Dodaj do ulubionych

Jaki market powinien być u nas zbudowany?

05.07.09, 07:52
Głośno się mówi, że powinien powstać następny market w naszym
mieście. Ja jestem, za sklepem, którego nie ma w okolicy. Podoba mi
się ta sieć. Myślę tu o Netto. Działa on np. w Sycowie. Poniżej link
z jego ofertą:
www.netto.pl/internet/nettopl/menu/main.nsf
Obserwuj wątek
    • pookafka Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 05.07.09, 11:11
      Jestem za Tesco -to dobra i sprawdzona sieć np. we Wrocku -kupisz
      tam wszystko i niedrogo!!!!!!!!!!!!!
      • dragon2000 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 05.07.09, 13:28
        Tesco to dobra mysl.Jest u nas tyle wolnego miejsca ze nie jeden market u nas sie zmiesci
      • fotopasjajelcz Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 18.05.11, 22:13
        o boze wydaje mi sie ze tych marketow to juz wystarczy,przydalaby sie przychodnia,prywatna klinika ,,,itp pozdrawiam
    • heymdall Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 05.07.09, 16:32
      w sumie: obojętne, byle nie nowa "Biedronka" .. np:wspomniane "Tesco" czy
      "Kaufland"
      --------------------------------------------------------------------
      - Żyje nam się coraz lepiej - oznajmił w expose sejmowym premier.
      - To fajnie macie... - pomyślał naród
      • koch-111 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 05.07.09, 16:39
        rowniez jestem za tesco!!!
    • mufinka76 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 05.07.09, 20:40
      Jak najbardziej NETTO. Mają bardzo ciekawą oferte i cenowo są konkurencyjni.
      • assimov Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 06.07.09, 08:54
        Witam,
        Netto mi się nie podoba. Byłem parę razy i bez rewelacji. Do tego kolejny sklep gdzie nie można płacić kartą.
        Wolałbym Lidla, albo jakiś z większych sieci, wspominane Tesco byłoby ok.
        Pozdrawiam
        • rudkenbil Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 06.07.09, 17:11
          Naprawdę was nie rozumiem. Czy wy nie macie gdzie jedzenia kupować??? Może od
          razu niech postawią 2 tesco, 3 kauflandy, i jeszcze z 30 żabek... acha, i 4 CPNy
          w centrum, bo widzę, że pomysł stacji benzynowej w środku miasta ma wielu
          zwolenników...
          Co wam da kolejny supermarket?? Że bułkę będzie można kupić 2 grosze taniej? Czy
          po prostu nie macie gdzie na spacery chodzić (w to uwierzę) i tesco byłoby
          świetnym miejscem na spędzanie wolnego czasu - żenada...
          • wygadana Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 06.07.09, 18:39
            Wielu z nas chce nowy sklep nie po to aby po nim spacerować ale po
            to aby zrobić sprawnie zakupy. Często stoję w kolejce przed kasą,
            często cięzko mi przejść między klientami. Dlatego nowy sklep się
            przyda.
            • pookafka Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 06.07.09, 20:16
              popieram Wygadaną w 100%
            • mariposa1976 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 03.09.12, 08:24
              wygadana napisał:

> Wielu z nas chce nowy sklep nie po to aby po nim spacerować ale po
              > to aby zrobić sprawnie zakupy. Często stoję w kolejce przed kasą,
              > często cięzko mi przejść między klientami. Dlatego nowy sklep się
              > przyda.

Koleżanko, a Ty myślisz,że w kolejnym sklepie nie będzie kolejek? W Tesco czy to w Oławie czy Wrocku kolejki są na okrągło. Od tego się nie ucieknie. A sprawność obsługi na kasach zależy od osób tam pracujących a nie od kolejnego sklepu czy nazwy...
          • slampik Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 06.07.09, 20:58
            rudkenbil ma racje, większość ludzi chcących nowego marketu niema co z sobą
            zrobić a chodzenie po sklepach jest dla nich jedyną i najlepszą rozrywką
            forum.gazeta.pl/forum/w,24395,97473371,97526309,Re_Nowe_sklepy_zaczynaja_dzialac_.html
            zachęcam do spacerów na świeżym powietrzu
            • wygadana Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 06.07.09, 22:35
              Co innego są codzienne zakupy, a co innego otwarcie nowego sklepu i
              związany z tym rekonesans.
              • cindirella70 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 06.07.09, 23:16
                A mi sie wydaję, że w tych sklepach, które są powinny być czynne
                wszystkie kasy, a nie jedna albo dwie, szczególnie w godzinach kiedy
                jest więcej klientów. Wtedy nowy market nie byłby potrzebny, nie
                byłoby kolejek i tłoku.
          • mooreland Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 06.07.09, 23:30
            Popieram rudkenbila! To ulubione zajecie czesci Polakow , spedzanie
            wolnego czasu czy weekendow w marketach z 50 zl w kieszeni. DEBILE!
            • koch-111 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 07.07.09, 08:24
              czas gdy czynne są wszystkie kasy jest w sklepach mocno ograniczony - wszystko z powodu cudownego i lapidarnego słówka "wydajność pracy" Kierownicy wymuszają na kasjerkach zwiększenie wydajności w tym przypadku mierzone liczbą obsłużonych klientów w czasie. oczywiście podniosą się zaraz głosy o bezdusznych zagranicznych sieciach co wykorzystują nasze polskie dziewczyny, nie mniej jednak taki proceder kwitnie na całym świecie i nic i nikt tego nie zmieni. Jedynie sami pracownicy mogą wpłynąć na pracodawcę ale z tym różnie to bywa...

Market w Jelczu jest moim zdaniem bardzo potrzebny i nie malutki dyskoncik ale market z prawdziwego zdarzenia. Dużo negatywnych głosów płynie od osób dla których taka instytucja będzie konkurencją. A zważywszy, iż np tesco oferuje artykuły z praktycznie każdej dziedziny zagrożeni są wszyscy jelczańscy bizanesmeni. Nawet jego ekscelencja ze stacją benzynową bo przecież tesco ma relatywnie najtańszą benzynę na swoich stacjach.

Market jest potrzebny powtarzam się bo wymusi zwiększoną konkurencję a przez to niższe ceny oraz lepszą obsługę klienta. Dodatkowo jego usytuowanie a jest kilka propozycji może być katalizatorem rozwoju danej części miasteczka praktycznie bez udziału inwestycji gminnych. Tereny w okolicach wieżowca po jelczu, okolice Mrówki lub też bliżej stawu w stronę nowego dworu. Unikałbym takich inwestycji w centrum, tu najbardziej brakuje parku - a to idealne rozwiązanie na terenie obok przychodni.

• happytrol Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 07.07.09, 09:00
                forum.gazeta.pl/forum/w,24395,72986242,79715961,Re_Czy_w_naszym_miescie_potrzebny_jest_nowy_mark.html
              • cindirella70 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 07.07.09, 09:53
                W pobliżu przychodni musi być parking dla pacjentów, to chyba
                oczywiste. Nie mogę wyobrazić zastąpienia go parkiem. Parking jest w
                beznadziejnym stanie, ale jest potrzebny.

A co do marketów, to jasne z tą wydajnością pracy, żeby nie płacić
                za bezczynne siedzenie kasjera. Ale z drugiej strony mój czas też
                ktoś powinien szanować, nie chcę sterczeć w kolejkach, to nie te
                czasy.
            • mariposa1976 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 03.09.12, 08:27
              mooreland napisał:

> Popieram rudkenbila! To ulubione zajecie czesci Polakow , spedzanie
              > wolnego czasu czy weekendow w marketach z 50 zl w kieszeni. DEBILE!

Ja też popieram wpis rudkenbila,ale bez tego dopisku na końcu. Mooreland - nie obrażaj ludzi w miarę możliwości,bo to po prostu nie jest grzeczne a wręcz może zostać odebrane jako złe wychowanie albo chamstwo smile
        • ich82 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 15.07.09, 12:29
          ja jestem za Lidlem
    • pookafka Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 07.07.09, 09:30
      Pamietamy podobna sytuacja była w Oławie .Obecnie Oława bije J-L na
      głowę w wielkosci powierzchni handlowych własnie supermarketó i
      jakos nikomu krzywda się nie stała . Zyskali klienci , zwiekszyła
      sie konkurencyjność cen i usług a ludzie jak chodza na spacery tak
      dalej chodza ich prawo -jedni do parku inni do supermarketu inni
      pieszcza swoje zony i kochanki . Jest zdumiewajacym fakt , iz w
      Oławie ludzie sie bronili przed supermarketami a w J-L apeluja o
      supermarket z prawdziwego zdarzenia , to daje do myslenia i jawi sie
      jako pozytywne zjawisko socjologii społecznej .
      • mooreland Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 07.07.09, 16:01
        Pookawa! Ty posrany matole! Co robol wie o socjologii spolecznej?
        Dla ciebie chlew bo zasrany market to zbyt wysokie progi .
        • koch-111 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 07.07.09, 20:29
          mości panie morecoś... wnioskuję po treści poprzedniej wypowiedzi, iż muszę do pana z dużej litery bo przed taakim wielkim człowiekiem inaczej nie można... więc na kolana i nadaję z dużej...

H.W.D.Morecoś!!!

Z poważaniem!
          • mooreland Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 07.07.09, 22:15
            DROGI KOCH. Prawa rymku sa nieublagane. Badz pewien, ze gdyby market
            byl potrzebny, powstalby natychmiast. Dziwi mnie , ze banda durni i
            dyletantow zebrze o market. To tak jak petycje w sprawie budowy
            cerkwii prawoslawnej w J-L. zapewne sa wyznawcy tej religii. Pytanie
            tylko ilu. Market mowicie. Madre glowy ekonomiczne ponownie promuja
            odplyw polskiej waluty z kraju. Ktos kiedys byl zbulwesowany , ze w
            Mrowce drozej jak w Castoramie. Jak popierac polski kapital- pytal.
            Zapomnial tylko chyba o niebotycznych zwolnieniach podtkowych ktore
            obowiazuja w tym kraju wlasnie dla obcego kapitalu natomiast
            wlasnych przedsiebiorcow sie gnebi zanim jeszcze cokolwiek zacznal.
            Mowie tak oczywiste rzeczy, ze faktycznie mam do czynienia z
            totalnymi debilami. Zajadla dyskusja na forum o zaplodnieniu in
            vitro byla tego jaskrawym przykladem. Jak zapewne wiesz rzad cudakow
            czy cudotworcow nie ma pieniedzy nawet na badania RTG i stad wlasnie
            oglosil ze in vitro bedzie , ale w 100% platne. Wygadana i inne
            kobitki z grupy lumpenproletariat zamilkly i na tapete wziely sobie
            teraz market. A moze tak ZOO w J-L ? A moze linia metra? O,
            wlasnie. Widzialem jak w jednym z azjatyckich panstw, ktore wzbudza
            smiech na twarzach Polakow, buduje sie dziennie okolo 5 km
            autostrady. Nie jednej, ale 5 km przybywa dziennie na kazdej
            rozpoczetej inwestycji. A jaki sprzet! Radze skonczyc ten koncert
            zyczen mieszkancow Jelcza i zabrac sie do roboty a jeszcze lepiej do
            pracy. Roboty nie nalezy mylic z praca. Praca przynosi dochody a
            robota 2-3 tys miesiecznie. Za 600 euro europejczykiem nie
            zostaniesz. To chyba juz rozumiesz, choc mam watpliwosci. Napisalem
            600 euro, ale ilu z was zarabia te 600 a ilu musi zadowolic sie 300
            euro? I wlasnie w tym lezy caly problem. Wlasnie dlatego
            potrzebujecie marketu ze zgnilymi owocami i warzywami w ktorym polki
            gnal sie od towarow z napisem MADE IN CHINA.
            • pookafka Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 08.07.09, 11:01
              matoł mooreland w budowie nowego marketu w J-L wywąchał swoistą
              konkurencję dla swojego przydrożnego miłoszyckiego kramiku .Market
              będzie na 100% w J-L
              • pookafka Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 14.07.09, 14:56
                temat jak najbardziej na czasie , J-L odbiega mocno od powierzchni
                handlowych typu market od reszty Polski , gdzie w wioskach ok. 9
                ty. ludzi na północy kraju istnieją dwa potezne markety spozywcze.
                • mooreland Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 14.07.09, 15:25
                  Az takim dziadem jestes pookafka ze musisz kupowac w marketach?
                  Proponuje abys poprosil dr. Worwe. Da ci na lepszy kawalek wedliny
                  moze. Albo i nie da. Do roboty durny leniu!
                  • pookafka Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 14.07.09, 17:55
                    matole moo. wcale nie trzeba być dziadem ,żeby kupować w marketach
                    spożywczych czy budowlanych .Secundo ,twoja radosna twórczość na tym
                    forum dowiodła jaki poziom intelektualny prezentujesz co by nie
                    powiedzieć żaden . Zastanawiam się ile Bóg musiał sie
                    napracować ,zeby taką kreaturę stworzyć jak ty.
            • koch-111 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 16.07.09, 08:58
              Szanowny obywatelu.

Będąc taką wielka i obytą osobistością doskonale orientujesz się, iż w każdej jednostce samorządowej istnieją grupy nacisku i środowiska mające odmienne cele i plany. Również w naszej szacownej miejscowości są takie grupy, które się wzajemnie zwalczają i próbują przeforsować swoje. Sprawa marketu jest właśnie taką, budząca kontrowersje walką. Stykają się tutaj lobby miejscowych przedsiębiorców oraz związanych z nimi klientów z potencjalnym inwestorem oraz resztą mieszkańców zwanych w skrócie zaangażowanymi. Oczywistym jest, że w sporze tym oprócz inwestora grupą najbardziej dynamiczną jest opozycja która wszelkimi sposobami stara się zablokować taką inwestycję... Przecież u nas taką inwestycje można potraktować jako wejście na rynek doskonale konkurencyjny tongue_out z wiadomych względów. Będą starali się zniechęcić inwestora wszelkimi sposobami, starając się wprowadzić ograniczenia administracyjno prawne, społeczne czy ekonomiczne. Mimo, że walka ta jest dla nich przegrana przeciągną budowę marketu o kilka miesięcy i to będzie ich zysk. Każdy inwestor stara się o akceptację swojej inwestycji a po jej skończeniu będzie bronił podzielonego już rynku z zajadłością wściekłego psa wymyślając coraz to nowe powody by wejście to powstrzymać. Z tego to prostego powodu nowego marketu jeszcze nie ma.

Niestety, staram się nie schodzić poniżej dopuszczalnego poziomu przyzwoitości więc nie będę komentował reszty twojej wypowiedzi choć zastanawiam się czy z taką samą składnią zwróciłbyś się do swojej matki czy ojca.
              Należysz do grona osób które są mocne tylko w krytyce. Umiesz wynajdować w wypowiedziach ludzi jakieś wyrwane z kontekstu przekazy i ich się czepiać. Nie widziałem natomiast byś sam był konstruktywny i zaproponował coś pozytywnego. Nie ma znaczenia kto jest u władzy - zawsze będziesz na nie!

Bez poważania!

• wygadana Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 13.11.09, 21:37
                Czy są plany budowy nowego marketu w naszym mieście?
                • j.laskowice Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 16.04.10, 09:16
                  Przy rondzie trwają prace budowlane. Czy ktoś wie co tam powstanie?
                  • milakowie Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 21.04.10, 17:58
                    Przy rondzie są wysypywane tylko zwały ziemi po wykopach nic tam nie
                    jest i nie będzie budowane .Nie ma gdzie wywieźć ziemi to właśnie
                    plac ten jest idealnym miejscem .
                    www.fotopasja.klm.net.pl
                    • wygadana Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 12.08.10, 20:18
                      W Oławie otwarto już trzecią Biedronkę, 31 sierpnia atwarty zostanie
                      Tesco. Oprócz tego mają Kaufland, Lidl, Aldi, Intermarche, Carfoure.
                      A u nas coraz większe kolejki w marketach....
                      • mikoj50 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 26.08.10, 11:55

Witam serdecznie.

Zasadnicze pytanie tego wątku cały czas jest aktualne.

Chociaż właściwie, to dzisiaj należy już chyba zadać pytanie o
                        treści: dlaczego jeszcze nie został u nas zbudowany nowy market?, a
                        nie jaki on być powinien.

Jednak na dzień dzisiejszy, to nic innego nam nie pozostaje, jak
                        korzystać z marketów oławskich. Nie da się ukryć, że Oławiakom w tym
                        zakresie się poprawiło smile

Przed laty jeździło się do wrocławskiego Hita, który przekształcił
                        się w Tesco. Teraz, dzięki oławskiemu Tesco będzie odrobinę bliżej.
                        Jednak pytanie zasadnicze, jak już napisałem, pozostaje cały czas
                        aktualne, "dlaczego nie u nas".

Pozdrawiam serdecznie.
                        • zbylu2000 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 26.08.10, 13:28
                          sklepy takie jak tesco i lidl byly by dobra inwestycja w laskowicach,nie chodzi
                          tutaj o spacery po sklepach tak jak niektorzy na to patrza ale o wiekszy
                          asortyment,robie zakupy we wroclawiu w tesko i w lidlu,mam swoje sprawdzone
                          produkty po ktore z mila checia bede taam zagladal a konkurencyjne ceny to tylko
                          dodatek,POzdrawiam wszystkich
                          • poodzian Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 26.08.10, 19:33
                            Byłem dziś w nowej Biedronce w Oławie. Klientów mało, kolejek nie ma.
                            • mszczyglod_1 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 26.08.10, 19:39
                              Chwalisz się czy żalisz?
                        • motorrek Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 05.01.12, 16:57
                          Zatem jako radny prosze sie spytać burmistrza czy nie ma chetnych sieci handlowych w J-L - wiadomo jest ,że jest wielu chetnych tylko co sie dzieje?
    • mieszkajacywpl Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 31.01.11, 15:58
      podobno powstaje stokrotka..
      • jonu3 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 31.01.11, 16:21
        Tak, będzie Stokrotka. Był już nabór pracowników organizowany przez Biuro Pracy. Miejsce - obok Banku Spółdzielczego , remontowana galeria Sabika ?
        • gallen Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 31.01.11, 17:45
          WoW powiem strzeże że pierwszy raz słyszę o takim supermakecie, ktoś wie coś więcej na temat tej sieci?
          • adamogo Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 31.01.11, 19:11
            www.stokrotka.pl/
          • przebudzonyx Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 02.02.11, 07:23
            To jest duża sieć na wschodzie kraju, podobno polska.

Lepsze to niż kolejna Biedronka.
    • makler4 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 14.05.11, 22:28
      Analizując sklepy z okolicznych miast wydaje mi się, że najlepszym marketem dla nas byłby Kaufland. Duży wybór i stosunkowo niskie ceny? Co o tym myślicie?
    • hose_morales Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 14.05.11, 22:32
      Lidl bylby dobry...
      ma czasem fajne produkty
      • przebudzonyx Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 18.05.11, 13:24
        Popieram smile
        • aureolka1 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 11.08.11, 07:37
          Czy to prawda, że powstanie u nas Netto?
          • j.laskowice Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 03.01.12, 21:39
            Wszystko wskazuje na to, że w naszym mieście powstanie Tesco. Będzie zbudowane obok Bricomarche.
            • motorrek Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 03.01.12, 22:15
              Wątpie ,zeby taka duza sieć handlowa jak Tesco pchała sie w ciasnote o małej powierzchni handlowej bez dużego parkingu dla klienta . Raczej kierunek w okolice Orlenu , gdzie jest duza przepustowośc mieszkańców gminy i okolic .
              • bidford Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 05.01.12, 18:36
                tesco buduje tez malopowierzchniowe sklepy. ida na ilosc zeby sprzedac pozniej cala siec WalMartowi. im wiecej sklepow tym wyzsza cenasmile jeszcze fajnie bedzie jak w miejscu targu powstanie lidl... w ogole nie bedzie mozna zaparkowac
              • kia1970 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 06.01.12, 08:08
                LIDL LIDL I JESZCZE RAZ LIDL !!!! Szczerze polecam, są tam produkty dobrej, sprawdzonej, niemieckiej jakości. Bardzo często robie zakupy w Oławie. Nie ma problemu w porównaniu z zanudzającymi biedronkami z płatnościami np. kartą. Pzdr.
                • eryka.michalak Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 06.01.12, 09:28
                  Także uważam, ze powinien powstac LIDL.
                  Ponoc kolejny market spożywczy otwiera się w nowej galerii przy Bożka. Ktoś wie jaki?
                  • panjarekp Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 27.01.12, 10:58
                    Czy są już pewne informacje jaki market będzie wybudowany obok Bricomarche?
                    • motorrek Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 28.01.12, 12:16
                      Oferentów jest sporo , kwestia podstawowa -pieniązki
                      • szczx83 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 28.01.12, 14:56
                        Najprawdopodobniej Tesco powstanie w tym miejscu.Już prawie wszystkie szczegóły są dogadane
                        • makler4 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 31.08.12, 10:53
                          No właśnie, czy wiadomo co powstanie obok Brico Marche? Słyszałem coś o Lidlu.
                          • kia1970 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 03.09.12, 17:25
                            POWIEM SZCZERZE, ŻE NAJLEPSZYM SKLEPEM Z DOBRYMI I ZDROWYMI PRODUKTAMI JEST "LIDL". BARDZO CZESTO Z NIEGO KORZYSTAM W OŁAWIE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY. NIE OMIESZKAM PODPOWIEDZIEC, ŻE WIDZĘ W NIM BARDZO WIELU MIESZKAŃCÓW JELCZA-LASKOWIC !!!!
                            • djmixer1 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 10.01.13, 08:22
                              Czy w powstającym obok Brico Marche kompleksie będzie na dole Polomarket?
                              • szelest_papierkow Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 24.09.14, 18:21
                                w powstałym budynku obok Brico będzie "Żabka"
                                • proszenieregulowacodbiornikow Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 24.09.14, 20:16
                                  Ta sieć sklepów przez chyba zbyt hojnie szafowaną franczyzę i upychanie jej po pomieszczeniach wielkości przedpokoju robi się coraz bardziej obleśna. Zmieni nazwę na "ropuszkę"?
                                • realdisorder Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 27.09.14, 13:20
                                  w powstałym budynku obok Brico będzie "Żabka" z tego co widzę to raczej Fresh Market
                                  • grzesiekura Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 27.09.14, 17:55
                                    Fresh market czy żabka i tak ta sama oferta.
                                    • okioko Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 28.09.14, 13:28
                                      Sklep może nie za ciekawy, ale można w nim dostać dobre piwo m.in. Ciechan.
    • korleonee Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 26.09.14, 03:38
      Lidl
      • sba1 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 26.09.14, 13:26
        jestem za Lidlem
        • subik Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 26.09.14, 23:21
          żaden lidl i te niemieckie smieci
          Kaufland najlepszy i najtanszy
          • przystojna Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 28.09.14, 13:39
            Lidl i Kaufland są sklepami niemieckimi. Lidl prowadzi zmasowaną kampanię reklamową w mediach stąd jest bardziej znany niż Kaufland. W Lidlu towary są niskiej jakości, produkowane na ich zamówienie, w Kauflandzie ceny są na pewno bardziej atrakcyjne.
            W Oławie mamy jeden i drugi, ja proponuję sklep Netto.
            www.netto.pl/
            • szelest_papierkow Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 28.09.14, 13:49
              a ja bym wolał zostawiać $$ u polskich sieciach, a nie u portugalczyków, niemców czy francuzów
              • przebudzonyx Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 29.09.14, 21:48
                Czyli Polomarket lub Stokrotka wink ?

Niestety oni też nie płaca podatków jak i reszta sieci ...
      • tofika30 Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 28.09.14, 22:42
        też jestem za Lidlem. Lubię tam robić zakupy. Fajnie byłoby jakby powstał gdzieś blisko basenu albo nowo budowanej hali sportowej.
        • proszenieregulowacodbiornikow Re: Jaki market powinien być u nas zbudowany? 29.09.14, 07:45
          Fresh Market będzie - czyli Żabka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka