Dodaj do ulubionych

Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go ktos ?

• pacio Re: Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go kto 01.02.06, 12:59
      Nazwisko znane, osobe pamietam jak przez mgłę, czymś sie wyróżniał, nawet nie
      wiem czym i chodził do 41.
      co teraz robi ?
      • werttrew Re: Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go kto 01.02.06, 13:39
        to nazwisko i Powiśle układa mi się, ale tylko z żeńskim imieniem "Anna".
        Chodziła ze mną do "29". :o)
      • kaska-londyn Re: Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go kto 01.02.06, 17:19
        mmmhhhh.......a ja nie pamietam tego nazwiska :)
        • pacio Re: Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go kto 01.02.06, 20:29
          Moze Jagna będzie pamietała??
          Chyba Twój rocznik...
          • jagna111 Re: Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go kto 02.02.06, 13:48
            A owszem :)
            Ale on był z 34. Znałam do stąd, że chodziliśmy razem na religię do Św. Teresy
            (większość osób z 34. znałam z religii). Ale tylko pamiętam nazwisko, jego i
            jego mamę.
            • pacio Re: Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go kto 03.02.06, 15:05
              religia w św. Teresie, kiedys trauma z chudą jak wiór katechetką:)
              dobrze ze kiosk był blisko,
              • tukee Re: Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go kto 10.02.06, 23:31
                oj chyba nie tedy droga, on raczej nie spod znaku swietej Tereski :-)
                • kaska-londyn Re: Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go kto 12.02.06, 16:04
                  no raczej nie hihihi :)
    • ikosa Re: Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go kto 07.03.06, 18:18
      PIOtrek Molenda rocznik 1969 chodził z moim bratem do 34, byli w jednej
      klasie.A u św Tereski też bywał na religii.Tukee, mam pytanie skąd znasz
      Piotrka?DOZOBACZENIA w BIBIE.PA
    • fedorczyk4 Re: Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go kto 09.03.06, 11:28
      Jak dla mnie to jest ciagle postać całkiem tajemnicza, Tukee wytłumacz się
      (proszę bardzo)z tego watku. Bo nic nie rozumiem( no głupia jestem i już)
    • tukee Re: Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go kto 09.03.06, 14:06
      Juz sluze wyjasnieniem. Kiedys przypomnial mi sie kolezka z Powisla i poprostu
      ciekawa bylam co u niego slychac teraz. A ze to ciekawa osobowosc to
      pomyslalam , ze zapytam tutaj. Ale to bylo juz dawno, pozniej ktos podbil ten
      watek i tym sposobem jest na gorze. W kazdym razie sprawa juz dawno nieaktualna
      i mozna skasowac ten watek, zeby niekomu nie przeszkadzal ani nikogo nie mylil.
      Ot, i cala historia.
      pozdrawiam serdecznie
      • fedorczyk4 Re: Piotrek Molenda - ciekawa postac, zna go kto 09.03.06, 17:11
        Ależ on (ani wątek, ani Sz. Pan Molenda)zupełnie mi nie przeszkadza tylko byłam
        ciekawa co w facecie jest takiego wybitnego, że aż....:-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka