Dodaj do ulubionych

Szukam dobrej jakości pelletu

31.10.13, 15:37
Zmieniliśmy ogrzewanie domu z węglowego na pellety. Ale nie mamy pojęcia z jakiej biomasy są lepsze z łusek czy z drzewa ?
Obserwuj wątek
  • andrzej_wysocki Re: Szukam dobrej jakości pelletu 28.11.13, 22:22
   Witam!

   Jako wydajny materiał grzecwczy o gwarantowanych parametrach proponuje Panu pellety Stelmet.
   Kaloryczność naszego pelletu LAVA ta zawartość to około 19,00 MJ/kg, a dla pelletu OLIMP ok 20,00 MJ/kg. Są to wartości o wiele wyższe niż wymagane przez certyfikat DIN!
   Ważną zaletą pelletów Stelmet jest bardzo mała ilośc pozostałego po spaleniu popiołu. Po spaleniu 1 tony pelletu Stelmet LAVA pozostanie ok. 3,5 kg popiołu, natomiast
   z OLIMPU – ok. 2,4kg.

   Pellety Stelmet są pakowane w hermetyczne opakowania o następnie każda partia jest dodatkowo foliowana. Dzięki temu mamy pewność, że kotłownia będzie czysta a pellet nie straci swoich właściwości opałowych tak jak ma to miejsce w przypadku ekogroszku

   Zamówienia można składać online pod adresem lub wyszukać punkt dystrybucji:
   www.polishpellet.com/pl/zloz_zamowienie
   Pozdrawiam
   Andrzej Wysocki
   ___________________________
   eRzecznik pelletów Stelmet: LAVA, OLIMP
  • juustina Re: Szukam dobrej jakości pelletu 25.11.14, 13:47
   Kupuję ekogroszek na zimę na składzie wegiellesiak.pl i naprawdę sobie chwalę więc zerknij czy nie mają tam przypadkiem pelletu. Jeszcze nigdy nie byłam niezadowolona z ich produktów więc firma jak najbardziej godna polecenia.
  • konsultant_viessmann Re: Szukam dobrej jakości pelletu 19.04.17, 11:14
   Witam !

   Granulat drzewny to najbardziej skompresowana forma energii pochodzenia drzewnego o wysokiej wartości opałowej. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na jakość spełniającą wymogi normy ENplus lub EN ISO 17225-2, które określają min. że do produkcji w 100% wykorzystywane są naturalne odpady drzewne. Więcej o pelecie i innych paliwach drzewnych TUTAJ.

   Pozdrawiam !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka