zakup samolotów Bryza bez przetargu
                      7) afera z kupowaniem głosów w Wałbrzychu
                      8) afera senatora Misiaka (ustawione przetargi)
                      9) afera ministra Grada (firma jego zony przypadkowo wygrywa przetargi dla ministerstwa którym kieruje Grad...)
                      10) afera ministra Grabarczyka (obsadza on stanowiska w PKP kolegami i ich zonami a potem w święta PKP leży i kwiczy)
                      11) kolejne przetargi na drogi są odwoływanie (S5 Wrocław - Poznań, S7 Gdańsk - Elbląg, S7 pod Radomiem, S8 pod Białymstokiem itd), ale jest kasa na nowych urzędników!
                      12) wyprzedaż firm przynoszących krociowe zyski jak np PKO (4 mld zysku w 2010) KGHM (11 mld zysku w 2010), PZU , Bogdanka itd
                      13) podwyżka akcyzy na gaz
                      14) podwyżka akcyzy na piwo
                      15) Premier jeździ na narty i nie reaguje na kłamliwe oskarżenia Rosji pod adresem polskich oficerów (raport MAK)
                      16) PO buduje najdroższe drogi na świecie - cena za kilometr w nizinnej Polsce wyższa niż w górzystej Chorwacji...
                      17) mimo obietnic "odpolitycznienie" TVP, PO obsadziło TVP swoim ludźmi natychmiast po tym jak Komorowski został Prezydentem.
                      18) posłanka PO Sawicka i kręcenie lodów - przyznała się przed kamerami - za to Tusk zniszczył CBA i uczynił z tej służby marionetkę
                      19) koleje rozbite na 8 spółek, obsadzane koleżkami nawet na święta puszczają pociągi po 4 wagony...
                      20) Świnoujście zablokowane przez Nord Stream
                      21) katastrofa Smoleńska do jakiej doszło w wyniku niewłaściwego zabezpieczenia lotniska przez BOR (brak aparatury do lądowania i nadzoru w wieży kontroli - co ciekawe jak 3 dni wcześniej lądował tam Tusk to aparatura tam była ...), mając te aparaturę na lotnisku samolot mógłby lądować nawet przy 0m widoczności i bez rosyjskich kontrolerów. CZEMU JEJ NIE BYŁO Tylko zaufano Rosjanom? Jak wynika z nagrań rozmów z wieżą Rosjanie wprowadzili załogę w błąd co do wysokości i kursu samolotu! Mówili że był na 100 m a naprawdę był na 30m ! Tusk wiedział to od 14 kwietnia, a mimo tego szczuli przez 9 miesięcy że to "pijany" Kaczyński wpadł do kabiny i kazał lądować!
                      22) bezrobocie rośnie od 3 lat - mimo że spada u naszych sąsiadów...w styczniu już prawie 13%. (Za PiS w 2007 było 8% ...)
                      23) inwestor z Kataru który pojawił się przed wyborami i znikł po wyborach...
                      24) Karnowski z zarzutami prokuratorskimi za korupcję, popierany w wyborach na prezydenta Sopotu przez PO.
                      25) nieudana profesjonalizacja wojska - armia nie ma szeregowych - 3/4 to oficerowie i podoficerowie!
                      26) skandal z przetargiem na samoloty Bryza
                      27) Minister Zdrowia Kopacz okłamała sejm - podobno widziała na własne oczy jak ziemia w smoleńsku była przekopana na 1 metr w głąb .... a potem okazuje się że tam są szczątki ludzkie i fragmenty samolotu
                      28) deficyt finansów w 2010 - 8%! Za pis w 2007 - nadwyżka w budżecie!
                      29) nieudolne negocjacje gazowe z Rosją - drogi gaz na długi okres czasu
                      30) oddanie koncesji na gaz łupkowy firmom zachodnim za 1/4 tego co np. Arabia Saudyjska czy Norwegia!!!!
                      31) Prezydent Wpadka Komorowski i jego żenujące wpadki przynoszące Polakom wielki wstyd.
                      32) kampania nienawiści przeciw opozycji w efekcie czego doszło do mordu w Łodzi!
                      33) zadłużenie skoczyło o 380 mld pln w 4 lata - NA CO POSZŁA TA KASA? - nawet dróg nie ma!
                      34) dzięki naciskom PiS i rządu J. Kaczyńskiego na UEFA udało się uzyskać EURO 2012 - Tuski przegrały rywalizacje o Instytut Technologiczny i EXPO!
                      35) płatne autostrady - 20 gr/km - Najdroższe w EUROPIE!(w stosunku do zarobków)
                      36) wykryli 3 afery PiS: Klapka laptopa Ziobry. Kanapa podgryziona przez psa Ludwika Dorna, Afera wykryta przez minister od korupcji Piterę "Dorsz za 8.5".
                      37) za poparcie PO w wyborach w 2007 roku Gronkiewicz Waltz dofinansowała stadion piłkarski Legii należący do TVN za ok 400 mln PLN.
                      38) Rzecznik Rządu otrzymuje dochody od niemieckiego biznesmena (mieszka w należącej do Niemca will za darmochę... komu ten pan służy?)
                      39) program modernizacji linii kolejowych nie udał się, prawdopodobnie kasa z UE przepadnie
                      40) skandaliczne szkolenie wojska - 4 katastrofy lotnicze (Bryza, Casa, Mi-24, Tu-154)
                      41) dzierżawa samolotu dla VIP na dwa lata za kasę pozwalającą kupić NOWY SAMOLOT!
                      42) gdyby nie weto Kaczora prezydenta, to w 2008 roku PO wprowadziłoby nas do strefy sztywnego kursu euro i w czasie kryzysu padłby nasz eksport - tylko dzięki temu wetu Polska była "zieloną wyspą"
                      43) PiS obniżył podatki a podobno jest socjalistyczny, PO podnosi podatki a podobno jest liberalne buhahah
                      44) ZUS dla jednoosobowych firm rośnie, dławiona jest przedsiębiorczość Polaków, ale firmy zagraniczne dostają hojną reką dopłaty po czym likwidują produkcję a rząd PO nic nie robi (DELL, FIAT)
                      45) najbogatsi rolnicy dalej płacą KRUS
                      46) tzw jedno okienko (zakładanie firm) to niewypał
                      47) Komisja "Przyjazne Państwo" (znoszenie barier w administracji) przez 4 lata nic nie zrobiła! Medialna fikcja
                      48) bezzasadne odwołanie szefa CBA przed końcem kadencji - bo ujawnił aferę hazardową
                      49) nieudolne negocjacje o limity CO2 - prąd będzie droższy o kilkadziesiąt procent
                      50) Minister Klich niszczy GROM i Wojska Lotnicze - odchodzą fachowcy!
                      51) straszenie pis'em mimo ze NIC im nie udowodnili - żadnych afer i przekrętów!
                      52) po aferze Rywina Miller miał honor podać się do dymisji. Po aferze hazardowej Tusk udaje głupa i dalej kurczowo trzyma się koryta!
                      53) Minister Finansów PO - Rostowski, człowiek znikąd! Nawet paszportu nie miał w 2007 roku!
                      54) otwarcie rynku pracy od 1 stycznia 2011 dla Rosjan, Ukraińców i Białorusinów i to mimo tego że jest 13% bezrobocia i stale rośnie (od 3 lat! - to tez CUD donka!)
                      55) od 4 lat brak nawet PROJEKTU poprawy stanu służby zdrowia podczas gdy za PiS podniesiono pensje lekarzom i pielęgniarkom ....
                      od 4 lat PO tylko mami i obiecuje...

Jeśli ktoś ma w odpowiedzi spis "osiągnięć" PIS z poprzedniej kadencji to proszę o ich zamieszczenie.
                      --
                      We wszystkim trzeba mieć umiar, nawet w umiarze.
              • mono80 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 25.06.06, 00:27
                wygadana napisał:

> Piss i jasfinks to tragedia. Kiedy się to skończy? Same złe wiadomości.

mam gorszą wiadomość następne wybory wygra minimalnie PO i zacznie rządzić
                z SLD Już najmądrzejszy z dawnych opzycjonistów niejaki Frasyniuk założył
                ambasadę III RP i sam mianował się debil ambasadorem ale chyba wariatkowa
                w Lubiążu
                  • jasfinks Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 25.06.06, 10:04
                    neologin pisze prawdę ale nie do końca!Powinien dodać jeszcze to co w nawiasach!

> Nie będzie gorszej wiadomości(DLA KOMUCHÓW)od kolalicji Pisu z Samobroną i LPR.<
                    > PO z SLD będzie 100 razy lepszy(DLA ZŁODZIEJSKIEGO UKŁADU)<

I jeszcze mam pytanie do Ciebie.Z Twojego wpisu wynika że nie lubisz
                    PiSu,Samoobrony,LPRu,PO i SLD.To kogo lubisz?

• mono80 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 28.06.06, 18:44
                        no właśnie zaczeli działać byli sb-cy ,czy to sie dzieje przypadkowo,że
                        dziennikarze trafiaja na jakąś sensację są podprowadzani przez sb-eków, wszyscy
                        to wiedzą,tylko j.laskowice wierzy we wszystko co dziennikarze nasmarują,trzeba
                        to zweryfikować.To państwo jest po prostu niereformowalne po błędach okrągłego
                        stołu,byli komuniści okopali sie na b.dobrych pozycjach i wykurzyć ich to
                        naprawdę trzeba mieć dużo samozaparcia i wytrwałości.Nie zastanowiło cię to,że
                        dopiero teraz ujawniane są jakieś niesprawdzone rzeczy,przecież Marcinkiewicz
                        jest premierem od 8 miesięcy,tylko,że teraz zaczęli dobierać się do dupy
                        agentom służb specjalnych i oto efekty
                      • jasfinks Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 28.06.06, 19:03
                        j.laskowice napisał:

> Marcinkiewicz wziął 200 000 zł łapówki?<

Ta "rewelacja" została zaczerpniętna z "Trybuny" a więc można ją sobie darować...

> W maleńkiej Włoszczowie powstanie za 3 mln stacja kolejowa - bo tak chciał
                        Gosiewski...<

To następny przykład manipulowania informacją przez kłamliwych komuchów:
                        -stacja tam jest od bardzo dawna powstanie tylko nowy jednokrawędziowy peron,
                        -koszt tej modernizacji nie jest znany bo nie ma jeszcze wyniku przetargu,
                        -o zatrzymywanie się tam pociągów mieszkańcy tej gminy walczą od wielu
                        lat;Gosiewski tylko poparł tą inicjatywę...Podobnie było u nas w
                        Kopalinie(budowa stacji) i w Oławie(zabieganie o zatrzymywanie się pociągów
                        pośpiesznych).
      • adamogo Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 29.06.06, 15:39
        Aureolka pierwsza to dj mixer, jeszcze nie zrozumiałeś? Aczkolwiek możliwe, że to jego mama albo babka albo siostrasmile Zapewne taki poziom to u nich rodzinne.

--
        Nie jestem garncarzem, ni kołem garncarskim, jeno bryłą gliny; czyż o jej przyszłym kształcie nie decydują pospołu wrodzone cechy gliny jako takiej, koło, na którym spoczywa i zdolności mistrza, który ją wyrabia?
        • heymdall Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 29.06.06, 18:10
          ..wszystko ok..ale, jak ma się cos do kogoś, to na rodzinę mu się nie wjeżdża .. niech sobie będzie .. jak djmixer jest "millerowskim" zerem to jego prywatna sprawa, ale rodziny do tego nie mieszajmy ..
          --
          • adamogo Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 29.06.06, 19:56
            Przepraszam, ale czasami nie wytrzymuję, wiesz każdy pies ma swój dzień.Jak przeczytałem te teksty o przydupasach, to, że tak powiem, wnerwiłem się, i okazałem brak kultury.No cóż, życie jest jakie jest.

--
            Nie jestem garncarzem, ni kołem garncarskim, jeno bryłą gliny; czyż o jej przyszłym kształcie nie decydują pospołu wrodzone cechy gliny jako takiej, koło, na którym spoczywa i zdolności mistrza, który ją wyrabia?
            • librys Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 04.07.06, 12:53
              Cytat "Młody polski kartofel. Dranie, które chcą rządzić światem. Wzorem do
              naśladowania dla Kaczyńskich był twórca Polski z 1919 r. Józef Piłsudski, który
              w 1926 r. odkrył sterowaną demokrację i do 1935 r. napędzał półfaszystowski
              reżim wojskowy"."Obydwaj udowodnili, że z przodu i tyłu są czyści. Lech
              zabronił mężczyznom w Warszawie paradować z gołymi tyłkami (to aluzja do
              zakazania przez ówczesnego prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego Parady
              Równości w 2005 - PAP), Jarosław zaś mieszka z własną matką, ale przynajmniej
              bez ślubu" - pisze niemiecka gazeta.
              Artykuł spowodował roztrój żołądka prezydenta RP, który odwołał wizytę w
              Niemczech. To brzydko wyśmiewać sąsiadów ale Niemcy mają tu dużo racji.
              Kaczyńscy i spółka promują antysemityzm i homofobię. Z tym co robią żądzący nie
              pasujemy do UE.

• mono80 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 12.07.06, 23:53
      co sądzicie o ostatnich wydarzeniach tak myślę sobie,że Jarosław po prostu się
      wkurzył na Marcinkiewicza i postanowił sam wziąść się za porządki w Polsce,bo
      idzie to zbyt wolno,ale opór materii jest bardzo duży zwłaszcza byłych sb-ków
      i innej maści służb powiązanych z komuchami
      • adamogo Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 15.07.06, 20:50
        Po pierwsze pisze się "komentarz" a po drugie jest na tym forum temat z ciekawymi linkami, i chyba ten bardziej tam pasuje.

--
    • mono80 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 20.07.06, 10:07
      no davinci sprowadzasz dyskusję do swojego poziomu a jaki ten poziom jest to
      widać nie wiem czy oglądałeś kiedyś film o rosyjskim antysemityźmie i okazało
      się że jeden z przywódców jest z pochodzenia żydem wyobrażasz sobie jego
      zdziwienie tak więc uważaj na to co piszesz bo może się okazać,że to twoja
      babcia lub mama przekazujetez swoje pieniądze Rydzykowi i jak będziesz się czuł
      mieszkając z dewotkami,a jeszcze gorsze gdy okaże się że masz skłonności
      gejowskie i co wtedy
    • mono80 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 10.09.06, 09:27
      wszyscy śmieją się z Kaczyńskiego z wypowiedzi "irasiad",ale żaden dziennikarz
      nie wyśmiewał Kwaśniewskiego za następujące słowa cytat;

"Dziennikarz kiedyś przygwoździł go pytaniem: "A dobro Polski?". Kwaśniewski
      usłyszał: "A Dobropolski?". Myślał, że chodzi o kandydata na ministra, i
      odpowiedział, że nie zna takiego nazwiska."
      coś mi się wydaje,że powinno to ukazać się w programie TVN Szkło kontaktowe
      byłoby się z czego pośmiać.
      • wygadana Kurduple z PiS. 16.09.06, 20:07
        Powiedzcie - skąd się to całe zakompleksione, odrażające towarzystwo wzięło???
        Wąsaci, pękaci, niskorośli, nienawidzący wszystkich dookoła - jakaś maniacka
        banda! A fuj!

--
        Nie miejsce zdobi człowieka ale człowiek miejsce.
        • jasfinks Re: Kurduple z PiS. 16.09.06, 23:31
          Zakompleksienie,maniackość i nienawiść to widać w Twoich postach wygadana!Takie
          wypowiedzi świadczą o małości człowieka je wypowiadającego i wywołują odrazę ale
          do niego...

• adamogo Re: Kurduple z PiS. 17.09.06, 01:19
              Kurczę wygadana, musisz być bardzo zakompleksiona, oj bardzo. Może jakąś akcję na forum zrobimy, aby cię pocieszyć?

--
        • mono80 Re: Kurduple z PiS. 17.09.06, 12:04
          wygadana napisał:

> Powiedzcie - skąd się to całe zakompleksione, odrażające towarzystwo wzięło???
          > Wąsaci, pękaci, niskorośli, nienawidzący wszystkich dookoła - jakaś maniacka
          > banda! A fuj!
          >
          Jakie zakompleksione towarzystwo? --- to chyba ty jestes strasznie
          zakompleksiona "wąsata,pekata,niska,nienawidząca wszystkich dookoła"
            • heymdall Re: Dlaczego taka maniaczka? 09.10.06, 10:03
              jasfinks, proszę, skończ z tą mania - mnie nie podoba się strasznie program gospodarczy PiSu (to socjalizm). Uznaje jednak prymat racji stanu (lustracja i wyjasnienie pewnych afer). I co?? Też jestem "czerwony"?? Czy też starą panną jestem??
              --
        • heymdall Re: Kurduple z PiS. 09.10.06, 09:51
          .. a w '45 pisali "zaplute karły reakcji" .. czytałaś cos z tamtego okresu?? retoryka podobna: nie opiera się na logice, tylko na emocjach ..
          --
          • mono80 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 22.09.06, 22:56
            kto tą manifestację zwołuje,chyba PO bo nawet SLD jest przeciwna nie dziwiłbym
            sie gdyby taką manifestację organizowała jakaś partia bedąca poza sejmem
            to jest to zrozumiałe,ale ci fustraci z PO,ale mówią,że tonący brzytwy się
            chwyta,co do korupcji to powiedziała to jedna posłanka z Samoobrony i Lepper
            wkurzony,że go wyrzucili.Słabo znasz zasady parlamentaryzmu bo właśnie przy
            takiej jaka jest obecna ordynacja wyborcza i słabych partiach powstających
            nagle z niezadowolenia społeczeństwa takie rzeczy jak przechwytywanie posłów
            jest zjawiskiem normalnym.Przyjżyj się koalicjom zawiązywanym na potrzeby
            wyborów samorządowych,na te wybory zawiązuje sie jakieś egzotyczne koalicje
            i wpisuje sie wszystkich chętnych kto chce zaistnieć w danym samorządzie
            i tak będzie jeszcze długo bo w Polsce partia kojarzy się z PZPR-em,muszą
            powstać potężne 3-4 partie mające swoje struktury w terenie i zaangażowanych
            działaczy nie szukajacych tylko uładów i załatwiających swoje sprawy.No i
            wreszcie dochodzi sprawa wyborców,ktorzy jak wahadło w zegarze przenoszą swoje
            sympatie z jednych nieudaczników na drugich,a polityków mamy jakich mamy
            i musi wiele wody upłynąć zanim doczekamy sie wiekszego grona prawdziwych mężów
            stanu,który jeśli coś spieprzy to powinien strzelić sobie w łeb
            • poodzian Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 06.10.06, 16:45
              Nowa dyspozycja dla działaczy PiS-Lepper jest znowu OK.
              PSL nie chciała współpracować z tymi oszołomami, nie dało się wyrwać
              Samoobronie posłów, za mało jest sejmowego planktonu (wyrzuconych z klubów za
              pijaństwo) to trzeba znowu pokochać opluwanego niedawno Leppera.
              No powiedźcie jak tu nie iść jutro na manifestację?
              --
              • wygadana Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 07.10.06, 08:41
                PiS nie odda władzy z honorem choć wie, że nie ma większości w Sejmie a
                poparcie wciąż spada. Ludzie przejrzeli na oczy, a taśmy prawdy obnażyły ich.
                Dziś robią kontrmanifestację w Warszawie. Tragedia. Czas na nowe wybory.
                --
                Nie miejsce zdobi człowieka ale człowiek miejsce.
                  • heymdall Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 09.10.06, 09:55
                    .. nie rozumiem, dlaczego chwalisz partię, której moim skromnym zdaniem stan posiadania daleko przekracza wkład w życie polityczne Polski .. im było dobrze za każdej władzy .. PSL dysponuje bardzo dużym majątkiem w nieruchomościach .. to takie szare eminencje - nic nie robią, a wszędzie się wkręcą .. ich program polityczny jest niewyrazisty i plastelinowaty jak sam Kwaśniewski - czyli zgodny z tymczasowa koniunkturą i opinia publiczną .. to nie sztuka odciąć się od czegoś spieprzonego - sztuka to podejmowanie trudnych i niepopularnych decyzji (vide: Balcerowicz) .. chwalisz też szczury, że z tonącego okrętu uciekają ??
                    --
    • mono80 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 09.10.06, 20:39
      wybory samorządowe kierują sie innymi prawami a to,że PSL jest partią obrotową
      to wiedzą wszyscy i pójdą tylko z tymi kto zapewni im jakieś granty,oni chcą
      utrzymać swoje posadki,a mają ich sporo w całym kraju,dlatego kalkulują i
      wchodzą tylko w takie koalicje,które przynoszą im korzyści,a jeśli dzieje się
      coś nie tak to szybko się wycofują na z góry ustalone pozycje aby swoje zachować
    • makler4 Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 17.10.06, 14:56
      "Kaczyński w Gdańsku oznajmił, że nigdy więcej nie będzie rozmawiał z ludźmi
      marnej reputacji. Leppera określił warchołem. Mija parę tygodni i już się
      skumali. Lepper znów jest wicepremierem. Sami się wstydzą swoich decyzji
      (nominacji nie pokazali w telewizji, nawet Trwam). Jak mamy to oceniać? Jakie
      mamy mieć zdanie o takim polityku i partii? Kłamca? Oszołom?"
      Podpisuję się również pod tym wpisem.
    • librys Re: Czy jest ktoś na tym forum kto popiera PiS. 17.10.06, 18:14

Koalicja "chamstwa" z "warcholstwem" stała się faktem.

Tak trzymać, bo gdyby doszło do przedterminowych wyborów, Polacy wystawli by im
      słony rachunek. Minął rok od wyborów, a oni zajmują się przede wszystkim sobą i
      za nic mają obiecanki, którymi raczyli nas przed wyborami. Teraz obowiązuje
      zasada: trzymać się żłobu za wszelką cenę i to jak najdłużej. Po nas choćby
      potop. Niedługo znikną ze sceny politycznej tak jak niesławnej pamięci AWS.

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka