Dodaj do ulubionych

Męskie perfumy

27.04.13, 16:08
Zawsze najbardziej odpowiadało mi Chanel Platinum Egoiste i Allure w wersji Sport. Tyle że w zeszłym roku dostałem na urodziny Eight&Bob (perfumy m.in prezydenta J. Kennedy'ego) i powiedziałem dość Chanelowi. Jak to jest, że za podobną cenę można kupić coś tak niesamowitego jak Bob i (jak teraz widzę) totalnie chemicznego Chanela?
Czuję się normanie jakbym przeszedł z jedzenia w fast foodach na kolację w Sheratonie.
Obserwuj wątek
    • viivii Re: Męskie perfumy 08.05.13, 20:20
      Eight&Bob wąchałam i są faktycznie przepiękne ! Zapach jest po prostu niesamowity ! Tak elegancki i tak ponadczasowy. Tak mi się podobają, że chętnie sama bym ich używała, mimo tego że jestem kobietą. Zresztą wydaje mi się że większości kobiet przypadłby on do gustu :)

I niezmiernie podoba mi się ten Twój przeskok z fast food do kolacji w Sheratonie :D Ale faktycznie masz rację, że są to perfumy niezwykle eleganckie tak jak owy hotel ;)
    • nadinee3 Re: Męskie perfumy 13.05.13, 00:41
      Skusiliście mnie i zamówiłam właśnie próbkę! Historia tego zapachu też jest kosmiczna - podczas wojny wysyłano go w książce z wyciętymi kartkami z Paryża do Stanów. (Szczegóły ambrozja.com/perfumeria/eight-and-bob/eight-bob/ ). Bardzo mnie ciekawi ta Andrea, jeszcze się z czymś takim nie spotkałam. Wypróbuję na mężu, na sobie i opowiem!
    • aniapogo100 Re: Męskie perfumy 04.06.14, 16:41
      hahaha. To tak jak ja przeszłam z Night Musk Avonu na CK Be. Jak z kebaba na ostrygi :-) Dobrze ze gust mi się zmienił... Gdzie kupujecie perfumy? Macie jakieś zaufane? Ja lubie Fragranto fragranto.pl ale może są jeszcze jakieś inne, gdzie nie sprzedają podrób?
    • ania250317 Re: Męskie perfumy 22.10.17, 10:42
      Kupuję różne perfumy na goia.pl i jestem zadowolona z tego jak długo utrzymuje się zapach, jakość rzeczywiście super i są w bardzo dobrej cenie. Polecam zajrzeć i przetestować ;)
    • ann_a22 Re: Męskie perfumy 31.10.17, 12:01
      Kupuję perfumy dla chłopaka na galeriazapachow.pl i jestem bardzo zadowolona. Długo się utrzymują i jest duży wybór zapachów. W gronie najczęściej kupowanych jest na pewno: Hugo Boss - Zielony, Giorgio Armani - Aqua Di Gio oraz Azzaro - Chrome.
    • akson21 Re: Męskie perfumy 21.05.18, 20:53
      Polecam męskie wody perfumowane ze sklepu: strefa.fenix-jewellery.pl/listing/wody-perfumowane-meskie

link do strony głównej firmy: fenix-jewellery.pl/

szczególnie polecam zapach BRAVE - bardzo męski i trwały!
    • czikita86 Re: Męskie perfumy 22.03.19, 22:26
      Ja osobiście preferuje CK na moim facecie. Teraz akurat jest promka na zapachy tej marki w Rossmannie. Tutaj znajdziesz ich pełną ofertę: www.kupino.pl/promocje/calvin-klein/rossmann Polecam przede wszystkim IN2U

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka