Dodaj do ulubionych

Gaz płynny - własny zbiornik, czy dzierżawa?

24.08.17, 22:36
Hej wszystkim! Jestem w trakcie budowy domu i mam takie pytanie... nie mam podłączenia do gazu ziemnego, za namową sąsiada zdecydowałam się ogrzewaniem płynnym ze zbiornika. Nie jestem tylko pewna czy praktyczniej będzie kupić własny zbiornik, czy pójść w dzierżawę? pozdrawiam!
Obserwuj wątek
  • ekspertgaspol Re: Gaz płynny - własny zbiornik, czy dzierżawa? 04.10.17, 11:03
   Dzień dobry,

   w przypadku braku przyłącza do sieci gazowej dobrym rozwiązaniem jest dzierżawa ogrzewanie domu gazem płynnym ze zbiornika na gaz płynny. Ogrzewanie gazem płynnym ze Dzierżawa zbiornika LPG jest w tym przypadku korzystnym rozwiązaniem, jeżeli zamierzają Państwo ogrzewać budynek za pomocą gazu płynnego w dłuższym czasie bądź w przyszłości będą mieli Państwo podłączenie do gazu ziemnego. Nie musimy ponosić kosztu zakupu zbiornika oraz nie ponosimy kosztów związanych z przeglądami technicznymi. W przypadku możliwości podłączenia sieci gazowej w przyszłości nie będzie problemu z demontażem zbiornika i przezbrojeniem instalacji. Dzierżawa zbiornika na gaz płynny ma wiele zalet.
   Podpisując umowę z dostawcą gazu mamy pewność dostawy wysokiej jakości paliwa na czas oraz ponosimy znacznie niższe koszty w porównaniu z kosztami przy zakupie zbiornika. Należy pamiętać również, że dzierżawiąc zbiornik mamy zapewniony całodobowy serwis oraz nie ponosimy kosztów serwisowania zbiornika.
   Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy GASPOL. W swojej ofercie posiadamy dostawę gazu płynnego LPG w postaci propanu technicznego wraz z możliwością dzierżawy zbiornika w bardzo korzystnej cenie. na korzystnych warunkach.
   W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszej ofercie zachęcam do odwiedzenia strony www.gaspol.pl/dla-domu/instalacja-zbiornikowa-lpg lub do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 606 800 400.
   Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
   Pozdrawiam,
   Ekspert marki GASPOL SA
  • properone Re: Gaz płynny - własny zbiornik, czy dzierżawa? 02.11.17, 13:32
   dzierżawa to podpisanie umowy na kilka lat bez możliwości negocjacji później ceny + koszt dzierżawy. do tego z tego co wiem, to cena gazu z gazociągu nie jest taka sama jak przy zbiorniku. to sie nie opłaca, jeśli nie masz możlowości podłączenia się do gazociągu pomyśl o pompie ciepła. odchodzi ci koszt dzierżawy i... zakupu gazu!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka