Dodaj do ulubionych

Chamstwo na poczcie na Dobrej...

11.05.05, 17:55
Jak w temacie...

Jakie macie wrażenia w kontaktach z tą "instytucją"?
Ja mam jak najgorsze...
Obserwuj wątek
      • robertbenybanek Re: Chamstwo na poczcie na Dobrej... 12.05.05, 08:23
        To już robię - korzystam z innej poczty wysyłając i płacąc.

Problem jest z odbiorem poczty.
        Oni udają, że dostarczają mi pocztę - poczta albo nie dochodzi wcale, albo
        dochodzi po długim czasie, o listy (polecone, priorytety) trzeba się samemu
        upominać - paczki przeważnie są naruszone lub wręcz przepakowane (rozdarły się).
        Dość często korzystam(i korzystałem) z usług poczty, przed przeprowadzką na
        Powiśle nie wiedziałem , że coś takiego jest nawet możliwe...

• lmalczewski Re: Chamstwo na poczcie na Dobrej... 21.06.05, 16:39
            Często korzytam z poczty przy Sejmie i jest nawet OK. Listonosz nawet już jest
            tak miły i zostawia mi książki w skrzynce:) Z poczty na Ludnej będę korzystał
            niedługo bo właśnie przeprowadzam się w jej okolice. Po waszych postach już się
            boję.
              • gazdo Re: Chamstwo na poczcie na Dobrej... 27.06.05, 11:45
                Zgadzam się z opinią - jest tragicznie - Jedna miła Pani - reszta odrabia pańszczyznę i tyle. szkoda słów. Co do awantury - co to zmieni?? Góra musi chcieć by dół nie przynosił wstydu - ale niestety nie każda "firma" mysli o tym.
                • ann17 Re: Chamstwo na poczcie na Dobrej... 11.09.05, 20:42
                  jestem zmuszona korzystać z tej poczty od kilku lat i po prostu ręce opadają.
                  jest 1 przemiła pani, a reszta to opryskliwe stare krowy. poza robieniem
                  karczemnej awantury (co tak naprawdę skutkuje na chwilę), tak naprawdę
                  powinniśmy pisać za każdym razem skargi do dyrekcji okręgowej. to może by
                  pomogło. nigdy nie mogą znaleźć awizowanej przesyłki. mają taki b.... że szkoda
                  słów. i kolejki wylewające się prawie na ulicę. i ciągle nieczynne okienko
                  paczkowe z panią która ma za złe wszystkim że musi ręką i noga ruszać. po
                  prostu szkoda słów. może coś z nimi zrobimy?
    • puchala40 Re: Chamstwo na poczcie na Dobrej... 01.01.06, 19:02
      Na temat chamstwa na tej poczcie nie mam już słów ! To istny cyrk, burdel,
      niekompetencja.
      Na dodatej koleżanka z Niemic wysłaal mi paczkę na święta ponad 2 tygonie temu -
      - jest jej bardzo przykro, ze nie dotarła. czy da sie to jakos sprawdzić na
      tej cholernej poczcie ? na dodatek w wdziale paczek jest ciagle kartka: OKIENKO
      NIECZYNNE lub PRZERWA - nigdy nie piszą do której ta przerwa. NIE MA NA TO
      RADY ????!!!!!!
    • fogelka Ja niestety też 16.01.06, 09:17
      Ja też dorzucam swój kamyczek, po piątkowej wizycie w tym miejscu. Na poczcie
      jest 6 okienek, wchodzę czynne niby 4, ale tylko w 2 siedzą pracownicy i
      obsługują, mimo że godziny przysługujących przerw, które figurują na ich
      okienkach dalekie od godziny na zegarze. No dobrze cierpliwie czekam, kolejka
      rośnie....cierpliwość maleje.Ja w zimowej kurtce, panie w okienkach w krótkich
      rękawkach. Komu dobrze temu dobrze, temperatura jak w tropikach, w końcu to
      przedsiębiorstwo państwowe, petenci to nie klienci, kto brał pod uwagę tę
      kwestię. Zwróciłam uwagę, że jak zwykle tylko 2 okienka czynne, pocztowcy
      spojrzeli na mnie z wielką obrazą, że śmiem się odzywać. I tak nie mam gdzie
      pójść, bo nie ma jak monopol. Czekam do 2009 kiedy zostanie uwolniony rynek
      usług pocztowych i będę miała wybór. Nie ma jak konkurencja, to stawia na nogi.
      • no.morro Re: Ja niestety też 16.01.06, 15:43
        Czy to nie kwestia akurat konkretnej poczty? Na Ludnej i Górnośląskiej działa
        wszystko bardzo szybko i sprawnie. Piszcie skargi do centrali.
        Narzekanie nic nie da, jeżeli takie zachowanie jest tam regułą.
        • no.morro Re: Ja niestety też 16.01.06, 15:46
          Co do krytyki to ja też jednak mam coś do napisania. Zainstalowano nowe
          skrzynki zgodne z jakimiś super Normami itd. i niestety nie ma obecnie
          możliwości by listonosz włożył mi do skrzynki kupioną przez internet książkę bo
          nie moze otworzyć całej tablicy ze skrzynkami tylko wrzuca od przodu przez mały
          otwór.

Pisząc to pomyślałem, że chyba mam za mało problemów:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka