Dodaj do ulubionych

Perfumy męskie

01.12.13, 14:22
Powiem szczerze, że zawsze mam duży kłopot z wyborem perfum dla mojego mężczyzny. Mój mąż jest bardzo postawny, to tzw. "duży chłop". On sam lubi perfumy bardziej niszowe, ale zwykle i tak wybiera te największe klasyki, żeby nie odstawać od kolegów. Znalazłam ostatnio ciekawą notkę z rankingiem męskich perfum glanz.pl/najlepsze-meskie-perfumy-ranking-top-5/ Nie ze wszystkim się zgodzę, ale przyznam, że autor ma rację w tym, że nos każdego (nawet mojego wybranka) może się rozwinąć. A mężczynom tak naprawdę podobają się zapachy dobre (np. niszowe), tylko boją się, że głupio wypadną przed kolegami.
Obserwuj wątek
    • jw82239 Re: Perfumy męskie 23.01.17, 20:33
      Mogę polecić perfumy ze strony galeriazapachow.pl znajdziecie tam bardzo duży wybór dobra jakość i trwałość a co najważniejsze wasz portfel dużo zyska bo ceny są naprawdę niskie
    • pawlo1010 Re: Perfumy męskie 27.01.17, 14:50
      Jeśli chcesz kupić niezłe a niedrogie to polecam lekturę z linkami :

perfumowakraina.wordpress.com/2017/01/27/tanie-zapachy-dla-panow-czyli-co-znalazlam-godnego-uwagi-w-perfumeriach/
    • ania250317 Re: Perfumy męskie 11.10.17, 11:04
      Polecam odwiedzić zapachowiec.pl bo mają duży wybór zapachów w dobrej cenie. W zależności od gustu jest w czym wybierać, a do tego ceny są bardzo atrakcyjne co nie oznacza złej jakości, wręcz przeciwnie. Testowaliśmy z chłopakiem różne zapachy i mamy już swoje ulubione ale czasami i tak zamawiamy coś na przetestowanie i jesteśmy bardzo zadowoleni.
    • kaszkaaska Re: Perfumy męskie 13.08.21, 12:46
      Fajne informacje znajdziesz tutaj maramba.pl/Ladne-perfumy-meskie-co-nalezy-o-nich-wiedziec-i-jak-je-wybierac/ chociaż mój mąż nienawidzi perfum i nie chce zeby mu kupować to teściowa i tak zawsze mu je daje na święta :D
    • loczusz-koczus Re: Perfumy męskie 07.02.22, 09:47
      Ja bym chciała żeby było więcej rankingów ale biorących pod uwagę bardziej składy, np. % olejków eterycznych. Bo to by dawało rzeczywisty ogląd na to, jakiej jakości są perfumy. Zazwyczaj te rankingi to biorą pod uwagę subiektywne postrzeganie zapachu, wręcz banalne. Np. napiszą galeriakosmetyk.pl/Meskie-perfumy-ktorych-nie-zapomnisz/ że dobry perfum to takie, które polubi mężczyzna bo są fajne. A taka informacja o składzie byłaby konkretną wskazówką. Chociaż wątpię by producenci udostępniali takie informacje.
    • loczusz-koczus Re: Perfumy męskie 05.04.22, 08:01
      Ostatnio szukałam perfum dla mężczyzn ale takich poniżej 100 zł. Znalazłam fajny ranking kosmetyki-internetowo.pl/Perfumy-meskie-%E2%80%93-RANKING-wiosennych-zapachow-do-100-zl i w sumie nie wiedziałam, że na liście są też lepsze marki. W sumie zaczęłam przeglądać na stronach drogerii i ten ranking mógłby być o wiele dłuższy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka