Dodaj do ulubionych

Potrzebujesz perfumowej porady? POMOŻEMY!

20.01.13, 11:32
Jeśli potrzebujesz porady odnośnie perfum na prezent, specjalną okazję, lub po prostu znudził Ci się Twój dotychczasowy zapach - pisz! Z chęcią pomożemy i doradzimy :)
Obserwuj wątek
      • viivii Re: Potrzebujesz perfumowej porady? POMOŻEMY! 31.01.13, 22:37
        Moim zdaniem jednym z najlepszych wyborów może być coś z Histoires de Parfums albo z Bonda 9.
        Jeśli chodzi o Histoires de Parfums to polecam 1969 który jest bardzo zmysłowy, lub 1725 łagodny i orzeźwiający. Ewentualnie jeszcze 1740 - choć jego początek może trochę zbić z tropu to potem jest na prawdę męski :)
        Z Bondów to na pewno New Haarlem bardzo nowoczesny ;) albo Central Park świeży ale potem zmienia się w trochę cieplejsze nuty.
        W razie gdyby te zapachy nie podobały się ani jemu ani Tobie to daj znać ! Będziemy wybierać do skutku ! :P
                  • viivii Re: Potrzebujesz perfumowej porady? POMOŻEMY! 03.04.13, 14:13
                    Pewnie, że coś poradzimy! Po to tu przecież jesteśmy :)

Na początek The Different Company Osmantus i Sublimee Balkiss tej samej firmy. Oba te zapachy są bardzo świeże, delikatne i subtelne, przy czym Osmantus jest bardziej kruchym i delikatnym zapachem a Sublime Balkiss jest uroczy i zabawny. Przy czym te zapachy trzeba przetestować na sobie bo w zależności od skóry ich długość jest różna.

Keiko Mecheri Hanae to jest ostatnia moja nowość którą odkryłam kilka dni temu. Perfumy kruche ale bardzo kwiatowe które mieszają w sobie zapachy białych kwiatów z jagodami i grejpfrutem. Bardzo kobieca kompozycja.

Histoires de Parfums 2 Virginale to jest zapach najbardziej intensywny z tych wszystkich które tu Ci wymieniłam ale jeśli chcesz na prawdę długo pachnieć a przy tym uwodzić to jest to strzał w dziesiątkę.

Cartier Goutte de Rose to jest nowość która od niedawna jest w perfumeriach. Jest to zapach świeży ale dzięki zapachowi róży. Przy czym ta róża nie jest tu jakaś "Babcina" tylko świeża bo "zerwana prosto z krzaczka" ;) Nie wiem czy akurat lubisz różane zapachy ale myślę że ten warto na sobie przetestować.

Grossmith Golden Chypre przyznaję bez bicia, że jet to najdroższa z propozycji jaką Ci tu przedstawiam ale jeśli tylko będziesz miała okazję to na prawdę warto! Zapach jest obezwładniający ciało i duszę. Genialny.

Nube - Hydrogen, Lithium, Helium, Oxygen to zapachy jeśli jesteś odważna i nie boisz się nowych zapachowych wyzwań. Na samym początku mogą Ci się wydać dziwne ale ich inność przyciąga i elektryzuje. Zresztą nie tylko osobę noszącą ale i odbiorców. Wszystkie z tych 4 są bardzo świeże ale też i różne dlatego przetestuj je sama na sobie.

I teraz coś co nie tylko pachnie ale też świetnie wygląda bo skoro lubisz versace bright crystal a ono ma tak wymyślne opakowanie to na pewno spodobają Ci się

S4P Laawan i Skiroon piękne flakoniki które mają w sobie cudne perfumy. Wybrałam akurat ten dwa bo są najświeższe z całej reszty przy czym Skiroon jest bardziej owocowy.

Kolejne pięknie wyglądające i pachnące to cała seria Alice & Peter tu powiem szczerze nie mam swojego faworyta bo każda z babeczek jest słodka, urocza i świeża!

Wiem, że wypisałam Ci tego sporo ale przynajmniej masz w czym wybierać! :) Teraz najważniejsze to testować i wąchać ;)

I oczywiście daj znać czy znalazłaś coś w tym zestawieniu coś dla siebie!! Bo jeśli nie to będziemy doradzać dalej ;)

• viivii Re: Potrzebujesz perfumowej porady? POMOŻEMY! 04.04.13, 23:20
                        Cieszę się, że się cieszysz :)
                        Wybrałam te najlepsze z perfum które sama na sobie testowałam i które mi przypadły do gustu. Mam nadzieję, że i Tobie coś z nich się spodoba, no a jeśli nie to tak jak mówiłam będziemy szukać dalej ;)

Powodzenia Ci w testowaniu i dużo cierpliwości w szukaniu ;)
                        Daj koniecznie znać co wybrałaś ! :)
      • ania250317 Re: Potrzebujesz perfumowej porady? POMOŻEMY! 14.10.17, 11:16
        Miss Dior - Miss Dior Cherie to na pewno zapach, na który warto zwrócić uwagę. Myślę, że fajnym zastępcą byłby również Naomi Campbell - Naomi Nampbell czy Priscilla Presley - Indian Summer. Choć Carachel - Amor Amor także jest godny zainteresowania. Kupuję wiele perfum m.in. Carachel - Amor Amor na zapachowiec.pl i serdecznie polecam tę rozlewnię. Perfumy są trwałe i w atrakcyjnej cenie ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka