Dodaj do ulubionych

Jak wybrać urządzenie grzewcze - poradnik Viessman

17.01.18, 12:30
Witam,
Od czego zacząć rozważania nad wyborem urządzenia grzewczego? Są wśród Was osoby, które mają własnie taki dylemat na głowie?

Rozważania nad tym, czym ogrzewać dom, a więc jakie urządzenie grzewcze wybrać, warto rozpocząć od ustalenia dwóch ważnych kwestii. Po pierwsze naszych potrzeb, a po drugie możliwości, jakimi dysponujemy.

Zapraszamy do poradnika - krótkiego kompendium wiedzy od Viessmann - znajdziesz go TUTAJ

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji!
Obserwuj wątek
  • konsultant_viessmann Re: Jak wybrać urządzenie grzewcze - poradnik Vie 04.04.18, 12:23
   Witam ponownie,
   Milo mi poinformować, że Firma Viessmann otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2017 w kategorii ogólnopolskiej, który przyznaje w uznaniu za zasługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
   Uroczysta gala „Solidnych Pracodawców Roku” odbyła się w dniu 15 marca, a wyróżnienie odebrał prezes firmy Sebastian Walerysiak.

   Konkurs na najlepszych pracodawców roku organizowany jest od czterech lat przez Grupę Media Partner. Nagroda przyznawana jest w ogólnopolskim konkursie: SOLIDNY PRACODAWCA ROKU.

   VIESSMANN każdego roku zdobywa coraz liczniejszą grupę zwolenników. Jakość produktów firmy oraz jej społeczną działalność doceniają specjaliści z różnych dziedzin, partnerzy biznesowi, konsumenci jak i sami pracownicy firmy.
   Czytaj więcej TUTAJ

   Pozdrawiam!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka