Dodaj do ulubionych

Witaj, co myślicie o tej opcji?

11.02.06, 17:46
Jakiś czas temu na moich dzwiach wisiał platat w sprawie internetu,. 2MB/s za
50zł netto, właśnie nie dawno mi założyli z tej firmy, jestem pod wielkim
wrażeniem śmiga aż miło. Jak chcecie się przekonać to podam wam numer telefonu
022-625-53-65
Obserwuj wątek
    • dariuszs Re: Witaj, co myślicie o tej opcji? 13.02.06, 11:27
      Właśnie się zastanawiam, nad tą możliwością. Niedługo będę się przeprowadzał na
      ulicę Fabryczną. Niestety AsterCity nie zapewnia na razie tam dostępu, a TPSA
      jest bardzo droga. Stąd pomysł skorzystania z opcji za 50,00 zł. Troszkę mnie
      ostudziły koszty instalcji szczególnie gdy chcę wykorzystywać łącze w małej
      sieci domowej (2-3 komputery). Nie wiem też jaka jest nieazwodność łącza i
      realna przepustowość. W Aster praktycznie nie zdarzają się kłopoty techniczne a
      przepustowość ciągle rośnie bez zmiany abonamentu. W ciągu kilku lat może były
      dwie krótkie przerwy związane z modernizacją łącza.
      • stdz1 Re: Witaj, co myślicie o tej opcji? 13.02.06, 12:29
        Uważaj, bo post tt481 to raczej zwykła reklama, zwłaszcza, że tt481 spamował w
        też w watku zupełnie nie na temat. Oto link:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24478&w=22639310&a=36635893
        • fedorczyk4 Re: Witaj, co myślicie o tej opcji? 13.02.06, 13:03
          Jako i na licznych innych forach. To zwykły spam.
          • dariuszs Re: Witaj, co myślicie o tej opcji? 13.02.06, 15:16
            Miałem podejrzenia, że to SPAM (numer telefonu to telefon tej firmy), ale przy
            okazji może znajdzie się ktoś, kto korzystał z łącza MPSYSTEM, bo to o nich
            chodzi.

Mieszkam na Powiślu od bardzo wielu lat, więc zauważyłem ich ogłoszenia już
            dość dawno.
            Ciekawe czy, ktoś się zdecydował na tę ofertę i ma jakieś sensowne uwagi???
            Ponieważ przenoszę się z Czerniakowskiej na Fabryczną i niestety stacę
            możliwość korzystania z Aster, więc szukam alternatywy na dostęp do Internetu.

Pozdrawiam i dziękuję za ostrzeżenie.
            • tt481 Re: Witaj, co myślicie o tej opcji? 13.02.06, 16:05
              To żaden Spam, poprostu jestem pod wielkim wrażeniem. Jestem u nich dwa
              miesiące, świetny net za takie małe pieniądze. A napisałem bo pomyślałem, że
              fajnie by było o tym podyskutować. No ja miałem neostrade ale to normalnie wymięka.
              • tt481 Re: Witaj, co myślicie o tej opcji? 13.02.06, 16:08
                znaczy mówiłem, że noestrada wymięka
              • sak82 Re: Witaj, co myślicie o tej opcji? 16.02.06, 22:19
                wow to ty też masz od nich , zasówa jak niewiadomo co :)
                • jachu-kom Re: Witaj, co myślicie o tej opcji? 23.02.06, 00:01
                  I z czego się cieszyć? Łącza tej "wspaniałej" firmy to radiówka. Powiśle jest
                  troche gęste jesli chodzi o zabudowę. Ja tam wolę bulić neostradzie, bo na
                  astera się nie doczekam...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka