Dodaj do ulubionych

Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informacja.

07.12.06, 20:35
Od dawna czytam tę gazetę i widzę, że jest coraz lepsza. Konkurencja
Dziennika wpłyneła pozytywnie na cenę i jakość artykułów. Wielu polityka jest
solą w oku, pokazuje ich słabe strony i kombinatorstwo. Dzięki tej gazecie
wypłyneło wiele afer (ostatnio rozporkowa). Brawo. Tak trzymać.
Obserwuj wątek
    • heymdall Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 07.12.06, 20:47
      może szata graficzna..ale dalej panuje tu monokultura - tylko jeden pogląd pod michnika i jego ideoologię - poprawna politycznie aż do bólu .. jamimo wszytsko wole "Dziennik" - po jego lekturze do GW już nie wrócę..liczysz na jakiś bonus od Michnika?? czy lizusostwo bezinteresowne .. ??
    • laskovitz Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 07.12.06, 22:11
      A ja nie lubię Wyborczej ze względu na wydawcę firmę Agora, która usiłuje
      śledzić moje ruchy w internecie i zbiera informacje na temat nielegalnej wymiany
      plików. Oto zrzut z PeerGuardiana co się dzieje przy wejściu na stronę naszego
      forum img131.imageshack.us/img131/1061/20061207220252qy3.jpg
      • tojatu5 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 08.12.06, 08:45
        Wszystkim czytelnikom Dziennika oraz jego bardziej kolorowej wersji czyli Faktu
        polecam lekture w oryginale - poczytajcie sobie "die Welt" oraz "Bild", a
        zwlaszcza owe bardzo liczne "fachowe, wszechstronne" i "zupelnie pozbawione
        stereotypow" opinie o Polsce i Polakach I ocencie sami czy ten dziennikowy, jak
        dla mnie nieco powierzchowny "objektywizm" rzeczywiscie mozna nazwac
        objektywizmem, czy tez graniem na nosie polskiemu czytelnikowi.
        Na wypadek glosnego ale...! Oczywiscie, ze mamy w polskiej wersji "wlasnych"
        reporterow, felietonistow etc. ale nie badzmy naiwni - ten pozorny objektywizm
        to rowniez czesc tzw. polityki sprzedazy (coz za trafne okreslenie wink
        Polecam goraco czytanie z "kazdej" strony (chociazby w internecie, bo taniej i
        bez dofinansowywania tych mniej ulubionych) -gdyz tylko w ten sposob mozna
        uchronic sie przed zbytnia stronniczoscia -oczywiscie czesciowo, gdyz niemal
        kazdy ma jakies ...bardziej lub mniej wlasne zdanie.
        Pozdrawiam!
    • heymdall Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 08.12.06, 12:14
      a wiesz, co mi to przypomina..pewien post na Onecie..: wiadomosci.onet.pl/1,15,11,25402054,70537937,2700029,0,forum.html
      Tego typu wyznanie raczej świadczy o monokulturze światopoglądowej i zakutym łbie (ja przynajmniej uznałem, ze nie będę kupował GW, ale czytał w necie .. zawsze to taniej .. na Michnika składał się nie będę .. a propos: gdzie można nabyć koszulki: "nie płakałem po Michniku" ??), a że nienawiść kłóci się z terminem "tolerancja" to już brak logiki .. gdzie ja już coś takiego widziałem .. ??
      Ja popieram PO, ale mam na tyle zdrowego rozsądku, żeby odróżniać opozycję mądra od opozycji głupiej .. i odróżniać głupie posunięcia koalicji od niewybaczalnych: obecnie przerabiamy głupie (nie chcę być cyniczny, ale jeżeli ktoś rozważa aferę rozporkową w kwestii nie sądu lub kary ale w kwestii zagrożenia dla istnienia Polski - nieład, etc.., to ma obsesję na punkcie seksu równie silną jak pół LPR z Wierzejskim na czele).. niewybaczalne jest weto polskie w sprawie obrony (sic!!) mięsa (bo w końcu takie winy można przerzucić na nieudolną prowokację, przeprosić, sprawa zamknięta i po kilku markowanych uprzejmościach Rosjanie dostają, czego chcą).. a przeciez z góry wiadomo,że chodzi o usunięcie widma straszaka rosyjskiego misia z gazrurką ..
      • tojatu5 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 08.12.06, 13:04
        tym razem zupelnie nie pojmuje -Heymdall, czy Twoja ostatnia wypowiedz to
        naprawde odniesienie do mojej wypowiedzi o Dzienniku? Chyba nieco sie
        zagolopowales na temat "monokultury swiatopogladowej" oraz "zakutych lbow" -
        wytoczylam tylko jedynie kilka krytycznych slow na temat pisma, ktore znam z
        nieco innej niz objektywnej strony, gdyz nie szczedze sobie czytania tej marnej
        lektury we wspomnianym oryginale -wlasnie po to aby nie ugrzeznac w "dolku" i
        moc porownywac rozne zrodla informacji. Nie bylo zas w mojej wypowiedzi ani
        jednego slowa dotyczacego polityki- wiec skad te uprzedzenia z Twojej strony???
        Czyzbys widzial miedzy wersami cos czego tam nie ma, czyli tradycyjnie po
        sasiedzku-wiesz o moim "swiatopogladzie" wiecej niz ja sama? Nieco dystansu
        prosze...
        • heymdall Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 08.12.06, 13:23
          bynajmniej .. to nie odnosiło się do Ciebie: zważ, że w drzewku mój post odnosił się do startowego, a nie o Twojego .. smile .. na czytanie między wierszami za głupi jestem a poza tym na poezji nie znam się .. To było do czytających tylko jedną gazetę, lub z tej samej linii światopoglądowej ..
          • tojatu5 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 08.12.06, 13:52
            upsss...nie zauwazylam, zdaje sie, ze robie sie przewrazliwiona- coz starosc
            nie radosc wink
            przepraszam za nieporozumienie i polecam Norwida - moze Ci sie spodoba - nie
            trzeba szukac miedzy wersami, za to czasem trzeba sie naglowkowac aby pojac
            co "autor mial na mysli" w samym wersie - ale mimo tego piekna to poezja!
            • heymdall Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 08.12.06, 15:17
              nie wiem .. jakoś nie potrafię docenić poezji - nie umiem czytać i cieszyć się z poezji: z klasyczną jakoś sobie radzę.. może tym mocniej działają na mnie pewne wyjątki: "Kruk" E.A. Poe i Wierzyński (tego muszę obdarować linkiem, bo zacytowany w jednej książce stał się bramą do moich zainteresowań historią i legendami Bliskiego Wschodu - www.wywrota.pl/teksty/1421_kazimierz_wierzynski_ktokolwiek_jestes_bez_ojczyzny.html )
              • tojatu5 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 09.12.06, 10:20
                to dlatego, ze z poezja jest tak jak z proza - sa autorzy badz konkretne
                utwory, ktore przypadaja do serca badz tez nie.
                Dla literackich analitykow wiersze to objekt doglebnych badan wprawdzie bardzo
                interesujacych - niestety czesto odbierajacych czytelnikowi owa zadziwiajaca
                fascynacje, odczuwana w trakcie "zwyklego" czytania.
                Ciekawostka wydaje sie zas fakt, ze bardzo wielu mlodych ludzi pisze wlasne
                wiersze (czesto nie przyznajac sie do tego) -niekoniecznie literackie
                arcydziela, ale osobiscie uwazam, ze to znak, iz poezja to nie tylko pobarokowe
                dlubanie nad "jezykowa perelka" lub inne oklicznosciowki, ale po prostu jeden -
                w niektorych wypadkach wrecz genialny
                ze sposobow przekazywania emocji

ale zdaje sie, nie o tym bylo w tym watku smile

• mono80 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 10.12.06, 20:12
      Giertycha nie lubię ale podoba mi się jego apel "Przestańcie kupować Gazetę
      Wyborczą i nie trzeba będzie jej zamykać" podpisuję się pod tym apelem,
      afera rozporkowa jest strzałem w stopę GW,jeżeli miała być afera to jest afera
      nieudaczników Michnika a zwłaszcza Stasińskiego,chcieli zaatakować to powinni
      to zrobić lepszymi argumentami a nie osobą,która za d..ę dostaje pracę,przecież
      wszyscy wiedzą jak osoba zarabiająca d..ą się nazywa po prostu k...a i właśnie
      taką osobę GW wzięła sobie za świadka koronnego,nie przesądzam o niewinności
      działaczy Samoobrony gdyż do aniołów to jest im daleko
      • heymdall Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 10.12.06, 23:06
        może to z zamknięciem zły pomysł .. jest demokracja i każdy czyta papierek, jaki mu ideologicznie odpowiada .. tylko, że nie każdy papier szczyci sie bezstronnościa, a jednocześnie puszcza wręcz żenujący artykuł (a propos sprawy rozporkowej). Wiadomośc o ym artykule przeczytałem w "Dzienniku". Była porażająca w jednym skrócie. Choć tego buca Łyżwińskiego z Samoobrony nie znoszę (jest chamem, gburem i impertynentem) i telepie mnie, jak go widzę, to ktoś z GW sugerował postawienie prawa rzymnskiego na głowie - w sprawie afery rozporkowej proponował uznanie jego winy na podstawie domniemania (a każdemu w demokracji należy się po takich oskarżeniach uczciwy proces). Jednocześnie w sprawie agentów SB GW broni ich do końca nawet po udowodnieniu winy .. HIPOKRYZJA DO KWADRATU.
        • skuterionex Re: Gazeta Wyborcza-najlepsza papierowa inform 12.12.06, 12:26
          Każdy, samodzielnie myślący człowiek ,sam sobie poradzi w ocenie , w której
          gazecie można znależć jak najwięcej prawdziwych informacji. Ale to wymaga
          trochę wysiłku .Należy czytać gazety o różnym zabarwieniu politycznym,ale
          myśleć samodzielnie. Od tego zależy na wolnym rynku ,popyt na dane gazety. Co
          roku dużo gazet pada i dużo powstaje.Po ilości sprzedanych egzemplarzy ,wydawca
          ocenia opłacalność sprzedaży. Nikt nie jest filantropem i nie dopłaca do
          interesu. Na dzień dzisiejszy nie ma innej gazety w ktorej by poruszano tyle
          spraw , na różne tematy ,jak w "Wyborczej". Ja ją czytam , i zawsze znajduję
          coś ciekawego dla siebie.Wcale to nie muszą być tematy polityczne. Ja ją
          nazywam "gazetą na wagę " ze względu na dużą objętość i różnorodność tematów.
          Dla jasności mojej wypowiedzi .Michnik nie jest moim idolem . Ale jest sporo
          dziennikarzy ,ktorych artykuły czytam i zgadzam się z ich poglądami . I
          dlatego czytam między innymi "Wybiórczą" .Wszystko w rękach kupujących i nikt
          tego nie zmieni, póki jest na nią zapotrzebowanie. Dlatego śmieszą mnie takie
          apele , niektórych forumowiczów o bojkot ,tej czy innej gazety. "Każdy głupi ma
          swój rozum" Przekrój naszego sejmu ,jest najlepszym tego dowodem.
      • mono80 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza i niezależna 28.02.07, 20:19
        coś chyba za szybko kliknąłem w poprzednim poście

cytat z rozmowy Krzysztofa Leskiego z A.Michnikiem:
        "- K-k-krzysiu, jeśli ty-ty-ty chcesz tu robić wo-wolną gazetę, to-to-to-to po
        moim trupie."
        no to jak jest z tymi mediami są wolne i niezależne i czy GW wg poodziana jest
        najlepszą gazetą a TVN najlepsza telewizją coś wydaje mi się,że obydwa media są
        siebie warte
        • adamogo Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza i niezależna 28.02.07, 23:11
          Wyborcza wiadomo, że nie jest niezależna. Ale od wczoraj publiczna też nie jest niezależna i zapewne nie będzie. PiS wprowadził swojego człowieka na prezesa, w konkursie za jakiś miesiąc też napewno jakiegoś swojego prześle i będziemy mieli powrót do PRL- u czyli upolitycznienie telewizji publicznej.
          • heymdall Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza i niezależna 01.03.07, 10:02
            .. szkoda Wildsteina - ceniłem go za artykuły we "Wprost" i za odwage w
            upublicznieniu list agentów (złamanie ??tabu??) .. zdecydowanie bronił się przed
            naciskami politycznymi, nie upowszechniając np.: informacji typu premier
            powiedział coś ważnego .. a teraz ku uciesze mojej i poniektórych, chciałbym
            zobaczyć Teatrzyk Hipokryty O Świcie (coś jak Teatrzyk Potwora O Świcie, ale
            bardziej żenujący) w wykonaniu poodziana, petitka i j.laskowice (mixer się nie
            liczy .. nie rozpoznalby argumentu merytorycznego, nawet gdyby ten zaszedł go od
            tyłu i kopnął) .. chciałbym zobaczyć sztukę pt."Rozdzieranie szat jak nad
            Sikorskim, co to przedtem był nędznym ministrem w nędznym rządzie, a po odejściu
            okazał się całkiem przyzwoitym ministrem" .. chciałbym zobaczyć powtórkę tego
            show hipokrytów ..
      • marek287 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 20.05.07, 19:51
        Ciekawe tylko, że te informacje sobie wybiera. O pijanym Kwaśniewskim w Katyniu
        napisali małą czcionką na ostatnich stronach. O Oleksym chyba na 9, a o
        sponsorowaniu Kwacha małą czcionką na ósmej. osobiście wolę dziennik, bo nie
        jest nachalny. Stara się prezentować dwie strony medalu, a nie wmawia mi, że
        ułaskawienie Sobotki to nie był błąd prezydenta, ale każdy oczywiście ma swoje
        zdanie
        • djmixer1 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 20.05.07, 21:26
          "Ciekawe tylko, że te informacje sobie wybiera. O pijanym Kwaśniewskim w Katyniu
          napisali małą czcionką na ostatnich stronach. O Oleksym chyba na 9, a o
          sponsorowaniu Kwacha małą czcionką na ósmej."
          O kłamstwie Kaczyńskiej co do jej wieku (odmłodziła się o 5 lat) nie podali
          wcale!
              • marek287 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 21.05.07, 10:55
                Nie ma sensu znowu wszystkiego wypominać i przypominać, bo niektórzy są głusi
                na każdy argument - dlatego po prostu gratuluje takiego ideaułu i życzę
                kierowania się w życiu dalej tymi zasadami, może nawet jakiś zięć mordercy
                opozycyjnych dziennikarzy wpłaci jakąś kasę na konto, albo prezes NBP, radzę
                sprawdzać wydruki.
              • heymdall Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 21.05.07, 12:47
                .. jeżeli dla ciebie podkładanie się pod każde żądanie Rosji lub Niemiec i
                zapominanie o interesie kraju, który się reprezentuje to ideał, to gratuluję
                mentalności .. jedź do Oławy, to może wreszcie uwierzysz, że RWPG i Układ
                Warszawski się rozpadły ..
                ten, kto nie walczy nie dostaje nic, albo tylko ochłapy .. wcale się nie dziwię,
                że Kaczory na różne sposoby są wyśmiewane i punktuje się je za coś, co lewicy
                uchodzi płazem .. jak człowiek nie zgadza się potulnie na wszystko, to każdy
                sposób dobry, żeby udupić .. główną wadą Kwaśniewskiego jest fakt, że to nie
                polityk i mąż stanu, ale błazen i konformista - szybko ustawia się do wiatru i
                szybko zmienia zdanie - trzeba nie mieć godności własnej, żeby włazić w tyłek
                każdemu z kim się rozmawia i potulnie znosić każdą obelgę - chociażby ze strony
                Rosji .. do prowincjonalnego teatrzyku i odgrywania filmowych ról prezydenta
                (nie "byciu prezydentem") jak ulał .. nic więcej .. ten facet nie ma jaj ..
                demokrata?? pusty śmiech - straszacych kaczyzmem przypominam, że jedyne wyroki
                skazujące za obrazę prezydenta były za Kwaśniewskiego ..
      • marek287 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 07.06.07, 11:16
        Niestety, ale jesteś ograniczony i to mocno. Najbardziej mi się
        podobają "obiektywne" komentarze, wg. których rząd nie odpowiada tylko chyba za
        gradobicie. Są rzeczywiście wspaniali - ostatni przykład - w samooobronie płacą
        haracze - ale jak dzień później Rzeczpospolita napisała o PO, to w GW nie było
        słowa. W d... by tego Kwaśniewskiego pocałowali gdyby mogli, a najlepsdzy był
        Stasiński u Lisa, o najnowszej historii (chodziło m.in. o Kapuścińskiego)
        najlepiej nie pisać ... i oni bronią demokracji - jaja jak berety
        • wygadana Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 07.06.07, 11:54
          Nie ma lepszego dziennika niż Gazeta Wyborcza. Pismo to zajmuje się nie tylko
          polityką. Wspiera edukację i wszelkie inicjatywy pozarządowe. Jako gazeta
          niezależna od rządu i wiodącej partii, zamieszcza artykuły nie podobające się
          Pisowi i jego sympatykom. Tak naprawdę nie ma alternatywy dla tej pozycji,
          która wydawana jest jyż 18 lat.
          • nekename Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 07.06.07, 13:25
            Nie ma lepszego? Jednak zdaje mi się, że Dziennik bije na głowę Wyborczą, już samym tym, że nie narzuca Michnikowych poglądów i pisze o wszystkim, a my sami sobie wyrabiamy zdanie. Jest jeszcze Rzeczpospolita którą też cenię, i też jest świetną alternatywą dla Wyborczej. A Wyborcza jak na gazetę wychodzącą od 18 lat ma tylko ponad 400 tys. czytelników, Dziennik wychodzi od roku i ma ponad 200 tys. czytelników przy ponad 300 tysięcznym nakładzie(wyborcza ma ponad 600 tys. nakładu) więc jakby nie patrzeć Dziennik wychodzi lepiej na sprzedaży przy swoim nakładzie. Firma Axel Springer ma jeszcze Fakt, więc pieniądze i tak zarabia pożądne, mimo iż Faktu wydaje ok. 150 tys. egzemplarzy za dużo. I jak wykazały badania, Fakt czytają przede wszystkim ludzie starsi, ze wsi, i ludzie słabo wykształceni, po zawodówkach i podstawówkach. Po prostu typowy tabloid dla babć codziennie oglądających milionowy odcinek Mody na sukces. A co do wspierania i takich pierdół, każda ogólnopolska gazeta ma takie jakieś akcje społeczne, datki, wspieranie i takie tam, i zawsze to podkreśla w swoich gazetach, ot tak by ciebny lud kupił ich dobroć i posłuszeństwo i dzięki temu jeszcze więcej kupował ich gazety. I wyborcza nie jest zależna od rządzącej partii, ale każdy wie, że kreuje starą lewicę.
    • tow_komuch Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 27.06.07, 09:12
      Towarzyszom z KC PiS, którzy brzydzą się, opluwają i do ręki by nie wzięli
      Gazety Wyborczej nie przeszkadza korzystać i pisać na jej forum. Tacy ludzie
      jeśli mają honor i na prawdę mają takie przekonania jak deklarują powinni
      bojkotować GW tak jak to robi Pan Premier. Chyba że są jak J23 albo Sztyrlitz
      niszczą układ od środka.
      Coś jak te podróby Rejtana w czasie referendum o przystąpienie do UE. Obłudne
      nie dla UE ale Euro to sie teraz nie mogą nażreć.
      • marek287 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 27.06.07, 09:32
        Tak mi się wydaje, że towarzysze z GW chcieliby właśnie żeby ci którzy
        sprzyjają obecnemu rządowi i zmianom jakie zachodzą siedzieli cicho. GW robi co
        może dzień, w dzień zamieszczając "obiektywne" komentarze, ciągle wypowiadają
        się "autorytety" - Michnik, Gieremek i Żakowski, a popracie dla PIS nadal 27-28
        procent. Mam nadzieję, że wypowiedź "tow_komucha" to nie jest próba zamknięcia
        komuś ust na forum, bo to już pachnie cenzurą i autorytaryzmem, a podobno to
        rząd PIS jest zagrożeniem dla demokracji ?
      • heymdall Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 27.06.07, 15:00
        .. to nie używaj klawiatury .. wymyślił ją kapitalista ..
        .. internetu też nie używaj .. początki tej sieci dały te obrzydliwe koła
        militarystyczne USA ..
        .. bardzo twórcze podejście do kwestii wolności wyboru ..
        .. nie trzeba bojkotowac KC GW (KC GW - bo gazeta ideologicznie tak jednomyślna,
        że aż strach się bać) .. wystarczy nie kupowac jej ..
        .. a KC GW sama się stacza - widać po "rzetelności" i "bezstronności"artykułów -
        i nie problem w tym, że inne gazety też to czynią - problem w tym, że GW do
        swoich niedomówień dorabia szczytną ideologię ..
        • jasfinks Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 27.06.07, 17:00
          Niejaki tow_komuch jest zniesmaczony że ludzie z PIS piszą na tym
          forum...Tow_komuchu! To jest bardzo proste i bardzo uzasadnione!

Przeczytaj sobie dalej powoli aby to do Ciebie dotarło,bo zdaje się masz kłopoty
          z rozumieniem nawet prostych tekstów...

Po pierwsze kłamców, pasożytów i komuchów należy tępić gdziekolwiek są a
          ostatnio sporo ich właśnie na forum GW...
          Po drugie to już Jezus więcej przebywał i dyskutował z wrogami i z głupimi i z
          chorymi, niż z przyjaciółmi czy z ludźmi mądrymi i zdrowymi.Kiedy uczniowie go
          pytali dlaczego tak dziwnie postępuje,odpowiedział pytaniem: "Czyż lekarz nie
          jest bardziej potrzebny ludziom chorym niż zdrowym?"
          Po trzecie czy uważasz się za aż tak obrzydliwego komucha że niehonorowa jest
          nawet rozmowa z Tobą i trzeba Ciebie i Tobie podobnych omijać z daleka,
          bojkotować?... ; )
    • mono80 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 06.07.07, 22:50
      adwokat Michnika żądał na rozprawie przeciwko Sakiewiczowi aby nie mogły
      ukazywać się negatywne sądy o jego kliencie i aby usunąć dziennikarzy nie
      koncesjonowanych z rozprawy,tow.szmaciak myśli że jest jedyną słuszną władzą w
      Polsce a wybiórcza wskazuje jedynie słuszną drogę jaką powinna podążać Polska i
      Polacy wprost w objecia lewactwa europejskiego
        • petit7 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 07.07.07, 11:44
          To już nie potyczki to zwyczajna wojna jaką rząd prowadzi z niezaleznymi od
          niego mediami. GW, Polsat, TVN pokazują mizerotę w działaniu tej koalicji ich
          błędy, złe decyzje i umacnianie aparatu bezpieczeństwa, który działa na ich
          półprywatne potrzeby. Tak jak kiedyś walczono z komuną tak teraz musimy walczyć
          prawicowym marksizmem - "kaczyzmem".
          • marek287 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 07.07.07, 16:17
            Jak zwykle same konkrety, twój poziom jest coraz wyższy, prawie tak jak
            popracie dla LPR. "To już zwyczjna wojna" gdzie ? z kim ? kto na kogo napadł ?
            Czyżby pobili ojca Adama, "prawicowy marksizm" - najpierw poczytaj ze
            zrozumieniem, albo porpś dorosłych, a potem używaj argemntów, na razie to są
            puste hasła, bez pokrycia w (nomen omen) faktach.
            • librys Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 07.07.07, 21:31
              Tobie marek287 mało konkretów? Wystarczy poczytać na Onecie lub w gazetach albo
              poglądać w normalnej nie państwowej telewizji. Nie słyszałeś co mówią
              prokuratorzy, że ich naciskano w sprawie Blidy i śmierci ojca ministra Ziobry?
              Nie widziałeś jak się zachowują premier i minister Spraw Zagranicznych w
              sprawie ostatnich wojaży w Brukseli? Nie wiesz jakie teraz mają dzieci lektury?
              Skąd ty się urwałeś? Nie ośmieszaj się?
              • marek287 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 08.07.07, 01:23
                No więc gdzie te konkrety ? POcztać w gazetach, no więc w których ? Może w GW ?
                Tym słynnym piśmie, które uznało, że ułaskawienie Sobotki przez Kwaśniewskiego
                było ok, tym, które o pijanym Kwachu napisało na 9 stronie małym druczkiem,
                tym, które o taśmach Oleksego napisała na 8 stronie małym druczkiem, tym, które
                nie pisało w głównym wydaniu o skandalicznych praktykach HGW w Warszawie, nie
                napisało o fatalnych błędach merytorycznych w ostatnim spocie PO, tym, które na
                każdą próbę walki o zwiększenie roli Polski na arenie międzynarodowej reaguje
                histerycznie i niczym Chirac każe siedzieć cicho. Co znaczy normalna nie
                państwowa telewizja ? Może to TVN gdzie Milan Subotic odpowiada za treść
                programów, a może Polsat, gdzie Tomasz Lis prowadzi nabardziej obiektywny schow
                i zadaje pytania w stylu pierwszego referendum 3 x tak ? Słyszałem co mówią
                prokuratorzy w sprawie Blidy, a właście w sprawie śląskiej mafii węglowej. tym
                się właśnie różnimy, dla ciebie to są ostatnie wojaże w Brukselii, a dla mnie
                walka o naszą rację stanu, niezależnie od tego który rząd ją prowadzi. A teraz
                o konkretach, znajdź jeden przykład polityka z zagranicy, a najlepiej byłego
                ministra spraw zagranicznych, który krytykuje swój kraj na arenie
                międzynarodowej, czekam z utęsknieniem. Wtedy zobaczymy, kto się ośmiesza.
                Podpowiem, żeby mimo wszystko nie szukać w wolnej prasie na Jamajce.
                Skoncentruj się na oneice lub w gazetach, albo poszukaj w normalnej nie
                państwowej telewizji.
    • librys Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 08.07.07, 08:09
      To ty znajdź chodź jednego ministra spraw zagranicznych, który pracował w maglu
      (może być z Jamajki). Jeżeli uważasz, że to co podaje pisowska telewizja jest
      bardziej obiektywne od tego co widzimy w TVN i Polsacie to nie mamy o czym
      rozmawiać. Żyj sobie w nieświadomości. Dzięki tym mediom i nielubianej przez
      pisowców Gazecie Wyborczej nie wszystko się da schować pod dywan. Ciesz się z
      dworca w Włoszczowej i innych podobnych sukcesów tego rządu.
      • marek287 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 08.07.07, 11:05
        Tu jest właśnie problem, coś tam słyszłaeś, coś tam przeczytałeś, coś tam
        wiesz, ale konkretów żadnych nie chcesz podać. Przykro mi, że nie sznujesz
        poglądów innych, bo mimo różnic zawsze jest o czym rozmawiać, najlepiej przy
        tym posługując się konkretnymi przykładami.To, że tobie bardziej podoba się
        Polsat i TVN to twoja osobista sprawa, uważam, że trzeba poznać kilka źródeł,
        by wyrobić sobie opinię, więc nie mów mi o życiu w nieświadomości. Napisałem
        konkrety właśnie o chowaniu spraw pod dywan w GW, dlaczego na ten temat nic nie
        masz do powiedzenia. To były konkretne przykłady. Nie wiem czy się mam cieszyć
        z dworca we Włoszczowej, choć ci w Świętokrzyskim się pewnie cieszą. Wolę
        cieszyć się ze spadającego bezrobocia i wzrostu gospodarczego.
        • librys Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 08.07.07, 11:38
          W tym sęk, że ja znam też pisma ultraprawicowe i widzę, że ty z tamtąd
          ciągniesz swoje teksty. W takim np. Naszym Dzienniku kilkaset razy powtarza się
          te same newsy z przed 10 lat jak Kwaśniewski w Charkowie, jakie to przestępstwo
          związane z jego wykształceniem itd. Zapominając o tym co się dzieje teraz i
          niedawno (poczytaj nasze forum nie będę się powtarzał o przestępcach z tej
          koalicji, kłamaniu co do wieku przez aktualną prezydentową itd.). To wszystko
          najbardziej odrzuca mnie od tych "mediów" ich język: prezio, drinker, zatoka
          czerwonych świń, Jolanta polisa itd.
          Za to ze strony władz mamy nieustanny festiwal kłamstw, obłudy, bezprawia. Łżą
          wszyscy oficjele od góry do dołu – od sprawy takiej tragedii, jak z p. Blidą,
          przez likwidację WSI, aż po rzekome sukcesy zagraniczne. Tragedia!

• marek287 Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 08.07.07, 12:07
            Cóż za styl "ciągnąć teksty", nie wiem czy dam radę wznieść się na takie wyżyny
            jak ty, ale spróbuje. Jeśli chodzi o język, to albo nie wiesz o czym piszesz,
            albo ordynarnie i bezczelnie kłamiesz. Określenia typu "prezio" funkcjonowały w
            języku SLD i środowisk z nim związanych, a wyszło to podczas obrad komisji
            śledczej. "Zatoka czerwonych świń" to określenie funkcjonujące w potocznym
            języku Warszawiaków, którzy tak nazywali osiedla w których mieszkali wysoko
            postawieni członkowie partii. Najpierw trochę podstaw, a potem dyskutuj. jeśli
            chodzi o kłamstwo prezydentowej w sprawie wieku, to rzeczywiście skandal, dla
            ciebie na pewno większy niż to jak "Jola" prezysięgała, że Oluś ma magistra bo
            pamięta imprezę po jego magisterce. To jest właśnie różnica, obecnej władzy też
            przytrafiają się wpadki, ale możemy co najwyżej się śmiać z reklamówki, albo
            niskiego wzrostu.
            Piosząc zdania typu - ze strony władz mamy nieustanny festiwal kłamstw, obłudy,
            bezprawia - jak zwykle nie podajesz żadnego przykładu. Łżą wszyscy oficjele od
            góry do dołu - no więc przykład szczebel, po szczeblu od góry do dołu. Ostatni
            raz proszę cię o skomentowanie zamiatania pod dywan spraw przez GW i niektóre
            media i nie odpowiadaj w stylu, a u was murzynów biją bo uznam, że mam do
            czynienia ze szczeniakiem, który nie ma własnego zdania i potrafi cytować tylko
            banały i ogólniki, obrażając wszystkich na około.
    • mooreland Re: Gazeta Wyborcza - najlepsza papierowa informa 08.09.08, 08:46
      Zwracam uwage ze prawie wszyskie "afery" odkryte przez Wyborcza
      okazaly sie fikcja. Lacznie z afera rozporkowa. Teraz Pani Aneta
      stanie przed sadem za skladanie falszywych zeznan. Wborcza natomiast
      skrzetnie przemilcza fakt ogolnie znany podkupywania poslow przez
      PO. Teraz wedlug tego brukowca jest w Polsce wszystko w porzadku.
      Rzad Tuska jest tym jedynym, wspanialym, kochanym, cudownym itd. Juz
      puka do nas druga Irlandia! I tak trzymac!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka